Руски дебют за Али Соу със загуба и пропуски
Ростов загуби у дома от Ахмат Грозни в мач за Купата на Русия

Гамбийският нападател на ЦСКА София Али Соу, който ще играе под наем до края на сезона в руския Ростов, записа неуспешен дебют в новия си тим.

Ростов отстъпи с 1:0 в домакинството на на Ахмат Грозни в мач от осминафиналите в турнира за Купата на Русия, а африканският таран се отличи с няколко сериозни пропуска.

Соу излезе като титуляр “жълто-сините” и беше особено активен на терена през всичките 90 минути. Той обаче не успя да уцели вратата с глава от удобни позиции в началото на срещата, а след това четвърт час след подновяването на играта, както и в добавеното време.

Ахмат реализира единствения си гол чрез Бернард Бериша в 19-ата минута и спечели срещата, въпреки че игра цяло полувреме с човек по-малко.

Ростов пък дори получи дузпа в 82-та минута, която бе изпусната от Матияс Норман.