
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Капитанът на националния отбор Кирил Десподов говори пред медиите преди утрешния двубой срещу Република Ирландия в Лигата на нациите. Срещата ще се проведе на стадион „Христо Ботев“ в четвъртък от 21:45 часа.
Десподов заяви, че в отбора няма напрежение и всички са фокусирани върху предстоящия мач.
„Няма напрежение, опитваме се да бъдем единни. Фокусирани сме само върху мача и не обръщаме внимание на публикациите. Знаем, че всичко започва от защитата – ако сме стабилни там, ще сме добри и в нападение. Ще дадем всичко от себе си. Ако ни подценят в атака, това ще бъде само в наша полза – така можем да ги изненадаме.“
„Би било по-добре, ако вторият мач беше в България, но след като вече головете на чужд терен не са от значение, няма толкова голяма разлика. Важно е да направим всичко възможно да спечелим още утре“, завърши капитанът.