"Царете" и "моряците" не впечатлиха, завършвайки с нулево равенство помежду си.

Отборите на Царско село и Черно море завършиха при резултат 0:0 в откриващия първи мач от новия сезон в efbet Лига. Двубоят между двата тима ще се запомни с големия брой нарушения и спирания на играта. Резонно двете нули се запазиха на таблото и след последния съдийски сигнал.

Царско село и Черно море не се победиха на старта в efbet Лига 1

Първата по-сериозна възможност се откри в 8-ата минута, когато Венцислав Василев отправи елегантен удар с пета, но Георги Георгиев отрази удара.

Десет минути по-късно дойде и първото по-сериозно положение за гостите от Варна. Виктор Попов получи топката на скорост, напредна с нея, и пусна пас към Родриго Вилела, който стреля извън очертанията на вратата.

До края на първата част отборът на Черно море продължи да диктува темпото в мача. В 37-ата минута Пабло Гарсия отправи удар по земя, който беше спасен от вратаря на домакините Янко Георгиев.

Царско село и Черно море не се победиха на старта в efbet Лига 2

Само две минути след подновяването на играта през второто полувреме се стигна до сериозна опасност пред вратата на “царете”.

Стефан Велев получи топката на добра позиция и от границата на наказателното поле отправи удар по земя, който беше уловен от Янко Георгиев.

В 53-ата минута се стигна до най-сериозното положение в мача. Милчо Ангелов се озова очи в очи с Георги Георгиев, стреля силно, но вратарят на “моряците” парира изстрела му.

В 62-ата минута Пабло Гарсия отправи удар от далечна дистанция, но той не представляваше трудност за стража на домакините.

В края на срещата Петър Атанасов стреля силно с десния крак, но изстрелът му премина над горната греда.

Царско село и Черно море не се победиха на старта в efbet Лига 3

Царско село: 1. Янко Георгиев, 6. Иван Бандаловски (к), 7. Димо Бакалов, 8. Ален Стеванович, 10. Лъчезар Балтанов, 21. Венцислав Василев 25. Александър Александров, 29. Гаетан Миси Мезу, 77. Луи Нганиони, 83.Христо Попадийн, 93. Васил Шопов

Резерви: 30. Християн Василев, 3. Мартин Кавдански, 9. Милчо Ангелов, 11. Андерсон Кордейро, 12. Лукас Диас, 20. Петър Атанасов, 22. Милан Йокич

Треньор: Антони Здравков

Черно море: 22. Георги Георгиев, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 6. Виктор Николаев Попов, 32. Мартин Дичев, 71. Васил Панайотов (к), 23. Пабло Гарсия, 29. Файсел Касми, 7. Родриго Вилела, 72. Родриго Енрике, 77. Стефан Велев

Резерви: 42. Росен Стефанов, 36. Мартин Милушев, 11. Фоде Гираси, 25. Иван Дюлгеров, 88. Павел Георгиев, 15. Леандро Андраде, 17. Велислав Василев

Треньор: Илиан Илиев

Главен Съдия: Георги Давидов