Алехандро Гарначо си призна, че играта на Манчестър Юнайтед не е била достатъчно добра срещу Нюкасъл в послание преди реванша с Лион за Лига Европа.
„Свраките“ разбиха „Червените дяволи“ с 4-1 в неделя и сега аржентинското крило на Ман Юнайтед се извини, в части, на феновете на отбора. Той добави, че отборът ще има нужда от подкрепата на привържениците преди реванша от ¼ финалите на ЛЕ срещу Лион на „Олд Трафорд“ в четвъртък.
Алехандро сподели в Инстаграм: „Това не е достатъчно. Знам, че всички очаквате много повече от нас и ние се учим. Имаме нужда от вашата подкрепа на „Олд Трафорд“ в четвъртък. Това е голям ден за всички нас.“
Ман Юнайтед имат ужасен сезон, но могат да го спасят, ако спечелят Лига Европа. След драматично равенство 2-2 в Франция, Рубен Аморим и неговите играчи ще се опитат да си свършат работата у дома и да отстранят Лион. В противен случай, може да се стигне до сериозни сътресения в тима през лятото.
Манчестър Юнайтед ще опита да привлече играч на Барселона
Манчестър Юнайтед усилено иска да привлече крило на РБ Лайпциг
Манчестър Юнайтед иска да привлече двама играчи на Нюкасъл 
