Германия победи Босна с 2:1 и оглави групата си в Лигата на нациите
Два гола на Ундав донесоха успеха на Бундестима в Зеница

Германия постигна важна победа с 2:1 над Босна и Херцеговина в мач от Лигата на нациите, изигран на стадион „Билино Поле“ в Зеница. С този успех Германия остава на върха в своята група с 7 точки, докато Босна и Херцеговина е на последно място с 1 точка.

Гостите имаха шансове още в началото на мача, но първият гол падна в 30-ата минута, когато Роберт Андрих асистира на Флориан Вирц, който свали топката за Дениз Ундав, а той откри резултата. В 36-ата минута Ундав удвои преднината след добро подаване от Максимилиан Мителщет.

Германия доминираше и в началото на второто полувреме, но гол на Ундав беше отменен заради засада. Въпреки това, домакините успяха да върнат един гол в 71-вата минута, когато Един Джеко се разписа с глава след центриране на Бенямин Тахирович.

Босна и Херцеговина обаче не успя да изравни до края, и Германия взе трите точки.