
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Стана ясен началният час на двубоя между Григор Димитров и французина Адриан Манарино от втория кръг на надпреварата в Акапулко от категорията ATP 500. Двамата ще излязат на централния корт около 04:00 ч. наше време.
Двубоите на централния корт ще започнат с двубоя при жените между Хедър Уотсън и Катерина Бондаренко. Веднага след тях програмата предлага мач между Томи Пол и Александър Зверев, след което е и срещата на Григор Димитров. Последен на централния корт ще излезе поставеният под номер 1 в турнира Рафаел Надал. Испанецът ще срещне Миомир Кечманович.
Това ще бъде втората среща между Димитров и Адриан Манарино. Първит мач завърши с успех на българина с 2-0 сета (6:4, 7:5), на турнира в Делрей Бийч през 2016 година.