Халф на ЦСКА игра 56 минути в квалификация за Купата на Африка
Амос Юга започна като титуляр за Централната Африканска Република (ЦАР) в мача срещу Мароко

Футболистът Централната Африканска Република (ЦАР) Амос Юга игра 56 минути при поражението с 1:4 от Мароко в квалификациите за Купата на Африка.

Халфът на ЦСКА започна двубоя като титуляр, но 11 минути след началото на второто полувреме бе заменен от Кетевоама.

Резултатът в мача бе открит от Ашраф Хакими в 10-ата минута, а Мафута върна равенството в 25-ата. Хаким Зиеш отбеляза още две попадение за Мароко в рамките на две минути. Футболистът на Челси бе точен от дузпа в 31-ата, а в 33-ата добави още един гол към сметката на Мароко. През второто полувреме Абухлал (64) оформи крайото 4:1.

Мароко заема първата позиция в Група Е със 7 точки, докато ЦАР е трети с 3 точки след 3 мача.