
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Берлинският отбор Херта обмисля назначаването на бившия треньор на Байерн – Нико Ковач, като главен треньор, съобщава Kicker.
Според източника, германският клуб възнамерява да подпише договор с главения треньор не по-късно от лятото, а бившият наставник на Айнтрахт и Мюнхен – Нико Ковач, се оказва приоритетният вариант на берлинчани на този пост.
Припомняме, че по-рано Юрген Клинсман реши да напусне клуба. Германецът ръководи отбора два месеца и половина, след назначаването му в края на ноември миналата година. Под неговото наставничество клубът успя да си докара 78 милиона евро през зимния трансферен прозорец, като това бе най-високия резултат в Европа.
В момента Херта е на 14-то място в класирането на германската Бундеслига, с актив от 23 точки в 21-ия кръг на немското първенство.