Илия Груев влезе в игра при нова победа на Вердер
Родният халф се появи в игра през второто полувреме за "бременските музиканти".

Съставът на Вердер Бремен, където играе полузащитникът Илия Груев-младши, постигна втора поредна победа в германската Бундеслига.

Бременските „музиканти“ надделяха с 2:0 в гостуването си на Щутгарт и така се приближиха към местата, които дават право на участие в Европа.

Първото попадение за гостите падна в 59-ата минута, когато Йенс Стеге бе точен след хубав изстрел от границата на наказателното поле.

Марвин Дукш пък в 79-ата минута сложи точка на спор с втори гол, който дойде след асистенция на Никлас Фюлкруг.

Българският национал Илия Груев се появи в игра за Вердер в 71-ата минута, когато замени Никлас Шмидт.

По този начин тимът на Вердер вече заема 8-ото място във временното класиране с 27 точки, докато Щутгарт е на 16-ата позиция с 16 пункта.