Ивелин Попов отново в игра
33-годишният бивш капитан на България влезе като резерва при категорична победа на руския Сочи в Лигата на конференциите

Eкс-капитанът на българския национален тим Ивелин Попов се завърна на терена след продължителна контузия при победата на неговия Сочи с 3:0 над албанския Кешла в първия мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Бившият играч на Литекс, Спартак (Москва) и Кубан (Краснодар) се появи в игра в 71-та минута, заменяйки съотборника си Зайка, като резултатът по това време вече беше 2:0 в полза на руския тим.

Домакините имаха сериозно игрово предимство и напълно заслужено се поздравиха с убедителната победа. Още в 10-та минута Родриго даде аванс на Сочи, а малко преди появата на Попов, Кристиан Нобоа се разписа от дузпа за 2:0.

Крайният резултат беше оформен от Максим Барсов, който бе точен в 81-та минута. Реваншът в Албания е следващата седмица.