Колев: Чака ни още работа
"Ако не държиш топката, ще тичаш в защита, с това разполагаме в момента", заяви той

Старши-треньорът на Локомотив София Иван Колев заяви след загубата с 0:1 от Берое на старта в efbet Лига, че отборът му има още доста работа за вършене, за да достигне нивото, което всички в клуба искат да виждат.

„Поздравявам отбора на Берое за успеха, а иначе искам да изкажа съжаление за резултата. Първото полувреме стояхме организарно на терена и беше въпросът да задържим топката по-продължително в тяхното поле. За съжаление, първите 20 минути на втората част „се загубихме” в двубоите един на един. Ако не държиш топката, ще тичаш в защита. С това разполагаме в момента, опитваме да оптимизираме всеки футболист. Имаме играчи, които са изостанали в подготовката, но бяха на терена.”, заяви той.

„Не знам дали е възможен сценарий в толкова кратък срок да настъпи промяна, защото играем срещу участник от евротурнирите и самочувствие във футбола у нас.”, добави Колев.