
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Антонио Конте се усъмни в бъдещето си начело на Наполи след като е недоволен от трансферната стратегия на отбора.
Неаполитанци се борят с Интер за титлата в Серия А, като изостават на 3 точки от първото място с 6 мача до края на сезона. Но Конте заяви, че е недоволен от липсата на подкрепа през лятото да се привлекат нови играчи.
Антонио сподели: „Аз казах много неща преди време. Някои важат, а други не. Аз не се отричам от нищо казано от мен, но се учиш. Като случая с Квара, аз казах, че този клуб не може да е само стъпка към по-голям гранд. Аз осъзнах за 8 месеца тук, че някои неща просто не са възможно да се случат тук.“
Конте още е недоволен след като Наполи не успяха да заменят адекватно Кварацхелия, който беше продаден през зимата на ПСЖ. Това не е първи случай на Антонио да е недоволен от трансферната политика на ръководен от него тим като същото се случи и в Тотнъм.