Кошмар: Уулвърхемптън също отупа Ливърпул с 3:0
"Вълците" нанесоха второ поредно поражение за мърсисайдци

Ливърпул допусна втора поредна загуба във Висшата лига след като загуби с 0:3 гостуването си на Уулвърхемптън в мача им от 22-ия кръг на шампионата.

Срещата се позна още от началото след като още в 5-та минута при опит да спре остро подаване по земя във вратарското наказателно поле Жоел Матип отклони топката в далечната греда, което прати кълбото зад гол линията.

В 12-та Уулвс нанесоха втория си удар. Алисон направи страхотно спасяване, но топката се озова на пътя на Крейг Доусън, който нямаше как да сбърка с мощен шут.

Крайното 3:0 оформи Рубен Невещш в 71-та минута, когато получи топката от Адама Траоре и от няколко метра прониза Алисон.

Така Ливърпул записа втора загуба с 3:0 за последния месец след като Брайтън ги победи с този резултат на 14-ти януари. Мърсисайдци са вече 10-ти с 29 точки, докато Уулвърхемптън се изкачи до 15-то място с 20.