
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Наставникът на Миньор Христо Янев ще трябва да разрешава сериозна кадрова криза преди последния двубой на тима от Перник за годината – домакинския дуел със Созопол в събота.
Предводителят на Чуковете ще трябва да сглобява състава си за срещата от 17-ия кръг във Втора лига без наказаните Антон Славчев и Даниел Гогов, както е без множество контузени играчи. Заради различни травми аут са Томислав Павлов Тони Стоичков, Веско Васев, Стефан Методиев и Калоян Йосифов.
Миньор, който регистрира четири загуби в последните си пет мача, заема 13-а позиция във временното класиране с 14 точки от 14 мача, докато записалият две поредни победи Созопол е 10-ти с три точки повече.
Въпреки кадровата криза, родният букмейкър Efbet котира Миньор като фаворит в двубоя, предлагайки коефициент 1.70 за победа на перничани. Ставката за равенство е 3.65, докато евентуален успех на гостите от черноморския град е оценен с 3.70.