Лестър Сити помля с 4:1 Уест Хем, но плати скъпа цена

Лестър Сити помля с 4:1 Уест Хем и отново се нареди сред побеждаващите в Премиър лийг, но, за съжаление, нападателят им Джейми Варди напусна терена още в първото полувреме, поради контузия.

Първото попадение за срещата беше заслуга на Харви Барнс, който засили топката във вратата от близко разстояние в 24-та минута, а след това Рикардо Перейра вкара и още един гол във вратата на Уест Хем. Така „лисиците“ завършиха първата част от срещата с два гола преднина.

След старта на второто полувреме Марк Нобъл намали разликата в резултата, разписвайки се във вратата на Лестър Сити, но преди края на двубоя Айосе Перес оформи крайният резултат от 4:1, вкарвайки последните два гола. Първият от тях беше реализиран в 81-та минута от мача, а вторият – в 88-та.

Победата на Лестър Сити обаче бе помрачена от контузиите на двама от играчите им – голмайсторът Джейми Варди, когото вече споменахме и Нампалис Менди, който малко по-късно, но отново през първото полувреме, последва съдбата на съотборника си.