Локо Пловдив с категоричен успех при представянето на отбора
"Смърфовете" разбиха Созопол с 4:0, ново попълнение с два гола

Локомотив Пловдив не остави никакви шансове на втородивизионния Созопол и го победи с 4:0 в последната си контрола преди старта на сезон 2022/23 в efbet лига. Преди срещата в парк “Лаута”, съставът на “черно-белите” официално бе представен и феновете видяха новите попълнения на тима.

Един от новите играчи в състава на домакините – Бабакар Дион, направи отлично впечатление. Той бе много активен още от началото на двубоя. В 28-ата минута Дион откри резултата, а две минути преди края на първото полувреме с майсторски прехвърлящ удар вкара за 2:0 и обра овациите на феновете.

В 48-ата минута Локо Пловдив вкара за 3:0. Новото попълнение Георги Каракашев не остави шансове на вратаря на гостите и направи аванса на “смърфовете” класически.

В края на срещата Димитър Илиев оформи крайното 4:0 с техничен удар. Така Локомотив завърши контролите си това лято, като в пет срещи записа три успеха, едно реми и едно поражение.

Локо Пловдив стартира сезон 2022/23 в родното първенство с домакинство на Пирин на 10 юли от 18:30 ч.