Днес хората на Александър Тунчев се справиха и с Хебър (Пазарджик)

Носителят на Купата на България Локомотив (Пловдив) постигна победа с 3:1 над втородивизионния Хебър (Пазарджик) в последната си контролна среща от зимната пауза.

С днешния успех в спаринга на “Лаута” Черно-белите успяха да постигнат 100-процентова успеваемост в проверките – 7 победи в 7 мача.

Точни за победата над Хебър бяха Бирсент Карагарен (през първото полувреме), както Лукас Салинас и Кристиан Илич (след почивката). Автор на единствения гол за тима от Пазарджик стана Стойчо Папазов, който се разписа с глава след центриране от ъглов удар.

Локомотив подновява първенството с гостуване на Черно море. Срещата е в събота (13.02) от 15:00ч. на стадион “Тича” и ще бъде предавана пряко по “Диема Спорт”

В първия си официален мач за 2021 година Хебър гостува на Пирин (Благоевград) в петък. Двубоят е от 15.00 часа и също ще бъде предаван по “Диема Спорт”.