Локо Сф бе близо до победата, но Славия се добра до точката в края
Иван Минчев донесе равенството за "белите" с попадение в края на мача.

След като в изминалия кръг надделя над Ботев Пловдив с 2:0, сега Локомотив София изпусна победата в заключителните минути на мача срещу Славия и отборът не успя да запише втори пореден успех в efbet Лига.

“Червено-черните” завършиха при резултат 1:1 срещу Славия в двубой от 33-ия кръг на шампионата, който се проведе на стадиона в „Надежда”.

Първото попадение в срещата падна в 24-ата минута, когато централният защитник Дейвид Малембана разпечата вратата на Николай Кръстев след мощен и точен изстрел от пряк свободен удар.

Гостите обаче стигнаха до равенството в сблъсъка чрез гол на полузащитника Иван Минчев в 85-ата минута.

Малко по-късно тимът на Локомотив София остана в намален състав, след като Селсо Рапосо влезе грубо в краката на Тони Тасев и получи червен картон.

Снимка: startphoto.bg

Локомотив София – Славия (1:1)

1:0 Дейид Малембана (24′)

1:1 Иван Минчев (85′)

Локомотив София: 1 Бабукар Гайе, 13 Селсо Рапосо, 89 Матеус Дуарте , 5 Дейвид Малембана, 12 Бруно Франко, 33 Алан Диас Фильо, 39 Антонио Вутов, 44 Божидар Кацаров, 70 Димо Бакалов, 26 Красимир Милошев , 11 Карлос Енрике Франса

Старши треньор: Станислав Генчев

Славия: 12 Николай Кръстев, 3 Ертан Томбак, 23 Емил Виячки, 55 Натан Гасама, 37 Венцислав Керчев, 83 Христо Попадийн, 33 Галин Иванов, 17 Ерол Дост, 4 Людовик Соарес, 88 Тони Тасев, 10 Владимир Николов

Старши треньор: Ангел Славков