Локо София обърна Надежда Доброславци в контролна среща
"Червено-черните" спечелиха с 2:1, пропуснаха и дузпа

Столичният Локомотив записа победа с 2:1 над Надежда (Доброславци) в приятелски двубой. „Червено-черните“ превъзхождаха своя съперник и дори пропуснаха дузпа пред вратата на тима от Югозападна Трета лига.

Футболистите от Доброславци все пак направиха добър мач, като поведоха с хубав гол – в 41-ата минута Даниел Василев откри за гостите.

Раел Лолала реализира изравнителното попадение в 62-ата минута, а пропуск от бялата точка направи Владимир Семерджиев в 73-ата минута, когато нацели гредата с техничен удар.

В края на спаринга Валентин Николов оформи крайното 2:1 с прекрасен изстрел.

Локомотив (Сф) 2:1 Надежда (Доброславци)
0:1 Даниел Василев (41)
1:1 Раел Лолала (62)
2:1 Валентин Николов (88)

Стартовите състави:
Локомотив (Сф): 1. Цветомир Витков, 33. Селсо Ралосо, 3. Марио Петков, 15. Лука Иванов, 4. Мики Орачев, 77. Мартин Стоилов, 27. Джонатан Машадо, 45. Божидар Кацаров, 9. Карим Бухмиди, 7. Александър Александров, 11. Раел Лолала

Надежда: 1. Калин Дончев, 4. Калоян Янков, 18. Георги Тодоров, 15. Асен Георгиев, 3. Атанас Георгиев, 14. Дейвид Еленков, 30. Валентин Миленов, 17. Жулиан Манолов, 11. Даниел Василев, 10. Неделин Асенов, 5. Тодор Владимиров.