Локо София отстъпи на Септември в голово шоу в “Надежда”
Тимът на Славко Матич надви столичните "железничари" с 3:2

Новакът в efbet Лига – Септември София, записа успех с 3:2 срещу Локомотив София в последната контрола за двата тима преди старта на сезона. Срещата се проведе на стадиона в столичния квартал „Надежда“, който скоро трябва да приема мачове на “железничарите” от елита.

Септември откри резултата в 4-ата минута чрез новото си попълнение Мартин Стоянов. В 36-ата минута друг нов в състава на Славко Матич – Димитър Костадинов, вкара за 2:0.

Локо София бе по-добър в края на полувремето и намали резултата. Алан Диас се разписа за 1:2 и върна интригата в срещата.

Септември обаче възстанови аванса си от два гола в 56-ата минута. Звездата на тима Марио Илиевски реализира трето попадение за гостите – 1:3.

Крайният резултат 2:3 оформи новото попълнение в състава на “железничарите” Карлос Франса с попадение секунди след гола на съперника.

Локомотив София ще стартира сезона в efbet Лига с домакински мач срещу Черно море, докато Септември посреща Лудогорец.