Шампионът Лудогорец ще изиграе контролна среща с втородивизионния Локомотив (Горна Оряховица) по време на паузата заради мачовете на националните отбори.
Спарингът ще се състои на 10 октомври, събота, на “Хювефарма Арена” от 16.00 часа.
Ръководството на Орлите обяви, че входът ще е свободен, а феновете ще бъдат настанени в сектор В при спазване на изискването за физическа дистанция.
Двубоят с Локо (Горна Оряховица) ще бъде излъчен на живо и в YouTube канала на Лудогорец.
Левски посяга към титлата в дома на шампиона Лудогорец
Лудогорец без право на грешка срещу Локомотив Пловдив
Лудогорец победи Левски и спечели девета Суперкупа на България 