Треньорът на "аремейците" иска съставът му да си "свери часовниците" с добри отбори
						
				
						
						Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев е пожелал от ръководството да му осигури силни съперници за контролите за лятната подготовка.
Все още не е напълно ясно къде ще се готвят “червените”, но те работят по няколко варианта, като предпочитат да тренират и играят в Австрия. Това може да пропадне ако се наложат нови рестрикции с пътуванията заради епидемията от коронавирус.
При такъв развой на нещата, най-вероятно ЦСКА ще се готви у нас и ще избере лагер в Тетевен. Желанието на Пенев е продиктувано от предстоящите мачове в Лигата на конференциите. Бившия треньор Бруно Акрапович бе съвсем различна и той настояваше ЦСКА да играе с по-слаби тимове, за да избегнат контузии и отборът да натрупа самочувствие.
				        	
						
				    
				    
				    
ЦСКА срещна затруднения, но победи Севлиево в Купата на България														
Прочистването в ЦСКА продължава – директор напуска клуба														
ЦСКА се готви за мача с Берое без трима футболисти														