"Червените дяволи" започнаха защитата на трофея по перфектен начин

Манчестър Юнайтед записа класическа победа с 3:0 над Кристъл Палас в среща от 1/16-финалите на Купата на Лигата. Попаденията за “червените дяволи” отбелязаха Гарначо, Каземиро и Марсиал.

Тимът на Ерик тен Хаг спечели трофея през миналия сезон и започна защитата на купата по страхотен начин. Въпреки че нидерландският тактик направи много промени в състава, Ман Юнайтед тотално надигра опонента си.

“Червените дяволи” поведоха в резултата в 21-вата минута. получи подаване в пеналта и с прецизен удар насочи топката във вратата за 1:0.

Шест минути след това Каземиро удвои аванса на Юнайтед. Бразилският халф вкара след подаване на Мейсън Маунт – 2:0. При този резултат завърши първата част на “Олд Трафорд”.

Очевидно Ман Юнайтед нямаше да има проблеми да запише успех, но освен това и увеличи аванса си след почивката. В 55-ата минута Антони Марсиал се разписа за 3:0, вкарвайки първия си гол за сезона.

Талантът Даниел Гор направи дебюта си за Ман Юнайтед в 61-вата минута. 19-годишният халф замени Софиян Амрабат, който изнесе силен мач.

Манчестър Юнайтед запази суха мрежа и се поздрави с победата. “Червените дяволи” регистрираха втори пореден успех без допуснат гол. В следващия си мач отборът на Ерик тен Хаг се изправя отново срещу Кристъл Палас и пак на “Олд Трафорд”, но в среща от Висшата лига.