Манчестър Юнайтед победи Бетис и в Испания, Рашфорд отново бележи
"Червените дяволи" без проблеми срещу испанския тим в реванша

Манчестър Юнайтед записа успех с 1:0 срещу Бетис на “Естадио Бенито Виямарин” и с общ резултат 5:1 продължава към 1/4-финалната фаза на турнира Лига Европа. Единственото попадение в мача вкара Маркъс Рашфорд през второто полувреме. Английският нападател отново се разписа срещу испанския тим, след като бе точен и при успеха с 4:1 на “Олд Трафорд”.

Ерик тен Хаг направи някои промени в стартовия състав, като Факундо Пелистри, Хари Магуайър и Тайръл Маласия получиха шанс от първата минута. Ман Юнайтед владееше повече топката през първото полувреме, но не успя да нанесе точен удар.

След почивката Маркъс Рашфорд вкара поредния си гол за сезона. Англичанинът получи пас от Каземиро и със страхотен шут се разписа за 0:1.

Бетис не успяваше да създаде чисти положения и Давид де Хеа не бе сериозно тестван. Така испанският тим отстъпи и в двата мача срещу “червените дяволи”.

Възпитаниците на Мануел Пелегрини ще насочат фокуса си към мачовете в Ла Лига, където се борят за класиране в Шампионска лига.