На 6 април теглят жребият за 1/2 финалите на Sesame Купа на България
В началото на следващата седмица започват четвъртфиналите за Купата

Жребият за полуфиналите в турнира Sesame Купа на България ще бъде теглен на 6 април (четвъртък) от 11:00 часа в амфитеатралната зала в Национална футболна база „Бояна“.

Победителите в този етап се излъчват в елиминации от две срещи, в които няма да има предимство при отбелязани голове на чужд терен. При равенство в общия резултат от двата мача, ще се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство се изпълняват дузпи.

Полуфиналните срещи са предвидени за 25-27 април (първи мачове) и 9-11 май (срещи реванш). Финалът за Sesame Купа на България ще се играе на 24 май на националния стадион „Васил Левски“ в София, като победителят от първата двойка, която бъде изтеглена за полуфиналите ще бъде и символичен домакин.

В началото на следващата седмица пък ще се изиграят четвъртфиналните сблъсъци в следната програма:

Арда Кърджали – ЦСКА 1948 София

От генералния спонсор на турнира са подготвили специални предложения за играчите онлайн със сезам бонус код.