google новини лого Последвай ни
Добави коментар
„Беше труден мач, нямахме късмет със съдийските решения", сподели Роджер Шмит.

Бенфика отстъпи с 0:2 от Интер у дома в първи мач от 1/4-финалите между двата тима от Шампионската лига.

Треньорът на “орлите”- Роджер Шмит, призна, че неговият отбор не се е възползвал достатъчно добре от открилите се шансове.

„Беше труден мач и мисля, че и двата отбора имаха своите шансове. За съжаление ние не възползвахме от нашите. Останахме в мача, футболистите дадоха всичко от себе си, след което допуснахме гол от дузпа. Нямахме късмет със съдийските решения”, заяви Шмит.

“Не вярвам, че това беше дузпа, а трябваше да имаме поне една в наша полза. Интер игра с по-голяма ефективност и трябва да направим същото следващата седмица. Вярвам, че можем да спечелим в Милано, допълни специалистът, цитиран от италианския сайт “Football Italia”.