Пирин оцеля срещу Царско село след две греди
Двата отбора завършиха 0:0 на "Арена Царско село"

Царско село и Пирин Благоевград завършиха наравно 0:0 контрола, която се игра на стадион „Арена Царско село“.

Срещата започна равностойно, но след около 10 минути игра футболистите на Царско село създадоха няколко поредни интересни ситуации пред Димитър Шейтанов.

Малко по-късно дясната греда спаси Пирин от гол във вратата им. В 36-ата минута Иван Бандаловски засече с глава от корнер, но топката мина покрай вратата.

След почивката Царско село разви добра атака и Ален Стеванович стреля, като топката се удари в защитник и затрудни максимално Димитър Шейтанов, но той успя да избие в корнер.

След точно час игра отново гредата спаси Пирин, след като Димо Бакалов стреля с десния крак, но топката срещна левия стълб, след което премина по дължината на голлинията, но без да я премине.