Реал Мадрид обяви нов контузен футболист
Проблемите с контузии в отбора на „Лос Бланкос“ продължават.

Реал Мадрид съобщи преди минути, че Дани Себайос е с проблем, заради който няма да може да играе официални мачове около 2 месеца като най оптимистичните прогнози са, че ще можем да видим полузащитника обратно на терена след около 6 седмици.

Себайос страда от разтежение в глезена на десния крак, разкрива медицинския екип на мадридския гранд.

Дани получи своята контузи по време на вчерашния двубой на неговия отбор срещу Бетис, който беше спечелен с 2-0 като Себайос стартира от първата минута на терена и прекара 65 минути преди да бъде заменен. Това е поредният играч на „Лос Бланкос“ който не е на разположение на Карло Анчелоти като опитния италиански специалист не може да разполага с Джуд Белингам и Едуардо Камавинга.

Въпреки проблемите с контузии, Реал Мадрид записа победа в неделя като и двата гола бяха отбелязани от голямата звезда на отбора Килиан Мбапе като това бяха първите голове с бялата фланелка в ЛаЛига за французина.