
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Полузащитникът на Байерн Мюнхен Марсел Забицер може да заиграе в Серия А през следващия сезон, твърди “Кориере дело спорт”. Според изданието Рома се интересува от австриеца, който е оценяван на около 25 милиона евро.
Забитцер прекара втория полусезон от миналата кампания в Манчестър Юнайтед. Той записа добри представи в тима на “червените дяволи”, но не успя да направи достатъчно силно впечатление на Ерик тен Хаг, който се отказа да купува футболиста за постоянно.
Опцията пред Забитцер за завръщане в Байерн също е малко вероятна. Той не можа да се докаже и на “Алианц Арена”, където дуото Джошуа Кимих – Леон Горецка е несменяемо и се представя отлично.
Рома обаче може да се окаже идеалното място за Забицер. Той е много работлив играч, който трудно се отказва и се бори до последно за своя отбор. Именно тези му качества може би са причината Жозе Моуриньо да иска да го има в тима си, тъй като както всички знаем “специалния” обича подобен тип играчи, които поставят общото благо над личното такова.
Целта пред “вълците” и този сезон ще бъде спечелване на Лига Европа или класиране в топ 4 на Италия. През миналия сезон те бяха доста близо до първата си цел, но отстъпиха във финала на Севиля след изпълнение на дузпи.