Септември София отнесе със седем гола съименниците от Симитли
Истински дъжд от голове в столицата

След хеттрик на Кристиян Пешов, Септември София разгроми Септември Симитли със 7:0 като домакин в среща от 11-ия кръг на Втора лига.

Головата фиеста започна в 25-ата минут0а, когато Асен Георгиев откри резултата, след като засече на първа греда центриране на Рамадан. Малко след половин час игра Рамадан записа втора асистенция, но този път за Кристиян Пешов.

В 37-ата минута отново Пешов отбеляза за 3:0, а две минути преди почивката Мартин Ачков технично прехвърли Филип Димитров за четвърти гол.

Малко след час игра Александър Тодоров отбеляза за 5:0 с удар от над 20 метра, а в 64-ата минута Марио Илиевски центрира по тревата към Кристиян Пешов, който оформи своя хеттрик. Крайното 7:0 оформи Илиевски, който се възползва от грешка на гостите от Симитли.

Столичани са шести в класирането с 22 точки, на 3 точки зад лидера Хебър.