Щастлив рикошет помогна на Уулвърхемптън да пречупи Лийдс
"Вълците" триумфираха у дома след автогол на вратаря Мелие

Уулвърхемптън записа втора поредна победа в Премиър лийг, след като се наложи с минималното 1:0 над гостуващия Лийдс. Единственото попадение в срещата от 25-ия кръг падна в 63-ата и бе автогол на вратаря Мелие.

През първите 45 минути най-чистото положение бе на сметката на гостите. В 27-ата Рафиня проби отдясно и от много малък ъгъл пробва удар, топката срещна левия страничен стълб, след което удар за добавка на Паскал Струйк беше блокиран.

В 63-ата минута Адама Траоре отправи топовен изстрел от сериозна дистанция, топката разтресе напречната греда, след което се отби в гърба на плонжиралия Мелие и влезе в мрежата.

Резултатът остана непроменен и „вълците“ взеха пълния комплект точки, като вече имат в актива си 33, измествайки от 11-ото място Лийдс (32т.).