Торино влезе в топ 10 на Серия А с победа над Болоня
"Биковете" зарадваха феновете си с минимален успех

Торино постигна успех с 1:0 в домакинството си на Болоня в последна среща от 25-ия кръг на Серия А. Единственото попадение в мача бе дело на Ян Карамо през първото полувреме.

С този успех “биковете” събраха 34 точки в класирането и влезнаха в топ 10 на Калчото. Те са на 9-ата позиция и са само на пункт зад отборите на Ювентус и Болоня.

Торо изигра много силно първо полувреме, в което тотално доминираше. При една от многото атаки на домакините Ян Карамо прати топката в мрежата на Скорупски. За офанзивния футболист на “биковете” това бе трети гол през сезона в Серия А.

След почивката Торино отстъпи инициативата. Болоня владееше повече топката, направи повече атаки, но стигна само до един точен удар. Гостите не успяха да вкарат попадение и си тръгнаха с празни ръце от Торино.

В следващия кръг “биковете” гостуват на Лече на 12 март, докато Болоня приема Лацио ден по-рано.