Три греди, два гола и по точка за Септември София и ЦСКА 1948
Интригуващ двубой в столицата, но без победител в отложения мач от 3-ия кръг на efbet Лига

В отложения мач от третия кръг на efbet Лига, Септември и ЦСКА 1948 завършиха при резултат 1:1 след динамичен и напрегнат двубой, изпълнен с голови положения и три греди.

ЦСКА 1948 успя да поведе в 16-та минута с гол на Бирсент Карагарен, който завърши отличен пас на Марио Илиевски. Витиньо възстанови равенството в 21-та минута след прецизен завършващ удар, изведен от Джордан Гутиерес.

Септември имаше възможност да направи пълен обрат, като Витиньо удари гредата в края на първото полувреме.

Седем минути преди края Фаустас Степовамичус отправи мощен удар, но топката отново срещна гредата на Алекс Божев. Въпреки множеството шансове, мачът завърши без победител, като ЦСКА 1948 събра 13 точки на седмото място, докато Септември е 15-ти със 7 пункта.