
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Офанзивният полузащитник на Ливърпул Алекс Окслейд-Чембърлейн има оферти от три клуба от Висшата лига.
Настоящият договор на бившия английски национал с мърсисайдци изтича след края на този сезон и контрактът му няма да бъде подновен.
Това означава, че в много скоро време Окслейд-Чембърлейн ще бъде със статут на свободен агент и ще може да премине във всеки един клуб, който го пожелае.
Отборите на Нюкасъл, Брайтън и Астън Вила вече са регистрирали интереса си към халфа, съобщава “Мирър”.
Говори се, че тимове от Серия “А” също следят ситуацията около Алекс Окслейд-Чембърлейн, който през настоящата кампания има едва 12 мача за Ливърпул.
Атакуващият футболист има 145 записани срещи с фланелката на “червените” във всички турнири, в които е реализирал 18 гола.