Ювентус стартира мощно в новата Шампионска лига
Торинци надвиха с 3:1 ПСВ

Ювентус започна новия сезон в Шампионската лига с убедителна победа с 3:1 над ПСВ Айндховен. Отборът от Торино показа силна игра и доминира през по-голямата част от мача, като новото попълнение Нико Гонзалез се отличи с гол и асистенция.

Той можеше да открие още в 20-та минута,но не успя да засече добре центриране и отправи лек удар към вратата на гостите. Само 60 секунди по-късно домакините вкараха първия си гол след страхотно изпълнение на Кенан Йълдъз.

Само минута по-късно Юве удвоиха преднината си след попадение на Уестън Маккени, който беше намерен от Нико Гонзалез.

След почивката новото попълнение на торинци направи резултата 3:0, с което практически гарантира успеха на „бианконерите“. В последните секунди ПСВ успя да отбележи почетен гол, но Ювентус контролираше мача през цялото време и заслужено започна кампанията с победа.