Русия
Руска Премиер Лига 2020
Турция
Суперлига Турция 2020

7Sport.net е сайт, който предлага огромен набор от футболни прогнози и статистика и класиране. Нашият сайт ви предостав подробна информация за класирането на отборите от всички първенства и подробна статистика за всеки отбор и играч.

Нашето класиране представлява подробна информация относно:

Ефбет Лига – Класиране на Първа Професионална футболна лига. В първенството на България се състезават 14 отбора.

Примера Дивисион – Класиране на Испанската Ла Лига, която е и една от най-предпочитаните и атрактивни в света. Участие в нея взимат 20 отбора всеки сезон.

Серия А – Известна със своята тактичност и добра стратегия в най-високото ниво на италианският футбол – Калчото намират място 20 отбора.

Лига 1 - Френската Лига 1 намира място при нас поради своята динамика. Популярност сред феновете намира заради бързите атаки и контраатаки, както и множеството изненади. В нея вземат участие 20 отбора от френският футболен елит.

Висша Лига – Английската Висша Лига или още наречена Премиър Лийг е най-високото ниво на професионален футбол в Англия и най-цененото и гледано футболно първенство в света. Тук състезателите също са общо 20.

Чемпиъншип - Втора Английска Лига е също едно от най-интересните първенства. Съставено е главно от английски футболни легенди, а футболните мачове протичат с изключителна динамика.

Лига 1 – Английската Лига 1 е всъщност Трета Дивизия на Английският професионален футбол и също заемо почетно място, тъй като е съставена от множество качествени отбори, обикновено ръководени от Английски футболни легенди.

Примейра Лига – Класиране на Португалската Примейра Лига можете да намерите при нас, заедно с подробна статистика на изиграните мачове. Примейра Лига е съставена от 18 отбора, а конкуренцията между тях е убийствена.

Ередивизи – Нидерландското Първенство неслучайно заема място тук. Всеки един от 18-те отбора в първенството се славят с изключителни качества, което прави всеки мач непредвидим.

Бундеслига – Бундеслигата е едно от най-гледаните първенства в световен мащаб. Класиране Бундеслига в нашият сайт ще ви докаже колко обрати могат да постигнат отборите след всеки кръг на първенството, както и колко равнопоставени са отборите.Това прави всеки двубой изключително интересен.

Суперлига, Дания – Датската Супер Лига е първеснство, което си заслужава гледането заради добрите качества както на отборите, така и на индивидуалните футболисти. Състезават се 12 отбора.

Премиър Лига, Русия – Руската Премиър Лига е сравнитено популярно сред българите първенство. В него място намират 16 отбора. Отборите са добре платени, а интересни международни транфери правят лигата много интересна.

Суперлига, Турция – Турската Суперлига е съставена от 21 отбора. Много често виждаме случаи в които големи звезди завършват кариерата си в турски отбори, като неминуемо това води до повдигане на интереса. Голяма част от отборите разполагат със сериозно финансиране, а изненади и тук никога не липсват.

Освен всички тези интересни европейски първенства, вие можете да намерите информация и класиране и за най-гледаните турнири в световен мащаб – Шампионска Лига и Лига Европа.

Купата на всяка една страна също попада в полезрението ни, като предлагаме подробна схема на първенството, изиграните мачове и предстоящите мачове.

Националните отбори на всяка една държава също попадат в нашето полезрение. Тук ще намерите схема и класиране на Националните отбори, които вземат участие в ЛИга на Нациите, Европейско Първенство по Футбол и Световно първенство по футбол.

Освен Класиране на всички отбори, които участват в първенството ще намерите информация още и за мачове от предостящите кръгове, резултати от всички изиграни мачове до момента, статистика на играчите – Голмайстори, Асистенции и Картони.