Еквадор: Лига Про 2021

Лига Про Еквадор 2021

2020-2021
Първи етап
Втори етап

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Емелек
п п р р п
15
10
4
1
29
14
15
34
2
15
9
4
2
31
13
18
31
3
15
8
3
4
27
18
9
27
4
15
7
4
4
29
18
11
25
5
Мушук Руна
з п з р п
15
7
4
4
29
21
8
25
6
ЛДУ Кито
з з р п п
15
6
7
2
22
19
3
25
7
Макара
п р р п з
15
6
5
4
17
17
0
23
8
15
6
2
7
22
21
1
20
9
Аукас
з п п з п
15
5
4
6
27
26
1
19
10
Делфин
з п р р з
15
4
6
5
19
25
-6
18
11
15
4
4
7
14
18
-4
16
12
Манта ФК
п р з р з
15
4
4
7
18
25
-7
16
13
15
3
4
8
11
17
-6
13
14
Оренсе
п п з з р
15
3
3
9
14
24
-10
12
15
Олмедо
п з з р р
15
2
6
7
13
27
-14
12
16
15
2
4
9
11
30
-19
10
покажи на цял екран
Емелек
Барселона Гуаякил
Индепендиенте дел Вале
Универсидад Католика
Мушук Руна
ЛДУ Кито
Макара
9 де Октобре
Аукас
Делфин
Депортиво Куенка
Манта ФК
Текнико Университарио
Оренсе
Олмедо
Гуаякил Сити
1 Емелек 0–0 1–1 0–1 1–0 4–1 2–0 1–0
2 Барселона Гуаякил 1–1 2–2 3–0 3–0 2–1 3–0 2–0 4–0
3 Индепендиенте дел Вале 2–3 2–0 3–1 2–1 2–0 0–0 3–0
4 Универсидад Католика 2–3 2–0 1–1 1–1 0–1 3–3 1–1 3–0
5 Мушук Руна 1–2 2–2 2–6 0–0 1–3 6–1 4–2 4–0
6 ЛДУ Кито 2–2 2–1 0–0 2–1 4–2 1–3 1–0 2–1
7 Макара 1–1 3–1 3–2 1–0 1–0 1–1 1–0
8 9 де Октобре 0–1 1–0 1–2 1–3 2–1 2–0 2–0 4–0
9 Аукас 2–3 3–4 3–3 2–0 0–2 1–3 3–0
10 Делфин 1–1 2–0 2–2 1–1 1–1 2–4 1–1
11 Депортиво Куенка 1–0 0–1 1–2 2–2 1–0 1–0 3–0
12 Манта ФК 0–4 2–3 2–1 1–1 1–1 1–2 1–0 0–2
13 Текнико Университарио 0–2 1–3 0–1 0–0 0–1 1–2 0–0 3–0
14 Оренсе 2–3 2–0 0–3 0–2 3–1 2–2 0–1 0–0
15 Олмедо 2–3 1–3 0–0 0–2 2–2 1–1 0–0
16 Гуаякил Сити 0–3 1–2 0–0 2–2 3–1 0–3 4–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Кръг 1
19 фев. 2021
- 23:30
Универсидад Католика
3 0
Олмедо
Универсидад Католика - Олмедо
20 фев. 2021
- 02:00
ЛДУ Кито
4 2
9 де Октобре
ЛДУ Кито - 9 де Октобре
20 фев. 2021
- 21:00
Мушук Руна
1 3
Аукас
Мушук Руна - Аукас
20 фев. 2021
- 23:30
Гуаякил Сити
3 1
Макара
Гуаякил Сити - Макара
21 фев. 2021
- 02:00
Манта ФК
2 3
Барселона Гуаякил
Манта ФК - Барселона Гуаякил
21 фев. 2021
- 20:00
Оренсе
2 0
Индепендиенте дел Вале
Оренсе - Индепендиенте дел Вале
21 фев. 2021
- 22:30
Текнико Университарио
0 1
Делфин
Текнико Университарио - Делфин
22 фев. 2021
- 01:00
Емелек
4 1
Депортиво Куенка
Емелек - Депортиво Куенка
Кръг 2
27 фев. 2021
- 02:00
Депортиво Куенка
3 0
Гуаякил Сити
Депортиво Куенка - Гуаякил Сити
27 фев. 2021
- 21:00
Универсидад Католика
3 3
Манта ФК
Универсидад Католика - Манта ФК
27 фев. 2021
- 23:30
Макара
3 1
Индепендиенте дел Вале
Макара - Индепендиенте дел Вале
28 фев. 2021
- 02:00
Аукас
2 3
Емелек
Аукас - Емелек
28 фев. 2021
- 20:00
9 де Октобре
1 2
Мушук Руна
9 де Октобре - Мушук Руна
28 фев. 2021
- 22:30
Олмедо
0 0
ЛДУ Кито
Олмедо - ЛДУ Кито
1 мар. 2021
- 01:00
Барселона Гуаякил
3 0
Текнико Университарио
Барселона Гуаякил - Текнико Университарио
2 мар. 2021
- 02:00
Делфин
1 1
Оренсе
Делфин - Оренсе
Кръг 3
6 мар. 2021
- 00:30
ЛДУ Кито
2 1
Универсидад Католика
ЛДУ Кито - Универсидад Католика
6 мар. 2021
- 02:00
Индепендиенте дел Вале
2 0
Мушук Руна
Индепендиенте дел Вале - Мушук Руна
6 мар. 2021
- 22:00
Оренсе
2 2
Аукас
Оренсе - Аукас
7 мар. 2021
- 03:00
Емелек
1 0
Делфин
Емелек - Делфин
7 мар. 2021
- 20:00
Олмедо
0 2
Макара
Олмедо - Макара
7 мар. 2021
- 22:30
Манта ФК
1 0
Депортиво Куенка
Манта ФК - Депортиво Куенка
8 мар. 2021
- 01:00
Гуаякил Сити
0 3
Барселона Гуаякил
Гуаякил Сити - Барселона Гуаякил
9 мар. 2021
- 02:00
Текнико Университарио
0 0
9 де Октобре
Текнико Университарио - 9 де Октобре
Кръг 4
12 мар. 2021
- 02:00
Макара
1 1
Емелек
Макара - Емелек
13 мар. 2021
- 00:30
Делфин
1 1
Гуаякил Сити
Делфин - Гуаякил Сити
13 мар. 2021
- 02:00
Депортиво Куенка
2 2
ЛДУ Кито
Депортиво Куенка - ЛДУ Кито
13 мар. 2021
- 22:00
Универсидад Католика
1 1
Текнико Университарио
Универсидад Католика - Текнико Университарио
14 мар. 2021
- 03:00
Аукас
3 4
Индепендиенте дел Вале
Аукас - Индепендиенте дел Вале
14 мар. 2021
- 20:00
Мушук Руна
4 2
Манта ФК
Мушук Руна - Манта ФК
14 мар. 2021
- 22:30
9 де Октобре
2 0
Олмедо
9 де Октобре - Олмедо
15 мар. 2021
- 01:00
Барселона Гуаякил
2 0
Оренсе
Барселона Гуаякил - Оренсе
Кръг 5
20 мар. 2021
- 02:00
Текнико Университарио
0 0
Олмедо
Текнико Университарио - Олмедо
20 мар. 2021
- 20:00
Мушук Руна
0 0
Макара
Мушук Руна - Макара
20 мар. 2021
- 22:30
Индепендиенте дел Вале
2 0
Делфин
Индепендиенте дел Вале - Делфин
21 мар. 2021
- 01:30
ЛДУ Кито
2 2
Барселона Гуаякил
ЛДУ Кито - Барселона Гуаякил
21 мар. 2021
- 20:00
Манта ФК
1 1
Аукас
Манта ФК - Аукас
21 мар. 2021
- 22:30
Гуаякил Сити
1 2
Универсидад Католика
Гуаякил Сити - Универсидад Католика
22 мар. 2021
- 01:00
Емелек
0 1
9 де Октобре
Емелек - 9 де Октобре
23 мар. 2021
- 02:00
Депортиво Куенка
1 0
Оренсе
Депортиво Куенка - Оренсе
Кръг 6
2 апр. 2021
- 00:30
Универсидад Католика
1 1
Макара
Универсидад Католика - Макара
2 апр. 2021
- 03:00
Олмедо
2 3
Емелек
Олмедо - Емелек
3 апр. 2021
- 19:15
Делфин
1 1
Депортиво Куенка
Делфин - Депортиво Куенка
3 апр. 2021
- 21:30
ЛДУ Кито
0 0
Мушук Руна
ЛДУ Кито - Мушук Руна
4 апр. 2021
- 03:00
Барселона Гуаякил
2 2
Индепендиенте дел Вале
Барселона Гуаякил - Индепендиенте дел Вале
4 апр. 2021
- 19:15
Оренсе
0 1
Манта ФК
Оренсе - Манта ФК
4 апр. 2021
- 21:30
9 де Октобре
1 3
Аукас
9 де Октобре - Аукас
5 апр. 2021
- 00:00
Текнико Университарио
3 0
Гуаякил Сити
Текнико Университарио - Гуаякил Сити
Кръг 7
31 мар. 2021
- 22:00
Аукас
3 3
Делфин
Аукас - Делфин
1 апр. 2021
- 00:30
Гуаякил Сити
4 1
Оренсе
Гуаякил Сити - Оренсе
8 апр. 2021
- 21:30
Мушук Руна
4 0
Олмедо
Мушук Руна - Олмедо
9 апр. 2021
- 00:00
Депортиво Куенка
1 0
Барселона Гуаякил
Депортиво Куенка - Барселона Гуаякил
10 апр. 2021
- 00:00
Манта ФК
0 2
Текнико Университарио
Манта ФК - Текнико Университарио
10 апр. 2021
- 21:30
Макара
3 2
9 де Октобре
Макара - 9 де Октобре
11 апр. 2021
- 00:00
Емелек
1 1
ЛДУ Кито
Емелек - ЛДУ Кито
11 юли 2021
- 00:00
Индепендиенте дел Вале
2 3
Универсидад Католика
Индепендиенте дел Вале - Универсидад Католика
Кръг 8
1 апр. 2021
- 03:00
Текнико Университарио
0 2
Индепендиенте дел Вале
Текнико Университарио - Индепендиенте дел Вале
12 апр. 2021
- 21:30
Оренсе
0 2
Мушук Руна
Оренсе - Мушук Руна
13 апр. 2021
- 00:00
Барселона Гуаякил
3 0
Аукас
Барселона Гуаякил - Аукас
13 апр. 2021
- 21:30
9 де Октобре
4 0
Гуаякил Сити
9 де Октобре - Гуаякил Сити
14 апр. 2021
- 00:00
Олмедо
2 2
Депортиво Куенка
Олмедо - Депортиво Куенка
14 апр. 2021
- 19:15
Делфин
2 0
Макара
Делфин - Макара
14 апр. 2021
- 21:30
ЛДУ Кито
1 0
Манта ФК
ЛДУ Кито - Манта ФК
15 апр. 2021
- 00:00
Универсидад Католика
2 3
Емелек
Универсидад Католика - Емелек
Кръг 9
17 апр. 2021
- 02:00
Мушук Руна
2 2
Барселона Гуаякил
Мушук Руна - Барселона Гуаякил
17 апр. 2021
- 22:00
Макара
1 0
Оренсе
Макара - Оренсе
18 апр. 2021
- 00:30
Аукас
1 3
Олмедо
Аукас - Олмедо
18 апр. 2021
- 03:00
Гуаякил Сити
2 2
ЛДУ Кито
Гуаякил Сити - ЛДУ Кито
18 апр. 2021
- 20:00
Депортиво Куенка
0 1
Универсидад Католика
Депортиво Куенка - Универсидад Католика
18 апр. 2021
- 22:30
Индепендиенте дел Вале
2 1
9 де Октобре
Индепендиенте дел Вале - 9 де Октобре
19 апр. 2021
- 01:00
Емелек
2 0
Текнико Университарио
Емелек - Текнико Университарио
20 апр. 2021
- 02:00
Манта ФК
1 2
Делфин
Манта ФК - Делфин
Кръг 10
1 май 2021
- 20:00
Универсидад Католика
1 1
Аукас
Универсидад Католика - Аукас
1 май 2021
- 22:30
9 де Октобре
2 1
Депортиво Куенка
9 де Октобре - Депортиво Куенка
2 май 2021
- 01:00
ЛДУ Кито
2 1
Макара
ЛДУ Кито - Макара
2 май 2021
- 03:30
Барселона Гуаякил
2 1
Делфин
Барселона Гуаякил - Делфин
2 май 2021
- 20:00
Текнико Университарио
1 3
Мушук Руна
Текнико Университарио - Мушук Руна
2 май 2021
- 22:30
Оренсе
2 3
Емелек
Оренсе - Емелек
3 май 2021
- 01:00
Манта ФК
2 1
Индепендиенте дел Вале
Манта ФК - Индепендиенте дел Вале
4 май 2021
- 02:00
Олмедо
0 0
Гуаякил Сити
Олмедо - Гуаякил Сити
Кръг 11
8 май 2021
- 02:00
Макара
1 0
Депортиво Куенка
Макара - Депортиво Куенка
8 май 2021
- 20:00
Оренсе
3 1
9 де Октобре
Оренсе - 9 де Октобре
8 май 2021
- 22:30
Индепендиенте дел Вале
3 1
ЛДУ Кито
Индепендиенте дел Вале - ЛДУ Кито
9 май 2021
- 20:00
Мушук Руна
2 6
Универсидад Католика
Мушук Руна - Универсидад Католика
9 май 2021
- 22:30
Делфин
2 4
Олмедо
Делфин - Олмедо
10 май 2021
- 01:00
Аукас
0 2
Текнико Университарио
Аукас - Текнико Университарио
11 май 2021
- 02:00
Гуаякил Сити
0 3
Манта ФК
Гуаякил Сити - Манта ФК
11 юли 2021
- 00:00
Барселона Гуаякил
1 1
Емелек
Барселона Гуаякил - Емелек
Кръг 12
15 май 2021
- 02:00
Депортиво Куенка
1 2
Мушук Руна
Депортиво Куенка - Мушук Руна
15 май 2021
- 21:00
Олмедо
1 3
Индепендиенте дел Вале
Олмедо - Индепендиенте дел Вале
15 май 2021
- 23:30
Универсидад Католика
0 1
Делфин
Универсидад Католика - Делфин
16 май 2021
- 02:00
Емелек
1 0
Гуаякил Сити
Емелек - Гуаякил Сити
16 май 2021
- 21:00
Манта ФК
1 1
Макара
Манта ФК - Макара
16 май 2021
- 23:30
ЛДУ Кито
1 3
Аукас
ЛДУ Кито - Аукас
17 май 2021
- 02:00
9 де Октобре
0 1
Барселона Гуаякил
9 де Октобре - Барселона Гуаякил
18 май 2021
- 02:00
Текнико Университарио
1 2
Оренсе
Текнико Университарио - Оренсе
Кръг 13
22 май 2021
- 02:00
9 де Октобре
2 0
Манта ФК
9 де Октобре - Манта ФК
22 май 2021
- 20:00
Оренсе
0 3
Универсидад Католика
Оренсе - Универсидад Католика
22 май 2021
- 22:30
Индепендиенте дел Вале
3 0
Гуаякил Сити
Индепендиенте дел Вале - Гуаякил Сити
23 май 2021
- 01:00
Мушук Руна
1 2
Емелек
Мушук Руна - Емелек
23 май 2021
- 21:00
Аукас
2 0
Депортиво Куенка
Аукас - Депортиво Куенка
23 май 2021
- 23:30
Делфин
1 1
ЛДУ Кито
Делфин - ЛДУ Кито
24 май 2021
- 02:00
Барселона Гуаякил
4 0
Олмедо
Барселона Гуаякил - Олмедо
25 май 2021
- 02:00
Макара
1 1
Текнико Университарио
Макара - Текнико Университарио
Кръг 14
29 май 2021
- 02:00
Олмедо
1 1
Манта ФК
Олмедо - Манта ФК
29 май 2021
- 21:00
Делфин
2 2
9 де Октобре
Делфин - 9 де Октобре
29 май 2021
- 23:30
Гуаякил Сити
0 0
Мушук Руна
Гуаякил Сити - Мушук Руна
30 май 2021
- 02:00
Депортиво Куенка
1 0
Текнико Университарио
Депортиво Куенка - Текнико Университарио
30 май 2021
- 20:30
Макара
1 0
Аукас
Макара - Аукас
30 май 2021
- 23:00
ЛДУ Кито
2 1
Оренсе
ЛДУ Кито - Оренсе
31 май 2021
- 02:00
Универсидад Католика
2 0
Барселона Гуаякил
Универсидад Католика - Барселона Гуаякил
31 май 2021
- 02:00
Емелек
0 0
Индепендиенте дел Вале
Емелек - Индепендиенте дел Вале
Кръг 15
17 юли 2021
- 02:00
Текнико Университарио
0 1
ЛДУ Кито
Текнико Университарио - ЛДУ Кито
17 юли 2021
- 19:30
Мушук Руна
6 1
Делфин
Мушук Руна - Делфин
17 юли 2021
- 22:00
Оренсе
0 0
Олмедо
Оренсе - Олмедо
18 юли 2021
- 00:30
Аукас
3 0
Гуаякил Сити
Аукас - Гуаякил Сити
18 юли 2021
- 03:00
Индепендиенте дел Вале
0 0
Депортиво Куенка
Индепендиенте дел Вале - Депортиво Куенка
18 юли 2021
- 22:30
Манта ФК
0 4
Емелек
Манта ФК - Емелек
18 юли 2021
- 22:30
Барселона Гуаякил
3 0
Макара
Барселона Гуаякил - Макара
20 юли 2021
- 02:00
9 де Октобре
1 0
Универсидад Католика
9 де Октобре - Универсидад Католика
Group #1

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
покажи на цял екран
Емелек
Делфин
Текнико Университарио
Барселона Гуаякил
Индепендиенте дел Вале
Депортиво Куенка
Аукас
Универсидад Католика
ЛДУ Кито
Гуаякил Сити
Мушук Руна
Манта ФК
Олмедо
Оренсе
9 де Октобре
1 Емелек
2 Делфин
3 Текнико Университарио
4 Барселона Гуаякил
5 Индепендиенте дел Вале
6 Депортиво Куенка
7 Аукас
8 Универсидад Католика
9 ЛДУ Кито
10 Гуаякил Сити
11 Мушук Руна
12 Манта ФК
13 Олмедо
14 Оренсе
15 9 де Октобре
Group #10
Group #11
Group #12
Group #13
Group #14
Group #15
Group #16
Group #2
Group #3
Group #4
Group #5
Group #6
Group #7
Group #8
Group #9
Лига Про или още позната като Серия А е професионална футболна лига от най-високо ниво в Еквадор. В нея участват общо 16 отбора, а самата дивизия е основана през 1957 година.Форматът на лигата включва три етапа. Първите два етапа се играят по два мача един срещу друг на разменено гостуване. Победителите от двете фази участват в плейофи в третата фаза на турнира, където се определя и победителя. Ако един и същи отбор спечели и двата етапа, той автоматично става шампион. В този случай вторите и третите най-добри тимове играят един срещу друг за определяне на сребърен и бронзов медалист. Освен това, клубовете се състезават и за места в Копа Либертадорес и Копа Судамерикана. Барселона Спортинг е клубът, носител на най-много титли – 16. Емелек е следващият, завоювал 14 трофея. Ел Национал се нарежда на третото място с 13 титли. Тук в тази страница сме представили подробна статистика и за Лига Про. Можете да следите всички мачове, както и да следите информация относно отборите. Тук можете да намерите подробни статистически данни като например информация от директни двубой, среден брой картони, среден брой голове и удари към вратата и други.

Еквадор – ЧЗВ

Да, първите три отбора автоматично се класират за Копа Либертадорес.
Лига Про е разделена на 2 етапа, всеки от които се играят по 15 кръга.
Да, можете да намерите актуално класиране и статистика за първенството в 7спорт.
P