Купа на България

Купа на България Класиране

2019-2020

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Локомотив Пловдив лого
п п п р р
6
4
2
0
9
1
8
14
2
ЦСКА София лого
п п р п р
6
4
2
0
8
1
7
14
3
Ботев Пловдив лого
п п п р з
5
3
1
1
5
4
1
10
4
Ботев Гълъбово лого
п п п з
4
3
0
1
6
3
3
9
5
ЦСКА 1948 лого
п п п з
4
3
0
1
9
6
3
9
6
Левски София лого
п п р з р
5
2
2
1
6
3
3
8
7
Лудогорец лого
п п р
3
2
1
0
7
1
6
7
8
Ботев Враца лого
п п з
3
2
0
1
9
2
7
6
9
Литекс лого
п п з
3
2
0
1
6
3
3
6
10
Кариана Ерден лого
п п з
3
2
0
1
5
5
0
6
11
Витоша Бистрица лого
п з
2
1
0
1
5
2
3
3
12
Миньор Перник лого
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
13
Славия лого
п з
2
1
0
1
5
2
3
3
14
Нефтохимик Бургас лого
п з
2
1
0
1
4
5
-1
3
16
Хебър 1918 лого
п з
2
1
0
1
4
3
1
3
17
Спартак Плевен лого
п з
2
1
0
1
7
5
2
3
18
Септември София лого
п з
2
1
0
1
4
6
-2
3
19
Арда Кърджали лого
п з
2
1
0
1
2
1
1
3
20
Черно Море Варна лого
п з
2
1
0
1
3
1
2
3
21
Спартак Варна лого
п з
2
1
0
1
2
5
-3
3
22
Добруджа лого
п з
2
1
0
1
1
4
-3
3
23
Поморие лого
п з
2
1
0
1
1
2
-1
3
24
Берое лого
п з
2
1
0
1
5
4
1
3
25
Черноморец Балчик лого
п з
2
1
0
1
4
5
-1
3
26
Загорец лого
р з
2
0
1
1
0
4
-4
1
28
Марица Пловдив лого
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
29
Созопол лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
30
Дреновец лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
32
Царско село лого
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
33
Лато Алеково лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
35
Хитрино лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
36
Струмска Слава лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
37
Партизан лого
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
38
Монтана лого
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
39
Дунав Русе лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
41
Суворово лого
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
43
Ботев Ихтиман лого
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
44
Севлиево лого
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
45
Вихрен лого
з
1
0
0
1
0
2
-2
0

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Локомотив Пловдив
ЦСКА София
Ботев Пловдив
Ботев Гълъбово
ЦСКА 1948
Левски София
Лудогорец
Ботев Враца
Литекс
Кариана Ерден
Витоша Бистрица
Миньор Перник
Славия
Нефтохимик Бургас
Локомотив Г.Оряховица
Хебър 1918
Спартак Плевен
Септември София
Арда Кърджали
Черно Море Варна
Спартак Варна
Добруджа
Поморие
Берое
Черноморец Балчик
Загорец
Пирин Благоевград
Марица Пловдив
Созопол
Дреновец
Локомотив София
Царско село
Лато Алеково
Върбица Бенковски
Хитрино
Струмска Слава
Партизан
Монтана
Дунав Русе
Светкавица Търговище
Суворово
Етър Велико Търново
Ботев Ихтиман
Севлиево
Вихрен
Балкан Благоевград
1 Локомотив Пловдив 2–0 2–0 2–1
2 ЦСКА София 0–0 2–0 2–1
3 Ботев Пловдив 0–0
4 Ботев Гълъбово 0–1 2–1 2–1
5 ЦСКА 1948 2–1
6 Левски София 0–0 0–0 1–0
7 Лудогорец
8 Ботев Враца 4–0
9 Литекс 3–0
10 Кариана Ерден 3–0
11 Витоша Бистрица
12 Миньор Перник 1–2 1–0
13 Славия 1–2
14 Нефтохимик Бургас 1–4
15 Локомотив Г.Оряховица 0–3
16 Хебър 1918 0–2
17 Спартак Плевен
18 Септември София 0–3 4–3
19 Арда Кърджали 0–1
20 Черно Море Варна
21 Спартак Варна 1–5
22 Добруджа 0–4 1–0
23 Поморие 0–2
24 Берое 3–4
25 Черноморец Балчик 0–4
26 Загорец 0–4 0–0
27 Пирин Благоевград
28 Марица Пловдив 1–3
29 Созопол 0–1
30 Дреновец 1–2
31 Локомотив София
32 Царско село
33 Лато Алеково 0–1
34 Върбица Бенковски 1–4
35 Хитрино 1–2
36 Струмска Слава
37 Партизан 1–4
38 Монтана
39 Дунав Русе
40 Светкавица Търговище 1–4
41 Суворово 0–3
42 Етър Велико Търново
43 Ботев Ихтиман 0–3
44 Севлиево 1–3
45 Вихрен 0–2
46 Балкан Благоевград 0–3

Кръгове

8
16
Кръг 8
Stadion Beroe 3 дек. 2019 2:30 pm
Берое лого
Берое
3 4
ЦСКА 1948 лого
ЦСКА 1948
3 дек. 2019 2:30 pm
Stadion Beroe
Берое
3
4
ЦСКА 1948
Stadion Slavija 3 дек. 2019 5:30 pm
Славия лого
Славия
1 2
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
3 дек. 2019 5:30 pm
Stadion Slavija
Славия
1
2
Ботев Пловдив
Stadion Dragalevtsi 4 дек. 2019 1:30 pm
Септември София лого
Септември София
0 3
Лудогорец лого
Лудогорец
4 дек. 2019 1:30 pm
Stadion Dragalevtsi
Септември София
0
3
Лудогорец
4 дек. 2019 3:00 pm
Ботев Гълъбово лого
Ботев Гълъбово
2 1
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
4 дек. 2019 3:00 pm
Ботев Гълъбово
2
1
Витоша Бистрица
Stadion Hristo Botev 4 дек. 2019 4:00 pm
Ботев Враца лого
Ботев Враца
4 0
Кариана Ерден лого
Кариана Ерден
4 дек. 2019 4:00 pm
Stadion Hristo Botev
Ботев Враца
4
0
Кариана Ерден
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov 4 дек. 2019 5:30 pm
Левски София лого
Левски София
1 0
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
4 дек. 2019 5:30 pm
Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
Левски София
1
0
Черно Море Варна
Arena Arda 5 дек. 2019 1:30 pm
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
0 1
ЦСКА София лого
ЦСКА София
5 дек. 2019 1:30 pm
Arena Arda
Арда Кърджали
0
1
ЦСКА София
Stadion Lokomotiv 5 дек. 2019 5:30 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
2 1
Литекс лого
Литекс
5 дек. 2019 5:30 pm
Stadion Lokomotiv
Локомотив Пловдив
2
1
Литекс
Кръг 16
24 сеп. 2019 3:00 pm
Ботев Ихтиман лого
Ботев Ихтиман
0 3
Черно Море Варна лого
Черно Море Варна
24 сеп. 2019 3:00 pm
Ботев Ихтиман
0
3
Черно Море Варна
Stadion Kariana 24 сеп. 2019 3:00 pm
Кариана Ерден лого
Кариана Ерден
3 0
Царско село лого
Царско село
24 сеп. 2019 3:00 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
3
0
Царско село
24 сеп. 2019 5:30 pm
Локомотив Г.Оряховица лого
Локомотив Г.Оряховица
0 3
ЦСКА София лого
ЦСКА София
24 сеп. 2019 5:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
0
3
ЦСКА София
Stadion Minyor 25 сеп. 2019 3:00 pm
Миньор Перник лого
Миньор Перник
1 2
Ботев Пловдив лого
Ботев Пловдив
25 сеп. 2019 3:00 pm
Stadion Minyor
Миньор Перник
1
2
Ботев Пловдив
25 сеп. 2019 3:00 pm
Спартак Варна лого
Спартак Варна
1 5
Левски София лого
Левски София
25 сеп. 2019 3:00 pm
Спартак Варна
1
5
Левски София
Stadion Druzhba 25 сеп. 2019 3:00 pm
Добруджа лого
Добруджа
0 4
Ботев Враца лого
Ботев Враца
25 сеп. 2019 3:00 pm
Stadion Druzhba
Добруджа
0
4
Ботев Враца
Stadion Zagorets 25 сеп. 2019 3:00 pm
Загорец лого
Загорец
0 4
Славия лого
Славия
25 сеп. 2019 3:00 pm
Stadion Zagorets
Загорец
0
4
Славия
25 сеп. 2019 6:00 pm
Нефтохимик Бургас лого
Нефтохимик Бургас
1 4
Лудогорец лого
Лудогорец
25 сеп. 2019 6:00 pm
Нефтохимик Бургас
1
4
Лудогорец
25 сеп. 2019 6:00 pm
Литекс лого
Литекс
3 0
Монтана лого
Монтана
25 сеп. 2019 6:00 pm
Литекс
3
0
Монтана
26 сеп. 2019 3:00 pm
Балкан Благоевград лого
Балкан Благоевград
0 3
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
26 сеп. 2019 3:00 pm
Балкан Благоевград
0
3
Локомотив Пловдив
Stadion Dragalevtsi 26 сеп. 2019 3:00 pm
Септември София лого
Септември София
4 3
Спартак Плевен лого
Спартак Плевен
26 сеп. 2019 3:00 pm
Stadion Dragalevtsi
Септември София
4
3
Спартак Плевен
26 сеп. 2019 3:00 pm
Хебър 1918 лого
Хебър 1918
0 2
Арда Кърджали лого
Арда Кърджали
26 сеп. 2019 3:00 pm
Хебър 1918
0
2
Арда Кърджали
26 сеп. 2019 3:00 pm
Поморие лого
Поморие
0 2
Берое лого
Берое
26 сеп. 2019 3:00 pm
Поморие
0
2
Берое
26 сеп. 2019 5:00 pm
Черноморец Балчик лого
Черноморец Балчик
0 4
Витоша Бистрица лого
Витоша Бистрица
26 сеп. 2019 5:00 pm
Черноморец Балчик
0
4
Витоша Бистрица
Stadion Vasil Levski 26 сеп. 2019 6:00 pm
ЦСКА 1948 лого
ЦСКА 1948
2 1
Дунав Русе лого
Дунав Русе
26 сеп. 2019 6:00 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
2
1
Дунав Русе
26 сеп. 2019 6:00 pm
Ботев Гълъбово лого
Ботев Гълъбово
2 1
Етър Велико Търново лого
Етър Велико Търново
26 сеп. 2019 6:00 pm
Ботев Гълъбово
2
1
Етър Велико Търново

Статистика / Играчи

Националната Купа на България е футболен турнир, който обхваща всички регистрирани отбори в страната. 7sport.net е единственият сайт в който можете да намерите схема, подробна статистика, обхващаща информация за всички мачове, резултати, носители на Купата, както и класиралите се за осминафинал, четвъртфинал, полуфинал и финал за сезон 2019/2020.
P