fbpx

Купа на България

Купа на България

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п з
4
3
0
1
6
3
3
9
2
п п п
3
3
0
0
7
1
6
9
3
п п п
3
3
0
0
6
1
5
9
4
п п п
3
3
0
0
5
2
3
9
5
п п п з
4
3
0
1
9
6
3
9
6
п п р
3
2
1
0
6
1
5
7
7
п п р
3
2
1
0
7
1
6
7
8
п п з
3
2
0
1
9
2
7
6
9
п п з
3
2
0
1
6
3
3
6
10
п п з
3
2
0
1
5
5
0
6
11
п з
2
1
0
1
5
2
3
3
12
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
13
п з
2
1
0
1
5
2
3
3
14
п з
2
1
0
1
4
5
-1
3
16
п з
2
1
0
1
4
3
1
3
17
п з
2
1
0
1
7
5
2
3
18
п з
2
1
0
1
4
6
-2
3
19
п з
2
1
0
1
2
1
1
3
20
п з
2
1
0
1
3
1
2
3
21
п з
2
1
0
1
2
5
-3
3
22
п з
2
1
0
1
1
4
-3
3
23
п з
2
1
0
1
1
2
-1
3
24
п з
2
1
0
1
5
4
1
3
25
п з
2
1
0
1
4
5
-1
3
26
р з
2
0
1
1
0
4
-4
1
28
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
29
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
30
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
32
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
33
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
35
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
36
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
37
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
38
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
39
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
41
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
43
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
44
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
45
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
покажи на цял екран
Ботев Гълъбово
Локомотив Пловдив
ЦСКА София
Ботев Пловдив
ЦСКА 1948
Левски София
Лудогорец
Ботев Враца
Литекс
Кариана Ерден
Витоша Бистрица
Миньор Перник
Славия
Нефтохимик Бургас
Локомотив Г.Оряховица
Хебър 1918
Спартак Плевен
Септември София
Арда Кърджали
Черно Море Варна
Спартак Варна
Добруджа
Поморие
Берое
Черноморец Балчик
Загорец
Пирин Благоевград
Марица Пловдив
Созопол
Дреновец
Локомотив София
Царско село
Лато Алеково
Върбица Бенковски
Хитрино
Струмска Слава
Партизан
Монтана
Дунав Русе
Светкавица Търговище
Суворово
Етър Велико Търново
Ботев Ихтиман
Севлиево
Вихрен
Балкан Благоевград
1Ботев Гълъбово 0–1 2–1 2–1
2Локомотив Пловдив 2–0 2–1
3ЦСКА София 2–1
4Ботев Пловдив
5ЦСКА 1948 2–1
6Левски София 0–0 1–0
7Лудогорец
8Ботев Враца 4–0
9Литекс 3–0
10Кариана Ерден 3–0
11Витоша Бистрица
12Миньор Перник 1–2 1–0
13Славия 1–2
14Нефтохимик Бургас 1–4
15Локомотив Г.Оряховица 0–3
16Хебър 1918 0–2
17Спартак Плевен
18Септември София 0–3 4–3
19Арда Кърджали 0–1
20Черно Море Варна
21Спартак Варна 1–5
22Добруджа 0–4 1–0
23Поморие 0–2
24Берое 3–4
25Черноморец Балчик 0–4
26Загорец 0–4 0–0
27Пирин Благоевград
28Марица Пловдив 1–3
29Созопол 0–1
30Дреновец 1–2
31Локомотив София
32Царско село
33Лато Алеково 0–1
34Върбица Бенковски 1–4
35Хитрино 1–2
36Струмска Слава
37Партизан 1–4
38Монтана
39Дунав Русе
40Светкавица Търговище 1–4
41Суворово 0–3
42Етър Велико Търново
43Ботев Ихтиман 0–3
44Севлиево 1–3
45Вихрен 0–2
46Балкан Благоевград 0–3
Stadion Minyor 4 сеп. 2019 3:00 pm
Миньор Перник
1 0
Струмска Слава
Stadion Dimitar Burkov 4 сеп. 2019 3:00 pm
Светкавица Търговище
1 4
Спартак Плевен
Stadion Hitrino 4 сеп. 2019 3:00 pm
Хитрино
1 2
Кариана Ерден
Допълнително време
4 сеп. 2019 3:00 pm
Върбица Бенковски
1 4
Черноморец Балчик
4 сеп. 2019 3:00 pm
Лато Алеково
0 1
Спартак Варна
4 сеп. 2019 3:00 pm
Марица Пловдив
1 3
Локомотив Г.Оряховица
4 сеп. 2019 3:00 pm
Вихрен
0 2
Ботев Гълъбово
4 сеп. 2019 3:00 pm
Созопол
0 1
Поморие
5 сеп. 2019 3:00 pm
Суворово
0 3
ЦСКА 1948
5 сеп. 2019 3:00 pm
Партизан
1 4
Хебър 1918
Stadion Druzhba 5 сеп. 2019 3:00 pm
Добруджа
1 0
Локомотив София
Stadion Zagorets 5 сеп. 2019 3:00 pm
Загорец
0 0
Пирин Благоевград
Дузпи 5-4
Stadion Drenovets 5 сеп. 2019 3:00 pm
Дреновец
1 2
Литекс
Допълнително време
Stadion Rakovski 6 сеп. 2019 3:00 pm
Севлиево
1 3
Нефтохимик Бургас
Допълнително време
Stadion Bâlgarska Armija 3 мар. 2020 3:00 pm
Локомотив Пловдив
2 0
ЦСКА 1948
3 мар. 2020 6:00 pm
ЦСКА София
2 1
Ботев Враца
4 мар. 2020 6:00 pm
Ботев Гълъбово
0 1
Ботев Пловдив
Допълнително време
Stadion Lokomotiv 5 мар. 2020 7:00 pm
Левски София
0 0
Лудогорец
Дузпи 6-5
Кръг 8
Stadion Beroe 3 дек. 2019 2:30 pm
Берое
3 4
ЦСКА 1948
Stadion Slavija 3 дек. 2019 5:30 pm
Славия
1 2
Ботев Пловдив
Stadion Dragalevtsi 4 дек. 2019 1:30 pm
Септември София
0 3
Лудогорец
4 дек. 2019 3:00 pm
Ботев Гълъбово
2 1
Витоша Бистрица
Stadion Hristo Botev 4 дек. 2019 4:00 pm
Ботев Враца
4 0
Кариана Ерден
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 4 дек. 2019 5:30 pm
Левски София
1 0
Черно Море Варна
Arena Arda 5 дек. 2019 1:30 pm
Арда Кърджали
0 1
ЦСКА София
Stadion Lokomotiv 5 дек. 2019 5:30 pm
Локомотив Пловдив
2 1
Литекс
Кръг 16
24 сеп. 2019 3:00 pm
Ботев Ихтиман
0 3
Черно Море Варна
Stadion Kariana 24 сеп. 2019 3:00 pm
Кариана Ерден
3 0
Царско село
24 сеп. 2019 5:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
0 3
ЦСКА София
Stadion Minyor 25 сеп. 2019 3:00 pm
Миньор Перник
1 2
Ботев Пловдив
25 сеп. 2019 3:00 pm
Спартак Варна
1 5
Левски София
Stadion Druzhba 25 сеп. 2019 3:00 pm
Добруджа
0 4
Ботев Враца
Stadion Zagorets 25 сеп. 2019 3:00 pm
Загорец
0 4
Славия
25 сеп. 2019 6:00 pm
Нефтохимик Бургас
1 4
Лудогорец
25 сеп. 2019 6:00 pm
Литекс
3 0
Монтана
26 сеп. 2019 3:00 pm
Балкан Благоевград
0 3
Локомотив Пловдив
Stadion Dragalevtsi 26 сеп. 2019 3:00 pm
Септември София
4 3
Спартак Плевен
26 сеп. 2019 3:00 pm
Хебър 1918
0 2
Арда Кърджали
26 сеп. 2019 3:00 pm
Поморие
0 2
Берое
26 сеп. 2019 5:00 pm
Черноморец Балчик
0 4
Витоша Бистрица
Stadion Vasil Levski 26 сеп. 2019 6:00 pm
ЦСКА 1948
2 1
Дунав Русе
26 сеп. 2019 6:00 pm
Ботев Гълъбово
2 1
Етър Велико Търново
Националната Купа на България е футболен турнир, който обхваща всички регистрирани отбори в страната. 7sport.net е единственият сайт в който можете да намерите схема, подробна статистика, обхващаща информация за всички мачове, резултати, носители на Купата, както и класиралите се за осминафинал, четвъртфинал, полуфинал и финал за сезон 2019/2020.
P