Бундеслига Класиране

Бундеслига Класиране

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п п п
26
4
4
100
32
68
82
2
п п з п з
21
6
7
84
41
43
69
3
р п р з п
18
12
4
81
37
44
66
4
з з п п п
20
5
9
66
40
26
65
5
з р п з п
19
6
9
61
44
17
63
6
р з п п п
15
7
12
53
53
0
52
7
п р з п з
13
10
11
48
46
2
49
8
п р п з п
13
9
12
48
47
1
48
9
з п п р п
13
6
15
59
60
-1
45
10
з з з п з
11
8
15
48
59
-11
41
11
р п п з п
12
5
17
41
58
-17
41
12
р р з з з
9
12
13
38
58
-20
39
13
п з п п з
11
4
19
44
65
-21
37
14
р п з р з
9
9
16
45
63
-18
36
15
р з з р з
10
6
18
51
69
-18
36
16
з п з з п
8
7
19
42
69
-27
31
17
р з р р з
6
12
16
36
67
-31
30
18
р з з з з
4
8
22
37
74
-37
20
покажи на цял екран
Байерн Мюнхен
Борусия Дортмунд
РБ Лайпциг
Борусия Мьонхенгладбах
Байер Леверкузен
1899 Хофенхайм
Волфсбург
Фрайбург
Айнтрахт Франкфурт
Херта Берлин
Унион Берлин
Шалке 04
Майнц 05
Аугсбург
Кьолн
Вердер Бремен
Фортуна Дюселдорф
Падерборн 07
1Байерн Мюнхен 4–0 0–0 2–1 1–2 1–2 2–0 3–1 5–2 2–2 2–1 5–0 6–1 2–0 4–0 6–1 5–0 3–2
2Борусия Дортмунд 0–1 3–3 1–0 4–0 0–4 3–0 1–0 4–0 1–0 5–0 4–0 0–2 5–1 5–1 2–2 5–0 3–3
3РБ Лайпциг 1–1 0–2 2–2 1–1 3–1 1–1 1–1 2–1 2–2 3–1 1–3 8–0 3–1 4–1 3–0 2–2 1–1
4Борусия Мьонхенгладбах 2–1 1–2 1–3 1–3 1–1 3–0 4–2 4–2 2–1 4–1 0–0 3–1 5–1 2–1 3–1 2–1 2–0
5Байер Леверкузен 2–4 4–3 1–1 1–2 0–0 1–4 1–1 4–0 0–1 2–0 2–1 1–0 2–0 3–1 2–2 3–0 3–2
61899 Хофенхайм 0–6 2–1 0–2 0–3 2–1 2–3 0–3 1–2 0–3 4–0 2–0 1–5 2–4 3–1 3–2 1–1 3–0
7Волфсбург 0–4 0–2 0–0 2–1 0–2 1–1 2–2 1–2 1–2 1–0 1–1 4–0 0–0 2–1 2–3 1–1 1–1
8Фрайбург 1–3 2–2 2–1 1–0 0–1 1–0 1–0 1–0 2–1 3–1 4–0 3–0 1–1 1–2 0–1 0–2 0–2
9Айнтрахт Франкфурт 5–1 2–2 2–0 1–3 3–0 1–0 0–2 3–3 2–2 1–2 2–1 0–2 5–0 2–4 2–2 2–1 3–2
10Херта Берлин 0–4 1–2 2–4 0–0 2–0 2–3 0–3 1–0 1–4 4–0 0–0 1–3 2–0 0–5 2–2 3–1 2–1
11Унион Берлин 0–2 3–1 0–4 2–0 2–3 0–2 2–2 2–0 1–2 1–0 1–1 1–1 2–0 2–0 1–2 3–0 1–0
12Шалке 04 0–3 0–0 0–5 2–0 1–1 1–1 1–4 2–2 1–0 3–0 2–1 2–1 0–3 1–1 0–1 3–3 1–1
13Майнц 05 1–3 0–4 0–5 1–3 0–1 0–1 0–1 1–2 2–1 2–1 2–3 0–0 0–1 3–1 3–1 1–1 2–0
14Аугсбург 2–2 3–5 1–2 2–3 0–3 1–3 1–2 1–1 2–1 4–0 1–1 2–3 2–1 1–1 2–1 3–0 0–0
15Кьолн 1–4 1–3 2–4 0–1 2–0 1–2 3–1 4–0 1–1 0–4 1–2 3–0 2–2 1–1 1–0 2–2 3–0
16Вердер Бремен 0–1 0–2 0–3 0–0 1–4 0–3 0–1 2–2 0–3 1–1 0–2 1–2 0–5 3–2 6–1 1–3 0–1
17Фортуна Дюселдорф 0–4 0–1 0–3 1–4 1–3 2–2 1–1 1–2 1–1 3–3 2–1 2–1 1–0 1–1 2–0 0–1 0–0
18Падерборн 07 2–3 1–6 2–3 1–3 1–4 1–1 2–4 1–3 2–1 1–2 1–1 1–5 1–2 0–1 1–2 1–5 2–0
Кръг 34
Signal-Iduna-Park 27 юни 20204:30 pm
Борусия Дортмунд
0 4
1899 Хофенхайм
27 юни 2020 4:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
0
4
1899 Хофенхайм
BayArena 27 юни 20204:30 pm
Байер Леверкузен
1 0
Майнц 05
27 юни 2020 4:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
1
0
Майнц 05
Stadion im BORUSSIA-PARK 27 юни 20204:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
2 1
Херта Берлин
27 юни 2020 4:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
2
1
Херта Берлин
VOLKSWAGEN ARENA 27 юни 20204:30 pm
Волфсбург
0 4
Байерн Мюнхен
27 юни 2020 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
0
4
Байерн Мюнхен
Commerzbank-Arena 27 юни 20204:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
3 2
Падерборн 07
27 юни 2020 4:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
3
2
Падерборн 07
27 юни 20204:30 pm
Вердер Бремен
6 1
Кьолн
27 юни 2020 4:30 pm
Вердер Бремен
6
1
Кьолн
Schwarzwald-Stadion 27 юни 20204:30 pm
Фрайбург
4 0
Шалке 04
27 юни 2020 4:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
4
0
Шалке 04
WWK Arena 27 юни 20204:30 pm
Аугсбург
1 2
РБ Лайпциг
27 юни 2020 4:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
1
2
РБ Лайпциг
Stadion An der Alten Försterei 27 юни 20204:30 pm
Унион Берлин
3 0
Фортуна Дюселдорф
27 юни 2020 4:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
3
0
Фортуна Дюселдорф
Кръг 33
Allianz Arena 20 юни 20204:30 pm
Байерн Мюнхен
3 1
Фрайбург
20 юни 2020 4:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
3
1
Фрайбург
Red Bull Arena 20 юни 20204:30 pm
РБ Лайпциг
0 2
Борусия Дортмунд
20 юни 2020 4:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
0
2
Борусия Дортмунд
PreZero Arena 20 юни 20204:30 pm
1899 Хофенхайм
4 0
Унион Берлин
20 юни 2020 4:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
4
0
Унион Берлин
Merkur Spiel-Arena 20 юни 20204:30 pm
Фортуна Дюселдорф
1 1
Аугсбург
20 юни 2020 4:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
1
1
Аугсбург
Olympiastadion Berlin 20 юни 20204:30 pm
Херта Берлин
2 0
Байер Леверкузен
20 юни 2020 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
2
0
Байер Леверкузен
OPEL ARENA 20 юни 20204:30 pm
Майнц 05
3 1
Вердер Бремен
20 юни 2020 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
3
1
Вердер Бремен
VELTINS-Arena 20 юни 20204:30 pm
Шалке 04
1 4
Волфсбург
20 юни 2020 4:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
1
4
Волфсбург
RheinEnergieStadion 20 юни 20204:30 pm
Кьолн
1 1
Айнтрахт Франкфурт
20 юни 2020 4:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
1
1
Айнтрахт Франкфурт
Benteler-Arena 20 юни 20204:30 pm
Падерборн 07
1 3
Борусия Мьонхенгладбах
20 юни 2020 4:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
3
Борусия Мьонхенгладбах
Кръг 32
Stadion im BORUSSIA-PARK 16 юни 20207:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
3 0
Волфсбург
16 юни 2020 7:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
3
0
Волфсбург
16 юни 20209:30 pm
Вердер Бремен
0 1
Байерн Мюнхен
16 юни 2020 9:30 pm
Вердер Бремен
0
1
Байерн Мюнхен
Schwarzwald-Stadion 16 юни 20209:30 pm
Фрайбург
2 1
Херта Берлин
16 юни 2020 9:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
2
1
Херта Берлин
Stadion An der Alten Försterei 16 юни 20209:30 pm
Унион Берлин
1 0
Падерборн 07
16 юни 2020 9:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
1
0
Падерборн 07
Commerzbank-Arena 17 юни 20207:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
2 1
Шалке 04
17 юни 2020 7:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
2
1
Шалке 04
Signal-Iduna-Park 17 юни 20209:30 pm
Борусия Дортмунд
0 2
Майнц 05
17 юни 2020 9:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
0
2
Майнц 05
Red Bull Arena 17 юни 20209:30 pm
РБ Лайпциг
2 2
Фортуна Дюселдорф
17 юни 2020 9:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
2
2
Фортуна Дюселдорф
BayArena 17 юни 20209:30 pm
Байер Леверкузен
3 1
Кьолн
17 юни 2020 9:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
3
1
Кьолн
WWK Arena 17 юни 20209:30 pm
Аугсбург
1 3
1899 Хофенхайм
17 юни 2020 9:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
1
3
1899 Хофенхайм
Кръг 31
PreZero Arena 12 юни 20209:30 pm
1899 Хофенхайм
0 2
РБ Лайпциг
12 юни 2020 9:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
0
2
РБ Лайпциг
VOLKSWAGEN ARENA 13 юни 20204:30 pm
Волфсбург
2 2
Фрайбург
13 юни 2020 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
2
2
Фрайбург
Merkur Spiel-Arena 13 юни 20204:30 pm
Фортуна Дюселдорф
0 1
Борусия Дортмунд
13 юни 2020 4:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
0
1
Борусия Дортмунд
Olympiastadion Berlin 13 юни 20204:30 pm
Херта Берлин
1 4
Айнтрахт Франкфурт
13 юни 2020 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
1
4
Айнтрахт Франкфурт
RheinEnergieStadion 13 юни 20204:30 pm
Кьолн
1 2
Унион Берлин
13 юни 2020 4:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
1
2
Унион Берлин
Benteler-Arena 13 юни 20204:30 pm
Падерборн 07
1 5
Вердер Бремен
13 юни 2020 4:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
5
Вердер Бремен
Allianz Arena 13 юни 20207:30 pm
Байерн Мюнхен
2 1
Борусия Мьонхенгладбах
13 юни 2020 7:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
2
1
Борусия Мьонхенгладбах
OPEL ARENA 14 юни 20204:30 pm
Майнц 05
0 1
Аугсбург
14 юни 2020 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
0
1
Аугсбург
VELTINS-Arena 14 юни 20207:00 pm
Шалке 04
1 1
Байер Леверкузен
14 юни 2020 7:00 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
1
1
Байер Леверкузен
Кръг 30
Schwarzwald-Stadion 5 юни 20209:30 pm
Фрайбург
1 0
Борусия Мьонхенгладбах
5 юни 2020 9:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
1
0
Борусия Мьонхенгладбах
Red Bull Arena 6 юни 20204:30 pm
РБ Лайпциг
1 1
Падерборн 07
6 юни 2020 4:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
1
1
Падерборн 07
BayArena 6 юни 20204:30 pm
Байер Леверкузен
2 4
Байерн Мюнхен
6 юни 2020 4:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
2
4
Байерн Мюнхен
Commerzbank-Arena 6 юни 20204:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
0 2
Майнц 05
6 юни 2020 4:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
0
2
Майнц 05
Merkur Spiel-Arena 6 юни 20204:30 pm
Фортуна Дюселдорф
2 2
1899 Хофенхайм
6 юни 2020 4:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
2
2
1899 Хофенхайм
Signal-Iduna-Park 6 юни 20207:30 pm
Борусия Дортмунд
1 0
Херта Берлин
6 юни 2020 7:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
1
0
Херта Берлин
7 юни 20202:30 pm
Вердер Бремен
0 1
Волфсбург
7 юни 2020 2:30 pm
Вердер Бремен
0
1
Волфсбург
Stadion An der Alten Försterei 7 юни 20204:30 pm
Унион Берлин
1 1
Шалке 04
7 юни 2020 4:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
1
1
Шалке 04
WWK Arena 7 юни 20207:00 pm
Аугсбург
1 1
Кьолн
7 юни 2020 7:00 pm
WWK Arena
Аугсбург
1
1
Кьолн
Кръг 29
Schwarzwald-Stadion 29 май 20209:30 pm
Фрайбург
0 1
Байер Леверкузен
29 май 2020 9:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
0
1
Байер Леверкузен
VOLKSWAGEN ARENA 30 май 20204:30 pm
Волфсбург
1 2
Айнтрахт Франкфурт
30 май 2020 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
1
2
Айнтрахт Франкфурт
Olympiastadion Berlin 30 май 20204:30 pm
Херта Берлин
2 0
Аугсбург
30 май 2020 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
2
0
Аугсбург
OPEL ARENA 30 май 20204:30 pm
Майнц 05
0 1
1899 Хофенхайм
30 май 2020 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
0
1
1899 Хофенхайм
VELTINS-Arena 30 май 20204:30 pm
Шалке 04
0 1
Вердер Бремен
30 май 2020 4:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
0
1
Вердер Бремен
Allianz Arena 30 май 20207:30 pm
Байерн Мюнхен
5 0
Фортуна Дюселдорф
30 май 2020 7:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
5
0
Фортуна Дюселдорф
Stadion im BORUSSIA-PARK 31 май 20204:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
4 1
Унион Берлин
31 май 2020 4:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
4
1
Унион Берлин
Benteler-Arena 31 май 20207:00 pm
Падерборн 07
1 6
Борусия Дортмунд
31 май 2020 7:00 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
6
Борусия Дортмунд
RheinEnergieStadion 1 юни 20209:30 pm
Кьолн
2 4
РБ Лайпциг
1 юни 2020 9:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
2
4
РБ Лайпциг
Кръг 28
Signal-Iduna-Park 26 май 20207:30 pm
Борусия Дортмунд
0 1
Байерн Мюнхен
26 май 2020 7:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
0
1
Байерн Мюнхен
26 май 20209:30 pm
Вердер Бремен
0 0
Борусия Мьонхенгладбах
26 май 2020 9:30 pm
Вердер Бремен
0
0
Борусия Мьонхенгладбах
BayArena 26 май 20209:30 pm
Байер Леверкузен
1 4
Волфсбург
26 май 2020 9:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
1
4
Волфсбург
Commerzbank-Arena 26 май 20209:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
3 3
Фрайбург
26 май 2020 9:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
3
3
Фрайбург
Red Bull Arena 27 май 20207:30 pm
РБ Лайпциг
2 2
Херта Берлин
27 май 2020 7:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
2
2
Херта Берлин
PreZero Arena 27 май 20209:30 pm
1899 Хофенхайм
3 1
Кьолн
27 май 2020 9:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
3
1
Кьолн
WWK Arena 27 май 20209:30 pm
Аугсбург
0 0
Падерборн 07
27 май 2020 9:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
0
0
Падерборн 07
Stadion An der Alten Försterei 27 май 20209:30 pm
Унион Берлин
1 1
Майнц 05
27 май 2020 9:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
1
1
Майнц 05
Merkur Spiel-Arena 27 май 20209:30 pm
Фортуна Дюселдорф
2 1
Шалке 04
27 май 2020 9:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
2
1
Шалке 04
Кръг 27
Olympiastadion Berlin 22 май 20209:30 pm
Херта Берлин
4 0
Унион Берлин
22 май 2020 9:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
4
0
Унион Берлин
Schwarzwald-Stadion 23 май 20204:30 pm
Фрайбург
0 1
Вердер Бремен
23 май 2020 4:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
0
1
Вердер Бремен
Benteler-Arena 23 май 20204:30 pm
Падерборн 07
1 1
1899 Хофенхайм
23 май 2020 4:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
1
1899 Хофенхайм
Stadion im BORUSSIA-PARK 23 май 20204:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
1 3
Байер Леверкузен
23 май 2020 4:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
1
3
Байер Леверкузен
VOLKSWAGEN ARENA 23 май 20204:30 pm
Волфсбург
0 2
Борусия Дортмунд
23 май 2020 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
0
2
Борусия Дортмунд
Allianz Arena 23 май 20207:30 pm
Байерн Мюнхен
5 2
Айнтрахт Франкфурт
23 май 2020 7:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
5
2
Айнтрахт Франкфурт
VELTINS-Arena 24 май 20202:30 pm
Шалке 04
0 3
Аугсбург
24 май 2020 2:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
0
3
Аугсбург
OPEL ARENA 24 май 20204:30 pm
Майнц 05
0 5
РБ Лайпциг
24 май 2020 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
0
5
РБ Лайпциг
RheinEnergieStadion 24 май 20207:00 pm
Кьолн
2 2
Фортуна Дюселдорф
24 май 2020 7:00 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
2
2
Фортуна Дюселдорф
Кръг 26
Merkur Spiel-Arena 16 май 20204:30 pm
Фортуна Дюселдорф
0 0
Падерборн 07
16 май 2020 4:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
0
0
Падерборн 07
Signal-Iduna-Park 16 май 20204:30 pm
Борусия Дортмунд
4 0
Шалке 04
16 май 2020 4:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
4
0
Шалке 04
Red Bull Arena 16 май 20204:30 pm
РБ Лайпциг
1 1
Фрайбург
16 май 2020 4:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
1
1
Фрайбург
PreZero Arena 16 май 20204:30 pm
1899 Хофенхайм
0 3
Херта Берлин
16 май 2020 4:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
0
3
Херта Берлин
WWK Arena 16 май 20204:30 pm
Аугсбург
1 2
Волфсбург
16 май 2020 4:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
1
2
Волфсбург
Commerzbank-Arena 16 май 20207:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
1 3
Борусия Мьонхенгладбах
16 май 2020 7:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
1
3
Борусия Мьонхенгладбах
RheinEnergieStadion 17 май 20204:30 pm
Кьолн
2 2
Майнц 05
17 май 2020 4:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
2
2
Майнц 05
Stadion An der Alten Försterei 17 май 20207:00 pm
Унион Берлин
0 2
Байерн Мюнхен
17 май 2020 7:00 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
0
2
Байерн Мюнхен
18 май 20209:30 pm
Вердер Бремен
1 4
Байер Леверкузен
18 май 2020 9:30 pm
Вердер Бремен
1
4
Байер Леверкузен
Кръг 25
Benteler-Arena 6 мар. 20209:00 pm
Падерборн 07
1 2
Кьолн
6 мар. 2020 9:00 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
2
Кьолн
BayArena 7 мар. 20204:30 pm
Байер Леверкузен
4 0
Айнтрахт Франкфурт
7 мар. 2020 4:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
4
0
Айнтрахт Франкфурт
VOLKSWAGEN ARENA 7 мар. 20204:30 pm
Волфсбург
0 0
РБ Лайпциг
7 мар. 2020 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
0
0
РБ Лайпциг
Olympiastadion Berlin 7 мар. 20204:30 pm
Херта Берлин
2 2
Вердер Бремен
7 мар. 2020 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
2
2
Вердер Бремен
Schwarzwald-Stadion 7 мар. 20204:30 pm
Фрайбург
3 1
Унион Берлин
7 мар. 2020 4:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
3
1
Унион Берлин
VELTINS-Arena 7 мар. 20204:30 pm
Шалке 04
1 1
1899 Хофенхайм
7 мар. 2020 4:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
1
1
1899 Хофенхайм
Stadion im BORUSSIA-PARK 7 мар. 20207:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
1 2
Борусия Дортмунд
7 мар. 2020 7:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
1
2
Борусия Дортмунд
Allianz Arena 8 мар. 20204:30 pm
Байерн Мюнхен
2 0
Аугсбург
8 мар. 2020 4:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
2
0
Аугсбург
OPEL ARENA 8 мар. 20207:00 pm
Майнц 05
1 1
Фортуна Дюселдорф
8 мар. 2020 7:00 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
1
1
Фортуна Дюселдорф
Кръг 24
Merkur Spiel-Arena 28 февр. 20209:30 pm
Фортуна Дюселдорф
3 3
Херта Берлин
28 февр. 2020 9:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
3
3
Херта Берлин
Signal-Iduna-Park 29 февр. 20204:30 pm
Борусия Дортмунд
1 0
Фрайбург
29 февр. 2020 4:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
1
0
Фрайбург
PreZero Arena 29 февр. 20204:30 pm
1899 Хофенхайм
0 6
Байерн Мюнхен
29 февр. 2020 4:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
0
6
Байерн Мюнхен
OPEL ARENA 29 февр. 20204:30 pm
Майнц 05
2 0
Падерборн 07
29 февр. 2020 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
2
0
Падерборн 07
WWK Arena 29 февр. 20204:30 pm
Аугсбург
2 3
Борусия Мьонхенгладбах
29 февр. 2020 4:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
2
3
Борусия Мьонхенгладбах
RheinEnergieStadion 29 февр. 20207:30 pm
Кьолн
3 0
Шалке 04
29 февр. 2020 7:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
3
0
Шалке 04
Stadion An der Alten Försterei 1 мар. 20202:30 pm
Унион Берлин
2 2
Волфсбург
1 мар. 2020 2:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
2
2
Волфсбург
Red Bull Arena 1 мар. 20204:30 pm
РБ Лайпциг
1 1
Байер Леверкузен
1 мар. 2020 4:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
1
1
Байер Леверкузен
3 юни 20209:30 pm
Вердер Бремен
0 3
Айнтрахт Франкфурт
3 юни 2020 9:30 pm
Вердер Бремен
0
3
Айнтрахт Франкфурт
Кръг 23
Allianz Arena 21 февр. 20209:30 pm
Байерн Мюнхен
3 2
Падерборн 07
21 февр. 2020 9:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
3
2
Падерборн 07
Stadion im BORUSSIA-PARK 22 февр. 20204:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
1 1
1899 Хофенхайм
22 февр. 2020 4:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
1
1
1899 Хофенхайм
22 февр. 20204:30 pm
Вердер Бремен
0 2
Борусия Дортмунд
22 февр. 2020 4:30 pm
Вердер Бремен
0
2
Борусия Дортмунд
Olympiastadion Berlin 22 февр. 20204:30 pm
Херта Берлин
0 5
Кьолн
22 февр. 2020 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
0
5
Кьолн
Schwarzwald-Stadion 22 февр. 20204:30 pm
Фрайбург
0 2
Фортуна Дюселдорф
22 февр. 2020 4:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
0
2
Фортуна Дюселдорф
VELTINS-Arena 22 февр. 20207:30 pm
Шалке 04
0 5
РБ Лайпциг
22 февр. 2020 7:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
0
5
РБ Лайпциг
BayArena 23 февр. 20204:30 pm
Байер Леверкузен
2 0
Аугсбург
23 февр. 2020 4:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
2
0
Аугсбург
VOLKSWAGEN ARENA 23 февр. 20207:00 pm
Волфсбург
4 0
Майнц 05
23 февр. 2020 7:00 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
4
0
Майнц 05
Commerzbank-Arena 24 февр. 20209:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
1 2
Унион Берлин
24 февр. 2020 9:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
1
2
Унион Берлин
Кръг 22
Signal-Iduna-Park 14 февр. 20209:30 pm
Борусия Дортмунд
4 0
Айнтрахт Франкфурт
14 февр. 2020 9:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
4
0
Айнтрахт Франкфурт
Red Bull Arena 15 февр. 20204:30 pm
РБ Лайпциг
3 0
Вердер Бремен
15 февр. 2020 4:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
3
0
Вердер Бремен
PreZero Arena 15 февр. 20204:30 pm
1899 Хофенхайм
2 3
Волфсбург
15 февр. 2020 4:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
2
3
Волфсбург
WWK Arena 15 февр. 20204:30 pm
Аугсбург
1 1
Фрайбург
15 февр. 2020 4:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
1
1
Фрайбург
Benteler-Arena 15 февр. 20204:30 pm
Падерборн 07
1 2
Херта Берлин
15 февр. 2020 4:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
2
Херта Берлин
Stadion An der Alten Försterei 15 февр. 20204:30 pm
Унион Берлин
2 3
Байер Леверкузен
15 февр. 2020 4:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
2
3
Байер Леверкузен
Merkur Spiel-Arena 15 февр. 20207:30 pm
Фортуна Дюселдорф
1 4
Борусия Мьонхенгладбах
15 февр. 2020 7:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
1
4
Борусия Мьонхенгладбах
RheinEnergieStadion 16 февр. 20204:30 pm
Кьолн
1 4
Байерн Мюнхен
16 февр. 2020 4:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
1
4
Байерн Мюнхен
OPEL ARENA 16 февр. 20207:00 pm
Майнц 05
0 0
Шалке 04
16 февр. 2020 7:00 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
0
0
Шалке 04
Кръг 21
Commerzbank-Arena 7 февр. 20209:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
5 0
Аугсбург
7 февр. 2020 9:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
5
0
Аугсбург
VOLKSWAGEN ARENA 8 февр. 20204:30 pm
Волфсбург
1 1
Фортуна Дюселдорф
8 февр. 2020 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
1
1
Фортуна Дюселдорф
8 февр. 20204:30 pm
Вердер Бремен
0 2
Унион Берлин
8 февр. 2020 4:30 pm
Вердер Бремен
0
2
Унион Берлин
Olympiastadion Berlin 8 февр. 20204:30 pm
Херта Берлин
1 3
Майнц 05
8 февр. 2020 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
1
3
Майнц 05
Schwarzwald-Stadion 8 февр. 20204:30 pm
Фрайбург
1 0
1899 Хофенхайм
8 февр. 2020 4:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
1
0
1899 Хофенхайм
VELTINS-Arena 8 февр. 20204:30 pm
Шалке 04
1 1
Падерборн 07
8 февр. 2020 4:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
1
1
Падерборн 07
BayArena 8 февр. 20207:30 pm
Байер Леверкузен
4 3
Борусия Дортмунд
8 февр. 2020 7:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
4
3
Борусия Дортмунд
Allianz Arena 9 февр. 20207:00 pm
Байерн Мюнхен
0 0
РБ Лайпциг
9 февр. 2020 7:00 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
0
0
РБ Лайпциг
Stadion im BORUSSIA-PARK 11 мар. 20207:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
2 1
Кьолн
11 мар. 2020 7:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
2
1
Кьолн
Кръг 20
31 ян. 20209:30 pm
Херта Берлин
0 0
Шалке 04
31 ян. 2020 9:30 pm
Херта Берлин
0
0
Шалке 04
1 февр. 20204:30 pm
Борусия Дортмунд
5 0
Унион Берлин
1 февр. 2020 4:30 pm
Борусия Дортмунд
5
0
Унион Берлин
1 февр. 20204:30 pm
1899 Хофенхайм
2 1
Байер Леверкузен
1 февр. 2020 4:30 pm
1899 Хофенхайм
2
1
Байер Леверкузен
1 февр. 20204:30 pm
Фортуна Дюселдорф
1 1
Айнтрахт Франкфурт
1 февр. 2020 4:30 pm
Фортуна Дюселдорф
1
1
Айнтрахт Франкфурт
1 февр. 20204:30 pm
Майнц 05
1 3
Байерн Мюнхен
1 февр. 2020 4:30 pm
Майнц 05
1
3
Байерн Мюнхен
1 февр. 20204:30 pm
Аугсбург
2 1
Вердер Бремен
1 февр. 2020 4:30 pm
Аугсбург
2
1
Вердер Бремен
1 февр. 20207:30 pm
РБ Лайпциг
2 2
Борусия Мьонхенгладбах
1 февр. 2020 7:30 pm
РБ Лайпциг
2
2
Борусия Мьонхенгладбах
2 февр. 20204:30 pm
Кьолн
4 0
Фрайбург
2 февр. 2020 4:30 pm
Кьолн
4
0
Фрайбург
2 февр. 20207:00 pm
Падерборн 07
2 4
Волфсбург
2 февр. 2020 7:00 pm
Падерборн 07
2
4
Волфсбург
Кръг 19
Signal-Iduna-Park 24 ян. 20209:30 pm
Борусия Дортмунд
5 1
Кьолн
24 ян. 2020 9:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
5
1
Кьолн
Stadion im BORUSSIA-PARK 25 ян. 20204:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
3 1
Майнц 05
25 ян. 2020 4:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
3
1
Майнц 05
VOLKSWAGEN ARENA 25 ян. 20204:30 pm
Волфсбург
1 2
Херта Берлин
25 ян. 2020 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
1
2
Херта Берлин
Commerzbank-Arena 25 ян. 20204:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
2 0
РБ Лайпциг
25 ян. 2020 4:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
2
0
РБ Лайпциг
Schwarzwald-Stadion 25 ян. 20204:30 pm
Фрайбург
0 2
Падерборн 07
25 ян. 2020 4:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
0
2
Падерборн 07
Stadion An der Alten Försterei 25 ян. 20204:30 pm
Унион Берлин
2 0
Аугсбург
25 ян. 2020 4:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
2
0
Аугсбург
Allianz Arena 25 ян. 20207:30 pm
Байерн Мюнхен
5 0
Шалке 04
25 ян. 2020 7:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
5
0
Шалке 04
26 ян. 20204:30 pm
Вердер Бремен
0 3
1899 Хофенхайм
26 ян. 2020 4:30 pm
Вердер Бремен
0
3
1899 Хофенхайм
BayArena 26 ян. 20207:00 pm
Байер Леверкузен
3 0
Фортуна Дюселдорф
26 ян. 2020 7:00 pm
BayArena
Байер Леверкузен
3
0
Фортуна Дюселдорф
Кръг 18
VELTINS-Arena 17 ян. 20209:30 pm
Шалке 04
2 0
Борусия Мьонхенгладбах
17 ян. 2020 9:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
2
0
Борусия Мьонхенгладбах
PreZero Arena 18 ян. 20204:30 pm
1899 Хофенхайм
1 2
Айнтрахт Франкфурт
18 ян. 2020 4:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
1
2
Айнтрахт Франкфурт
Merkur Spiel-Arena 18 ян. 20204:30 pm
Фортуна Дюселдорф
0 1
Вердер Бремен
18 ян. 2020 4:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
0
1
Вердер Бремен
OPEL ARENA 18 ян. 20204:30 pm
Майнц 05
1 2
Фрайбург
18 ян. 2020 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
1
2
Фрайбург
WWK Arena 18 ян. 20204:30 pm
Аугсбург
3 5
Борусия Дортмунд
18 ян. 2020 4:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
3
5
Борусия Дортмунд
RheinEnergieStadion 18 ян. 20204:30 pm
Кьолн
3 1
Волфсбург
18 ян. 2020 4:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
3
1
Волфсбург
Red Bull Arena 18 ян. 20207:30 pm
РБ Лайпциг
3 1
Унион Берлин
18 ян. 2020 7:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
3
1
Унион Берлин
Olympiastadion Berlin 19 ян. 20204:30 pm
Херта Берлин
0 4
Байерн Мюнхен
19 ян. 2020 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
0
4
Байерн Мюнхен
Benteler-Arena 19 ян. 20207:00 pm
Падерборн 07
1 4
Байер Леверкузен
19 ян. 2020 7:00 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
4
Байер Леверкузен
Кръг 17
PreZero Arena 20 дек. 20199:30 pm
1899 Хофенхайм
2 1
Борусия Дортмунд
20 дек. 2019 9:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
2
1
Борусия Дортмунд
Allianz Arena 21 дек. 20194:30 pm
Байерн Мюнхен
2 0
Волфсбург
21 дек. 2019 4:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
2
0
Волфсбург
Red Bull Arena 21 дек. 20194:30 pm
РБ Лайпциг
3 1
Аугсбург
21 дек. 2019 4:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
3
1
Аугсбург
OPEL ARENA 21 дек. 20194:30 pm
Майнц 05
0 1
Байер Леверкузен
21 дек. 2019 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
0
1
Байер Леверкузен
VELTINS-Arena 21 дек. 20194:30 pm
Шалке 04
2 2
Фрайбург
21 дек. 2019 4:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
2
2
Фрайбург
RheinEnergieStadion 21 дек. 20194:30 pm
Кьолн
1 0
Вердер Бремен
21 дек. 2019 4:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
1
0
Вердер Бремен
Olympiastadion Berlin 21 дек. 20197:30 pm
Херта Берлин
0 0
Борусия Мьонхенгладбах
21 дек. 2019 7:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
0
0
Борусия Мьонхенгладбах
Merkur Spiel-Arena 22 дек. 20194:30 pm
Фортуна Дюселдорф
2 1
Унион Берлин
22 дек. 2019 4:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
2
1
Унион Берлин
Benteler-Arena 22 дек. 20197:00 pm
Падерборн 07
2 1
Айнтрахт Франкфурт
22 дек. 2019 7:00 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
2
1
Айнтрахт Франкфурт
Кръг 16
17 дек. 20197:30 pm
Вердер Бремен
0 5
Майнц 05
17 дек. 2019 7:30 pm
Вердер Бремен
0
5
Майнц 05
Signal-Iduna-Park 17 дек. 20199:30 pm
Борусия Дортмунд
3 3
РБ Лайпциг
17 дек. 2019 9:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
3
3
РБ Лайпциг
WWK Arena 17 дек. 20199:30 pm
Аугсбург
3 0
Фортуна Дюселдорф
17 дек. 2019 9:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
3
0
Фортуна Дюселдорф
Stadion An der Alten Försterei 17 дек. 20199:30 pm
Унион Берлин
0 2
1899 Хофенхайм
17 дек. 2019 9:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
0
2
1899 Хофенхайм
BayArena 18 дек. 20197:30 pm
Байер Леверкузен
0 1
Херта Берлин
18 дек. 2019 7:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
0
1
Херта Берлин
Stadion im BORUSSIA-PARK 18 дек. 20199:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
2 0
Падерборн 07
18 дек. 2019 9:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
2
0
Падерборн 07
VOLKSWAGEN ARENA 18 дек. 20199:30 pm
Волфсбург
1 1
Шалке 04
18 дек. 2019 9:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
1
1
Шалке 04
Commerzbank-Arena 18 дек. 20199:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
2 4
Кьолн
18 дек. 2019 9:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
2
4
Кьолн
Schwarzwald-Stadion 18 дек. 20199:30 pm
Фрайбург
1 3
Байерн Мюнхен
18 дек. 2019 9:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
1
3
Байерн Мюнхен
Кръг 15
PreZero Arena 13 дек. 20199:30 pm
1899 Хофенхайм
2 4
Аугсбург
13 дек. 2019 9:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
2
4
Аугсбург
Allianz Arena 14 дек. 20194:30 pm
Байерн Мюнхен
6 1
Вердер Бремен
14 дек. 2019 4:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
6
1
Вердер Бремен
Olympiastadion Berlin 14 дек. 20194:30 pm
Херта Берлин
1 0
Фрайбург
14 дек. 2019 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
1
0
Фрайбург
OPEL ARENA 14 дек. 20194:30 pm
Майнц 05
0 4
Борусия Дортмунд
14 дек. 2019 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
0
4
Борусия Дортмунд
RheinEnergieStadion 14 дек. 20194:30 pm
Кьолн
2 0
Байер Леверкузен
14 дек. 2019 4:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
2
0
Байер Леверкузен
Benteler-Arena 14 дек. 20194:30 pm
Падерборн 07
1 1
Унион Берлин
14 дек. 2019 4:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
1
Унион Берлин
Merkur Spiel-Arena 14 дек. 20197:30 pm
Фортуна Дюселдорф
0 3
РБ Лайпциг
14 дек. 2019 7:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
0
3
РБ Лайпциг
VOLKSWAGEN ARENA 15 дек. 20194:30 pm
Волфсбург
2 1
Борусия Мьонхенгладбах
15 дек. 2019 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
2
1
Борусия Мьонхенгладбах
VELTINS-Arena 15 дек. 20197:00 pm
Шалке 04
1 0
Айнтрахт Франкфурт
15 дек. 2019 7:00 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
1
0
Айнтрахт Франкфурт
Кръг 14
Commerzbank-Arena 6 дек. 20199:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
2 2
Херта Берлин
6 дек. 2019 9:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
2
2
Херта Берлин
Signal-Iduna-Park 7 дек. 20194:30 pm
Борусия Дортмунд
5 0
Фортуна Дюселдорф
7 дек. 2019 4:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
5
0
Фортуна Дюселдорф
Red Bull Arena 7 дек. 20194:30 pm
РБ Лайпциг
3 1
1899 Хофенхайм
7 дек. 2019 4:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
3
1
1899 Хофенхайм
Stadion im BORUSSIA-PARK 7 дек. 20194:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
2 1
Байерн Мюнхен
7 дек. 2019 4:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
2
1
Байерн Мюнхен
Schwarzwald-Stadion 7 дек. 20194:30 pm
Фрайбург
1 0
Волфсбург
7 дек. 2019 4:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
1
0
Волфсбург
WWK Arena 7 дек. 20194:30 pm
Аугсбург
2 1
Майнц 05
7 дек. 2019 4:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
2
1
Майнц 05
BayArena 7 дек. 20197:30 pm
Байер Леверкузен
2 1
Шалке 04
7 дек. 2019 7:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
2
1
Шалке 04
Stadion An der Alten Försterei 8 дек. 20194:30 pm
Унион Берлин
2 0
Кьолн
8 дек. 2019 4:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
2
0
Кьолн
8 дек. 20197:00 pm
Вердер Бремен
0 1
Падерборн 07
8 дек. 2019 7:00 pm
Вердер Бремен
0
1
Падерборн 07
Кръг 13
VELTINS-Arena 29 ное. 20199:30 pm
Шалке 04
2 1
Унион Берлин
29 ное. 2019 9:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
2
1
Унион Берлин
PreZero Arena 30 ное. 20194:30 pm
1899 Хофенхайм
1 1
Фортуна Дюселдорф
30 ное. 2019 4:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
1
1
Фортуна Дюселдорф
Olympiastadion Berlin 30 ное. 20194:30 pm
Херта Берлин
1 2
Борусия Дортмунд
30 ное. 2019 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
1
2
Борусия Дортмунд
RheinEnergieStadion 30 ное. 20194:30 pm
Кьолн
1 1
Аугсбург
30 ное. 2019 4:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
1
1
Аугсбург
Benteler-Arena 30 ное. 20194:30 pm
Падерборн 07
2 3
РБ Лайпциг
30 ное. 2019 4:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
2
3
РБ Лайпциг
Allianz Arena 30 ное. 20197:30 pm
Байерн Мюнхен
1 2
Байер Леверкузен
30 ное. 2019 7:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
1
2
Байер Леверкузен
Stadion im BORUSSIA-PARK 1 дек. 20194:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
4 2
Фрайбург
1 дек. 2019 4:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
4
2
Фрайбург
VOLKSWAGEN ARENA 1 дек. 20197:00 pm
Волфсбург
2 3
Вердер Бремен
1 дек. 2019 7:00 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
2
3
Вердер Бремен
OPEL ARENA 2 дек. 20199:30 pm
Майнц 05
2 1
Айнтрахт Франкфурт
2 дек. 2019 9:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
2
1
Айнтрахт Франкфурт
Кръг 12
Signal-Iduna-Park 22 ное. 20199:30 pm
Борусия Дортмунд
3 3
Падерборн 07
22 ное. 2019 9:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
3
3
Падерборн 07
Commerzbank-Arena 23 ное. 20194:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
0 2
Волфсбург
23 ное. 2019 4:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
0
2
Волфсбург
23 ное. 20194:30 pm
Вердер Бремен
1 2
Шалке 04
23 ное. 2019 4:30 pm
Вердер Бремен
1
2
Шалке 04
Merkur Spiel-Arena 23 ное. 20194:30 pm
Фортуна Дюселдорф
0 4
Байерн Мюнхен
23 ное. 2019 4:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
0
4
Байерн Мюнхен
Stadion An der Alten Försterei 23 ное. 20194:30 pm
Унион Берлин
2 0
Борусия Мьонхенгладбах
23 ное. 2019 4:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
2
0
Борусия Мьонхенгладбах
BayArena 23 ное. 20194:30 pm
Байер Леверкузен
1 1
Фрайбург
23 ное. 2019 4:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
1
1
Фрайбург
Red Bull Arena 23 ное. 20197:30 pm
РБ Лайпциг
4 1
Кьолн
23 ное. 2019 7:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
4
1
Кьолн
WWK Arena 24 ное. 20194:30 pm
Аугсбург
4 0
Херта Берлин
24 ное. 2019 4:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
4
0
Херта Берлин
PreZero Arena 24 ное. 20197:00 pm
1899 Хофенхайм
1 5
Майнц 05
24 ное. 2019 7:00 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
1
5
Майнц 05
Кръг 11
RheinEnergieStadion 8 ное. 20199:30 pm
Кьолн
1 2
1899 Хофенхайм
8 ное. 2019 9:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
1
2
1899 Хофенхайм
Olympiastadion Berlin 9 ное. 20194:30 pm
Херта Берлин
2 4
РБ Лайпциг
9 ное. 2019 4:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
2
4
РБ Лайпциг
OPEL ARENA 9 ное. 20194:30 pm
Майнц 05
2 3
Унион Берлин
9 ное. 2019 4:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
2
3
Унион Берлин
VELTINS-Arena 9 ное. 20194:30 pm
Шалке 04
3 3
Фортуна Дюселдорф
9 ное. 2019 4:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
3
3
Фортуна Дюселдорф
Benteler-Arena 9 ное. 20194:30 pm
Падерборн 07
0 1
Аугсбург
9 ное. 2019 4:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
0
1
Аугсбург
Allianz Arena 9 ное. 20197:30 pm
Байерн Мюнхен
4 0
Борусия Дортмунд
9 ное. 2019 7:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
4
0
Борусия Дортмунд
Stadion im BORUSSIA-PARK 10 ное. 20192:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
3 1
Вердер Бремен
10 ное. 2019 2:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
3
1
Вердер Бремен
VOLKSWAGEN ARENA 10 ное. 20194:30 pm
Волфсбург
0 2
Байер Леверкузен
10 ное. 2019 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
0
2
Байер Леверкузен
Schwarzwald-Stadion 10 ное. 20197:00 pm
Фрайбург
1 0
Айнтрахт Франкфурт
10 ное. 2019 7:00 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
1
0
Айнтрахт Франкфурт
Кръг 10
PreZero Arena 1 ное. 20199:30 pm
1899 Хофенхайм
3 0
Падерборн 07
1 ное. 2019 9:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
3
0
Падерборн 07
Signal-Iduna-Park 2 ное. 20194:30 pm
Борусия Дортмунд
3 0
Волфсбург
2 ное. 2019 4:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
3
0
Волфсбург
Red Bull Arena 2 ное. 20194:30 pm
РБ Лайпциг
8 0
Майнц 05
2 ное. 2019 4:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
8
0
Майнц 05
BayArena 2 ное. 20194:30 pm
Байер Леверкузен
1 2
Борусия Мьонхенгладбах
2 ное. 2019 4:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
1
2
Борусия Мьонхенгладбах
Commerzbank-Arena 2 ное. 20194:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
5 1
Байерн Мюнхен
2 ное. 2019 4:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
5
1
Байерн Мюнхен
2 ное. 20194:30 pm
Вердер Бремен
2 2
Фрайбург
2 ное. 2019 4:30 pm
Вердер Бремен
2
2
Фрайбург
Stadion An der Alten Försterei 2 ное. 20197:30 pm
Унион Берлин
1 0
Херта Берлин
2 ное. 2019 7:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
1
0
Херта Берлин
Merkur Spiel-Arena 3 ное. 20194:30 pm
Фортуна Дюселдорф
2 0
Кьолн
3 ное. 2019 4:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
2
0
Кьолн
WWK Arena 3 ное. 20197:00 pm
Аугсбург
2 3
Шалке 04
3 ное. 2019 7:00 pm
WWK Arena
Аугсбург
2
3
Шалке 04
Кръг 9
OPEL ARENA 25 окт. 20198:30 pm
Майнц 05
3 1
Кьолн
25 окт. 2019 8:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
3
1
Кьолн
Allianz Arena 26 окт. 20193:30 pm
Байерн Мюнхен
2 1
Унион Берлин
26 окт. 2019 3:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
2
1
Унион Берлин
Olympiastadion Berlin 26 окт. 20193:30 pm
Херта Берлин
2 3
1899 Хофенхайм
26 окт. 2019 3:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
2
3
1899 Хофенхайм
Schwarzwald-Stadion 26 окт. 20193:30 pm
Фрайбург
2 1
РБ Лайпциг
26 окт. 2019 3:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
2
1
РБ Лайпциг
VELTINS-Arena 26 окт. 20193:30 pm
Шалке 04
0 0
Борусия Дортмунд
26 окт. 2019 3:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
0
0
Борусия Дортмунд
Benteler-Arena 26 окт. 20193:30 pm
Падерборн 07
2 0
Фортуна Дюселдорф
26 окт. 2019 3:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
2
0
Фортуна Дюселдорф
BayArena 26 окт. 20196:30 pm
Байер Леверкузен
2 2
Вердер Бремен
26 окт. 2019 6:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
2
2
Вердер Бремен
VOLKSWAGEN ARENA 27 окт. 20194:30 pm
Волфсбург
0 0
Аугсбург
27 окт. 2019 4:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
0
0
Аугсбург
Stadion im BORUSSIA-PARK 27 окт. 20197:00 pm
Борусия Мьонхенгладбах
4 2
Айнтрахт Франкфурт
27 окт. 2019 7:00 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
4
2
Айнтрахт Франкфурт
Кръг 8
Commerzbank-Arena 18 окт. 20198:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
3 0
Байер Леверкузен
18 окт. 2019 8:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
3
0
Байер Леверкузен
Red Bull Arena 19 окт. 20193:30 pm
РБ Лайпциг
1 1
Волфсбург
19 окт. 2019 3:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
1
1
Волфсбург
19 окт. 20193:30 pm
Вердер Бремен
1 1
Херта Берлин
19 окт. 2019 3:30 pm
Вердер Бремен
1
1
Херта Берлин
Merkur Spiel-Arena 19 окт. 20193:30 pm
Фортуна Дюселдорф
1 0
Майнц 05
19 окт. 2019 3:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
1
0
Майнц 05
WWK Arena 19 окт. 20193:30 pm
Аугсбург
2 2
Байерн Мюнхен
19 окт. 2019 3:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
2
2
Байерн Мюнхен
Stadion An der Alten Försterei 19 окт. 20193:30 pm
Унион Берлин
2 0
Фрайбург
19 окт. 2019 3:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
2
0
Фрайбург
Signal-Iduna-Park 19 окт. 20196:30 pm
Борусия Дортмунд
1 0
Борусия Мьонхенгладбах
19 окт. 2019 6:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
1
0
Борусия Мьонхенгладбах
RheinEnergieStadion 20 окт. 20193:30 pm
Кьолн
3 0
Падерборн 07
20 окт. 2019 3:30 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
3
0
Падерборн 07
PreZero Arena 20 окт. 20196:00 pm
1899 Хофенхайм
2 0
Шалке 04
20 окт. 2019 6:00 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
2
0
Шалке 04
Кръг 7
Olympiastadion Berlin 4 окт. 20198:30 pm
Херта Берлин
3 1
Фортуна Дюселдорф
4 окт. 2019 8:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
3
1
Фортуна Дюселдорф
Allianz Arena 5 окт. 20193:30 pm
Байерн Мюнхен
1 2
1899 Хофенхайм
5 окт. 2019 3:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
1
2
1899 Хофенхайм
BayArena 5 окт. 20193:30 pm
Байер Леверкузен
1 1
РБ Лайпциг
5 окт. 2019 3:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
1
1
РБ Лайпциг
Schwarzwald-Stadion 5 окт. 20193:30 pm
Фрайбург
2 2
Борусия Дортмунд
5 окт. 2019 3:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
2
2
Борусия Дортмунд
Benteler-Arena 5 окт. 20193:30 pm
Падерборн 07
1 2
Майнц 05
5 окт. 2019 3:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
1
2
Майнц 05
VELTINS-Arena 5 окт. 20196:30 pm
Шалке 04
1 1
Кьолн
5 окт. 2019 6:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
1
1
Кьолн
Stadion im BORUSSIA-PARK 6 окт. 20191:30 pm
Борусия Мьонхенгладбах
5 1
Аугсбург
6 окт. 2019 1:30 pm
Stadion im BORUSSIA-PARK
Борусия Мьонхенгладбах
5
1
Аугсбург
VOLKSWAGEN ARENA 6 окт. 20193:30 pm
Волфсбург
1 0
Унион Берлин
6 окт. 2019 3:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
1
0
Унион Берлин
Commerzbank-Arena 6 окт. 20196:00 pm
Айнтрахт Франкфурт
2 2
Вердер Бремен
6 окт. 2019 6:00 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
2
2
Вердер Бремен
Кръг 6
Stadion An der Alten Försterei 27 сеп. 20198:30 pm
Унион Берлин
1 2
Айнтрахт Франкфурт
27 сеп. 2019 8:30 pm
Stadion An der Alten Försterei
Унион Берлин
1
2
Айнтрахт Франкфурт
Red Bull Arena 28 сеп. 20193:30 pm
РБ Лайпциг
1 3
Шалке 04
28 сеп. 2019 3:30 pm
Red Bull Arena
РБ Лайпциг
1
3
Шалке 04
PreZero Arena 28 сеп. 20193:30 pm
1899 Хофенхайм
0 3
Борусия Мьонхенгладбах
28 сеп. 2019 3:30 pm
PreZero Arena
1899 Хофенхайм
0
3
Борусия Мьонхенгладбах
OPEL ARENA 28 сеп. 20193:30 pm
Майнц 05
0 1
Волфсбург
28 сеп. 2019 3:30 pm
OPEL ARENA
Майнц 05
0
1
Волфсбург
WWK Arena 28 сеп. 20193:30 pm
Аугсбург
0 3
Байер Леверкузен
28 сеп. 2019 3:30 pm
WWK Arena
Аугсбург
0
3
Байер Леверкузен
Benteler-Arena 28 сеп. 20193:30 pm
Падерборн 07
2 3
Байерн Мюнхен
28 сеп. 2019 3:30 pm
Benteler-Arena
Падерборн 07
2
3
Байерн Мюнхен
Signal-Iduna-Park 28 сеп. 20196:30 pm
Борусия Дортмунд
2 2
Вердер Бремен
28 сеп. 2019 6:30 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
2
2
Вердер Бремен
Merkur Spiel-Arena 29 сеп. 20193:30 pm
Фортуна Дюселдорф
1 2
Фрайбург
29 сеп. 2019 3:30 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
1
2
Фрайбург
RheinEnergieStadion 29 сеп. 20196:00 pm
Кьолн
0 4
Херта Берлин
29 сеп. 2019 6:00 pm
RheinEnergieStadion
Кьолн
0
4
Херта Берлин
Кръг 5
VELTINS-Arena 20 сеп. 20198:30 pm
Шалке 04
2 1
Майнц 05
20 сеп. 2019 8:30 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
2
1
Майнц 05
Allianz Arena 21 сеп. 20193:30 pm
Байерн Мюнхен
4 0
Кьолн
21 сеп. 2019 3:30 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
4
0
Кьолн
BayArena 21 сеп. 20193:30 pm
Байер Леверкузен
2 0
Унион Берлин
21 сеп. 2019 3:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
2
0
Унион Берлин
Olympiastadion Berlin 21 сеп. 20193:30 pm
Херта Берлин
2 1
Падерборн 07
21 сеп. 2019 3:30 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
2
1
Падерборн 07