Купа на Краля

Купа на Краля Класиране

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п п п
>
7
7
0
0
24
5
19
21
2
п п п з п
7
6
0
1
14
8
6
18
3
п п п з з
7
5
0
2
18
13
5
15
4
р р п п з
>
7
4
2
1
14
6
8
14
5
п п п п з
5
4
0
1
14
5
9
12
6
п п п р
4
3
1
0
7
2
5
10
7
п п п з
4
3
0
1
8
5
3
9
8
п п п з
4
3
0
1
7
6
1
9
9
п п п з
4
3
0
1
10
4
6
9
10
п п п з
4
3
0
1
9
6
3
9
11
п р п р
4
2
2
0
9
5
4
8
12
п п р з
4
2
1
1
5
4
1
7
13
р п п з
4
2
1
1
6
6
0
7
14
п п р
3
2
1
0
9
2
7
7
15
п п р
3
2
1
0
5
2
3
7
16
п п з
3
2
0
1
7
2
5
6
17
п п з
3
2
0
1
6
6
0
6
18
п п з
3
2
0
1
10
5
5
6
19
п п з
3
2
0
1
4
3
1
6
20
п п з
3
2
0
1
3
3
0
6
21
п п з
3
2
0
1
4
2
2
6
22
п п з
3
2
0
1
7
3
4
6
23
п п з
3
2
0
1
8
4
4
6
24
п п з
3
2
0
1
6
4
2
6
25
п р з
3
1
1
1
4
3
1
4
26
п р
2
1
1
0
3
2
1
4
27
п р
2
1
1
0
4
2
2
4
28
п р з
3
1
1
1
7
4
3
4
30
п р з
3
1
1
1
3
3
0
4
31
п р
2
1
1
0
4
1
3
4
32
п р з
3
1
1
1
2
2
0
4
33
п р
2
1
1
0
2
1
1
4
34
п р з
3
1
1
1
3
3
0
4
35
п р з
3
1
1
1
5
3
2
4
36
п р
2
1
1
0
2
1
1
4
37
п р
2
1
1
0
1
0
1
4
38
п р
2
1
1
0
2
1
1
4
40
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
41
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
42
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
43
п з
2
1
0
1
1
8
-7
3
44
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
45
п з
2
1
0
1
2
3
-1
3
46
п з
2
1
0
1
3
2
1
3
47
п з
2
1
0
1
1
3
-2
3
48
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
49
п з
2
1
0
1
1
4
-3
3
50
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
51
п з
>
2
1
0
1
1
5
-4
3
52
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
53
п з
2
1
0
1
1
2
-1
3
54
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
55
п з
>
2
1
0
1
2
4
-2
3
56
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
57
п з
2
1
0
1
1
1
0
3
58
п з
2
1
0
1
6
5
1
3
59
п з
2
1
0
1
2
5
-3
3
60
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
61
п з
2
1
0
1
1
3
-2
3
62
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
63
р з
2
0
1
1
1
6
-5
1
64
р
1
0
1
0
1
1
0
1
65
р з
2
0
1
1
1
5
-4
1
66
р
1
0
1
0
1
1
0
1
67
р з
2
0
1
1
0
2
-2
1
68
р з
2
0
1
1
1
5
-4
1
69
р
1
0
1
0
0
0
0
1
70
р з
2
0
1
1
3
6
-3
1
71
р
1
0
1
0
1
1
0
1
72
р з
2
0
1
1
1
2
-1
1
73
р
1
0
1
0
2
2
0
1
74
р
1
0
1
0
0
0
0
1
75
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
76
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
77
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
78
з
>
1
0
0
1
1
2
-1
0
79
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
80
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
81
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
82
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
83
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
84
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
85
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
86
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
87
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
88
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
89
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
90
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
91
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
92
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
93
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
94
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
95
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
96
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
97
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
98
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
100
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
101
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
102
з
1
0
0
1
0
5
-5
0
103
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
105
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
106
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
107
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
108
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
109
з
1
0
0
1
4
5
-1
0
110
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
111
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
112
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
113
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
115
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
116
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
117
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
118
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
119
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
120
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
121
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
122
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
124
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
125
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
покажи на цял екран
Реал Сосиедад
Гранада
Мирандес
Атлетик Билбао
Виляреал
Културал Леонеса
Бадахос
Сарагоса
Севиля
Осасуна
Тенерфе
Райо Валекано
Леганес
Реал Бетис
Елче
Барселона
Херона
Реал Мадрид
Ебро
Майорка
Еспаньол
Селта Виго
Ейбар
Бадалона
Ибиса
Марбея
Реал Хаен
Леванте
Депортиво Ла Коруня
Рекреативо Уелва
Андора
Валенсия
Албасете
УД Логронес
Валядолид
Райо Махадаонда
Фуенлабрада
Кадис
Унионистас де Саламанка
Ел Палмар
Замора
Интерсити
Бесерил Кампос
Уеска
Хетафе
Лас Палмас
Толоса
Касереньо
Реал Мурсия
Ел Аламо
Мелия C.D.
СС Рейес
Пеня Асагреса
Аро Депортиво
Антониано
Укам Мурсия
Понферадина
Картахена
Ескобедо
Тамарасейте
Португалете
Химнастик
Комияс
Нумансия
Сеута
Баркереньо
Баракалдо
Сестао Ривер
Корнея
Мерида
Луго
Ориуела
Ла Нусия
Виярубия
Екстрамадура
Langreo
Еркулес
Рамон и Кахал
Мелия
Аморебиета
Олот
Гихуело
Лейоа
Пеня Депортина
Тарасона
Спортинг Хихон
Овиедо
Расинг де Ферол
Алмерия
Малага
Ийуека
Леалтад
Ларедо
Менсахеро
Лас Росас
Сокеямос
Ягостера
Понтеведра
Атлетико Балеарес
Пеня Спорт
Алавес
Логронес
Алкоркон
Расинг Сантандер
Туделано
Сеговия
Кастейон
Бергантинос
Корусо
Оспиталет
Педронерас
Гран Тарахал
Марино де Луанко
Линарес Депортиво
Лорка Депортива
Лобон
Фрага
Леида Еспортиу
Андрач
Йеклано
Басико Урака
Понтеяс
Атлетико де Поркуна
Кордоба
Атлетико Мадрид
1Реал Сосиедад 2–1 3–1 2–0
2Гранада 2–1 2–1
3Мирандес 0–1 4–2 3–1 2–1
4Атлетик Билбао 1–0 1–0
5Виляреал
6Културал Леонеса 0–0 2–1 3–0 2–1
7Бадахос 2–3 3–1 2–1
8Сарагоса 0–4 3–1
9Севиля 3–1
10Осасуна
11Тенерфе 3–3 2–1
12Райо Валекано 0–2 2–2
13Леганес
14Реал Бетис
15Елче 1–1
16Барселона 5–0
17Херона 0–3
18Реал Мадрид 3–4
19Ебро 0–1 1–0
20Майорка
21Еспаньол
22Селта Виго
23Ейбар
24Бадалона 1–3 2–0 3–1
25Ибиса 1–2 1–1
26Марбея 1–1 2–1
27Реал Хаен 1–1 3–1
28Леванте
29Депортиво Ла Коруня
30Рекреативо Уелва 2–3 0–0
31Андора 1–1 3–0
32Валенсия
33Албасете
34УД Логронес 0–1 1–1 2–1
35Валядолид
36Райо Махадаонда 1–1 1–0
37Фуенлабрада
38Кадис
39Унионистас де Саламанка 1–3 1–1 1–0
40Ел Палмар 1–2
41Замора 0–1 2–1
42Интерсити 0–3 3–0
43Бесерил Кампос 0–8 1–0
44Уеска
45Хетафе
46Лас Палмас
47Толоса 0–3 1–0
48Касереньо 1–2 1–0
49Реал Мурсия 0–4 1–0
50Ел Аламо 0–1 2–1
51Мелия C.D. 0–5 1–0
52СС Рейес 0–2 2–0
53Пеня Асагреса 0–2
54Аро Депортиво 1–2
55Антониано 0–4 2–0
56Укам Мурсия 2–3
57Понферадина
58Картахена 2–4 4–1
59Ескобедо 0–5 2–0
60Тамарасейте 0–1 3–2
61Португалете 0–3 1–0
62Химнастик 1–3 3–1
63Комияс 0–5 1–1
64Нумансия
65Сеута 0–4 1–1
66Баркереньо
67Баракалдо 0–2 0–0
68Сестао Ривер 0–4 1–1
69Корнея 0–0
70Мерида 1–4 2–2
71Луго
72Ориуела 1–2
73Ла Нусия
74Виярубия
75Екстрамадура
76Langreo 2–3
77Еркулес 0–1
78Рамон и Кахал 1–2
79Мелия 1–2
80Аморебиета 0–1
81Олот
82Гихуело
83Лейоа
84Пеня Депортина 0–1
85Тарасона 0–1
86Спортинг Хихон
87Овиедо
88Расинг де Ферол
89Алмерия
90Малага
91Ийуека 0–2
92Леалтад 0–1
93Ларедо 0–1
94Менсахеро 0–3
95Лас Росас
96Сокеямос 0–1
97Ягостера 0–1
98Понтеведра 0–2
99Атлетико Балеарес
100Пеня Спорт 0–1
101Алавес
102Логронес 0–5
103Алкоркон
104Расинг Сантандер
105Туделано 0–1
106Сеговия 0–2
107Кастейон 0–2
108Бергантинос 0–1
109Корусо 4–5
110Оспиталет 2–3
111Педронерас
112Гран Тарахал
113Марино де Луанко
114Линарес Депортиво 1–2
115Лорка Депортива 0–3
116Лобон
117Фрага 0–1
118Леида Еспортиу 0–2
119Андрач
120Йеклано 1–2
121Басико Урака
122Понтеяс
123Атлетико де Поркуна
124Кордоба
125Атлетико Мадрид
Кръг 16
Estadio Nuevo Colombino 21 ян. 20208:00 pm
Рекреативо Уелва
2 3
Осасуна
21 ян. 2020 8:00 pm
Estadio Nuevo Colombino
Рекреативо Уелва
2
3
Осасуна
Допълнително време
Estadio de la Romareda 21 ян. 20208:00 pm
Сарагоса
3 1
Майорка
21 ян. 2020 8:00 pm
Estadio de la Romareda
Сарагоса
3
1
Майорка
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 21 ян. 202010:00 pm
Севиля
3 1
Леванте
21 ян. 2020 10:00 pm
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
Севиля
3
1
Леванте
22 ян. 20208:00 pm
Ибиса
1 2
Барселона
22 ян. 2020 8:00 pm
Ибиса
1
2
Барселона
Estadio Manuel Martínez Valero 22 ян. 20208:00 pm
Елче
1 1
Атлетик Билбао
22 ян. 2020 8:00 pm
Estadio Manuel Martínez Valero
Елче
1
1
Атлетик Билбао
Дузпи 4-5
Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas 22 ян. 202010:00 pm
УД Логронес
0 1
Валенсия
22 ян. 2020 10:00 pm
Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas
УД Логронес
0
1
Валенсия
Pistas del Helmántico 22 ян. 202010:00 pm
Унионистас де Саламанка
1 3
Реал Мадрид
22 ян. 2020 10:00 pm
Pistas del Helmántico
Унионистас де Саламанка
1
3
Реал Мадрид
Estadi Municipal de Badalona 22 ян. 202010:00 pm
Бадалона
1 3
Гранада
22 ян. 2020 10:00 pm
Estadi Municipal de Badalona
Бадалона
1
3
Гранада
Допълнително време
22 ян. 202010:00 pm
Тенерфе
2 1
Валядолид
22 ян. 2020 10:00 pm
Тенерфе
2
1
Валядолид
Estadi Municipal de Montilivi 22 ян. 202010:00 pm
Херона
0 3
Виляреал
22 ян. 2020 10:00 pm
Estadi Municipal de Montilivi
Херона
0
3
Виляреал
22 ян. 202010:00 pm
Реал Сосиедад
2 0
Еспаньол
22 ян. 2020 10:00 pm
Реал Сосиедад
2
0
Еспаньол
23 ян. 20208:00 pm
Ебро
0 1
Леганес
23 ян. 2020 8:00 pm
Ебро
0
1
Леганес
Estadio Municipal de Anduva 23 ян. 20208:00 pm
Мирандес
2 1
Селта Виго
23 ян. 2020 8:00 pm
Estadio Municipal de Anduva
Мирандес
2
1
Селта Виго
Допълнително време
Estadio Municipal Reino de León 23 ян. 202010:00 pm
Културал Леонеса
2 1
Атлетико Мадрид
23 ян. 2020 10:00 pm
Estadio Municipal Reino de León
Културал Леонеса
2
1
Атлетико Мадрид
Допълнително време
Estadio Municipal Nuevo Vivero 23 ян. 202010:00 pm
Бадахос
3 1
Ейбар
23 ян. 2020 10:00 pm
Estadio Municipal Nuevo Vivero
Бадахос
3
1
Ейбар
Estadio de Vallecas 23 ян. 202010:00 pm
Райо Валекано
2 2
Реал Бетис
23 ян. 2020 10:00 pm
Estadio de Vallecas
Райо Валекано
2
2
Реал Бетис
Дузпи 4-2
Кръг 8
28 ян. 202010:00 pm
Тенерфе
3 3
Атлетик Билбао
28 ян. 2020 10:00 pm
Тенерфе
3
3
Атлетик Билбао
Дузпи 2-4
Estadio Municipal Reino de León 29 ян. 20208:00 pm
Културал Леонеса
0 0
Валенсия
29 ян. 2020 8:00 pm
Estadio Municipal Reino de León
Културал Леонеса
0
0
Валенсия
Дузпи 2-4
Estadio de Vallecas 29 ян. 20208:00 pm
Райо Валекано
0 2
Виляреал
29 ян. 2020 8:00 pm
Estadio de Vallecas
Райо Валекано
0
2
Виляреал
Estadio Municipal Nuevo Vivero 29 ян. 202010:00 pm
Бадахос
2 3
Гранада
29 ян. 2020 10:00 pm
Estadio Municipal Nuevo Vivero
Бадахос
2
3
Гранада
Допълнително време
Estadio de la Romareda 29 ян. 202010:00 pm
Сарагоса
0 4
Реал Мадрид
29 ян. 2020 10:00 pm
Estadio de la Romareda
Сарагоса
0
4
Реал Мадрид
29 ян. 202010:00 pm
Реал Сосиедад
3 1
Осасуна
29 ян. 2020 10:00 pm
Реал Сосиедад
3
1
Осасуна
Camp Nou 30 ян. 20208:00 pm
Барселона
5 0
Леганес
30 ян. 2020 8:00 pm
Camp Nou
Барсе