fbpx

Купа на Германия

Купа на Германия

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п п
4
4
0
0
10
3
7
12
2
п п п п
4
4
0
0
12
5
7
12
3
п п п п
4
4
0
0
10
5
5
12
4
п п п р
4
3
1
0
11
5
6
10
5
п п п з
4
3
0
1
13
6
7
9
6
п п п з
4
3
0
1
11
5
6
9
7
п п п з
4
3
0
1
11
4
7
9
8
п п р р
4
2
2
0
7
5
2
8
9
п п р
3
2
1
0
3
0
3
7
10
п п з
3
2
0
1
10
6
4
6
11
п п з
3
2
0
1
4
3
1
6
12
п п з
3
2
0
1
6
4
2
6
13
п р з
3
1
1
1
6
7
-1
4
14
п р
2
1
1
0
7
1
6
4
15
п р з
3
1
1
1
10
7
3
4
16
р п з
3
1
1
1
8
7
1
4
17
п р з
3
1
1
1
3
3
0
4
18
п р
2
1
1
0
3
2
1
4
19
п р
2
1
1
0
6
3
3
4
21
п з
2
1
0
1
6
9
-3
3
22
п з
2
1
0
1
3
4
-1
3
23
п з
2
1
0
1
2
3
-1
3
24
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
25
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
26
п з
2
1
0
1
6
2
4
3
27
п з
2
1
0
1
5
3
2
3
28
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
29
р
1
0
1
0
3
3
0
1
30
р
1
0
1
0
3
3
0
1
31
р
1
0
1
0
2
2
0
1
32
р з
2
0
1
1
3
4
-1
1
33
р з
2
0
1
1
4
5
-1
1
34
р
1
0
1
0
3
3
0
1
35
р з
2
0
1
1
5
6
-1
1
37
р з
2
0
1
1
3
4
-1
1
39
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
40
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
41
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
42
з
1
0
0
1
3
5
-2
0
43
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
44
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
45
з
1
0
0
1
1
6
-5
0
46
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
47
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
48
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
49
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
50
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
51
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
53
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
54
з
1
0
0
1
3
5
-2
0
55
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
56
з
1
0
0
1
0
6
-6
0
57
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
58
з
1
0
0
1
0
6
-6
0
59
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
60
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
61
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
62
з
1
0
0
1
1
5
-4
0
63
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
покажи на цял екран
Байер Леверкузен
Айнтрахт Франкфурт
Байерн Мюнхен
Фортуна Дюселдорф
Вердер Бремен
Шалке 04
Унион Берлин
Саарбрукен
Карлсруе ШК
РБ Лайпциг
Щутгарт
Борусия Дортмунд
Кайзерслаутерн
Холщайн Кил
Херта Берлин
1899 Хофенхайм
Верл
Нюрнберг
Динамо Дрезден
Борусия Мьонхенгладбах
Волфсбург
Хайденхайм
Фрайбург
Бохум
МШФ Дуисбург
Дармщад 98
Ерцгебирге
Арминия Билефелд
Веен
Родингаусен
Кемницер
Хамбургер ШФ
Санкт Паули
Любек
Кьолн
Вюрцбургер Кикерс
Падерборн 07
Дрочтерсен-асел
Баунатал
Алемания
Енерги Котбус
Валдхоф
Хановер 96
Гройтер Фюрт
Обернойланд
Ханза Росток
Зандхаузен
Урдинген 05
Регенсбург
Инголщат
Дасендорф
Виктория Берлин
ФК 08 Вилинген
Халешер ФК
ШШФ Улм 1846
Залмор
Магдебург
Халберщад
ВФЛ Оснабрюк
Майнц 05
Нордхаузен
Ейчстат
Аугсбург
Атлас Делменхорст
1Байер Леверкузен 3–1 2–1 1–0
2Айнтрахт Франкфурт 2–0 3–1
3Байерн Мюнхен 4–3
4Фортуна Дюселдорф 2–1
5Вердер Бремен 3–2 4–1
6Шалке 04 0–1 3–2
7Унион Берлин
8Саарбрукен 1–1 0–0 3–2 3–2
9Карлсруе ШК 2–0
10РБ Лайпциг
11Щутгарт
12Борусия Дортмунд 2–1
13Кайзерслаутерн 2–5 2–2 2–0
14Холщайн Кил
15Херта Берлин 3–3
161899 Хофенхайм
17Верл 0–1 1–1 2–1
18Нюрнберг
19Динамо Дрезден
20Борусия Мьонхенгладбах
21Волфсбург 1–6
22Хайденхайм
23Фрайбург 1–3
24Бохум 1–2
25МШФ Дуисбург 0–2 2–0
26Дармщад 98 0–1
27Ерцгебирге
28Арминия Билефелд 2–3
29Веен 3–3
30Родингаусен 3–3
31Кемницер 2–2
32Хамбургер ШФ 1–2
33Санкт Паули 1–2
34Любек 3–3
35Кьолн
36Вюрцбургер Кикерс 3–3
37Падерборн 07
38Дрочтерсен-асел 0–5
39Баунатал 2–3
40Алемания 1–4
41Енерги Котбус 1–3
42Валдхоф 3–5
43Хановер 96
44Гройтер Фюрт
45Обернойланд 1–6
46Ханза Росток 0–1
47Зандхаузен 0–1
48Урдинген 05 0–2
49Регенсбург
50Инголщат 0–1
51Дасендорф 0–3
52Виктория Берлин 0–1
53ФК 08 Вилинген 1–3
54Халешер ФК 3–5
55ШШФ Улм 1846 0–2
56Залмор 0–6
57Магдебург 0–1
58Халберщад 0–6
59ВФЛ Оснабрюк 2–3
60Майнц 05
61Нордхаузен 1–4
62Ейчстат 1–5
63Аугсбург
64Атлас Делменхорст 1–6
Hermann-Neuberger-Stadion 3 мар. 2020 7:30 pm
Саарбрукен
1 1
Фортуна Дюселдорф
Дузпи 7-6
VELTINS-Arena 3 мар. 2020 9:45 pm
Шалке 04
0 1
Байерн Мюнхен
BayArena 4 мар. 2020 7:30 pm
Байер Леверкузен
3 1
Унион Берлин
Commerzbank-Arena 4 мар. 2020 9:45 pm
Айнтрахт Франкфурт
2 0
Вердер Бремен
Кръг 1
Merkur Spiel-Arena 9 авг. 2019 8:45 pm
Урдинген 05
0 2
Борусия Дортмунд
BWT-Stadion am Hardtwald 9 авг. 2019 8:45 pm
Зандхаузен
0 1
Борусия Мьонхенгладбах
Audi-Sportpark 9 авг. 2019 8:45 pm
Инголщат
0 1
Нюрнберг
Fritz-Walter-Stadion 10 авг. 2019 3:30 pm
Кайзерслаутерн
2 0
Майнц 05
Neuer Tivoli 10 авг. 2019 3:30 pm
Алемания
1 4
Байер Леверкузен
10 авг. 2019 3:30 pm
Дасендорф
0 3
Динамо Дрезден
ebm-papst-Stadion 10 авг. 2019 3:30 pm
ФК 08 Вилинген
1 3
Фортуна Дюселдорф
Допълнително време
Kehdinger Stadion 10 авг. 2019 3:30 pm
Дрочтерсен-асел
0 5
Шалке 04
10 авг. 2019 3:30 pm
Виктория Берлин
0 1
Арминия Билефелд
SPORTCLUB Arena 10 авг. 2019 3:30 pm
Верл
2 1
Аугсбург
10 авг. 2019 3:30 pm
Нордхаузен
1 4
Ерцгебирге
MDCC-Arena 10 авг. 2019 3:30 pm
Магдебург
0 1
Фрайбург
Допълнително време
flyeralarm-Arena 10 авг. 2019 6:30 pm
Вюрцбургер Кикерс
3 3
1899 Хофенхайм
Дузпи 4-5
Parkstadion 10 авг. 2019 6:30 pm
Баунатал
2 3
Бохум
Donaustadion 10 авг. 2019 6:30 pm
ШШФ Улм 1846
0 2
Хайденхайм
10 авг. 2019 8:45 pm
Атлас Делменхорст
1 6
Вердер Бремен
Salmtalstadion 11 авг. 2019 3:30 pm
Залмор
0 6
Холщайн Кил
Friedensstadion 11 авг. 2019 3:30 pm
Халберщад
0 6
Унион Берлин
Häcker Wiehenstadion 11 авг. 2019 3:30 pm
Родингаусен
3 3
Падерборн 07
Дузпи 2-4
Carl-Benz-Stadion 11 авг. 2019 3:30 pm
Валдхоф
3 5
Айнтрахт Франкфурт
Florian Wellmann Stadion 11 авг. 2019 3:30 pm
Обернойланд
1 6
Дармщад 98
Hermann-Neuberger-Stadion 11 авг. 2019 3:30 pm
Саарбрукен
3 2
Регенсбург
11 авг. 2019 3:30 pm
Любек
3 3
Санкт Паули
Дузпи 3-4
Audi-Sportpark 11 авг. 2019 3:30 pm
Ейчстат
1 5
Херта Берлин
Bremer Brücke 11 авг. 2019 3:30 pm
ВФЛ Оснабрюк
2 3
РБ Лайпциг
Stadion Chemnitz 11 авг. 2019 6:30 pm
Кемницер
2 2
Хамбургер ШФ
Дузпи 5-6
Schauinsland-Reisen-Arena 11 авг. 2019 6:30 pm
МШФ Дуисбург
2 0
Гройтер Фюрт
BRITA-Arena 11 авг. 2019 6:30 pm
Веен
3 3
Кьолн
Дузпи 2-3
12 авг. 2019 6:30 pm
Халешер ФК
3 5
Волфсбург
Допълнително време
Wildparkstadion 12 авг. 2019 6:30 pm
Карлсруе ШК
2 0
Хановер 96
Ostseestadion 12 авг. 2019 6:30 pm
Ханза Росток
0 1
Щутгарт
Stadion der Freundschaft 12 авг. 2019 8:45 pm
Енерги Котбус
1 3
Байерн Мюнхен
Кръг 2
Schauinsland-Reisen-Arena 29 окт. 2019 7:30 pm
МШФ Дуисбург
0 2
1899 Хофенхайм
Hermann-Neuberger-Stadion 29 окт. 2019 7:30 pm
Саарбрукен
3 2
Кьолн
Schwarzwald-Stadion 29 окт. 2019 7:30 pm
Фрайбург
1 3
Унион Берлин
Volksparkstadion 29 окт. 2019 7:30 pm
Хамбургер ШФ
1 2
Щутгарт
Допълнително време
Vonovia Ruhrstadion 29 окт. 2019 9:00 pm
Бохум
1 2
Байерн Мюнхен
Merck-Stadion am Böllenfalltor 29 окт. 2019 9:45 pm
Дармщад 98
0 1
Карлсруе ШК
BayArena 29 окт. 2019 9:45 pm
Байер Леверкузен
1 0
Падерборн 07
SchücoArena 29 окт. 2019 9:45 pm
Арминия Билефелд
2 3
Шалке 04
Fritz-Walter-Stadion 30 окт. 2019 7:30 pm
Кайзерслаутерн
2 2
Нюрнберг
Дузпи 6-5
SPORTCLUB Arena 30 окт. 2019 7:30 pm
Верл
1 1
Холщайн Кил
Дузпи 8-7
VOLKSWAGEN ARENA 30 окт. 2019 7:30 pm
Волфсбург
1 6
РБ Лайпциг
30 окт. 2019 7:30 pm
Вердер Бремен
4 1
Хайденхайм
Merkur Spiel-Arena 30 окт. 2019 9:45 pm
Фортуна Дюселдорф
2 1
Ерцгебирге
Signal-Iduna-Park 30 окт. 2019 9:45 pm
Борусия Дортмунд
2 1
Борусия Мьонхенгладбах
Olympiastadion Berlin 30 окт. 2019 9:45 pm
Херта Берлин
3 3
Динамо Дрезден
Дузпи 5-4
Millerntor-Stadion 30 окт. 2019 9:45 pm
Санкт Паули
1 2
Айнтрахт Франкфурт
Кръг 3
Commerzbank-Arena 4 февр. 2020 7:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
3 1
РБ Лайпциг
Fritz-Walter-Stadion 4 февр. 2020 7:30 pm
Кайзерслаутерн
2 5
Фортуна Дюселдорф
VELTINS-Arena 4 февр. 2020 9:45 pm
Шалке 04
3 2
Херта Берлин
Допълнително време
4 февр. 2020 9:45 pm
Вердер Бремен
3 2
Борусия Дортмунд
BayArena 5 февр. 2020 7:30 pm
Байер Леверкузен
2 1
Щутгарт
SPORTCLUB Arena 5 февр. 2020 7:30 pm
Верл
0 1
Унион Берлин
Allianz Arena 5 февр. 2020 9:45 pm
Байерн Мюнхен
4 3
1899 Хофенхайм
Hermann-Neuberger-Stadion 5 февр. 2020 9:45 pm
Саарбрукен
0 0
Карлсруе ШК
Дузпи 5-3
Купа на Германия е футболен турнир в който участват сано професионални футболни отбори. При нас можете да следите текущото класиране, резултати за всеки мач, да намерите актуална програма и да видите обосновани футболни прогнози от нашите професионални типстъри. Вижте пълната програма и статистика и финал в 7sport.net.
P