Купа на Германия

Купа на Германия Класиране

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п п п
6
6
0
0
16
8
8
18
2
п п п п з
6
5
0
1
15
7
8
15
3
п п п п з
5
4
0
1
13
7
6
12
4
п п п р
4
3
1
0
11
5
6
10
5
п п п з
4
3
0
1
13
6
7
9
6
п п п з
4
3
0
1
11
5
6
9
7
п п п з
4
3
0
1
11
4
7
9
8
п п р р з
5
2
2
1
7
8
-1
8
9
п п р
3
2
1
0
3
0
3
7
10
п п з
3
2
0
1
10
6
4
6
11
п п з
3
2
0
1
4
3
1
6
12
п п з
3
2
0
1
6
4
2
6
13
п р з
3
1
1
1
6
7
-1
4
14
п р
2
1
1
0
7
1
6
4
15
п р з
3
1
1
1
10
7
3
4
16
р п з
3
1
1
1
8
7
1
4
17
п р з
3
1
1
1
3
3
0
4
18
п р
2
1
1
0
3
2
1
4
19
п р
2
1
1
0
6
3
3
4
21
п з
2
1
0
1
6
9
-3
3
22
п з
2
1
0
1
3
4
-1
3
23
п з
2
1
0
1
2
3
-1
3
24
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
25
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
26
п з
2
1
0
1
6
2
4
3
27
п з
2
1
0
1
5
3
2
3
28
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
29
р
1
0
1
0
3
3
0
1
30
р
1
0
1
0
3
3
0
1
31
р
1
0
1
0
2
2
0
1
32
р з
2
0
1
1
3
4
-1
1
33
р з
2
0
1
1
4
5
-1
1
34
р
1
0
1
0
3
3
0
1
35
р з
2
0
1
1
5
6
-1
1
37
р з
2
0
1
1
3
4
-1
1
39
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
40
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
41
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
42
з
1
0
0
1
3
5
-2
0
43
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
44
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
45
з
1
0
0
1
1
6
-5
0
46
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
47
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
48
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
49
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
50
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
51
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
53
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
54
з
1
0
0
1
3
5
-2
0
55
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
56
з
1
0
0
1
0
6
-6
0
57
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
58
з
1
0
0
1
0
6
-6
0
59
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
60
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
61
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
62
з
1
0
0
1
1
5
-4
0
63
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
покажи на цял екран
Байерн Мюнхен
Байер Леверкузен
Айнтрахт Франкфурт
Фортуна Дюселдорф
Вердер Бремен
Шалке 04
Унион Берлин
Саарбрукен
Карлсруе ШК
РБ Лайпциг
Щутгарт
Борусия Дортмунд
Кайзерслаутерн
Холщайн Кил
Херта Берлин
1899 Хофенхайм
Верл
Нюрнберг
Динамо Дрезден
Борусия Мьонхенгладбах
Волфсбург
Хайденхайм
Фрайбург
Бохум
МШФ Дуисбург
Дармщад 98
Ерцгебирге
Арминия Билефелд
Веен Висбаден
Родингаусен
Кемницер
Хамбургер ШФ
Санкт Паули
ВФБ Любек
Кьолн
Вюрцбургер Кикерс
Падерборн 07
Дрохтерзен/Асел
Баунатал
Алемания
Енерги Котбус
Валдхоф
Хановер 96
Гройтер Фюрт
Обернойланд
Ханза Росток
Зандхаузен
Урдинген 05
Регенсбург
Инголщат
Дасендорф
Виктория Берлин
ФК 08 Вилинген
Халешер ФК
ШШФ Улм 1846
Залмор
Магдебург
Халберщад
ВФЛ Оснабрюк
Майнц 05
Нордхаузен
Айхщет
Аугсбург
Атлас Делменхорст
1Байерн Мюнхен 2–1 4–3
2Байер Леверкузен 2–4 3–1 2–1 1–0
3Айнтрахт Франкфурт 2–0 3–1
4Фортуна Дюселдорф 2–1
5Вердер Бремен 3–2 4–1
6Шалке 04 0–1 3–2
7Унион Берлин
8Саарбрукен 0–3 1–1 0–0 3–2 3–2
9Карлсруе ШК 2–0
10РБ Лайпциг
11Щутгарт
12Борусия Дортмунд 2–1
13Кайзерслаутерн 2–5 2–2 2–0
14Холщайн Кил
15Херта Берлин 3–3
161899 Хофенхайм
17Верл 0–1 1–1 2–1
18Нюрнберг
19Динамо Дрезден
20Борусия Мьонхенгладбах
21Волфсбург 1–6
22Хайденхайм
23Фрайбург 1–3
24Бохум 1–2
25МШФ Дуисбург 0–2 2–0
26Дармщад 98 0–1
27Ерцгебирге
28Арминия Билефелд 2–3
29Веен Висбаден 3–3
30Родингаусен 3–3
31Кемницер 2–2
32Хамбургер ШФ 1–2
33Санкт Паули 1–2
34ВФБ Любек 3–3
35Кьолн
36Вюрцбургер Кикерс 3–3
37Падерборн 07
38Дрохтерзен/Асел 0–5
39Баунатал 2–3
40Алемания 1–4
41Енерги Котбус 1–3
42Валдхоф 3–5
43Хановер 96
44Гройтер Фюрт
45Обернойланд 1–6
46Ханза Росток 0–1
47Зандхаузен 0–1
48Урдинген 05 0–2
49Регенсбург
50Инголщат 0–1
51Дасендорф 0–3
52Виктория Берлин 0–1
53ФК 08 Вилинген 1–3
54Халешер ФК 3–5
55ШШФ Улм 1846 0–2
56Залмор 0–6
57Магдебург 0–1
58Халберщад 0–6
59ВФЛ Оснабрюк 2–3
60Майнц 05
61Нордхаузен 1–4
62Айхщет 1–5
63Аугсбург
64Атлас Делменхорст 1–6
Кръг 3
Commerzbank-Arena 4 февр. 20207:30 pm
Айнтрахт Франкфурт
3 1
РБ Лайпциг
4 февр. 2020 7:30 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
3
1
РБ Лайпциг
Fritz-Walter-Stadion 4 февр. 20207:30 pm
Кайзерслаутерн
2 5
Фортуна Дюселдорф
4 февр. 2020 7:30 pm
Fritz-Walter-Stadion
Кайзерслаутерн
2
5
Фортуна Дюселдорф
VELTINS-Arena 4 февр. 20209:45 pm
Шалке 04
3 2
Херта Берлин
4 февр. 2020 9:45 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
3
2
Херта Берлин
Допълнително време
4 февр. 20209:45 pm
Вердер Бремен
3 2
Борусия Дортмунд
4 февр. 2020 9:45 pm
Вердер Бремен
3
2
Борусия Дортмунд
BayArena 5 февр. 20207:30 pm
Байер Леверкузен
2 1
Щутгарт
5 февр. 2020 7:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
2
1
Щутгарт
SPORTCLUB Arena 5 февр. 20207:30 pm
Верл
0 1
Унион Берлин
5 февр. 2020 7:30 pm
SPORTCLUB Arena
Верл
0
1
Унион Берлин
Allianz Arena 5 февр. 20209:45 pm
Байерн Мюнхен
4 3
1899 Хофенхайм
5 февр. 2020 9:45 pm
Allianz Arena
Байерн Мюнхен
4
3
1899 Хофенхайм
Hermann-Neuberger-Stadion 5 февр. 20209:45 pm
Саарбрукен
0 0
Карлсруе ШК
5 февр. 2020 9:45 pm
Hermann-Neuberger-Stadion
Саарбрукен
0
0
Карлсруе ШК
Дузпи 5-3
Кръг 2
Schauinsland-Reisen-Arena 29 окт. 20197:30 pm
МШФ Дуисбург
0 2
1899 Хофенхайм
29 окт. 2019 7:30 pm
Schauinsland-Reisen-Arena
МШФ Дуисбург
0
2
1899 Хофенхайм
Hermann-Neuberger-Stadion 29 окт. 20197:30 pm
Саарбрукен
3 2
Кьолн
29 окт. 2019 7:30 pm
Hermann-Neuberger-Stadion
Саарбрукен
3
2
Кьолн
Schwarzwald-Stadion 29 окт. 20197:30 pm
Фрайбург
1 3
Унион Берлин
29 окт. 2019 7:30 pm
Schwarzwald-Stadion
Фрайбург
1
3
Унион Берлин
Volksparkstadion 29 окт. 20197:30 pm
Хамбургер ШФ
1 2
Щутгарт
29 окт. 2019 7:30 pm
Volksparkstadion
Хамбургер ШФ
1
2
Щутгарт
Допълнително време
Vonovia Ruhrstadion 29 окт. 20199:00 pm
Бохум
1 2
Байерн Мюнхен
29 окт. 2019 9:00 pm
Vonovia Ruhrstadion
Бохум
1
2
Байерн Мюнхен
Merck-Stadion am Böllenfalltor 29 окт. 20199:45 pm
Дармщад 98
0 1
Карлсруе ШК
29 окт. 2019 9:45 pm
Merck-Stadion am Böllenfalltor
Дармщад 98
0
1
Карлсруе ШК
BayArena 29 окт. 20199:45 pm
Байер Леверкузен
1 0
Падерборн 07
29 окт. 2019 9:45 pm
BayArena
Байер Леверкузен
1
0
Падерборн 07
SchücoArena 29 окт. 20199:45 pm
Арминия Билефелд
2 3
Шалке 04
29 окт. 2019 9:45 pm
SchücoArena
Арминия Билефелд
2
3
Шалке 04
Fritz-Walter-Stadion 30 окт. 20197:30 pm
Кайзерслаутерн
2 2
Нюрнберг
30 окт. 2019 7:30 pm
Fritz-Walter-Stadion
Кайзерслаутерн
2
2
Нюрнберг
Дузпи 6-5
SPORTCLUB Arena 30 окт. 20197:30 pm
Верл
1 1
Холщайн Кил
30 окт. 2019 7:30 pm
SPORTCLUB Arena
Верл
1
1
Холщайн Кил
Дузпи 8-7
VOLKSWAGEN ARENA 30 окт. 20197:30 pm
Волфсбург
1 6
РБ Лайпциг
30 окт. 2019 7:30 pm
VOLKSWAGEN ARENA
Волфсбург
1
6
РБ Лайпциг
30 окт. 20197:30 pm
Вердер Бремен
4 1
Хайденхайм
30 окт. 2019 7:30 pm
Вердер Бремен
4
1
Хайденхайм
Merkur Spiel-Arena 30 окт. 20199:45 pm
Фортуна Дюселдорф
2 1
Ерцгебирге
30 окт. 2019 9:45 pm
Merkur Spiel-Arena
Фортуна Дюселдорф
2
1
Ерцгебирге
Signal-Iduna-Park 30 окт. 20199:45 pm
Борусия Дортмунд
2 1
Борусия Мьонхенгладбах
30 окт. 2019 9:45 pm
Signal-Iduna-Park
Борусия Дортмунд
2
1
Борусия Мьонхенгладбах
Olympiastadion Berlin 30 окт. 20199:45 pm
Херта Берлин
3 3
Динамо Дрезден
30 окт. 2019 9:45 pm
Olympiastadion Berlin
Херта Берлин
3
3
Динамо Дрезден
Дузпи 5-4
Millerntor-Stadion 30 окт. 20199:45 pm
Санкт Паули
1 2
Айнтрахт Франкфурт
30 окт. 2019 9:45 pm
Millerntor-Stadion
Санкт Паули
1
2
Айнтрахт Франкфурт
Кръг 1
Merkur Spiel-Arena 9 авг. 20198:45 pm
Урдинген 05
0 2
Борусия Дортмунд
9 авг. 2019 8:45 pm
Merkur Spiel-Arena
Урдинген 05
0
2
Борусия Дортмунд
BWT-Stadion am Hardtwald 9 авг. 20198:45 pm
Зандхаузен
0 1
Борусия Мьонхенгладбах
9 авг. 2019 8:45 pm
BWT-Stadion am Hardtwald
Зандхаузен
0
1
Борусия Мьонхенгладбах
Audi-Sportpark 9 авг. 20198:45 pm
Инголщат
0 1
Нюрнберг
9 авг. 2019 8:45 pm
Audi-Sportpark
Инголщат
0
1
Нюрнберг
Fritz-Walter-Stadion 10 авг. 20193:30 pm
Кайзерслаутерн
2 0
Майнц 05
10 авг. 2019 3:30 pm
Fritz-Walter-Stadion
Кайзерслаутерн
2
0
Майнц 05
Neuer Tivoli 10 авг. 20193:30 pm
Алемания
1 4
Байер Леверкузен
10 авг. 2019 3:30 pm
Neuer Tivoli
Алемания
1
4
Байер Леверкузен
10 авг. 20193:30 pm
Дасендорф
0 3
Динамо Дрезден
10 авг. 2019 3:30 pm
Дасендорф
0
3
Динамо Дрезден
ebm-papst-Stadion 10 авг. 20193:30 pm
ФК 08 Вилинген
1 3
Фортуна Дюселдорф
10 авг. 2019 3:30 pm
ebm-papst-Stadion
ФК 08 Вилинген
1
3
Фортуна Дюселдорф
Допълнително време
Kehdinger Stadion 10 авг. 20193:30 pm
Дрохтерзен/Асел
0 5
Шалке 04
10 авг. 2019 3:30 pm
Kehdinger Stadion
Дрохтерзен/Асел
0
5
Шалке 04
10 авг. 20193:30 pm
Виктория Берлин
0 1
Арминия Билефелд
10 авг. 2019 3:30 pm
Виктория Берлин
0
1
Арминия Билефелд
SPORTCLUB Arena 10 авг. 20193:30 pm
Верл
2 1
Аугсбург
10 авг. 2019 3:30 pm
SPORTCLUB Arena
Верл
2
1
Аугсбург
10 авг. 20193:30 pm
Нордхаузен
1 4
Ерцгебирге
10 авг. 2019 3:30 pm
Нордхаузен
1
4
Ерцгебирге
MDCC-Arena 10 авг. 20193:30 pm
Магдебург
0 1
Фрайбург
10 авг. 2019 3:30 pm
MDCC-Arena
Магдебург
0
1
Фрайбург
Допълнително време
flyeralarm-Arena 10 авг. 20196:30 pm
Вюрцбургер Кикерс
3 3
1899 Хофенхайм
10 авг. 2019 6:30 pm
flyeralarm-Arena
Вюрцбургер Кикерс
3
3
1899 Хофенхайм
Дузпи 4-5
Parkstadion 10 авг. 20196:30 pm
Баунатал
2 3
Бохум
10 авг. 2019 6:30 pm
Parkstadion
Баунатал
2
3
Бохум
Donaustadion 10 авг. 20196:30 pm
ШШФ Улм 1846
0 2
Хайденхайм
10 авг. 2019 6:30 pm
Donaustadion
ШШФ Улм 1846
0
2
Хайденхайм
10 авг. 20198:45 pm
Атлас Делменхорст
1 6
Вердер Бремен
10 авг. 2019 8:45 pm
Атлас Делменхорст
1
6
Вердер Бремен
Salmtalstadion 11 авг. 20193:30 pm
Залмор
0 6
Холщайн Кил
11 авг. 2019 3:30 pm
Salmtalstadion
Залмор
0
6
Холщайн Кил
Friedensstadion 11 авг. 20193:30 pm
Халберщад
0 6
Унион Берлин
11 авг. 2019 3:30 pm
Friedensstadion
Халберщад
0
6
Унион Берлин
Häcker Wiehenstadion 11 авг. 20193:30 pm
Родингаусен
3 3
Падерборн 07
11 авг. 2019 3:30 pm
Häcker Wiehenstadion
Родингаусен
3
3
Падерборн 07
Дузпи 2-4
Carl-Benz-Stadion 11 авг. 20193:30 pm
Валдхоф
3 5
Айнтрахт Франкфурт
11 авг. 2019 3:30 pm
Carl-Benz-Stadion
Валдхоф
3
5
Айнтрахт Франкфурт
Florian Wellmann Stadion 11 авг. 20193:30 pm
Обернойланд
1 6
Дармщад 98
11 авг. 2019 3:30 pm
Florian Wellmann Stadion
Обернойланд
1
6
Дармщад 98
Hermann-Neuberger-Stadion 11 авг. 20193:30 pm
Саарбрукен
3 2
Регенсбург
11 авг. 2019 3:30 pm
Hermann-Neuberger-Stadion
Саарбрукен
3
2
Регенсбург
11 авг. 20193:30 pm
ВФБ Любек
3 3
Санкт Паули
11 авг. 2019 3:30 pm
ВФБ Любек
3
3
Санкт Паули
Дузпи 3-4
Audi-Sportpark 11 авг. 20193:30 pm
Айхщет
1 5
Херта Берлин
11 авг. 2019 3:30 pm
Audi-Sportpark
Айхщет
1
5
Херта Берлин
Bremer Brücke 11 авг. 20193:30 pm
ВФЛ Оснабрюк
2 3
РБ Лайпциг
11 авг. 2019 3:30 pm
Bremer Brücke
ВФЛ Оснабрюк
2
3
РБ Лайпциг
Stadion Chemnitz 11 авг. 20196:30 pm
Кемницер
2 2
Хамбургер ШФ
11 авг. 2019 6:30 pm
Stadion Chemnitz
Кемницер
2
2
Хамбургер ШФ
Дузпи 5-6
Schauinsland-Reisen-Arena 11 авг. 20196:30 pm
МШФ Дуисбург
2 0
Гройтер Фюрт
11 авг. 2019 6:30 pm
Schauinsland-Reisen-Arena
МШФ Дуисбург
2
0
Гройтер Фюрт
BRITA-Arena 11 авг. 20196:30 pm
Веен Висбаден
3 3
Кьолн
11 авг. 2019 6:30 pm
BRITA-Arena
Веен Висбаден
3
3
Кьолн
Дузпи 2-3
12 авг. 20196:30 pm
Халешер ФК
3 5
Волфсбург
12 авг. 2019 6:30 pm
Халешер ФК
3
5
Волфсбург
Допълнително време
Wildparkstadion 12 авг. 20196:30 pm
Карлсруе ШК
2 0
Хановер 96
12 авг. 2019 6:30 pm
Wildparkstadion
Карлсруе ШК
2
0
Хановер 96
Ostseestadion 12 авг. 20196:30 pm
Ханза Росток
0 1
Щутгарт
12 авг. 2019 6:30 pm
Ostseestadion
Ханза Росток
0
1
Щутгарт
Stadion der Freundschaft 12 авг. 20198:45 pm
Енерги Котбус
1 3
Байерн Мюнхен
12 авг. 2019 8:45 pm
Stadion der Freundschaft
Енерги Котбус
1
3
Байерн Мюнхен
Hermann-Neuberger-Stadion 3 мар. 20207:30 pm
Саарбрукен
1 1
Фортуна Дюселдорф
3 мар. 2020 7:30 pm
Hermann-Neuberger-Stadion
Саарбрукен
1
1
Фортуна Дюселдорф
Дузпи 7-6
VELTINS-Arena 3 мар. 20209:45 pm
Шалке 04
0 1
Байерн Мюнхен
3 мар. 2020 9:45 pm
VELTINS-Arena
Шалке 04
0
1
Байерн Мюнхен
BayArena 4 мар. 20207:30 pm
Байер Леверкузен
3 1
Унион Берлин
4 мар. 2020 7:30 pm
BayArena
Байер Леверкузен
3
1
Унион Берлин
Commerzbank-Arena 4 мар. 20209:45 pm
Айнтрахт Франкфурт
2 0
Вердер Бремен
4 мар. 2020 9:45 pm
Commerzbank-Arena
Айнтрахт Франкфурт
2
0
Вердер Бремен
9 юни 20209:45 pm
Саарбрукен
0 3
Байер Леверкузен
9 юни 2020 9:45 pm
Саарбрукен
0
3
Байер Леверкузен
10 юни 20209:45 pm
Байерн Мюнхен
2 1
Айнтрахт Франкфурт
10 юни 2020 9:45 pm
Байерн Мюнхен
2
1
Айнтрахт Франкфурт
4 юли 20209:00 pm
Байер Леверкузен
2 4
Байерн Мюнхен
4 юли 2020 9:00 pm
Байер Леверкузен
2
4
Байерн Мюнхен
Купа на Германия е футболен турнир в който участват сано професионални футболни отбори. При нас можете да следите текущото класиране, резултати за всеки мач, да намерите актуална програма и да видите обосновани футболни прогнози от нашите професионални типстъри. Вижте пълната програма и статистика и финал в 7sport.net.
P