fbpx

Примера Дивисион

Примера Дивисион

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п з п
>
18
4
5
63
31
32
58
2
п р з п з
>
16
8
3
49
19
30
56
3
з р п п р
>
13
8
6
39
29
10
47
4
п п п з п
>
14
4
9
45
33
12
46
5
п з з п р
>
13
7
7
37
25
12
46
6
п р п р р
>
11
12
4
31
21
10
45
7
з р з п р
>
11
9
7
38
39
-1
42
8
р п з з з
>
11
5
11
44
38
6
38
9
з п п р р
>
11
5
11
33
32
1
38
10
з з з п п
>
9
10
8
29
23
6
37
11
з п з з п
>
8
10
9
34
38
-4
34
12
з р р з п
>
8
9
10
38
43
-5
33
13
п з п з р
>
10
3
14
32
40
-8
33
14
п з п р р
>
8
8
11
29
37
-8
32
15
р з п з з
>
6
11
10
23
33
-10
29
16
з з п з з
>
7
6
14
27
41
-14
27
17
п р п р р
>
5
11
11
22
34
-12
26
18
з п р з п
>
7
4
16
28
44
-16
25
19
з р з р п
>
5
8
14
21
39
-18
23
20
п р з р з
>
4
8
15
23
46
-23
20
покажи на цял екран
Барселона
Реал Мадрид
Севиля
Реал Сосиедад
Хетафе
Атлетико Мадрид
Валенсия
Виляреал
Гранада
Атлетик Билбао
Осасуна
Реал Бетис
Леванте
Алавес
Валядолид
Ейбар
Селта Виго
Майорка
Леганес
Еспаньол
1Барселона 0–0 4–0 1–0 2–1 5–2 2–1 1–0 5–2 2–1 4–1 5–1 5–0 4–1 5–2
2Реал Мадрид 2–0 2–1 3–1 1–0 4–2 0–0 2–0 0–0 3–2 1–1 2–2 5–0 2–0
3Севиля 0–1 3–2 2–0 1–1 1–2 2–0 1–1 3–2 1–0 1–1 1–1 1–0 2–2
4Реал Сосиедад 2–2 1–2 2–0 3–0 1–2 2–1 3–1 1–2 3–0 1–0 4–1 3–0 1–1
5Хетафе 0–2 0–3 0–3 3–0 3–1 1–1 0–0 1–0 4–0 1–1 2–0 0–0 4–2 2–0
6Атлетико Мадрид 0–1 0–0 2–2 1–0 1–1 3–1 1–0 2–0 2–0 2–1 3–2 0–0 0–0 3–1
7Валенсия 2–0 1–1 1–1 1–1 3–3 2–2 2–1 2–0 2–1 2–1 1–0 1–0 2–0 1–1
8Виляреал 2–2 1–0 0–0 4–4 0–0 3–1 5–1 2–1 4–1 2–0 1–3 1–2 1–2
9Гранада 2–0 0–1 1–2 1–1 1–0 1–0 1–2 3–0 2–1 0–0 1–0 1–0 2–1
10Атлетик Билбао 1–0 2–0 0–2 0–1 1–0 2–0 0–1 2–1 2–0 1–1 0–0 1–1 3–0
11Осасуна 2–2 1–4 1–1 3–4 3–1 2–1 0–3 1–2 0–0 2–0 4–2 0–0 0–0 1–0
12Реал Бетис 2–3 2–1 1–2 3–0 1–1 1–2 2–1 3–2 3–1 1–2 1–1 2–1 3–3 2–1
13Леванте 3–1 1–0 2–4 2–1 1–1 1–1 0–1 2–0 0–0 3–1 2–1 2–0 0–1
14Алавес 1–2 0–1 1–1 1–1 1–2 2–1 1–1 1–0 3–0 2–1 2–0 2–0 1–1 0–0
15Валядолид 0–1 0–1 0–0 0–0 1–1 1–1 1–1 1–4 1–1 2–0 3–0 2–2 2–1
16Ейбар 0–3 0–4 3–2 1–2 0–1 2–0 2–1 3–0 1–1 3–0 0–2 2–0 1–2 1–2
17Селта Виго 1–3 2–1 0–1 0–1 1–0 0–2 1–0 1–1 0–0 0–0 2–2 1–0 1–1
18Майорка 1–0 0–2 0–1 0–1 0–2 4–1 3–1 0–0 2–2 1–2 1–0 0–1 2–1 2–0
19Леганес 1–2 2–1 0–3 0–1 0–3 1–1 0–1 0–0 1–2 1–1 1–2 3–2 1–0 2–0
20Еспаньол 2–2 0–2 1–3 1–1 1–1 1–2 0–1 0–3 1–1 2–4 2–2 0–2 1–0
Кръг 1
San Mamés Barria 16 авг. 2019 9:00 pm
Атлетик Билбао
1 0
Барселона
Abanca-Balaídos 17 авг. 2019 5:00 pm
Селта Виго
1 3
Реал Мадрид
Estadio de Mestalla 17 авг. 2019 7:00 pm
Валенсия
1 1
Реал Сосиедад
Iberostar Estadi 17 авг. 2019 8:00 pm
Майорка
2 1
Ейбар
Estadio Municipal de Butarque 17 авг. 2019 9:00 pm
Леганес
0 1
Осасуна
Estadio de la Cerámica 17 авг. 2019 9:00 pm
Виляреал
4 4
Гранада
Estadio de Mendizorroza 18 авг. 2019 5:00 pm
Алавес
1 0
Леванте
RCDE Stadium 18 авг. 2019 7:00 pm
Еспаньол
0 2
Севиля
Estadio Benito Villamarín 18 авг. 2019 9:00 pm
Реал Бетис
1 2
Валядолид
Estadio Wanda Metropolitano 18 авг. 2019 10:00 pm
Атлетико Мадрид
1 0
Хетафе
Кръг 2
Estadio Nuevo Los Cármenes 23 авг. 2019 8:00 pm
Гранада
0 1
Севиля
Estadio Ciudad de Valencia 23 авг. 2019 10:00 pm
Леванте
2 1
Виляреал
24 авг. 2019 5:00 pm
Осасуна
0 0
Ейбар
Estadio Santiago Bernabéu 24 авг. 2019 7:00 pm
Реал Мадрид
1 1
Валядолид
Abanca-Balaídos 24 авг. 2019 9:00 pm
Селта Виго
1 0
Валенсия
Coliseum Alfonso Pérez 24 авг. 2019 9:00 pm
Хетафе
1 1
Атлетик Билбао
Estadio de Mendizorroza 25 авг. 2019 5:00 pm
Алавес
0 0
Еспаньол
Iberostar Estadi 25 авг. 2019 5:00 pm
Майорка
0 1
Реал Сосиедад
Estadio Municipal de Butarque 25 авг. 2019 7:00 pm
Леганес
0 1
Атлетико Мадрид
Camp Nou 25 авг. 2019 9:00 pm
Барселона
5 2
Реал Бетис
Кръг 3
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 30 авг. 2019 8:00 pm
Севиля
1 1
Селта Виго
San Mamés Barria 30 авг. 2019 10:00 pm
Атлетик Билбао
2 0
Реал Сосиедад
31 авг. 2019 5:00 pm
Осасуна
2 2
Барселона
Coliseum Alfonso Pérez 31 авг. 2019 7:00 pm
Хетафе
1 1
Алавес
Estadio Ciudad de Valencia 31 авг. 2019 7:00 pm
Леванте
2 0
Валядолид
Estadio Benito Villamarín 31 авг. 2019 9:00 pm
Реал Бетис
2 1
Леганес
Estadio de Mestalla 1 сеп. 2019 5:00 pm
Валенсия
2 0
Майорка
Estadio Wanda Metropolitano 1 сеп. 2019 7:00 pm
Атлетико Мадрид
3 2
Ейбар
RCDE Stadium 1 сеп. 2019 7:00 pm
Еспаньол
0 3
Гранада
Estadio de la Cerámica 1 сеп. 2019 9:00 pm
Виляреал
2 2
Реал Мадрид
Кръг 4
Iberostar Estadi 13 сеп. 2019 9:00 pm
Майорка
0 0
Атлетик Билбао
Estadio Santiago Bernabéu 14 сеп. 2019 1:00 pm
Реал Мадрид
3 2
Леванте
Estadio Municipal de Butarque 14 сеп. 2019 4:00 pm
Леганес
0 3
Виляреал
14 сеп. 2019 6:30 pm
Реал Сосиедад
2 0
Атлетико Мадрид
Camp Nou 14 сеп. 2019 9:00 pm
Барселона
5 2
Валенсия
Estadio Municipal de Ipurúa 15 сеп. 2019 12:00 pm
Ейбар
1 2
Еспаньол
Estadio de Mendizorroza 15 сеп. 2019 2:00 pm
Алавес
0 1
Севиля
Abanca-Balaídos 15 сеп. 2019 4:00 pm
Селта Виго
0 2
Гранада
Estadio Municipal José Zorrilla 15 сеп. 2019 6:30 pm
Валядолид
1 1
Осасуна
Estadio Benito Villamarín 15 сеп. 2019 9:00 pm
Реал Бетис
1 1
Хетафе
Кръг 5
20 сеп. 2019 9:00 pm
Осасуна
0 0
Реал Бетис
Estadio de la Cerámica 21 сеп. 2019 1:00 pm
Виляреал
2 0
Валядолид
Estadio Ciudad de Valencia 21 сеп. 2019 4:00 pm
Леванте
0 0
Ейбар
Estadio Wanda Metropolitano 21 сеп. 2019 6:30 pm
Атлетико Мадрид
0 0
Селта Виго
Estadio Nuevo Los Cármenes 21 сеп. 2019 9:00 pm
Гранада
2 0
Барселона
Coliseum Alfonso Pérez 22 сеп. 2019 12:00 pm
Хетафе
4 2
Майорка
RCDE Stadium 22 сеп. 2019 2:00 pm
Еспаньол
1 3
Реал Сосиедад
Estadio de Mestalla 22 сеп. 2019 4:00 pm
Валенсия
1 1
Леганес
San Mamés Barria 22 сеп. 2019 6:30 pm
Атлетик Билбао
2 0
Алавес
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 22 сеп. 2019 9:00 pm
Севиля
0 1
Реал Мадрид
Кръг 6
Estadio Municipal José Zorrilla 24 сеп. 2019 7:00 pm
Валядолид
1 1
Гранада
Estadio Benito Villamarín 24 сеп. 2019 8:00 pm
Реал Бетис
3 1
Леванте
Camp Nou 24 сеп. 2019 9:00 pm
Барселона
2 1
Виляреал
Estadio Municipal de Butarque 25 сеп. 2019 7:00 pm
Леганес
1 1
Атлетик Билбао
Iberostar Estadi 25 сеп. 2019 7:00 pm
Майорка
0 2
Атлетико Мадрид
Estadio de Mestalla 25 сеп. 2019 8:00 pm
Валенсия
3 3
Хетафе
Estadio Santiago Bernabéu 25 сеп. 2019 9:00 pm
Реал Мадрид
2 0
Осасуна
Estadio Municipal de Ipurúa 26 сеп. 2019 7:00 pm
Ейбар
3 2
Севиля
Abanca-Balaídos 26 сеп. 2019 8:00 pm
Селта Виго
1 1
Еспаньол
26 сеп. 2019 9:00 pm
Реал Сосиедад
3 0
Алавес
Кръг 7
Estadio de la Cerámica 27 сеп. 2019 9:00 pm
Виляреал
5 1
Реал Бетис
San Mamés Barria 28 сеп. 2019 1:00 pm
Атлетик Билбао
0 1
Валенсия
Coliseum Alfonso Pérez 28 сеп. 2019 4:00 pm
Хетафе
0 2
Барселона
Estadio Nuevo Los Cármenes 28 сеп. 2019 6:30 pm
Гранада
1 0
Леганес
Estadio Wanda Metropolitano 28 сеп. 2019 9:00 pm
Атлетико Мадрид
0 0
Реал Мадрид
RCDE Stadium 29 сеп. 2019 12:00 pm
Еспаньол
0 2
Валядолид
Estadio Municipal de Ipurúa 29 сеп. 2019 2:00 pm
Ейбар
2 0
Селта Виго
Estadio de Mendizorroza 29 сеп. 2019 4:00 pm
Алавес
2 0
Майорка
Estadio Ciudad de Valencia 29 сеп. 2019 6:30 pm
Леванте
1 1
Осасуна
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 29 сеп. 2019 9:00 pm
Севиля
3 2
Реал Сосиедад
Кръг 8
Estadio Benito Villamarín 4 окт. 2019 9:00 pm
Реал Бетис
1 1
Ейбар
Estadio Municipal de Butarque 5 окт. 2019 1:00 pm
Леганес
1 2
Леванте
Estadio Santiago Bernabéu 5 окт. 2019 4:00 pm
Реал Мадрид
4 2
Гранада
Estadio de Mestalla 5 окт. 2019 6:30 pm
Валенсия
2 1
Алавес
5 окт. 2019 9:00 pm
Осасуна
2 1
Виляреал
Iberostar Estadi 6 окт. 2019 12:00 pm
Майорка
2 0
Еспаньол
Abanca-Balaídos 6 окт. 2019 2:00 pm
Селта Виго
1 0
Атлетик Билбао
Estadio Municipal José Zorrilla 6 окт. 2019 4:00 pm
Валядолид
0 0
Атлетико Мадрид
6 окт. 2019 6:30 pm
Реал Сосиедад
1 2
Хетафе
Camp Nou 6 окт. 2019 9:00 pm
Барселона
4 0
Севиля
Кръг 9
Estadio Nuevo Los Cármenes 18 окт. 2019 9:00 pm
Гранада
1 0
Осасуна
Estadio Municipal de Ipurúa 19 окт. 2019 1:00 pm
Ейбар
0 3
Барселона
Estadio Wanda Metropolitano 19 окт. 2019 4:00 pm
Атлетико Мадрид
1 1
Валенсия
Coliseum Alfonso Pérez 19 окт. 2019 6:30 pm
Хетафе
2 0
Леганес
Iberostar Estadi 19 окт. 2019 9:00 pm
Майорка
1 0
Реал Мадрид
Estadio de Mendizorroza 20 окт. 2019 12:00 pm
Алавес
2 0
Селта Виго
20 окт. 2019 2:00 pm
Реал Сосиедад
3 1
Реал Бетис
RCDE Stadium 20 окт. 2019 4:00 pm
Еспаньол
0 1
Виляреал
San Mamés Barria 20 окт. 2019 6:30 pm
Атлетик Билбао
1 1
Валядолид
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 20 окт. 2019 9:00 pm
Севиля
1 0
Леванте
Кръг 10
Estadio de la Cerámica 25 окт. 2019 9:00 pm
Виляреал
4 1
Алавес
Estadio Municipal de Butarque 26 окт. 2019 4:00 pm
Леганес
1 0
Майорка
Estadio Municipal José Zorrilla 26 окт. 2019 6:30 pm
Валядолид
2 0
Ейбар
Estadio Wanda Metropolitano 26 окт. 2019 9:00 pm
Атлетико Мадрид
2 0
Атлетик Билбао
Abanca-Balaídos 27 окт. 2019 1:00 pm
Селта Виго
0 1
Реал Сосиедад
Estadio Nuevo Los Cármenes 27 окт. 2019 3:00 pm
Гранада
1 0
Реал Бетис
Estadio Ciudad de Valencia 27 окт. 2019 5:00 pm
Леванте
0 1
Еспаньол
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 27 окт. 2019 7:30 pm
Севиля
2 0
Хетафе
27 окт. 2019 10:00 pm
Осасуна
3 1
Валенсия
Camp Nou 18 дек. 2019 9:00 pm
Барселона
0 0
Реал Мадрид
Кръг 11
Estadio de Mendizorroza 29 окт. 2019 8:00 pm
Алавес
1 1
Атлетико Мадрид
Camp Nou 29 окт. 2019 10:15 pm
Барселона
5 1
Валядолид
30 окт. 2019 8:00 pm
Реал Сосиедад
1 2
Леванте
Estadio de Mestalla 30 окт. 2019 8:00 pm
Валенсия
1 1
Севиля
San Mamés Barria 30 окт. 2019 9:00 pm
Атлетик Билбао
3 0
Еспаньол
Estadio Benito Villamarín 30 окт. 2019 10:00 pm
Реал Бетис
2 1
Селта Виго
Estadio Santiago Bernabéu 30 окт. 2019 10:15 pm
Реал Мадрид
5 0
Леганес
Estadio Municipal de Ipurúa 31 окт. 2019 8:00 pm
Ейбар
2 1
Виляреал
Iberostar Estadi 31 окт. 2019 8:00 pm
Майорка
2 2
Осасуна
Coliseum Alfonso Pérez 31 окт. 2019 10:15 pm
Хетафе
3 1
Гранада
Кръг 12
RCDE Stadium 2 ное. 2019 2:00 pm
Еспаньол
1 2
Валенсия
Estadio Ciudad de Valencia 2 ное. 2019 5:00 pm
Леванте
3 1
Барселона
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 2 ное. 2019 7:30 pm
Севиля
1 1
Атлетико Мадрид
Estadio Santiago Bernabéu 2 ное. 2019 10:00 pm
Реал Мадрид
0 0
Реал Бетис
Estadio Municipal José Zorrilla 3 ное. 2019 1:00 pm
Валядолид
3 0
Майорка
Estadio de la Cerámica 3 ное. 2019 3:00 pm
Виляреал
0 0
Атлетик Билбао
3 ное. 2019 5:00 pm
Осасуна
4 2
Алавес
Abanca-Balaídos 3 ное. 2019 7:30 pm
Селта Виго
0 1
Хетафе
Estadio Municipal de Butarque 3 ное. 2019 7:30 pm
Леганес
1 2
Ейбар
Estadio Nuevo Los Cármenes 3 ное. 2019 10:00 pm
Гранада
1 2
Реал Сосиедад
Кръг 13
8 ное. 2019 10:00 pm
Реал Сосиедад
1 1
Леганес
Estadio de Mendizorroza 9 ное. 2019 2:00 pm
Алавес
3 0
Валядолид
Estadio de Mestalla 9 ное. 2019 5:00 pm
Валенсия
2 0
Гранада
Estadio Municipal de Ipurúa 9 ное. 2019 7:30 pm
Ейбар
0 4
Реал Мадрид
Camp Nou 9 ное. 2019 10:00 pm
Барселона
4 1
Селта Виго
Iberostar Estadi 10 ное. 2019 1:00 pm
Майорка
3 1
Виляреал
San Mamés Barria 10 ное. 2019 3:00 pm
Атлетик Билбао
2 1
Леванте
Estadio Wanda Metropolitano 10 ное. 2019 5:00 pm
Атлетико Мадрид
3 1
Еспаньол
Coliseum Alfonso Pérez 10 ное. 2019 7:30 pm
Хетафе
0 0
Осасуна
Estadio Benito Villamarín 10 ное. 2019 10:00 pm
Реал Бетис
1 2
Севиля
Кръг 14
Estadio Ciudad de Valencia 22 ное. 2019 10:00 pm
Леванте
2 1
Майорка
Estadio Municipal de Butarque 23 ное. 2019 2:00 pm
Леганес
1 2
Барселона
Estadio Benito Villamarín 23 ное. 2019 5:00 pm
Реал Бетис
2 1
Валенсия
Estadio Nuevo Los Cármenes 23 ное. 2019 7:30 pm
Гранада
1 1
Атлетико Мадрид
Estadio Santiago Bernabéu 23 ное. 2019 10:00 pm
Реал Мадрид
3 1
Реал Сосиедад
RCDE Stadium 24 ное. 2019 1:00 pm
Еспаньол
1 1
Хетафе
24 ное. 2019 3:00 pm
Осасуна
1 2
Атлетик Билбао
Estadio Municipal de Ipurúa 24 ное. 2019 5:00 pm
Ейбар
0 2
Алавес
Estadio de la Cerámica 24 ное. 2019 7:30 pm
Виляреал
1 3
Селта Виго
Estadio Municipal José Zorrilla 24 ное. 2019 10:00 pm
Валядолид
0 1
Севиля
Кръг 15
Abanca-Balaídos 29 ное. 2019 10:00 pm
Селта Виго
0 0
Валядолид
Estadio de Mendizorroza 30 ное. 2019 2:00 pm
Алавес
1 2
Реал Мадрид
30 ное. 2019 5:00 pm
Реал Сосиедад
4 1
Ейбар
Iberostar Estadi 30 ное. 2019 7:30 pm
Майорка
1 2
Реал Бетис
Estadio de Mestalla 30 ное. 2019 10:00 pm
Валенсия
2 1
Виляреал
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 1 дек. 2019 1:00 pm
Севиля
1 0
Леганес
San Mamés Barria 1 дек. 2019 3:00 pm
Атлетик Билбао
2 0
Гранада
RCDE Stadium 1 дек. 2019 5:00 pm
Еспаньол
2 4
Осасуна
Coliseum Alfonso Pérez 1 дек. 2019 7:30 pm
Хетафе
4 0
Леванте
Estadio Wanda Metropolitano 1 дек. 2019 10:00 pm
Атлетико Мадрид
0 1
Барселона
Кръг 16
Estadio de la Cerámica 6 дек. 2019 10:00 pm
Виляреал
0 0
Атлетико Мадрид
Estadio Santiago Bernabéu 7 дек. 2019 2:00 pm
Реал Мадрид
2 0
Еспаньол
Estadio Nuevo Los Cármenes 7 дек. 2019 5:00 pm
Гранада
3 0
Алавес
Estadio Ciudad de Valencia 7 дек. 2019 7:30 pm
Леванте
2 4
Валенсия
Camp Nou 7 дек. 2019 10:00 pm
Барселона
5 2
Майорка
Estadio Municipal de Ipurúa 8 дек. 2019 1:00 pm
Ейбар
0 1
Хетафе
Estadio Benito Villamarín 8 дек. 2019 3:00 pm
Реал Бетис
3 2
Атлетик Билбао
Estadio Municipal José Zorrilla 8 дек. 2019 5:00 pm
Валядолид
0 0
Реал Сосиедад
Estadio Municipal de Butarque 8 дек. 2019 7:30 pm
Леганес
3 2
Селта Виго
8 дек. 2019 10:00 pm
Осасуна
1 1
Севиля
Кръг 17
Estadio de Mendizorroza 13 дек. 2019 10:00 pm
Алавес
1 1
Леганес
Estadio Nuevo Los Cármenes 14 дек. 2019 2:00 pm
Гранада
1 2
Леванте
14 дек. 2019 5:00 pm
Реал Сосиедад
2 2
Барселона
San Mamés Barria 14 дек. 2019 7:30 pm
Атлетик Билбао
0 0
Ейбар
Estadio Wanda Metropolitano 14 дек. 2019 10:00 pm
Атлетико Мадрид
2 0
Осасуна
Coliseum Alfonso Pérez 15 дек. 2019 1:00 pm
Хетафе
2 0
Валядолид
Abanca-Balaídos 15 дек. 2019 3:00 pm
Селта Виго
2 2
Майорка
RCDE Stadium 15 дек. 2019 5:00 pm
Еспаньол
2 2
Реал Бетис
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 15 дек. 2019 7:30 pm
Севиля
1 2
Виляреал
Estadio de Mestalla 15 дек. 2019 10:00 pm
Валенсия
1 1
Реал Мадрид
Кръг 18
Estadio Municipal de Ipurúa 20 дек. 2019 10:00 pm
Ейбар
3 0
Гранада
Iberostar Estadi 21 дек. 2019 2:00 pm
Майорка
0 2
Севиля
Camp Nou 21 дек. 2019 5:00 pm
Барселона
4 1
Алавес
Estadio de la Cerámica 21 дек. 2019 7:30 pm
Виляреал
1 0
Хетафе
Estadio Municipal José Zorrilla 21 дек. 2019 10:00 pm
Валядолид
1 1
Валенсия
Estadio Municipal de Butarque 22 дек. 2019 1:00 pm
Леганес
2 0
Еспаньол
22 дек. 2019 3:00 pm
Осасуна
3 4
Реал Сосиедад
Estadio Benito Villamarín 22 дек. 2019 5:00 pm
Реал Бетис
1 2
Атлетико Мадрид
Estadio Ciudad de Valencia 22 дек. 2019 7:30 pm
Леванте
3 1
Селта Виго
Estadio Santiago Bernabéu 22 дек. 2019 10:00 pm
Реал Мадрид
0 0
Атлетик Билбао
Кръг 19
Estadio Municipal José Zorrilla 3 ян. 2020 8:00 pm
Валядолид
2 2
Леганес
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 3 ян. 2020 10:00 pm
Севиля
1 1
Атлетик Билбао
Estadio de Mestalla 4 ян. 2020 2:00 pm
Валенсия
1 0
Ейбар
Coliseum Alfonso Pérez 4 ян. 2020 5:00 pm
Хетафе
0 3
Реал Мадрид
Estadio Wanda Metropolitano 4 ян. 2020 7:30 pm
Атлетико Мадрид
2 1
Леванте
RCDE Stadium 4 ян. 2020 10:00 pm
Еспаньол
2 2
Барселона
Estadio Nuevo Los Cármenes 5 ян. 2020 1:00 pm
Гранада
1 0
Майорка
5 ян. 2020 3:00 pm
Реал Сосиедад
1 2
Виляреал
Estadio de Mendizorroza 5 ян. 2020 5:00 pm
Алавес
1 1
Реал Бетис
Abanca-Balaídos 5 ян. 2020 10:00 pm
Селта Виго
1 1
Осасуна
Кръг 20
Estadio Municipal de Butarque 17 ян. 2020 10:00 pm
Леганес
0 3
Хетафе
Estadio Ciudad de Valencia 18 ян. 2020 2:00 pm
Леванте
0 1
Алавес
Estadio Santiago Bernabéu 18 ян. 2020 5:00 pm
Реал Мадрид
2 1
Севиля
18 ян. 2020 7:30 pm
Осасуна
0 0
Валядолид
Estadio Municipal de Ipurúa 18 ян. 2020 10:00 pm
Ейбар
2 0
Атлетико Мадрид
Iberostar Estadi 19 ян. 2020 1:00 pm
Майорка
4 1
Валенсия
Estadio Benito Villamarín 19 ян. 2020 3:00 pm
Реал Бетис
3 0
Реал Сосиедад
Estadio de la Cerámica 19 ян. 2020 5:00 pm
Виляреал
1 2
Еспаньол
San Mamés Barria 19 ян. 2020 7:30 pm
Атлетик Билбао
1 1
Селта Виго
Camp Nou 19 ян. 2020 10:00 pm
Барселона
1 0
Гранада
Кръг 21
24 ян. 2020 10:00 pm
Осасуна
2 0
Леванте
RCDE Stadium 25 ян. 2020 2:00 pm
Еспаньол
1 1
Атлетик Билбао
Estadio de Mestalla 25 ян. 2020 5:00 pm
Валенсия
2 0
Барселона
Estadio de Mendizorroza 25 ян. 2020 7:30 pm
Алавес
1 2
Виляреал
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 25 ян. 2020 10:00 pm
Севиля
2 0
Гранада
Estadio Wanda Metropolitano 26 ян. 2020 1:00 pm
Атлетико Мадрид
0 0
Леганес
Abanca-Balaídos 26 ян. 2020 3:00 pm
Селта Виго
0 0
Ейбар
Coliseum Alfonso Pérez 26 ян. 2020 5:00 pm
Хетафе
1 0
Реал Бетис
26 ян. 2020 7:30 pm
Реал Сосиедад
3 0
Майорка
Estadio Municipal José Zorrilla 26 ян. 2020 10:00 pm
Валядолид
0 1
Реал Мадрид
Кръг 22
Estadio Nuevo Los Cármenes 1 февр. 2020 2:00 pm
Гранада
2 1
Еспаньол
Estadio Santiago Bernabéu 1 февр. 2020 5:00 pm
Реал Мадрид
1 0
Атлетико Мадрид
Iberostar Estadi 1 февр. 2020 7:30 pm
Майорка
0 1
Валядолид
Estadio de Mestalla 1 февр. 2020 10:00 pm
Валенсия
1 0
Селта Виго
Estadio Municipal de Butarque 2 февр. 2020 1:00 pm
Леганес
2 1
Реал Сосиедад
Estadio Municipal de Ipurúa 2 февр. 2020 3:00 pm
Ейбар
1 1
Реал Бетис
San Mamés Barria 2 февр. 2020 5:00 pm
Атлетик Билбао
0 2
Хетафе
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 2 февр. 2020 7:30 pm
Севиля
1 1
Алавес
Estadio de la Cerámica 2 февр. 2020 7:30 pm
Виляреал
3 1
Осасуна
Camp Nou 2 февр. 2020 10:00 pm
Барселона
2 1
Леванте
Кръг 23
Estadio de Mendizorroza 7 февр. 2020 10:00 pm
Алавес
2 1
Ейбар
Estadio Ciudad de Valencia 8 февр. 2020 2:00 pm
Леванте
2 0
Леганес
Coliseum Alfonso Pérez 8 февр. 2020 5:00 pm
Хетафе
3 0
Валенсия
Estadio Municipal José Zorrilla 8 февр. 2020 7:30 pm
Валядолид
1 1
Виляреал
Estadio Wanda Metropolitano 8 февр. 2020 10:00 pm
Атлетико Мадрид
1 0
Гранада
RCDE Stadium 9 февр. 2020 1:00 pm
Еспаньол
1 0
Майорка
9 февр. 2020 3:00 pm
Реал Сосиедад
2 1
Атлетик Билбао
9 февр. 2020 5:00 pm
Осасуна
1 4
Реал Мадрид
Abanca-Balaídos 9 февр. 2020 7:30 pm
Селта Виго
2 1
Севиля
Estadio Benito Villamarín 9 февр. 2020 10:00 pm
Реал Бетис
2 3
Барселона
Кръг 24
Estadio de Mestalla 14 февр. 2020 10:00 pm
Валенсия
2 2
Атлетико Мадрид
Iberostar Estadi 15 февр. 2020 2:00 pm
Майорка
1 0
Алавес
Camp Nou 15 февр. 2020 5:00 pm
Барселона
2 1
Хетафе
Estadio de la Cerámica 15 февр. 2020 7:30 pm
Виляреал
2 1
Леванте
Estadio Nuevo Los Cármenes 15 февр. 2020 10:00 pm
Гранада
2 1
Валядолид
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 16 февр. 2020 1:00 pm
Севиля
2 2
Еспаньол
Estadio Municipal de Butarque 16 февр. 2020 3:00 pm
Леганес
0 0
Реал Бетис
San Mamés Barria 16 февр. 2020 7:30 pm
Атлетик Билбао
0 1
Осасуна
Estadio Santiago Bernabéu 16 февр. 2020 10:00 pm
Реал Мадрид
2 2
Селта Виго
Estadio Municipal de Ipurúa 10 мар. 2020 9:00 pm
Ейбар
1 2
Реал Сосиедад
Кръг 25
Estadio Benito Villamarín 21 февр. 2020 10:00 pm
Реал Бетис
3 3
Майорка
Abanca-Balaídos 22 февр. 2020 2:00 pm
Селта Виго
1 0
Леганес
Camp Nou 22 февр. 2020 5:00 pm
Барселона
5 0
Ейбар
22 февр. 2020 7:30 pm
Реал Сосиедад
3 0
Валенсия
Estadio Ciudad de Valencia 22 февр. 2020 10:00 pm
Леванте
1 0
Реал Мадрид
23 февр. 2020 1:00 pm
Осасуна
0 3
Гранада
Estadio de Mendizorroza 23 февр. 2020 3:00 pm
Алавес
2 1
Атлетик Билбао
Estadio Municipal José Zorrilla 23 февр. 2020 5:00 pm
Валядолид
2 1
Еспаньол
Coliseum Alfonso Pérez 23 февр. 2020 7:30 pm
Хетафе
0 3
Севиля
Estadio Wanda Metropolitano 23 февр. 2020 10:00 pm
Атлетико Мадрид
3 1
Виляреал
Кръг 26
28 февр. 2020 10:00 pm
Реал Сосиедад
1 0
Валядолид
Estadio Municipal de Ipurúa 29 февр. 2020 2:00 pm
Ейбар
3 0
Леванте
Estadio de Mestalla 29 февр. 2020 5:00 pm
Валенсия
2 1
Реал Бетис
Estadio Municipal de Butarque 29 февр. 2020 7:30 pm
Леганес
1 1
Алавес
Estadio Nuevo Los Cármenes 29 февр. 2020 10:00 pm
Гранада
0 0
Селта Виго
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 1 мар. 2020 1:00 pm
Севиля
3 2
Осасуна
San Mamés Barria 1 мар. 2020 3:00 pm
Атлетик Билбао
1 0
Виляреал
RCDE Stadium 1 мар. 2020 5:00 pm
Еспаньол
1 1
Атлетико Мадрид
Iberostar Estadi 1 мар. 2020 7:30 pm
Майорка
0 1
Хетафе
Estadio Santiago Bernabéu 1 мар. 2020 10:00 pm
Реал Мадрид
2 0
Барселона
Кръг 27
Estadio de Mendizorroza 6 мар. 2020 10:00 pm
Алавес
1 1
Валенсия
Estadio Municipal de Ipurúa 7 мар. 2020 2:00 pm
Ейбар
1 2
Майорка
Estadio Wanda Metropolitano 7 мар. 2020 5:00 pm
Атлетико Мадрид
2 2
Севиля
Camp Nou 7 мар. 2020 7:30 pm
Барселона
1 0
Реал Сосиедад
Coliseum Alfonso Pérez 7 мар. 2020 10:00 pm
Хетафе
0 0
Селта Виго
8 мар. 2020 1:00 pm
Осасуна
1 0
Еспаньол
Estadio Municipal José Zorrilla 8 мар. 2020 3:00 pm
Валядолид
1 4
Атлетик Билбао
Estadio Ciudad de Valencia 8 мар. 2020 5:00 pm
Леванте
1 1
Гранада
Estadio de la Cerámica 8 мар. 2020 7:30 pm
Виляреал
1 2
Леганес
Estadio Benito Villamarín 8 мар. 2020 10:00 pm
Реал Бетис
2 1
Реал Мадрид
Кръг 28
San Mamés Barria 15 мар. 2020 12:00 am
Атлетик Билбао
- -
Атлетико Мадрид
Abanca-Balaídos 15 мар. 2020 12:00 am
Селта Виго
- -
Виляреал
RCDE Stadium 15 мар. 2020 12:00 am
Еспаньол
- -
Алавес
Estadio Nuevo Los Cármenes 15 мар. 2020 12:00 am
Гранада
- -
Хетафе
Estadio Municipal de Butarque 15 мар. 2020 12:00 am
Леганес
- -
Валядолид
Iberostar Estadi 15 мар. 2020 12:00 am
Майорка
- -
Барселона
Estadio Santiago Bernabéu 15 мар. 2020 12:00 am
Реал Мадрид
- -
Ейбар
Estadio Municipal de Anoeta 15 мар. 2020 12:00 am
Реал Сосиедад
- -
Осасуна
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 15 мар. 2020 12:00 am
Севиля
- -
Реал Бетис
Estadio de Mestalla 15 мар. 2020 12:00 am
Валенсия
- -
Леванте
Кръг 29
Estadio de Mendizorroza 22 мар. 2020 12:00 am
Алавес
- -
Реал Сосиедад
Camp Nou 22 мар. 2020 12:00 am
Барселона
- -
Леганес
Estadio Benito Villamarín 22 мар. 2020 12:00 am
Реал Бетис
- -
Гранада
Estadio Municipal de Ipurúa 22 мар. 2020 12:00 am
Ейбар
- -
Атлетик Билбао
Coliseum Alfonso Pérez 22 мар. 2020 12:00 am
Хетафе
- -
Еспаньол
Estadio Ciudad de Valencia 22 мар. 2020 12:00 am
Леванте
- -
Севиля
22 мар. 2020 12:00 am
Осасуна
- -
Атлетико Мадрид
Estadio Santiago Bernabéu 22 мар. 2020 12:00 am
Реал Мадрид
- -
Валенсия
Estadio de la Cerámica 22 мар. 2020 12:00 am
Виляреал
- -
Майорка
Estadio Municipal José Zorrilla 22 мар. 2020 12:00 am
Валядолид
- -
Селта Виго
Кръг 30
San Mamés Barria 5 апр. 2020 12:00 am
Атлетик Билбао
- -
Реал Бетис
Estadio Wanda Metropolitano 5 апр. 2020 12:00 am
Атлетико Мадрид
- -
Валядолид
Abanca-Balaídos 5 апр. 2020 12:00 am
Селта Виго
- -
Алавес
RCDE Stadium 5 апр. 2020 12:00 am
Еспаньол
- -
Леванте
Coliseum Alfonso Pérez 5 апр. 2020 12:00 am
Хетафе
- -
Ейбар
Estadio Nuevo Los Cármenes 5 апр. 2020 12:00 am
Гранада
- -
Виляреал
Iberostar Estadi 5 апр. 2020 12:00 am
Майорка
- -
Леганес
Estadio Municipal de Anoeta 5 апр. 2020 12:00 am
Реал Сосиедад
- -
Реал Мадрид
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 5 апр. 2020 12:00 am
Севиля
- -
Барселона
Estadio de Mestalla 5 апр. 2020 12:00 am
Валенсия
- -
Осасуна
Кръг 31
Estadio Municipal de Butarque 12 апр. 2020 1:00 am
Леганес
- -
Гранада
Estadio Ciudad de Valencia 12 апр. 2020 1:00 am
Леванте
- -
Атлетико Мадрид
Estadio Santiago Bernabéu 12 апр. 2020 1:00 am
Реал Мадрид
- -
Майорка
Estadio Municipal de Anoeta 12 апр. 2020 1:00 am
Реал Сосиедад
- -
Селта Виго
Estadio de la Cerámica 12 апр. 2020 1:00 am
Виляреал
- -
Севиля
Estadio Municipal José Zorrilla 12 апр. 2020 1:00 am
Валядолид
- -
Хетафе
Estadio de Mendizorroza 12 апр. 2020 1:00 am
Алавес
- -
Осасуна
Camp Nou 12 апр. 2020 1:00 am
Барселона
- -
Атлетик Билбао
Estadio Benito Villamarín 12 апр. 2020 1:00 am
Реал Бетис
- -
Еспаньол
Estadio Municipal de Ipurúa 12 апр. 2020 1:00 am
Ейбар
- -
Валенсия
Кръг 32
San Mamés Barria 22 апр. 2020 1:00 am
Атлетик Билбао
- -
Майорка
Estadio Wanda Metropolitano 22 апр. 2020 1:00 am
Атлетико Мадрид
- -
Алавес
Abanca-Balaídos 22 апр. 2020 1:00 am
Селта Виго
- -
Барселона
RCDE Stadium 22 апр. 2020 1:00 am
Еспаньол
- -
Реал Мадрид
Coliseum Alfonso Pérez 22 апр. 2020 1:00 am
Хетафе
- -
Реал Сосиедад
Estadio Nuevo Los Cármenes 22 апр. 2020 1:00 am
Гранада
- -
Ейбар
Estadio Ciudad de Valencia 22 апр. 2020 1:00 am
Леванте
- -
Реал Бетис
22 апр. 2020 1:00 am
Осасуна
- -
Леганес
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 22 апр. 2020 1:00 am
Севиля
- -
Валядолид
Estadio de la Cerámica 22 апр. 2020 1:00 am
Виляреал
- -
Валенсия
Кръг 33
Estadio de Mendizorroza 26 апр. 2020 1:00 am
Алавес
- -
Гранада
Camp Nou 26 апр. 2020 1:00 am
Барселона
- -
Атлетико Мадрид
Estadio Benito Villamarín 26 апр. 2020 1:00 am
Реал Бетис
- -
Виляреал
Estadio Municipal de Ipurúa 26 апр. 2020 1:00 am
Ейбар
- -
Осасуна
Estadio Municipal de Butarque 26 апр. 2020 1:00 am
Леганес
- -
Севиля
Iberostar Estadi 26 апр. 2020 1:00 am
Майорка
- -
Селта Виго
Estadio Santiago Bernabéu 26 апр. 2020 1:00 am
Реал Мадрид
- -
Хетафе
Estadio Municipal de Anoeta 26 апр. 2020 1:00 am
Реал Сосиедад
- -
Еспаньол
Estadio de Mestalla 26 апр. 2020 1:00 am
Валенсия
- -
Атлетик Билбао
Estadio Municipal José Zorrilla 26 апр. 2020 1:00 am
Валядолид
- -
Леванте
Кръг 34
San Mamés Barria 3 май 2020 1:00 am
Атлетик Билбао
- -
Реал Мадрид
Estadio Wanda Metropolitano 3 май 2020 1:00 am
Атлетико Мадрид
- -
Майорка
Abanca-Balaídos 3 май 2020 1:00 am
Селта Виго
- -
Реал Бетис
RCDE Stadium 3 май 2020 1:00 am
Еспаньол
- -
Леганес
Estadio Nuevo Los Cármenes 3 май 2020 1:00 am
Гранада
- -
Валенсия
Estadio Ciudad de Valencia 3 май 2020 1:00 am
Леванте
- -
Реал Сосиедад
3 май 2020 1:00 am
Осасуна
- -
Хетафе
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 3 май 2020 1:00 am
Севиля
- -
Ейбар
Estadio de la Cerámica 3 май 2020 1:00 am
Виляреал
- -
Барселона
Estadio Municipal José Zorrilla 3 май 2020 1:00 am
Валядолид
- -
Алавес
Кръг 35
San Mamés Barria 10 май 2020 1:00 am
Атлетик Билбао
- -
Севиля
Camp Nou 10 май 2020 1:00 am
Барселона
- -
Еспаньол
Estadio Benito Villamarín 10 май 2020 1:00 am
Реал Бетис
- -
Осасуна
Abanca-Balaídos 10 май 2020 1:00 am
Селта Виго
- -
Атлетико Мадрид
Estadio Municipal de Ipurúa 10 май 2020 1:00 am
Ейбар
- -
Леганес
Coliseum Alfonso Pérez 10 май 2020 1:00 am
Хетафе
- -
Виляреал
Iberostar Estadi 10 май 2020 1:00 am
Майорка
- -
Леванте
Estadio Santiago Bernabéu 10 май 2020 1:00 am
Реал Мадрид
- -
Алавес
Estadio Municipal de Anoeta 10 май 2020 1:00 am
Реал Сосиедад
- -
Гранада
Estadio de Mestalla 10 май 2020 1:00 am
Валенсия
- -
Валядолид
Кръг 36
Estadio de Mendizorroza 13 май 2020 1:00 am
Алавес
- -
Хетафе
Estadio Wanda Metropolitano 13 май 2020 1:00 am
Атлетико Мадрид
- -
Реал Бетис
RCDE Stadium 13 май 2020 1:00 am
Еспаньол
- -
Ейбар
Estadio Nuevo Los Cármenes 13 май 2020 1:00 am
Гранада
- -
Реал Мадрид
Estadio Municipal de Butarque 13 май 2020 1:00 am
Леганес
- -
Валенсия
Estadio Ciudad de Valencia 13 май 2020 1:00 am
Леванте
- -
Атлетик Билбао
13 май 2020 1:00 am
Осасуна
- -
Селта Виго
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 13 май 2020 1:00 am
Севиля
- -
Майорка
Estadio de la Cerámica 13 май 2020 1:00 am
Виляреал
- -
Реал Сосиедад
Estadio Municipal José Zorrilla 13 май 2020 1:00 am
Валядолид
- -
Барселона
Кръг 37
San Mamés Barria 17 май 2020 1:00 am
Атлетик Билбао
- -
Леганес
Camp Nou 17 май 2020 1:00 am
Барселона
- -
Осасуна
Estadio Benito Villamarín 17 май 2020 1:00 am
Реал Бетис
- -
Алавес
Abanca-Balaídos 17 май 2020 1:00 am
Селта Виго
- -
Леванте
Estadio Municipal de Ipurúa 17 май 2020 1:00 am
Ейбар
- -
Валядолид
Coliseum Alfonso Pérez 17 май 2020 1:00 am
Хетафе
- -
Атлетико Мадрид
Iberostar Estadi 17 май 2020 1:00 am
Майорка
- -
Гранада
Estadio Santiago Bernabéu 17 май 2020 1:00 am
Реал Мадрид
- -
Виляреал
Estadio Municipal de Anoeta 17 май 2020 1:00 am
Реал Сосиедад
- -
Севиля
Estadio de Mestalla 17 май 2020 1:00 am
Валенсия
- -
Еспаньол
Кръг 38
Estadio de Mendizorroza 24 май 2020 1:00 am
Алавес
- -
Барселона
Estadio Wanda Metropolitano 24 май 2020 1:00 am
Атлетико Мадрид
- -
Реал Сосиедад
RCDE Stadium 24 май 2020 1:00 am
Еспаньол
- -
Селта Виго
Estadio Nuevo Los Cármenes 24 май 2020 1:00 am
Гранада
- -
Атлетик Билбао
Estadio Municipal de Butarque 24 май 2020 1:00 am
Леганес
- -
Реал Мадрид
Estadio Ciudad de Valencia 24 май 2020 1:00 am
Леванте
- -
Хетафе
24 май 2020 1:00 am
Осасуна
- -
Майорка
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 24 май 2020 1:00 am
Севиля
- -
Валенсия
Estadio de la Cerámica 24 май 2020 1:00 am
Виляреал
- -
Ейбар
Estadio Municipal José Zorrilla 24 май 2020 1:00 am
Валядолид
- -
Реал Бетис
Това е страницата на Испанското Футболно първенство ЛаЛига в 7sport. Тук можете да намерите информация за предстоящи и минали мачове, подробна програма и да проверите класирането на отборите през сезон 2019/2020. Примера Дивисион е най-високото ниво на професионалният футбол в Испания и се счита за едно от най-интересните първенства в Европа. При нас можете да намерите подробна статистика за всеки мач като например жълти и червени картони, стартови състави, смени, корнери, фалове, засади, притежание на топката и удари във и извън вратата, както и голмайстори в мача.
P