България: Трета лига – Северозападна 2021 – 2022

България: Трета лига - Северозападна 2021 - 2022

2021-2022
Group #1

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
15
10
5
0
34
5
29
35
2
Севлиево
р п п р з
15
8
5
2
23
7
16
29
3
Бдин
з п п р п
15
8
4
3
26
11
15
28
4
15
7
7
1
20
9
11
28
5
15
6
6
3
20
15
5
24
6
15
6
5
4
20
18
2
23
7
15
5
5
5
13
16
-3
20
8
Партизан
р п з р р
15
5
5
5
17
21
-4
20
9
Павликени
р п р р р
15
3
10
2
12
9
3
19
10
ОФК Левски
з п р п р
15
4
4
7
19
27
-8
16
11
Дреновец
з п з р з
15
4
4
7
16
27
-11
16
12
15
3
6
6
13
17
-4
15
13
15
3
6
6
13
17
-4
15
14
15
3
6
6
17
26
-9
15
15
Етър II
з з з з р
15
1
5
9
14
35
-21
8
16
15
0
5
10
8
25
-17
5
17
0
0
0
0
0
0
0
0
покажи на цял екран
Спартак Плевен
Севлиево
Бдин
Вихър Славяново
Локомотив Г.Оряховица
Янтра Полски Тръмбеш
Локомотив Дряново
Партизан
Павликени
ОФК Левски
Дреновец
Ботев Враца II
Локомотив Мездра
Пещера Галата
Етър II
Академик Свищов
Първа Атомна
1 Спартак Плевен 3–1 0–0 1–0 0–0 4–0 2–0 9–1 3–1
2 Севлиево 0–0 2–0 1–1 0–0 5–0 1–0 3–1
3 Бдин 1–0 4–0 4–0 2–0 0–0 3–1 3–0
4 Вихър Славяново 0–0 3–1 0–0 4–0 1–0 3–1 2–1 0–0
5 Локомотив Г.Оряховица 1–1 2–2 5–1 1–0 4–2 2–1 0–0 3–1
6 Янтра Полски Тръмбеш 1–4 0–0 1–1 1–0 5–0 0–0 2–0
7 Локомотив Дряново 0–2 0–0 1–1 0–1 2–1 1–0 4–2 2–0
8 Партизан 0–3 2–1 0–0 0–1 2–2 2–0 5–0
9 Павликени 0–0 0–0 0–1 3–1 0–0 2–0 0–0 2–1
10 ОФК Левски 1–2 2–1 1–0 0–1 1–2 1–1 3–1
11 Дреновец 0–3 2–0 0–0 3–0 4–6 0–0 3–0 2–1
12 Ботев Враца II 0–2 1–2 0–0 2–2 0–0 0–0 2–1 3–1
13 Локомотив Мездра 0–0 0–1 0–0 2–0 1–1 2–1 1–1
14 Пещера Галата 3–0 2–3 0–0 1–1 0–0 5–0 2–1 0–0
15 Етър II 1–5 2–4 2–5 0–0 2–2 1–3 1–0
16 Академик Свищов 0–2 0–0 0–2 0–0 2–2 2–3 0–0
17 Първа Атомна
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Кръг 1
7 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Дряново
2 1
ОФК Левски
Локомотив Дряново - ОФК Левски
7 авг. 2021
- 18:00
Севлиево
1 0
Ботев Враца II
Севлиево - Ботев Враца II
7 авг. 2021
- 18:00
Дреновец
0 3
Бдин
Дреновец - Бдин
7 авг. 2021
- 18:00
Партизан
0 3
Спартак Плевен
Партизан - Спартак Плевен
7 авг. 2021
- 18:00
Павликени
2 0
Локомотив Мездра
Павликени - Локомотив Мездра
7 авг. 2021
- 18:00
Академик Свищов
0 2
Вихър Славяново
Академик Свищов - Вихър Славяново
7 авг. 2021
- 18:00
Пещера Галата
2 3
Янтра Полски Тръмбеш
Пещера Галата - Янтра Полски Тръмбеш
Кръг 2
14 авг. 2021
- 18:00
Вихър Славяново
2 1
Пещера Галата
Вихър Славяново - Пещера Галата
14 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Мездра
1 1
Академик Свищов
Локомотив Мездра - Академик Свищов
14 авг. 2021
- 18:00
Спартак Плевен
0 0
Павликени
Спартак Плевен - Павликени
14 авг. 2021
- 18:00
Бдин
2 0
Партизан
Бдин - Партизан
14 авг. 2021
- 18:00
Ботев Враца II
0 0
Дреновец
Ботев Враца II - Дреновец
14 авг. 2021
- 18:00
ОФК Левски
1 2
Севлиево
ОФК Левски - Севлиево
14 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Г.Оряховица
5 1
Локомотив Дряново
Локомотив Г.Оряховица - Локомотив Дряново
Кръг 3
21 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Дряново
4 2
Етър II
Локомотив Дряново - Етър II
21 авг. 2021
- 18:00
Севлиево
1 1
Локомотив Г.Оряховица
Севлиево - Локомотив Г.Оряховица
21 авг. 2021
- 18:00
Дреновец
4 6
ОФК Левски
Дреновец - ОФК Левски
21 авг. 2021
- 18:00
Партизан
2 0
Ботев Враца II
Партизан - Ботев Враца II
21 авг. 2021
- 18:00
Павликени
0 0
Бдин
Павликени - Бдин
21 авг. 2021
- 18:00
Академик Свищов
0 2
Спартак Плевен
Академик Свищов - Спартак Плевен
21 авг. 2021
- 18:00
Пещера Галата
2 1
Локомотив Мездра
Пещера Галата - Локомотив Мездра
21 авг. 2021
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 1
Вихър Славяново
Янтра Полски Тръмбеш - Вихър Славяново
Кръг 4
28 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Мездра
2 0
Янтра Полски Тръмбеш
Локомотив Мездра - Янтра Полски Тръмбеш
28 авг. 2021
- 18:00
Спартак Плевен
9 1
Пещера Галата
Спартак Плевен - Пещера Галата
28 авг. 2021
- 18:00
Бдин
3 0
Академик Свищов
Бдин - Академик Свищов
28 авг. 2021
- 18:00
ОФК Левски
1 2
Партизан
ОФК Левски - Партизан
28 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Г.Оряховица
4 2
Дреновец
Локомотив Г.Оряховица - Дреновец
29 авг. 2021
- 18:00
Ботев Враца II
2 2
Павликени
Ботев Враца II - Павликени
29 авг. 2021
- 18:00
Етър II
1 5
Севлиево
Етър II - Севлиево
Кръг 5
4 сеп. 2021
- 17:00
Дреновец
3 0
Етър II
Дреновец - Етър II
4 сеп. 2021
- 17:00
Партизан
0 1
Локомотив Г.Оряховица
Партизан - Локомотив Г.Оряховица
4 сеп. 2021
- 17:00
Павликени
3 1
ОФК Левски
Павликени - ОФК Левски
4 сеп. 2021
- 17:00
Пещера Галата
3 0
Бдин
Пещера Галата - Бдин
4 сеп. 2021
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 4
Спартак Плевен
Янтра Полски Тръмбеш - Спартак Плевен
5 сеп. 2021
- 17:00
Академик Свищов
2 3
Ботев Враца II
Академик Свищов - Ботев Враца II
5 сеп. 2021
- 17:00
Вихър Славяново
3 1
Локомотив Мездра
Вихър Славяново - Локомотив Мездра
Кръг 6
11 сеп. 2021
- 17:00
Спартак Плевен
0 0
Вихър Славяново
Спартак Плевен - Вихър Славяново
11 сеп. 2021
- 17:00
Бдин
4 0
Янтра Полски Тръмбеш
Бдин - Янтра Полски Тръмбеш
11 сеп. 2021
- 17:00
Ботев Враца II
2 1
Пещера Галата
Ботев Враца II - Пещера Галата
11 сеп. 2021
- 17:00
ОФК Левски
3 1
Академик Свищов
ОФК Левски - Академик Свищов
11 сеп. 2021
- 17:00
Локомотив Дряново
0 2
Севлиево
Локомотив Дряново - Севлиево
11 сеп. 2021
- 19:00
Локомотив Г.Оряховица
1 0
Павликени
Локомотив Г.Оряховица - Павликени
12 сеп. 2021
- 13:00
Етър II
0 0
Партизан
Етър II - Партизан
Кръг 7
18 сеп. 2021
- 17:00
Дреновец
0 0
Локомотив Дряново
Дреновец - Локомотив Дряново
18 сеп. 2021
- 17:00
Павликени
0 0
Етър II
Павликени - Етър II
18 сеп. 2021
- 17:00
Академик Свищов
0 0
Локомотив Г.Оряховица
Академик Свищов - Локомотив Г.Оряховица
18 сеп. 2021
- 17:00
Пещера Галата
0 0
ОФК Левски
Пещера Галата - ОФК Левски
18 сеп. 2021
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
0 0
Ботев Враца II
Янтра Полски Тръмбеш - Ботев Враца II
18 сеп. 2021
- 17:00
Вихър Славяново
0 0
Бдин
Вихър Славяново - Бдин
18 сеп. 2021
- 17:00
Локомотив Мездра
0 0
Спартак Плевен
Локомотив Мездра - Спартак Плевен
Кръг 8
25 сеп. 2021
- 17:00
Бдин
3 1
Локомотив Мездра
Бдин - Локомотив Мездра
25 сеп. 2021
- 17:00
ОФК Левски
0 1
Янтра Полски Тръмбеш
ОФК Левски - Янтра Полски Тръмбеш
25 сеп. 2021
- 17:00
Локомотив Дряново
0 1
Партизан
Локомотив Дряново - Партизан
25 сеп. 2021
- 17:00
Севлиево
5 0
Дреновец
Севлиево - Дреновец
25 сеп. 2021
- 17:30
Етър II
1 0
Академик Свищов
Етър II - Академик Свищов
27 сеп. 2021
- 20:30
Ботев Враца II
1 2
Вихър Славяново
Ботев Враца II - Вихър Славяново
28 сеп. 2021
- 17:00
Локомотив Г.Оряховица
0 0
Пещера Галата
Локомотив Г.Оряховица - Пещера Галата
Кръг 9
1 окт. 2021
- 17:00
Локомотив Мездра
2 1
Ботев Враца II
Локомотив Мездра - Ботев Враца II
2 окт. 2021
- 16:00
Партизан
2 1
Севлиево
Партизан - Севлиево
2 окт. 2021
- 16:00
Павликени
0 1
Локомотив Дряново
Павликени - Локомотив Дряново
2 окт. 2021
- 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 0
Локомотив Г.Оряховица
Янтра Полски Тръмбеш - Локомотив Г.Оряховица
2 окт. 2021
- 16:00
Вихър Славяново
4 0
ОФК Левски
Вихър Славяново - ОФК Левски
2 окт. 2021
- 16:00
Спартак Плевен
3 1
Бдин
Спартак Плевен - Бдин
3 окт. 2021
- 16:00
Пещера Галата
0 0
Етър II
Пещера Галата - Етър II
Кръг 10
9 окт. 2021
- 16:00
Ботев Враца II
0 2
Спартак Плевен
Ботев Враца II - Спартак Плевен
9 окт. 2021
- 16:00
ОФК Левски
1 1
Локомотив Мездра
ОФК Левски - Локомотив Мездра
9 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Г.Оряховица
2 2
Вихър Славяново
Локомотив Г.Оряховица - Вихър Славяново
9 окт. 2021
- 16:00
Етър II
2 5
Янтра Полски Тръмбеш
Етър II - Янтра Полски Тръмбеш
9 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Дряново
2 0
Академик Свищов
Локомотив Дряново - Академик Свищов
9 окт. 2021
- 16:00
Севлиево
0 0
Павликени
Севлиево - Павликени
9 окт. 2021
- 16:00
Дреновец
3 0
Партизан
Дреновец - Партизан
Кръг 11
16 окт. 2021
- 16:00
Павликени
0 0
Дреновец
Павликени - Дреновец
16 окт. 2021
- 16:00
Академик Свищов
0 0
Севлиево
Академик Свищов - Севлиево
16 окт. 2021
- 16:00
Пещера Галата
0 0
Локомотив Дряново
Пещера Галата - Локомотив Дряново
16 окт. 2021
- 16:00
Вихър Славяново
0 0
Етър II
Вихър Славяново - Етър II
16 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Мездра
0 0
Локомотив Г.Оряховица
Локомотив Мездра - Локомотив Г.Оряховица
16 окт. 2021
- 16:00
Бдин
0 0
Ботев Враца II
Бдин - Ботев Враца II
17 окт. 2021
- 16:00
Спартак Плевен
4 0
ОФК Левски
Спартак Плевен - ОФК Левски
Кръг 12
23 окт. 2021
- 16:00
ОФК Левски
2 1
Бдин
ОФК Левски - Бдин
23 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Г.Оряховица
1 1
Спартак Плевен
Локомотив Г.Оряховица - Спартак Плевен
23 окт. 2021
- 16:00
Етър II
1 3
Локомотив Мездра
Етър II - Локомотив Мездра
23 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Дряново
1 1
Янтра Полски Тръмбеш
Локомотив Дряново - Янтра Полски Тръмбеш
23 окт. 2021
- 16:00
Севлиево
3 1
Пещера Галата
Севлиево - Пещера Галата
23 окт. 2021
- 16:00
Дреновец
2 1
Академик Свищов
Дреновец - Академик Свищов
23 окт. 2021
- 16:00
Партизан
2 2
Павликени
Партизан - Павликени
Кръг 13
30 окт. 2021
- 13:30
Академик Свищов
2 2
Партизан
Академик Свищов - Партизан
30 окт. 2021
- 13:30
Пещера Галата
5 0
Дреновец
Пещера Галата - Дреновец
30 окт. 2021
- 13:30
Янтра Полски Тръмбеш
0 0
Севлиево
Янтра Полски Тръмбеш - Севлиево
30 окт. 2021
- 13:30
Вихър Славяново
3 1
Локомотив Дряново
Вихър Славяново - Локомотив Дряново
30 окт. 2021
- 13:30
Спартак Плевен
3 1
Етър II
Спартак Плевен - Етър II
31 окт. 2021
- 14:30
Бдин
4 0
Локомотив Г.Оряховица
Бдин - Локомотив Г.Оряховица
31 окт. 2021
- 14:30
Ботев Враца II
0 0
ОФК Левски
Ботев Враца II - ОФК Левски
Кръг 14
6 ное. 2021
- 14:30
Локомотив Г.Оряховица
2 1
Ботев Враца II
Локомотив Г.Оряховица - Ботев Враца II
6 ное. 2021
- 14:30
Етър II
2 4
Бдин
Етър II - Бдин
6 ное. 2021
- 14:30
Локомотив Дряново
1 0
Локомотив Мездра
Локомотив Дряново - Локомотив Мездра
6 ное. 2021
- 14:30
Севлиево
2 0
Вихър Славяново
Севлиево - Вихър Славяново
6 ное. 2021
- 14:30
Дреновец
2 0
Янтра Полски Тръмбеш
Дреновец - Янтра Полски Тръмбеш
6 ное. 2021
- 14:30
Партизан
5 0
Пещера Галата
Партизан - Пещера Галата
6 ное. 2021
- 14:30
Павликени
2 1
Академик Свищов
Павликени - Академик Свищов
Кръг 15
12 ное. 2021
- 14:30
Пещера Галата
1 1
Павликени
Пещера Галата - Павликени
12 ное. 2021
- 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
5 0
Партизан
Янтра Полски Тръмбеш - Партизан
12 ное. 2021
- 14:30
Вихър Славяново
1 0
Дреновец
Вихър Славяново - Дреновец
12 ное. 2021
- 14:30
Локомотив Мездра
0 1
Севлиево
Локомотив Мездра - Севлиево
12 ное. 2021
- 14:30
Спартак Плевен
1 0
Локомотив Дряново
Спартак Плевен - Локомотив Дряново
12 ное. 2021
- 14:30
Ботев Враца II
3 1
Етър II
Ботев Враца II - Етър II
12 ное. 2021
- 14:30
ОФК Левски
1 0
Локомотив Г.Оряховица
ОФК Левски - Локомотив Г.Оряховица
Кръг 16
19 ное. 2021
- 14:30
Локомотив Дряново
0 0
Бдин
Локомотив Дряново - Бдин
19 ное. 2021
- 14:30
Севлиево
0 0
Спартак Плевен
Севлиево - Спартак Плевен
19 ное. 2021
- 14:30
Дреновец
0 0
Локомотив Мездра
Дреновец - Локомотив Мездра
19 ное. 2021
- 14:30
Партизан
0 0
Вихър Славяново
Партизан - Вихър Славяново
19 ное. 2021
- 14:30
Павликени
0 0
Янтра Полски Тръмбеш
Павликени - Янтра Полски Тръмбеш
19 ное. 2021
- 14:30
Академик Свищов
0 0
Пещера Галата
Академик Свищов - Пещера Галата
4 дек. 2021
- 14:00
Етър II
2 2
ОФК Левски
Етър II - ОФК Левски
Кръг 17
27 ное. 2021
- 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
2 0
Академик Свищов
Янтра Полски Тръмбеш - Академик Свищов
27 ное. 2021
- 14:30
Локомотив Мездра
1 1
Партизан
Локомотив Мездра - Партизан
27 ное. 2021
- 14:30
Спартак Плевен
2 0
Дреновец
Спартак Плевен - Дреновец
27 ное. 2021
- 14:30
Бдин
1 0
Севлиево
Бдин - Севлиево
27 ное. 2021
- 14:30
Ботев Враца II
0 0
Локомотив Дряново
Ботев Враца II - Локомотив Дряново
27 ное. 2021
- 14:30
Локомотив Г.Оряховица
3 1
Етър II
Локомотив Г.Оряховица - Етър II
12 фев. 2022
- 14:00
Вихър Славяново
0 0
Павликени
Вихър Славяново - Павликени
Group #2
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Кръг 1
7 авг. 2021
- 18:00
Първа Атомна
0 5
Локомотив Г.Оряховица
Първа Атомна - Локомотив Г.Оряховица
Кръг 2
15 авг. 2021
- 18:00
Етър II
3 0
Първа Атомна
Етър II - Първа Атомна
Кръг 4
28 авг. 2021
- 18:00
Първа Атомна
1 1
Локомотив Дряново
Първа Атомна - Локомотив Дряново
Кръг 5
4 сеп. 2021
- 17:00
Севлиево
5 1
Първа Атомна
Севлиево - Първа Атомна
Кръг 6
11 сеп. 2021
- 17:00
Първа Атомна
0 1
Дреновец
Първа Атомна - Дреновец
Кръг 7
18 сеп. 2021
- 17:00
Партизан
3 1
Първа Атомна
Партизан - Първа Атомна
Кръг 8
25 сеп. 2021
- 17:00
Първа Атомна
1 5
Павликени
Първа Атомна - Павликени
Кръг 9
2 окт. 2021
- 16:00
Академик Свищов
2 0
Първа Атомна
Академик Свищов - Първа Атомна
Кръг 10
9 окт. 2021
- 16:00
Първа Атомна
0 0
Пещера Галата
Първа Атомна - Пещера Галата
Кръг 11
16 окт. 2021
- 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 0
Първа Атомна
Янтра Полски Тръмбеш - Първа Атомна
Кръг 12
23 окт. 2021
- 16:00
Първа Атомна
0 4
Вихър Славяново
Първа Атомна - Вихър Славяново
Кръг 13
30 окт. 2021
- 14:30
Локомотив Мездра
2 2
Първа Атомна
Локомотив Мездра - Първа Атомна
Кръг 14
6 ное. 2021
- 15:30
Първа Атомна
1 6
Спартак Плевен
Първа Атомна - Спартак Плевен
Кръг 15
12 ное. 2021
- 15:30
Бдин
3 0
Първа Атомна
Бдин - Първа Атомна
Кръг 16
19 ное. 2021
- 15:30
Първа Атомна
1 0
Ботев Враца II
Първа Атомна - Ботев Враца II
Кръг 17
27 ное. 2021
- 15:30
ОФК Левски
2 0
Първа Атомна
ОФК Левски - Първа Атомна
Group #3
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 18
19 фев. 2022
- 15:00
Локомотив Г.Оряховица
0 1
Juventus Malchika
Локомотив Г.Оряховица - Juventus Malchika
19 фев. 2022
- 15:00
ОФК Левски
2 1
Локомотив Дряново
ОФК Левски - Локомотив Дряново
19 фев. 2022
- 15:00
Бдин
3 1
Дреновец
Бдин - Дреновец
19 фев. 2022
- 15:00
Спартак Плевен
3 0
Партизан
Спартак Плевен - Партизан
19 фев. 2022
- 15:00
Локомотив Мездра
1 1
Павликени
Локомотив Мездра - Павликени
19 фев. 2022
- 15:00
Вихър Славяново
4 0
Академик Свищов
Вихър Славяново - Академик Свищов
19 фев. 2022
- 15:00
Янтра Полски Тръмбеш
2 0
Пещера Галата
Янтра Полски Тръмбеш - Пещера Галата
21 фев. 2022
- 15:00
Ботев Враца II
0 3
Севлиево
Ботев Враца II - Севлиево
Кръг 19
26 фев. 2022
- 15:00
Пещера Галата
1 2
Вихър Славяново
Пещера Галата - Вихър Славяново
26 фев. 2022
- 15:00
Академик Свищов
3 0
Локомотив Мездра
Академик Свищов - Локомотив Мездра
26 фев. 2022
- 15:00
Павликени
0 4
Спартак Плевен
Павликени - Спартак Плевен
26 фев. 2022
- 15:00
Партизан
2 0
Бдин
Партизан - Бдин
26 фев. 2022
- 15:00
Дреновец
0 1
Ботев Враца II
Дреновец - Ботев Враца II
26 фев. 2022
- 15:00
Севлиево
1 1
ОФК Левски
Севлиево - ОФК Левски
26 фев. 2022
- 15:00
Локомотив Дряново
0 2
Локомотив Г.Оряховица
Локомотив Дряново - Локомотив Г.Оряховица
27 фев. 2022
- 15:00
Juventus Malchika
0 0
Етър II
Juventus Malchika - Етър II
Кръг 20
5 мар. 2022
- 15:30
Локомотив Г.Оряховица
0 1
Севлиево
Локомотив Г.Оряховица - Севлиево
5 мар. 2022
- 15:30
ОФК Левски
3 1
Дреновец
ОФК Левски - Дреновец
5 мар. 2022
- 15:30
Ботев Враца II
1 2
Партизан
Ботев Враца II - Партизан
5 мар. 2022
- 15:30
Бдин
2 0
Павликени
Бдин - Павликени
5 мар. 2022
- 15:30
Спартак Плевен
2 1
Академик Свищов
Спартак Плевен - Академик Свищов
5 мар. 2022
- 15:30
Локомотив Мездра
0 1
Пещера Галата
Локомотив Мездра - Пещера Галата
5 мар. 2022
- 15:30
Вихър Славяново
0 0
Янтра Полски Тръмбеш
Вихър Славяново - Янтра Полски Тръмбеш
6 мар. 2022
- 15:30
Етър II
3 1
Локомотив Дряново
Етър II - Локомотив Дряново
Кръг 21
12 мар. 2022
- 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
0 0
Локомотив Мездра
Янтра Полски Тръмбеш - Локомотив Мездра
12 мар. 2022
- 15:30
Пещера Галата
0 4
Спартак Плевен
Пещера Галата - Спартак Плевен
12 мар. 2022
- 15:30
Академик Свищов
0 2
Бдин
Академик Свищов - Бдин
12 мар. 2022
- 15:30
Партизан
2 2
ОФК Левски
Партизан - ОФК Левски
12 мар. 2022
- 15:30
Дреновец
1 2
Локомотив Г.Оряховица
Дреновец - Локомотив Г.Оряховица
12 мар. 2022
- 15:30
Севлиево
5 2
Етър II
Севлиево - Етър II
12 мар. 2022
- 15:30
Локомотив Дряново
1 2
Juventus Malchika
Локомотив Дряново - Juventus Malchika
13 мар. 2022
- 15:30
Павликени
0 0
Ботев Враца II
Павликени - Ботев Враца II
Кръг 22
19 мар. 2022
- 15:30
Juventus Malchika
1 3
Севлиево
Juventus Malchika - Севлиево
19 мар. 2022
- 15:30
Етър II
2 1
Дреновец
Етър II - Дреновец
19 мар. 2022
- 15:30
Локомотив Г.Оряховица
4 1
Партизан
Локомотив Г.Оряховица - Партизан
19 мар. 2022
- 15:30
ОФК Левски
0 1
Павликени
ОФК Левски - Павликени
19 мар. 2022
- 15:30
Ботев Враца II
2 0
Академик Свищов
Ботев Враца II - Академик Свищов
19 мар. 2022
- 15:30
Бдин
4 0
Пещера Галата
Бдин - Пещера Галата
19 мар. 2022
- 15:30
Спартак Плевен
3 0
Янтра Полски Тръмбеш
Спартак Плевен - Янтра Полски Тръмбеш
19 мар. 2022
- 15:30
Локомотив Мездра
2 1
Вихър Славяново
Локомотив Мездра - Вихър Славяново
Кръг 23
26 мар. 2022
- 15:30
Вихър Славяново
1 3
Спартак Плевен
Вихър Славяново - Спартак Плевен
26 мар. 2022
- 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
1 3
Бдин
Янтра Полски Тръмбеш - Бдин
26 мар. 2022
- 15:30
Пещера Галата
0 3
Ботев Враца II
Пещера Галата - Ботев Враца II
26 мар. 2022
- 15:30
Академик Свищов
2 1
ОФК Левски
Академик Свищов - ОФК Левски
26 мар. 2022
- 15:30
Павликени
1 2
Локомотив Г.Оряховица
Павликени - Локомотив Г.Оряховица
26 мар. 2022
- 15:30
Партизан
3 1
Етър II
Партизан - Етър II
26 мар. 2022
- 15:30
Дреновец
3 3
Juventus Malchika
Дреновец - Juventus Malchika
26 мар. 2022
- 15:30
Севлиево
2 1
Локомотив Дряново
Севлиево - Локомотив Дряново
Кръг 24
2 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Дряново
3 0
Дреновец
Локомотив Дряново - Дреновец
2 апр. 2022
- 17:00
Juventus Malchika
0 1
Партизан
Juventus Malchika - Партизан
2 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Г.Оряховица
2 0
Академик Свищов
Локомотив Г.Оряховица - Академик Свищов
2 апр. 2022
- 17:00
ОФК Левски
3 0
Пещера Галата
ОФК Левски - Пещера Галата
2 апр. 2022
- 17:00
Ботев Враца II
0 2
Янтра Полски Тръмбеш
Ботев Враца II - Янтра Полски Тръмбеш
2 апр. 2022
- 17:00
Бдин
0 0
Вихър Славяново
Бдин - Вихър Славяново
2 апр. 2022
- 17:00
Спартак Плевен
2 1
Локомотив Мездра
Спартак Плевен - Локомотив Мездра
3 апр. 2022
- 17:00
Етър II
1 1
Павликени
Етър II - Павликени
Кръг 25
9 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Мездра
1 0
Бдин
Локомотив Мездра - Бдин
9 апр. 2022
- 17:00
Вихър Славяново
3 0
Ботев Враца II
Вихър Славяново - Ботев Враца II
9 апр. 2022
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 0
ОФК Левски
Янтра Полски Тръмбеш - ОФК Левски
9 апр. 2022
- 17:00
Пещера Галата
- -
Локомотив Г.Оряховица
Пещера Галата - Локомотив Г.Оряховица
9 апр. 2022
- 17:00
Академик Свищов
0 1
Етър II
Академик Свищов - Етър II
9 апр. 2022
- 17:00
Павликени
2 0
Juventus Malchika
Павликени - Juventus Malchika
9 апр. 2022
- 17:00
Партизан
2 1
Локомотив Дряново
Партизан - Локомотив Дряново
9 апр. 2022
- 17:00
Дреновец
0 2
Севлиево
Дреновец - Севлиево
Кръг 26
16 апр. 2022
- 17:00
Севлиево
2 0
Партизан
Севлиево - Партизан
16 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Дряново
0 4
Павликени
Локомотив Дряново - Павликени
16 апр. 2022
- 17:00
Juventus Malchika
4 0
Академик Свищов
Juventus Malchika - Академик Свищов
16 апр. 2022
- 17:00
Етър II
- -
Пещера Галата
Етър II - Пещера Галата
16 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Г.Оряховица
3 2
Янтра Полски Тръмбеш
Локомотив Г.Оряховица - Янтра Полски Тръмбеш
16 апр. 2022
- 17:00
ОФК Левски
3 0
Вихър Славяново
ОФК Левски - Вихър Славяново
16 апр. 2022
- 17:00
Ботев Враца II
1 1
Локомотив Мездра
Ботев Враца II - Локомотив Мездра
16 апр. 2022
- 17:00
Бдин
1 2
Спартак Плевен
Бдин - Спартак Плевен
Кръг 27
21 апр. 2022
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
5 0
Етър II
Янтра Полски Тръмбеш - Етър II
22 апр. 2022
- 17:00
Спартак Плевен
0 1
Ботев Враца II
Спартак Плевен - Ботев Враца II
22 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Мездра
0 0
ОФК Левски
Локомотив Мездра - ОФК Левски
22 апр. 2022
- 17:00
Вихър Славяново
2 0
Локомотив Г.Оряховица
Вихър Славяново - Локомотив Г.Оряховица
22 апр. 2022
- 17:00
Пещера Галата
- -
Juventus Malchika
Пещера Галата - Juventus Malchika
22 апр. 2022
- 17:00
Академик Свищов
3 0
Локомотив Дряново
Академик Свищов - Локомотив Дряново
22 апр. 2022
- 17:00
Павликени
3 2
Севлиево
Павликени - Севлиево
22 апр. 2022
- 17:00
Партизан
0 1
Дреновец
Партизан - Дреновец
Кръг 28
30 апр. 2022
- 17:00
Дреновец
3 1
Павликени
Дреновец - Павликени
30 апр. 2022
- 17:00
Севлиево
1 2
Академик Свищов
Севлиево - Академик Свищов
30 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Дряново
- -
Пещера Галата
Локомотив Дряново - Пещера Галата
30 апр. 2022
- 17:00
Juventus Malchika
1 1
Янтра Полски Тръмбеш
Juventus Malchika - Янтра Полски Тръмбеш
30 апр. 2022
- 17:00
Етър II
3 2
Вихър Славяново
Етър II - Вихър Славяново
30 апр. 2022
- 17:00
Локомотив Г.Оряховица
2 0
Локомотив Мездра
Локомотив Г.Оряховица - Локомотив Мездра
30 апр. 2022
- 17:00
ОФК Левски
0 2
Спартак Плевен
ОФК Левски - Спартак Плевен
30 апр. 2022
- 17:00
Ботев Враца II
2 1
Бдин
Ботев Враца II - Бдин
Кръг 29
7 май 2022
- 18:00
Бдин
3 0
ОФК Левски
Бдин - ОФК Левски
7 май 2022
- 18:00
Спартак Плевен
4 1
Локомотив Г.Оряховица
Спартак Плевен - Локомотив Г.Оряховица
7 май 2022
- 18:00
Локомотив Мездра
5 2
Етър II
Локомотив Мездра - Етър II
7 май 2022
- 18:00
Вихър Славяново
1 0
Juventus Malchika
Вихър Славяново - Juventus Malchika
7 май 2022
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
3 2
Локомотив Дряново
Янтра Полски Тръмбеш - Локомотив Дряново
7 май 2022
- 18:00
Пещера Галата
- -
Севлиево
Пещера Галата - Севлиево
7 май 2022
- 18:00
Академик Свищов
8 0
Дреновец
Академик Свищов - Дреновец
7 май 2022
- 18:00
Павликени
3 0
Партизан
Павликени - Партизан
Кръг 30
10 май 2022
- 18:00
Севлиево
2 0
Янтра Полски Тръмбеш
Севлиево - Янтра Полски Тръмбеш
11 май 2022
- 18:00
Партизан
- -
Академик Свищов
Партизан - Академик Свищов
11 май 2022
- 18:00
Дреновец
- -
Пещера Галата
Дреновец - Пещера Галата
11 май 2022
- 18:00
Локомотив Дряново
2 4
Вихър Славяново
Локомотив Дряново - Вихър Славяново
11 май 2022
- 18:00
Juventus Malchika
3 2
Локомотив Мездра
Juventus Malchika - Локомотив Мездра
11 май 2022
- 18:00
Етър II
2 5
Спартак Плевен
Етър II - Спартак Плевен
11 май 2022
- 18:00
Локомотив Г.Оряховица
2 0
Бдин
Локомотив Г.Оряховица - Бдин
11 май 2022
- 18:00
ОФК Левски
1 0
Ботев Враца II
ОФК Левски - Ботев Враца II
Кръг 31
14 май 2022
- 18:00
Ботев Враца II
1 5
Локомотив Г.Оряховица
Ботев Враца II - Локомотив Г.Оряховица
14 май 2022
- 18:00
Бдин
3 0
Етър II
Бдин - Етър II
14 май 2022
- 18:00
Спартак Плевен
5 0
Juventus Malchika
Спартак Плевен - Juventus Malchika
14 май 2022
- 18:00
Локомотив Мездра
3 1
Локомотив Дряново
Локомотив Мездра - Локомотив Дряново
14 май 2022
- 18:00
Вихър Славяново
0 1
Севлиево
Вихър Славяново - Севлиево
14 май 2022
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
2 0
Дреновец
Янтра Полски Тръмбеш - Дреновец
14 май 2022
- 18:00
Пещера Галата
- -
Партизан
Пещера Галата - Партизан
14 май 2022
- 18:00
Академик Свищов
2 0
Павликени
Академик Свищов - Павликени
Кръг 32
21 май 2022
- 18:00
Павликени
- -
Пещера Галата
Павликени - Пещера Галата
21 май 2022
- 18:00
Партизан
4 1
Янтра Полски Тръмбеш
Партизан - Янтра Полски Тръмбеш
21 май 2022
- 18:00
Дреновец
1 2
Вихър Славяново
Дреновец - Вихър Славяново
21 май 2022
- 18:00
Севлиево
1 0
Локомотив Мездра
Севлиево - Локомотив Мездра
21 май 2022
- 18:00
Локомотив Дряново
0 3
Спартак Плевен
Локомотив Дряново - Спартак Плевен
21 май 2022
- 18:00
Juventus Malchika
3 0
Бдин
Juventus Malchika - Бдин
21 май 2022
- 18:00
Локомотив Г.Оряховица
2 0
ОФК Левски
Локомотив Г.Оряховица - ОФК Левски
22 май 2022
- 18:00
Етър II
0 0
Ботев Враца II
Етър II - Ботев Враца II
Кръг 33
28 май 2022
- 18:00
ОФК Левски
- -
Етър II
ОФК Левски - Етър II
28 май 2022
- 18:00
Ботев Враца II
- -
Juventus Malchika
Ботев Враца II - Juventus Malchika
28 май 2022
- 18:00
Бдин
- -
Локомотив Дряново
Бдин - Локомотив Дряново
28 май 2022
- 18:00
Спартак Плевен
- -
Севлиево
Спартак Плевен - Севлиево
28 май 2022
- 18:00
Локомотив Мездра
- -
Дреновец
Локомотив Мездра - Дреновец
28 май 2022
- 18:00
Вихър Славяново
- -
Партизан
Вихър Славяново - Партизан
28 май 2022
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Павликени
Янтра Полски Тръмбеш - Павликени
28 май 2022
- 18:00
Пещера Галата
- -
Академик Свищов
Пещера Галата - Академик Свищов
Кръг 34
4 юни 2022
- 18:00
Академик Свищов
- -
Янтра Полски Тръмбеш
Академик Свищов - Янтра Полски Тръмбеш
4 юни 2022
- 18:00
Павликени
- -
Вихър Славяново
Павликени - Вихър Славяново
4 юни 2022
- 18:00
Партизан
- -
Локомотив Мездра
Партизан - Локомотив Мездра
4 юни 2022
- 18:00
Дреновец
- -
Спартак Плевен
Дреновец - Спартак Плевен
4 юни 2022
- 18:00
Севлиево
- -
Бдин
Севлиево - Бдин
4 юни 2022
- 18:00
Локомотив Дряново
- -
Ботев Враца II
Локомотив Дряново - Ботев Враца II
4 юни 2022
- 18:00
Juventus Malchika
- -
ОФК Левски
Juventus Malchika - ОФК Левски
4 юни 2022
- 18:00
Етър II
- -
Локомотив Г.Оряховица
Етър II - Локомотив Г.Оряховица
P