България: Трета лига – Югозападна 2021 – 2022

България: Трета лига - Югозападна 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Беласица
р п п п п
>
36
25
6
5
82
24
58
81
2
36
21
11
4
65
19
46
74
3
Кюстендил
п п з з п
>
36
20
11
5
64
25
39
71
4
36
20
10
6
58
17
41
70
5
Оборище
з з п п з
>
36
20
7
9
59
42
17
67
6
36
18
11
7
49
29
20
65
7
Банско
р р р з п
>
36
16
13
7
46
30
16
61
8
36
12
11
13
44
43
1
47
9
36
13
8
15
50
51
-1
47
10
36
13
8
15
33
49
-16
47
11
Костинброд
п п р п п
>
35
11
13
11
35
40
-5
46
12
Пирин Разлог
з з р р п
>
36
9
17
10
42
42
0
44
13
36
10
13
13
36
52
-16
43
14
36
12
5
19
57
69
-12
41
15
36
11
8
17
35
47
-12
41
16
Вихрен
п з з п з
>
36
10
9
17
45
57
-12
39
17
35
10
8
17
33
40
-7
38
18
Хебър II
р з п п р
>
36
10
8
18
37
50
-13
38
19
36
2
9
25
21
72
-51
15
20
36
0
6
30
15
108
-93
6
покажи на цял екран
Беласица
Витоша Бистрица
Кюстендил
Чавдар Етрополе
Оборище
Балкан Благоевград
Банско
Пирин Гоце Делчев
Рилски Спортист
Гранит Владая
Костинброд
Пирин Разлог
Надежда Доброславци
Септември София II
Ботев Ихтиман
Вихрен
Сливнишки Герой
Хебър II
Пирин Благоевград II
Левски Чепинци
1 Беласица 1–1 0–0 2–1 5–0 1–1 3–0 4–0 3–2 3–1 4–1 1–1 4–0 5–0 3–2 3–0 1–0 3–1 6–0
2 Витоша Бистрица 0–0 2–2 1–1 1–1 4–0 0–1 0–0 1–0 2–0 3–0 3–1 3–1 0–1 4–0 2–1 4–0 5–0 5–0
3 Кюстендил 0–2 0–1 0–0 1–0 1–0 0–0 1–1 2–0 3–2 1–1 3–0 6–2 1–0 2–0 3–0 2–0 2–0 4–1
4 Чавдар Етрополе 1–1 1–2 2–0 1–0 0–1 4–0 0–0 0–0 1–2 0–0 2–0 2–0 3–0 1–0 1–0 3–0 2–0 5–1
5 Оборище 2–1 0–0 0–4 3–1 1–0 1–1 3–2 3–1 2–0 0–0 4–2 1–2 3–0 2–0 3–2 1–0 2–0 6–1
6 Балкан Благоевград 2–1 0–0 0–0 2–1 4–1 4–1 3–0 1–0 0–0 1–1 2–2 2–1 2–1 0–0 1–0 1–0 0–0 5–1
7 Банско 1–2 1–0 0–0 0–0 0–1 2–2 3–1 3–1 1–0 0–0 1–0 0–0 1–0 1–2 0–0 2–0 1–0 4–0
8 Пирин Гоце Делчев 1–3 1–0 1–1 2–1 0–1 0–0 0–1 3–1 1–1 3–1 1–0 3–0 1–1 2–0 1–1 0–1 2–0 6–0
9 Рилски Спортист 0–3 0–4 0–0 3–1 0–1 1–1 2–0 2–3 0–0 3–1 4–1 5–1 1–2 2–0 2–1 0–2 2–0 5–2
10 Гранит Владая 2–1 1–3 0–1 1–1 0–0 2–1 3–2 2–1 0–2 2–1 0–2 2–1 0–0 2–0 1–1 0–0 2–1 2–0
11 Костинброд 0–2 0–1 0–5 0–0 1–0 0–3 1–0 1–0 1–0 3–3 4–0 0–0 1–1 0–1 0–1 2–0 2–1 4–1
12 Пирин Разлог 0–2 1–1 1–1 1–0 0–1 0–1 1–1 1–1 0–0 1–0 1–1 0–0 0–0 1–0 4–3 2–0 2–0 5–0
13 Надежда Доброславци 0–2 3–0 1–1 0–3 1–1 0–3 1–1 0–0 2–0 0–3 1–1 1–1 2–1 1–0 3–0 0–0 1–0 4–0
14 Септември София II 0–1 1–3 0–0 0–4 1–4 1–5 3–4 2–2 1–2 5–0 3–1 3–1 3–0 4–0 1–2 0–0 2–0 2–0
15 Ботев Ихтиман 0–2 0–1 0–2 0–2 2–1 1–2 2–3 0–0 0–1 1–2 1–1 4–0 5–2 2–1 2–1 1–2 1–0 3–1
16 Вихрен 1–2 0–0 3–6 0–5 5–1 0–3 2–1 4–1 4–0 1–1 3–0 1–1 1–4 1–1 2–1 2–0 2–2 0–0
17 Сливнишки Герой 1–0 0–1 0–1 1–2 0–1 1–0 0–0 1–3 2–1 0–0 0–0 2–2 2–3 2–0 1–0 4–0 2–0
18 Хебър II 2–1 1–3 3–0 0–1 0–2 4–1 0–0 1–1 3–3 4–0 2–2 1–1 1–3 0–1 0–2 1–0 2–2 5–0
19 Пирин Благоевград II 0–2 0–3 2–5 0–5 1–4 0–0 0–1 1–2 0–3 0–1 0–0 1–4 0–2 0–0 2–2 0–0 2–0 3–0
20 Левски Чепинци 0–4 0–0 0–4 0–1 1–2 0–0 1–3 0–2 0–0 1–2 1–2 0–0 0–6 0–1 0–3 0–2 1–2 2–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Кръг 1
7 авг. 2021
- 18:00
Оборище
2 0
Пирин Благоевград II
Оборище - Пирин Благоевград II
7 авг. 2021
- 18:00
Левски Чепинци
0 2
Сливнишки Герой
Левски Чепинци - Сливнишки Герой
7 авг. 2021
- 18:00
Хебър II
2 2
Костинброд
Хебър II - Костинброд
7 авг. 2021
- 18:00
Чавдар Етрополе
2 0
Надежда Доброславци
Чавдар Етрополе - Надежда Доброславци
7 авг. 2021
- 18:00
Гранит Владая
3 2
Банско
Гранит Владая - Банско
7 авг. 2021
- 18:00
Беласица
3 2
Рилски Спортист
Беласица - Рилски Спортист
7 авг. 2021
- 18:00
Балкан Благоевград
2 1
Ботев Ихтиман
Балкан Благоевград - Ботев Ихтиман
7 авг. 2021
- 18:00
Витоша Бистрица
2 2
Кюстендил
Витоша Бистрица - Кюстендил
7 авг. 2021
- 18:00
Пирин Разлог
1 0
Вихрен
Пирин Разлог - Вихрен
7 авг. 2021
- 18:00
Септември София II
2 2
Пирин Гоце Делчев
Септември София II - Пирин Гоце Делчев
Кръг 2
14 авг. 2021
- 18:00
Пирин Благоевград II
1 2
Пирин Гоце Делчев
Пирин Благоевград II - Пирин Гоце Делчев
14 авг. 2021
- 18:00
Вихрен
1 4
Септември София II
Вихрен - Септември София II
14 авг. 2021
- 18:00
Кюстендил
1 1
Пирин Разлог
Кюстендил - Пирин Разлог
14 авг. 2021
- 18:00
Ботев Ихтиман
0 1
Витоша Бистрица
Ботев Ихтиман - Витоша Бистрица
14 авг. 2021
- 18:00
Рилски Спортист
0 1
Балкан Благоевград
Рилски Спортист - Балкан Благоевград
14 авг. 2021
- 18:00
Банско
1 2
Беласица
Банско - Беласица
14 авг. 2021
- 18:00
Надежда Доброславци
0 3
Гранит Владая
Надежда Доброславци - Гранит Владая
14 авг. 2021
- 18:00
Костинброд
0 0
Чавдар Етрополе
Костинброд - Чавдар Етрополе
14 авг. 2021
- 18:00
Сливнишки Герой
4 0
Хебър II
Сливнишки Герой - Хебър II
14 авг. 2021
- 18:00
Оборище
6 1
Левски Чепинци
Оборище - Левски Чепинци
Кръг 3
18 авг. 2021
- 18:00
Левски Чепинци
2 2
Пирин Благоевград II
Левски Чепинци - Пирин Благоевград II
18 авг. 2021
- 18:00
Чавдар Етрополе
1 0
Сливнишки Герой
Чавдар Етрополе - Сливнишки Герой
18 авг. 2021
- 18:00
Гранит Владая
0 2
Костинброд
Гранит Владая - Костинброд
18 авг. 2021
- 18:00
Беласица
4 0
Надежда Доброславци
Беласица - Надежда Доброславци
18 авг. 2021
- 18:00
Балкан Благоевград
4 1
Банско
Балкан Благоевград - Банско
18 авг. 2021
- 18:00
Пирин Разлог
0 0
Ботев Ихтиман
Пирин Разлог - Ботев Ихтиман
18 авг. 2021
- 18:00
Септември София II
0 0
Кюстендил
Септември София II - Кюстендил
18 авг. 2021
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
2 0
Вихрен
Пирин Гоце Делчев - Вихрен
18 авг. 2021
- 19:30
Витоша Бистрица
1 0
Рилски Спортист
Витоша Бистрица - Рилски Спортист
25 авг. 2021
- 18:00
Хебър II
0 2
Оборище
Хебър II - Оборище
Кръг 4
21 авг. 2021
- 18:00
Пирин Благоевград II
2 2
Вихрен
Пирин Благоевград II - Вихрен
21 авг. 2021
- 18:00
Кюстендил
0 0
Пирин Гоце Делчев
Кюстендил - Пирин Гоце Делчев
21 авг. 2021
- 18:00
Ботев Ихтиман
5 2
Септември София II
Ботев Ихтиман - Септември София II
21 авг. 2021
- 18:00
Рилски Спортист
3 1
Пирин Разлог
Рилски Спортист - Пирин Разлог
21 авг. 2021
- 18:00
Банско
1 0
Витоша Бистрица
Банско - Витоша Бистрица
21 авг. 2021
- 18:00
Надежда Доброславци
0 3
Балкан Благоевград
Надежда Доброславци - Балкан Благоевград
21 авг. 2021
- 18:00
Костинброд
0 2
Беласица
Костинброд - Беласица
21 авг. 2021
- 18:00
Сливнишки Герой
0 0
Гранит Владая
Сливнишки Герой - Гранит Владая
21 авг. 2021
- 18:00
Оборище
3 1
Чавдар Етрополе
Оборище - Чавдар Етрополе
21 авг. 2021
- 18:00
Левски Чепинци
1 2
Хебър II
Левски Чепинци - Хебър II
Кръг 5
28 авг. 2021
- 18:00
Чавдар Етрополе
5 1
Левски Чепинци
Чавдар Етрополе - Левски Чепинци
28 авг. 2021
- 18:00
Гранит Владая
0 0
Оборище
Гранит Владая - Оборище
28 авг. 2021
- 18:00
Беласица
3 0
Сливнишки Герой
Беласица - Сливнишки Герой
28 авг. 2021
- 18:00
Витоша Бистрица
3 1
Надежда Доброславци
Витоша Бистрица - Надежда Доброславци
28 авг. 2021
- 18:00
Пирин Разлог
1 1
Банско
Пирин Разлог - Банско
28 авг. 2021
- 18:00
Септември София II
1 2
Рилски Спортист
Септември София II - Рилски Спортист
28 авг. 2021
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Ботев Ихтиман
Пирин Гоце Делчев - Ботев Ихтиман
28 авг. 2021
- 18:00
Вихрен
3 6
Кюстендил
Вихрен - Кюстендил
29 авг. 2021
- 18:00
Хебър II
2 2
Пирин Благоевград II
Хебър II - Пирин Благоевград II
31 авг. 2021
- 18:00
Балкан Благоевград
0 0
Костинброд
Балкан Благоевград - Костинброд
Кръг 6
4 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Благоевград II
2 5
Кюстендил
Пирин Благоевград II - Кюстендил
4 сеп. 2021
- 17:00
Ботев Ихтиман
2 1
Вихрен
Ботев Ихтиман - Вихрен
4 сеп. 2021
- 17:00
Рилски Спортист
2 0
Пирин Гоце Делчев
Рилски Спортист - Пирин Гоце Делчев
4 сеп. 2021
- 17:00
Банско
1 0
Септември София II
Банско - Септември София II
4 сеп. 2021
- 17:00
Надежда Доброславци
1 1
Пирин Разлог
Надежда Доброславци - Пирин Разлог
4 сеп. 2021
- 17:00
Костинброд
0 1
Витоша Бистрица
Костинброд - Витоша Бистрица
4 сеп. 2021
- 17:00
Сливнишки Герой
1 0
Балкан Благоевград
Сливнишки Герой - Балкан Благоевград
4 сеп. 2021
- 17:00
Оборище
2 1
Беласица
Оборище - Беласица
4 сеп. 2021
- 17:00
Левски Чепинци
1 2
Гранит Владая
Левски Чепинци - Гранит Владая
4 сеп. 2021
- 17:00
Хебър II
0 1
Чавдар Етрополе
Хебър II - Чавдар Етрополе
Кръг 7
11 сеп. 2021
- 17:00
Чавдар Етрополе
2 0
Пирин Благоевград II
Чавдар Етрополе - Пирин Благоевград II
11 сеп. 2021
- 17:00
Гранит Владая
0 0
Хебър II
Гранит Владая - Хебър II
11 сеп. 2021
- 17:00
Беласица
6 0
Левски Чепинци
Беласица - Левски Чепинци
11 сеп. 2021
- 17:00
Балкан Благоевград
2 1
Оборище
Балкан Благоевград - Оборище
11 сеп. 2021
- 17:00
Витоша Бистрица
2 1
Сливнишки Герой
Витоша Бистрица - Сливнишки Герой
11 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Разлог
1 0
Костинброд
Пирин Разлог - Костинброд
11 сеп. 2021
- 17:00
Септември София II
3 1
Надежда Доброславци
Септември София II - Надежда Доброславци
11 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
0 0
Банско
Пирин Гоце Делчев - Банско
11 сеп. 2021
- 17:00
Вихрен
4 1
Рилски Спортист
Вихрен - Рилски Спортист
11 сеп. 2021
- 17:00
Кюстендил
1 0
Ботев Ихтиман
Кюстендил - Ботев Ихтиман
Кръг 8
17 сеп. 2021
- 17:00
Хебър II
2 1
Беласица
Хебър II - Беласица
18 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Благоевград II
0 0
Ботев Ихтиман
Пирин Благоевград II - Ботев Ихтиман
18 сеп. 2021
- 17:00
Рилски Спортист
0 0
Кюстендил
Рилски Спортист - Кюстендил
18 сеп. 2021
- 17:00
Банско
0 0
Вихрен
Банско - Вихрен
18 сеп. 2021
- 17:00
Надежда Доброславци
0 0
Пирин Гоце Делчев
Надежда Доброславци - Пирин Гоце Делчев
18 сеп. 2021
- 17:00
Костинброд
0 0
Септември София II
Костинброд - Септември София II
18 сеп. 2021
- 17:00
Сливнишки Герой
0 0
Пирин Разлог
Сливнишки Герой - Пирин Разлог
18 сеп. 2021
- 17:00
Оборище
0 0
Витоша Бистрица
Оборище - Витоша Бистрица
18 сеп. 2021
- 17:00
Левски Чепинци
0 0
Балкан Благоевград
Левски Чепинци - Балкан Благоевград
18 сеп. 2021
- 17:00
Чавдар Етрополе
0 0
Гранит Владая
Чавдар Етрополе - Гранит Владая
Кръг 9
25 сеп. 2021
- 17:00
Гранит Владая
2 1
Пирин Благоевград II
Гранит Владая - Пирин Благоевград II
25 сеп. 2021
- 17:00
Беласица
2 1
Чавдар Етрополе
Беласица - Чавдар Етрополе
25 сеп. 2021
- 17:00
Балкан Благоевград
1 0
Хебър II
Балкан Благоевград - Хебър II
25 сеп. 2021
- 17:00
Витоша Бистрица
5 0
Левски Чепинци
Витоша Бистрица - Левски Чепинци
25 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Разлог
0 1
Оборище
Пирин Разлог - Оборище
25 сеп. 2021
- 17:00
Септември София II
1 2
Сливнишки Герой
Септември София II - Сливнишки Герой
25 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Костинброд
Пирин Гоце Делчев - Костинброд
25 сеп. 2021
- 17:00
Вихрен
1 1
Надежда Доброславци
Вихрен - Надежда Доброславци
25 сеп. 2021
- 17:00
Кюстендил
1 0
Банско
Кюстендил - Банско
25 сеп. 2021
- 17:00
Ботев Ихтиман
0 1
Рилски Спортист
Ботев Ихтиман - Рилски Спортист
Кръг 10
1 окт. 2021
- 16:00
Хебър II
1 3
Витоша Бистрица
Хебър II - Витоша Бистрица
2 окт. 2021
- 16:00
Пирин Благоевград II
0 3
Рилски Спортист
Пирин Благоевград II - Рилски Спортист
2 окт. 2021
- 16:00
Банско
1 2
Ботев Ихтиман
Банско - Ботев Ихтиман
2 окт. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
1 1
Кюстендил
Надежда Доброславци - Кюстендил
2 окт. 2021
- 16:00
Костинброд
0 1
Вихрен
Костинброд - Вихрен
2 окт. 2021
- 16:00
Сливнишки Герой
1 3
Пирин Гоце Делчев
Сливнишки Герой - Пирин Гоце Делчев
2 окт. 2021
- 16:00
Оборище
3 0
Септември София II
Оборище - Септември София II
2 окт. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
1 2
Пирин Разлог
Левски Чепинци - Пирин Разлог
2 окт. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
0 1
Балкан Благоевград
Чавдар Етрополе - Балкан Благоевград
2 окт. 2021
- 16:00
Гранит Владая
2 1
Беласица
Гранит Владая - Беласица
Кръг 11
6 окт. 2021
- 16:00
Беласица
3 1
Пирин Благоевград II
Беласица - Пирин Благоевград II
6 окт. 2021
- 16:00
Балкан Благоевград
1 0
Гранит Владая
Балкан Благоевград - Гранит Владая
6 окт. 2021
- 16:00
Витоша Бистрица
1 1
Чавдар Етрополе
Витоша Бистрица - Чавдар Етрополе
6 окт. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
2 0
Хебър II
Пирин Разлог - Хебър II
6 окт. 2021
- 16:00
Септември София II
2 0
Левски Чепинци
Септември София II - Левски Чепинци
6 окт. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
2 1
Оборище
Пирин Гоце Делчев - Оборище
6 окт. 2021
- 16:00
Вихрен
2 1
Сливнишки Герой
Вихрен - Сливнишки Герой
6 окт. 2021
- 16:00
Кюстендил
3 2
Костинброд
Кюстендил - Костинброд
6 окт. 2021
- 16:00
Ботев Ихтиман
4 0
Надежда Доброславци
Ботев Ихтиман - Надежда Доброславци
6 окт. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
1 1
Банско
Рилски Спортист - Банско
Кръг 12
9 окт. 2021
- 16:00
Пирин Благоевград II
0 1
Банско
Пирин Благоевград II - Банско
9 окт. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
2 0
Рилски Спортист
Надежда Доброславци - Рилски Спортист
9 окт. 2021
- 16:00
Костинброд
1 1
Ботев Ихтиман
Костинброд - Ботев Ихтиман
9 окт. 2021
- 16:00
Сливнишки Герой
0 1
Кюстендил
Сливнишки Герой - Кюстендил
9 окт. 2021
- 16:00
Оборище
3 2
Вихрен
Оборище - Вихрен
9 окт. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
0 2
Пирин Гоце Делчев
Левски Чепинци - Пирин Гоце Делчев
9 окт. 2021
- 16:00
Хебър II
1 3
Септември София II
Хебър II - Септември София II
9 окт. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
0 0
Пирин Разлог
Чавдар Етрополе - Пирин Разлог
9 окт. 2021
- 16:00
Гранит Владая
1 3
Витоша Бистрица
Гранит Владая - Витоша Бистрица
9 окт. 2021
- 16:00
Беласица
1 1
Балкан Благоевград
Беласица - Балкан Благоевград
Кръг 13
16 окт. 2021
- 16:00
Балкан Благоевград
0 0
Пирин Благоевград II
Балкан Благоевград - Пирин Благоевград II
16 окт. 2021
- 16:00
Витоша Бистрица
0 0
Беласица
Витоша Бистрица - Беласица
16 окт. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
0 0
Гранит Владая
Пирин Разлог - Гранит Владая
16 окт. 2021
- 16:00
Вихрен
0 0
Левски Чепинци
Вихрен - Левски Чепинци
16 окт. 2021
- 16:00
Кюстендил
0 0
Оборище
Кюстендил - Оборище
16 окт. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
0 0
Костинброд
Рилски Спортист - Костинброд
16 окт. 2021
- 16:00
Банско
0 0
Надежда Доброславци
Банско - Надежда Доброславци
17 окт. 2021
- 16:00
Ботев Ихтиман
2 1
Сливнишки Герой
Ботев Ихтиман - Сливнишки Герой
27 окт. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Хебър II
Пирин Гоце Делчев - Хебър II
3 ное. 2021
- 15:00
Септември София II
0 4
Чавдар Етрополе
Септември София II - Чавдар Етрополе
Кръг 14
22 окт. 2021
- 15:00
Хебър II
0 2
Вихрен
Хебър II - Вихрен
23 окт. 2021
- 16:00
Пирин Благоевград II
0 2
Надежда Доброславци
Пирин Благоевград II - Надежда Доброславци
23 окт. 2021
- 16:00
Костинброд
0 3
Банско
Костинброд - Банско
23 окт. 2021
- 16:00
Сливнишки Герой
2 1
Рилски Спортист
Сливнишки Герой - Рилски Спортист
23 окт. 2021
- 16:00
Оборище
2 0
Ботев Ихтиман
Оборище - Ботев Ихтиман
23 окт. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
0 4
Кюстендил
Левски Чепинци - Кюстендил
23 окт. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
4 0
Пирин Гоце Делчев
Чавдар Етрополе - Пирин Гоце Делчев
23 окт. 2021
- 16:00
Гранит Владая
2 1
Септември София II
Гранит Владая - Септември София II
23 окт. 2021
- 16:00
Беласица
1 1
Пирин Разлог
Беласица - Пирин Разлог
23 окт. 2021
- 16:00
Балкан Благоевград
0 0
Витоша Бистрица
Балкан Благоевград - Витоша Бистрица
Кръг 15
30 окт. 2021
- 15:00
Витоша Бистрица
5 0
Пирин Благоевград II
Витоша Бистрица - Пирин Благоевград II
30 окт. 2021
- 15:00
Пирин Разлог
0 1
Балкан Благоевград
Пирин Разлог - Балкан Благоевград
30 окт. 2021
- 15:00
Септември София II
0 1
Беласица
Септември София II - Беласица
30 окт. 2021
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
3 1
Гранит Владая
Пирин Гоце Делчев - Гранит Владая
30 окт. 2021
- 15:00
Вихрен
0 5
Чавдар Етрополе
Вихрен - Чавдар Етрополе
30 окт. 2021
- 15:00
Кюстендил
2 0
Хебър II
Кюстендил - Хебър II
30 окт. 2021
- 15:00
Ботев Ихтиман
3 1
Левски Чепинци
Ботев Ихтиман - Левски Чепинци
30 окт. 2021
- 15:00
Рилски Спортист
3 1
Оборище
Рилски Спортист - Оборище
30 окт. 2021
- 15:00
Банско
2 0
Сливнишки Герой
Банско - Сливнишки Герой
30 окт. 2021
- 15:00
Надежда Доброславци
1 1
Костинброд
Надежда Доброславци - Костинброд
Кръг 16
6 ное. 2021
- 14:00
Пирин Благоевград II
0 0
Костинброд
Пирин Благоевград II - Костинброд
6 ное. 2021
- 14:00
Сливнишки Герой
2 2
Надежда Доброславци
Сливнишки Герой - Надежда Доброславци
6 ное. 2021
- 14:00
Оборище
1 1
Банско
Оборище - Банско
6 ное. 2021
- 14:00
Левски Чепинци
0 0
Рилски Спортист
Левски Чепинци - Рилски Спортист
6 ное. 2021
- 14:00
Хебър II
0 1
Ботев Ихтиман
Хебър II - Ботев Ихтиман
6 ное. 2021
- 14:00
Чавдар Етрополе
2 0
Кюстендил
Чавдар Етрополе - Кюстендил
6 ное. 2021
- 14:00
Гранит Владая
2 0
Вихрен
Гранит Владая - Вихрен
6 ное. 2021
- 14:00
Беласица
4 0
Пирин Гоце Делчев
Беласица - Пирин Гоце Делчев
6 ное. 2021
- 14:00
Балкан Благоевград
2 1
Септември София II
Балкан Благоевград - Септември София II
6 ное. 2021
- 14:00
Витоша Бистрица
3 1
Пирин Разлог
Витоша Бистрица - Пирин Разлог
Кръг 17
10 ное. 2021
- 14:00
Пирин Разлог
2 0
Пирин Благоевград II
Пирин Разлог - Пирин Благоевград II
10 ное. 2021
- 14:00
Септември София II
1 3
Витоша Бистрица
Септември София II - Витоша Бистрица
10 ное. 2021
- 14:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Балкан Благоевград
Пирин Гоце Делчев - Балкан Благоевград
10 ное. 2021
- 14:00
Вихрен
1 2
Беласица
Вихрен - Беласица
10 ное. 2021
- 14:00
Кюстендил
2 0
Гранит Владая
Кюстендил - Гранит Владая
10 ное. 2021
- 14:00
Ботев Ихтиман
0 2
Чавдар Етрополе
Ботев Ихтиман - Чавдар Етрополе
10 ное. 2021
- 14:00
Рилски Спортист
0 2
Хебър II
Рилски Спортист - Хебър II
10 ное. 2021
- 14:00
Банско
4 0
Левски Чепинци
Банско - Левски Чепинци
10 ное. 2021
- 14:00
Надежда Доброславци
1 1
Оборище
Надежда Доброславци - Оборище
10 ное. 2021
- 14:00
Костинброд
0 1
Сливнишки Герой
Костинброд - Сливнишки Герой
Кръг 18
20 ное. 2021
- 13:30
Витоша Бистрица
0 0
Пирин Гоце Делчев
Витоша Бистрица - Пирин Гоце Делчев
20 ное. 2021
- 14:00
Пирин Благоевград II
0 0
Сливнишки Герой
Пирин Благоевград II - Сливнишки Герой
20 ное. 2021
- 14:00
Оборище
0 0
Костинброд
Оборище - Костинброд
20 ное. 2021
- 14:00
Левски Чепинци
0 0
Надежда Доброславци
Левски Чепинци - Надежда Доброславци
20 ное. 2021
- 14:00
Хебър II
0 0
Банско
Хебър II - Банско
20 ное. 2021
- 14:00
Чавдар Етрополе
0 0
Рилски Спортист
Чавдар Етрополе - Рилски Спортист
20 ное. 2021
- 14:00
Гранит Владая
0 0
Ботев Ихтиман
Гранит Владая - Ботев Ихтиман
20 ное. 2021
- 14:00
Беласица
0 0
Кюстендил
Беласица - Кюстендил
20 ное. 2021
- 14:00
Балкан Благоевград
0 0
Вихрен
Балкан Благоевград - Вихрен
20 ное. 2021
- 14:00
Пирин Разлог
0 0
Септември София II
Пирин Разлог - Септември София II
Кръг 19
27 ное. 2021
- 14:00
Септември София II
2 0
Пирин Благоевград II
Септември София II - Пирин Благоевград II
27 ное. 2021
- 14:00
Пирин Гоце Делчев
3 1
Пирин Разлог
Пирин Гоце Делчев - Пирин Разлог
27 ное. 2021
- 14:00
Вихрен
0 0
Витоша Бистрица
Вихрен - Витоша Бистрица
27 ное. 2021
- 14:00
Кюстендил
1 0
Балкан Благоевград
Кюстендил - Балкан Благоевград
27 ное. 2021
- 14:00
Ботев Ихтиман
0 2
Беласица
Ботев Ихтиман - Беласица
27 ное. 2021
- 14:00
Рилски Спортист
2 3
Гранит Владая
Рилски Спортист - Гранит Владая
27 ное. 2021
- 14:00
Банско
0 0
Чавдар Етрополе
Банско - Чавдар Етрополе
27 ное. 2021
- 14:00
Надежда Доброславци
1 0
Хебър II
Надежда Доброславци - Хебър II
27 ное. 2021
- 14:00
Костинброд
4 1
Левски Чепинци
Костинброд - Левски Чепинци
27 ное. 2021
- 14:00
Сливнишки Герой
0 1
Оборище
Сливнишки Герой - Оборище
Кръг 20
19 фев. 2022
- 15:00
Пирин Благоевград II
1 4
Оборище
Пирин Благоевград II - Оборище
19 фев. 2022
- 15:00
Сливнишки Герой
2 0
Левски Чепинци
Сливнишки Герой - Левски Чепинци
19 фев. 2022
- 15:00
Костинброд
2 0
Хебър II
Костинброд - Хебър II
19 фев. 2022
- 15:00
Надежда Доброславци
0 3
Чавдар Етрополе
Надежда Доброславци - Чавдар Етрополе
19 фев. 2022
- 15:00
Банско
1 0
Гранит Владая
Банско - Гранит Владая
19 фев. 2022
- 15:00
Рилски Спортист
0 3
Беласица
Рилски Спортист - Беласица
19 фев. 2022
- 15:00
Ботев Ихтиман
1 2
Балкан Благоевград
Ботев Ихтиман - Балкан Благоевград
19 фев. 2022
- 15:00
Кюстендил
0 2
Витоша Бистрица
Кюстендил - Витоша Бистрица
19 фев. 2022
- 15:00
Вихрен
3 0
Пирин Разлог
Вихрен - Пирин Разлог
19 фев. 2022
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
3 0
Септември София II
Пирин Гоце Делчев - Септември София II
Кръг 21
26 фев. 2022
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
2 0
Пирин Благоевград II
Пирин Гоце Делчев - Пирин Благоевград II
26 фев. 2022
- 15:00
Септември София II
4 0
Вихрен
Септември София II - Вихрен
26 фев. 2022
- 15:00
Пирин Разлог
1 1
Кюстендил
Пирин Разлог - Кюстендил
26 фев. 2022
- 15:00
Витоша Бистрица
4 0
Ботев Ихтиман
Витоша Бистрица - Ботев Ихтиман
26 фев. 2022
- 15:00
Балкан Благоевград
3 0
Рилски Спортист
Балкан Благоевград - Рилски Спортист
26 фев. 2022
- 15:00
Беласица
3 0
Банско
Беласица - Банско
26 фев. 2022
- 15:00
Гранит Владая
0 2
Надежда Доброславци
Гранит Владая - Надежда Доброславци
26 фев. 2022
- 15:00
Чавдар Етрополе
1 2
Костинброд
Чавдар Етрополе - Костинброд
26 фев. 2022
- 15:00
Хебър II
1 0
Сливнишки Герой
Хебър II - Сливнишки Герой
26 фев. 2022
- 15:00
Левски Чепинци
1 2
Оборище
Левски Чепинци - Оборище
Кръг 22
5 мар. 2022
- 16:00
Пирин Благоевград II
3 0
Левски Чепинци
Пирин Благоевград II - Левски Чепинци
5 мар. 2022
- 16:00
Оборище
1 0
Хебър II
Оборище - Хебър II
5 мар. 2022
- 16:00
Сливнишки Герой
1 2
Чавдар Етрополе
Сливнишки Герой - Чавдар Етрополе
5 мар. 2022
- 16:00
Костинброд
1 0
Гранит Владая
Костинброд - Гранит Владая
5 мар. 2022
- 16:00
Надежда Доброславци
0 2
Беласица
Надежда Доброславци - Беласица
5 мар. 2022
- 16:00
Рилски Спортист
0 4
Витоша Бистрица
Рилски Спортист - Витоша Бистрица
5 мар. 2022
- 16:00
Ботев Ихтиман
1 1
Пирин Разлог
Ботев Ихтиман - Пирин Разлог
5 мар. 2022
- 16:00
Кюстендил
6 2
Септември София II
Кюстендил - Септември София II
5 мар. 2022
- 16:00
Вихрен
2 1
Пирин Гоце Делчев
Вихрен - Пирин Гоце Делчев
6 апр. 2022
- 17:00
Банско
2 2
Балкан Благоевград
Банско - Балкан Благоевград
Кръг 23
12 мар. 2022
- 16:00
Вихрен
2 2
Пирин Благоевград II
Вихрен - Пирин Благоевград II
12 мар. 2022
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
1 0
Кюстендил
Пирин Гоце Делчев - Кюстендил
12 мар. 2022
- 16:00
Септември София II
3 0
Ботев Ихтиман
Септември София II - Ботев Ихтиман
12 мар. 2022
- 16:00
Витоша Бистрица
0 1
Банско
Витоша Бистрица - Банско
12 мар. 2022
- 16:00
Балкан Благоевград
2 2
Надежда Доброславци
Балкан Благоевград - Надежда Доброславци
12 мар. 2022
- 16:00
Беласица
4 1
Костинброд
Беласица - Костинброд
12 мар. 2022
- 16:00
Хебър II
5 0
Левски Чепинци
Хебър II - Левски Чепинци
16 мар. 2022
- 16:00
Чавдар Етрополе
1 0
Оборище
Чавдар Етрополе - Оборище
6 апр. 2022
- 17:00
Пирин Разлог
1 1
Рилски Спортист
Пирин Разлог - Рилски Спортист
6 апр. 2022
- 17:00
Гранит Владая
1 1
Сливнишки Герой
Гранит Владая - Сливнишки Герой
Кръг 24
19 мар. 2022
- 16:00
Пирин Благоевград II
2 0
Хебър II
Пирин Благоевград II - Хебър II
19 мар. 2022
- 16:00
Левски Чепинци
0 1
Чавдар Етрополе
Левски Чепинци - Чавдар Етрополе
19 мар. 2022
- 16:00
Оборище
2 0
Гранит Владая
Оборище - Гранит Владая
19 мар. 2022
- 16:00
Сливнишки Герой
1 0
Беласица
Сливнишки Герой - Беласица
19 мар. 2022
- 16:00
Костинброд
1 0
Балкан Благоевград
Костинброд - Балкан Благоевград
19 мар. 2022
- 16:00
Надежда Доброславци
3 0
Витоша Бистрица
Надежда Доброславци - Витоша Бистрица
19 мар. 2022
- 16:00
Банско
1 0
Пирин Разлог
Банско - Пирин Разлог
19 мар. 2022
- 16:00
Рилски Спортист
5 1
Септември София II
Рилски Спортист - Септември София II
19 мар. 2022
- 16:00
Ботев Ихтиман
0 0
Пирин Гоце Делчев
Ботев Ихтиман - Пирин Гоце Делчев
19 мар. 2022
- 16:00
Кюстендил
2 0
Вихрен
Кюстендил - Вихрен
Кръг 25
23 мар. 2022
- 16:00
Кюстендил
2 0
Пирин Благоевград II
Кюстендил - Пирин Благоевград II
23 мар. 2022
- 16:00
Вихрен
1 1
Ботев Ихтиман
Вихрен - Ботев Ихтиман
23 мар. 2022
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Рилски Спортист
Пирин Гоце Делчев - Рилски Спортист
23 мар. 2022
- 16:00
Септември София II
3 4
Банско
Септември София II - Банско
23 мар. 2022
- 16:00
Пирин Разлог
1 1
Надежда Доброславци
Пирин Разлог - Надежда Доброславци
23 мар. 2022
- 16:00
Витоша Бистрица
3 0
Костинброд
Витоша Бистрица - Костинброд
23 мар. 2022
- 16:00
Балкан Благоевград
1 0
Сливнишки Герой
Балкан Благоевград - Сливнишки Герой
23 мар. 2022
- 16:00
Беласица
5 0
Оборище
Беласица - Оборище
23 мар. 2022
- 16:00
Чавдар Етрополе
3 0
Хебър II
Чавдар Етрополе - Хебър II
30 мар. 2022
- 16:00
Гранит Владая
2 0
Левски Чепинци
Гранит Владая - Левски Чепинци
Кръг 26
26 мар. 2022
- 16:00
Пирин Благоевград II
0 5
Чавдар Етрополе
Пирин Благоевград II - Чавдар Етрополе
26 мар. 2022
- 16:00
Хебър II
4 0
Гранит Владая
Хебър II - Гранит Владая
26 мар. 2022
- 16:00
Левски Чепинци
0 4
Беласица
Левски Чепинци - Беласица
26 мар. 2022
- 16:00
Оборище
1 0
Балкан Благоевград
Оборище - Балкан Благоевград
26 мар. 2022
- 16:00
Сливнишки Герой
0 1
Витоша Бистрица
Сливнишки Герой - Витоша Бистрица
26 мар. 2022
- 16:00
Костинброд
3 3
Пирин Разлог
Костинброд - Пирин Разлог
26 мар. 2022
- 16:00
Надежда Доброславци
2 1
Септември София II
Надежда Доброславци - Септември София II
26 мар. 2022
- 16:00
Банско
3 1
Пирин Гоце Делчев
Банско - Пирин Гоце Делчев
26 мар. 2022
- 16:00
Рилски Спортист
2 0
Вихрен
Рилски Спортист - Вихрен
26 мар. 2022
- 16:00
Ботев Ихтиман
0 2
Кюстендил
Ботев Ихтиман - Кюстендил
Кръг 27
2 апр. 2022
- 14:00
Вихрен
0 3
Банско
Вихрен - Банско
2 апр. 2022
- 17:00
Ботев Ихтиман
1 0
Пирин Благоевград II
Ботев Ихтиман - Пирин Благоевград II
2 апр. 2022
- 17:00
Кюстендил
1 1
Рилски Спортист
Кюстендил - Рилски Спортист
2 апр. 2022
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
1 0
Надежда Доброславци
Пирин Гоце Делчев - Надежда Доброславци
2 апр. 2022
- 17:00
Септември София II
3 1
Костинброд
Септември София II - Костинброд
2 апр. 2022
- 17:00
Пирин Разлог
4 3
Сливнишки Герой
Пирин Разлог - Сливнишки Герой
2 апр. 2022
- 17:00
Витоша Бистрица
1 1
Оборище
Витоша Бистрица - Оборище
2 апр. 2022
- 17:00
Балкан Благоевград
5 1
Левски Чепинци
Балкан Благоевград - Левски Чепинци
2 апр. 2022
- 17:00
Беласица
1 0
Хебър II
Беласица - Хебър II
2 апр. 2022
- 17:00
Гранит Владая
1 1
Чавдар Етрополе
Гранит Владая - Чавдар Етрополе
Кръг 28
9 апр. 2022
- 17:00
Пирин Благоевград II
0 1
Гранит Владая
Пирин Благоевград II - Гранит Владая
9 апр. 2022
- 17:00
Чавдар Етрополе
1 1
Беласица
Чавдар Етрополе - Беласица
9 апр. 2022
- 17:00
Хебър II
4 1
Балкан Благоевград
Хебър II - Балкан Благоевград
9 апр. 2022
- 17:00
Левски Чепинци
0 0
Витоша Бистрица
Левски Чепинци - Витоша Бистрица
9 апр. 2022
- 17:00
Оборище
4 2
Пирин Разлог
Оборище - Пирин Разлог
9 апр. 2022
- 17:00
Сливнишки Герой
2 3
Септември София II
Сливнишки Герой - Септември София II
9 апр. 2022
- 17:00
Костинброд
1 0
Пирин Гоце Делчев
Костинброд - Пирин Гоце Делчев
9 апр. 2022
- 17:00
Надежда Доброславци
3 0
Вихрен
Надежда Доброславци - Вихрен
9 апр. 2022
- 17:00
Банско
0 0
Кюстендил
Банско - Кюстендил
9 апр. 2022
- 17:00
Рилски Спортист
1 2
Ботев Ихтиман
Рилски Спортист - Ботев Ихтиман
Кръг 29
16 апр. 2022
- 17:00
Рилски Спортист
2 0
Пирин Благоевград II
Рилски Спортист - Пирин Благоевград II
16 апр. 2022
- 17:00
Ботев Ихтиман
2 3
Банско
Ботев Ихтиман - Банско
16 апр. 2022
- 17:00
Кюстендил
3 0
Надежда Доброславци
Кюстендил - Надежда Доброславци
16 апр. 2022
- 17:00
Вихрен
1 1
Костинброд
Вихрен - Костинброд
16 апр. 2022
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Сливнишки Герой
Пирин Гоце Делчев - Сливнишки Герой
16 апр. 2022
- 17:00
Септември София II
1 4
Оборище
Септември София II - Оборище
16 апр. 2022
- 17:00
Пирин Разлог
5 0
Левски Чепинци
Пирин Разлог - Левски Чепинци
16 апр. 2022
- 17:00
Витоша Бистрица
4 0
Хебър II
Витоша Бистрица - Хебър II
16 апр. 2022
- 17:00
Балкан Благоевград
0 0
Чавдар Етрополе
Балкан Благоевград - Чавдар Етрополе
16 апр. 2022
- 17:00
Беласица
3 1
Гранит Владая
Беласица - Гранит Владая
Кръг 30
20 апр. 2022
- 17:00
Пирин Благоевград II
0 2
Беласица
Пирин Благоевград II - Беласица
20 апр. 2022
- 17:00
Чавдар Етрополе
1 2
Витоша Бистрица
Чавдар Етрополе - Витоша Бистрица
20 апр. 2022
- 17:00
Хебър II
1 1
Пирин Разлог
Хебър II - Пирин Разлог
20 апр. 2022
- 17:00
Левски Чепинци
0 6
Септември София II
Левски Чепинци - Септември София II
20 апр. 2022
- 17:00
Оборище
3 2
Пирин Гоце Делчев
Оборище - Пирин Гоце Делчев
20 апр. 2022
- 17:00
Костинброд
0 5
Кюстендил
Костинброд - Кюстендил
20 апр. 2022
- 17:00
Надежда Доброславци
1 0
Ботев Ихтиман
Надежда Доброславци - Ботев Ихтиман
20 апр. 2022
- 17:00
Банско
3 1
Рилски Спортист
Банско - Рилски Спортист
27 апр. 2022
- 17:00
Гранит Владая
2 1
Балкан Благоевград
Гранит Владая - Балкан Благоевград
11 май 2022
- 17:00
Сливнишки Герой
1 0
Вихрен
Сливнишки Герой - Вихрен
Кръг 31
30 апр. 2022
- 17:00
Банско
1 0
Пирин Благоевград II
Банско - Пирин Благоевград II
30 апр. 2022
- 17:00
Рилски Спортист
4 1
Надежда Доброславци
Рилски Спортист - Надежда Доброславци
30 апр. 2022
- 17:00
Ботев Ихтиман
1 2
Костинброд
Ботев Ихтиман - Костинброд
30 апр. 2022
- 17:00
Кюстендил
3 0
Сливнишки Герой
Кюстендил - Сливнишки Герой
30 апр. 2022
- 17:00
Вихрен
5 1
Оборище
Вихрен - Оборище
30 апр. 2022
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
6 0
Левски Чепинци
Пирин Гоце Делчев - Левски Чепинци
30 апр. 2022
- 17:00
Септември София II
0 0
Хебър II
Септември София II - Хебър II
30 апр. 2022
- 17:00
Пирин Разлог
1 0
Чавдар Етрополе
Пирин Разлог - Чавдар Етрополе
30 апр. 2022
- 17:00
Витоша Бистрица
2 0
Гранит Владая
Витоша Бистрица - Гранит Владая
30 апр. 2022
- 17:00
Балкан Благоевград
2 1
Беласица
Балкан Благоевград - Беласица
Кръг 32
4 май 2022
- 18:00
Чавдар Етрополе
2 0
Септември София II
Чавдар Етрополе - Септември София II
4 май 2022
- 18:00
Хебър II
1 1
Пирин Гоце Делчев
Хебър II - Пирин Гоце Делчев
4 май 2022
- 18:00
Левски Чепинци
0 3
Вихрен
Левски Чепинци - Вихрен
4 май 2022
- 18:00
Оборище
0 4
Кюстендил
Оборище - Кюстендил
4 май 2022
- 18:00
Сливнишки Герой
2 0
Ботев Ихтиман
Сливнишки Герой - Ботев Ихтиман
4 май 2022
- 18:00
Костинброд
1 0
Рилски Спортист
Костинброд - Рилски Спортист
4 май 2022
- 18:00
Надежда Доброславци
1 1
Банско
Надежда Доброславци - Банско
4 май 2022
- 18:00
Пирин Благоевград II
0 0
Балкан Благоевград
Пирин Благоевград II - Балкан Благоевград
4 май 2022
- 18:00
Беласица
1 1
Витоша Бистрица
Беласица - Витоша Бистрица
4 май 2022
- 18:00
Гранит Владая
2 1
Пирин Разлог
Гранит Владая - Пирин Разлог
Кръг 33
7 май 2022
- 18:00
Надежда Доброславци
4 0
Пирин Благоевград II
Надежда Доброславци - Пирин Благоевград II
7 май 2022
- 18:00
Банско
0 0
Костинброд
Банско - Костинброд
7 май 2022
- 18:00
Рилски Спортист
2 1
Сливнишки Герой
Рилски Спортист - Сливнишки Герой
7 май 2022
- 18:00
Ботев Ихтиман
2 1
Оборище
Ботев Ихтиман - Оборище
7 май 2022
- 18:00
Кюстендил
4 1
Левски Чепинци
Кюстендил - Левски Чепинци
7 май 2022
- 18:00
Вихрен
2 0
Хебър II
Вихрен - Хебър II
7 май 2022
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Чавдар Етрополе
Пирин Гоце Делчев - Чавдар Етрополе
7 май 2022
- 18:00
Септември София II
5 0
Гранит Владая
Септември София II - Гранит Владая
7 май 2022
- 18:00
Пирин Разлог
0 2
Беласица
Пирин Разлог - Беласица
7 май 2022
- 18:00
Витоша Бистрица
4 0
Балкан Благоевград
Витоша Бистрица - Балкан Благоевград
Кръг 34
13 май 2022
- 18:00
Хебър II
3 0
Кюстендил
Хебър II - Кюстендил
14 май 2022
- 18:00
Пирин Благоевград II
0 3
Витоша Бистрица
Пирин Благоевград II - Витоша Бистрица
14 май 2022
- 18:00
Балкан Благоевград
1 1
Пирин Разлог
Балкан Благоевград - Пирин Разлог
14 май 2022
- 18:00
Беласица
5 0