България: Втора Лига 2022 – 2023

България: Втора Лига 2022 - 2023

2022-2023

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
5
3
2
0
7
3
4
11
2
5
3
1
1
11
4
7
10
3
5
2
3
0
7
4
3
9
4
5
2
2
1
9
4
5
8
5
Монтана
з п р п р
>
5
2
2
1
7
5
2
8
6
Дунав Русе
п р п з з
>
5
2
1
2
7
6
1
7
7
Литекс
з з п р п
>
5
2
1
2
8
5
3
7
8
5
2
1
2
6
6
0
7
9
ЦСКА 1948 II
р р р р п
>
5
1
4
0
4
3
1
7
10
5
2
1
2
6
7
-1
7
11
Янтра
р р р р п
>
5
1
4
0
6
5
1
7
12
5
1
3
1
5
6
-1
6
13
Беласица
п з п з з
>
5
2
0
3
5
7
-2
6
14
5
2
0
3
6
9
-3
6
15
Добруджа
з п р р з
>
5
1
2
2
6
7
-1
5
16
Лудогорец II
з р з п з
>
5
1
1
3
3
9
-6
4
17
Созопол
з з з п з
>
5
1
0
4
2
12
-10
3
18
5
0
2
3
2
5
-3
2
- Първа лига
- Изпадане
покажи на цял екран
Струмска Слава
Спартак Плевен
Етър Велико Търново
Миньор Перник
Монтана
Дунав Русе
Литекс
Левски Крумовград
ЦСКА 1948 II
Витоша Бистрица
Янтра
Спортист Своге
Беласица
Марица Пловдив
Добруджа
Лудогорец II
Созопол
Ботев Пловдив II
1 Струмска Слава 1–0 1–0 2–0
2 Спартак Плевен 2–2 4–0 3–1
3 Етър Велико Търново 1–1 3–1
4 Миньор Перник 0–0 3–0 5–1
5 Монтана 0–1 3–1 2–1
6 Дунав Русе 0–1 2–1
7 Литекс 1–3 3–1 4–0
8 Левски Крумовград 1–1 3–1
9 ЦСКА 1948 II 1–1 1–1 1–0
10 Витоша Бистрица 2–2 1–2 1–0
11 Янтра 2–2 0–0
12 Спортист Своге 0–0 2–2 0–2
13 Беласица 0–1 2–1 1–0
14 Марица Пловдив 1–0 3–0
15 Добруджа 1–1 2–0
16 Лудогорец II 1–0 0–0
17 Созопол 0–2 2–1
18 Ботев Пловдив II 1–1 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
14 юли 2022
- 20:30
Монтана
0 1
Етър Велико Търново
Монтана - Етър Велико Търново
16 юли 2022
- 18:30
Витоша Бистрица
1 0
Ботев Пловдив II
Витоша Бистрица - Ботев Пловдив II
16 юли 2022
- 18:30
Спортист Своге
0 2
Левски Крумовград
Спортист Своге - Левски Крумовград
16 юли 2022
- 18:30
Миньор Перник
5 1
Лудогорец II
Миньор Перник - Лудогорец II
16 юли 2022
- 18:30
Струмска Слава
2 0
Созопол
Струмска Слава - Созопол
16 юли 2022
- 18:30
Спартак Плевен
4 0
Марица Пловдив
Спартак Плевен - Марица Пловдив
16 юли 2022
- 20:00
Литекс
1 3
Дунав Русе
Литекс - Дунав Русе
18 юли 2022
- 18:30
ЦСКА 1948 II
1 1
Янтра
ЦСКА 1948 II - Янтра
19 юли 2022
- 18:00
Беласица
2 1
Добруджа
Беласица - Добруджа
Кръг 2
23 юли 2022
- 18:30
Марица Пловдив
1 0
Литекс
Марица Пловдив - Литекс
23 юли 2022
- 18:30
Янтра
2 2
Струмска Слава
Янтра - Струмска Слава
23 юли 2022
- 18:30
Левски Крумовград
3 1
Беласица
Левски Крумовград - Беласица
23 юли 2022
- 20:00
Етър Велико Търново
1 1
Дунав Русе
Етър Велико Търново - Дунав Русе
23 юли 2022
- 20:00
Лудогорец II
0 0
ЦСКА 1948 II
Лудогорец II - ЦСКА 1948 II
24 юли 2022
- 18:30
Добруджа
2 0
Миньор Перник
Добруджа - Миньор Перник
24 юли 2022
- 20:00
Монтана
3 1
Витоша Бистрица
Монтана - Витоша Бистрица
25 юли 2022
- 18:30
Ботев Пловдив II
1 1
Спортист Своге
Ботев Пловдив II - Спортист Своге
26 юли 2022
- 18:00
Созопол
0 2
Спартак Плевен
Созопол - Спартак Плевен
Кръг 3
30 юли 2022
- 18:00
Витоша Бистрица
2 2
Етър Велико Търново
Витоша Бистрица - Етър Велико Търново
30 юли 2022
- 18:00
Спортист Своге
2 2
Монтана
Спортист Своге - Монтана
30 юли 2022
- 18:00
ЦСКА 1948 II
1 1
Добруджа
ЦСКА 1948 II - Добруджа
30 юли 2022
- 18:00
Струмска Слава
1 0
Лудогорец II
Струмска Слава - Лудогорец II
30 юли 2022
- 18:30
Дунав Русе
2 1
Марица Пловдив
Дунав Русе - Марица Пловдив
31 юли 2022
- 18:00
Спартак Плевен
2 2
Янтра
Спартак Плевен - Янтра
31 юли 2022
- 20:00
Литекс
4 0
Созопол
Литекс - Созопол
1 авг. 2022
- 19:00
Беласица
1 0
Ботев Пловдив II
Беласица - Ботев Пловдив II
2 авг. 2022
- 18:00
Миньор Перник
3 0
Левски Крумовград
Миньор Перник - Левски Крумовград
Кръг 4
6 авг. 2022
- 18:00
Янтра
0 0
Литекс
Янтра - Литекс
6 авг. 2022
- 18:00
Лудогорец II
1 0
Спартак Плевен
Лудогорец II - Спартак Плевен
6 авг. 2022
- 18:00
Добруджа
1 1
Струмска Слава
Добруджа - Струмска Слава
6 авг. 2022
- 20:00
Етър Велико Търново
3 1
Марица Пловдив
Етър Велико Търново - Марица Пловдив
6 авг. 2022
- 20:00
Монтана
2 1
Беласица
Монтана - Беласица
7 авг. 2022
- 18:00
Левски Крумовград
1 1
ЦСКА 1948 II
Левски Крумовград - ЦСКА 1948 II
7 авг. 2022
- 18:00
Витоша Бистрица
1 2
Спортист Своге
Витоша Бистрица - Спортист Своге
8 авг. 2022
- 18:00
Ботев Пловдив II
1 1
Миньор Перник
Ботев Пловдив II - Миньор Перник
9 авг. 2022
- 18:00
Созопол
2 1
Дунав Русе
Созопол - Дунав Русе
Кръг 5
13 авг. 2022
- 18:00
Спортист Своге
0 0
Етър Велико Търново
Спортист Своге - Етър Велико Търново
13 авг. 2022
- 18:00
Беласица
0 1
Витоша Бистрица
Беласица - Витоша Бистрица
13 авг. 2022
- 18:00
Миньор Перник
0 0
Монтана
Миньор Перник - Монтана
13 авг. 2022
- 18:00
Спартак Плевен
3 1
Добруджа
Спартак Плевен - Добруджа
13 авг. 2022
- 18:00
Марица Пловдив
3 0
Созопол
Марица Пловдив - Созопол
13 авг. 2022
- 20:00
Дунав Русе
0 1
Янтра
Дунав Русе - Янтра
14 авг. 2022
- 18:00
ЦСКА 1948 II
1 0
Ботев Пловдив II
ЦСКА 1948 II - Ботев Пловдив II
15 авг. 2022
- 20:00
Литекс
3 1
Лудогорец II
Литекс - Лудогорец II
16 авг. 2022
- 18:00
Струмска Слава
1 0
Левски Крумовград
Струмска Слава - Левски Крумовград
Кръг 6
19 авг. 2022
- 18:30
Витоша Бистрица
- -
Миньор Перник
Витоша Бистрица - Миньор Перник
20 авг. 2022
- 18:00
Янтра
- -
Марица Пловдив
Янтра - Марица Пловдив
20 авг. 2022
- 18:00
Лудогорец II
- -
Дунав Русе
Лудогорец II - Дунав Русе
20 авг. 2022
- 18:00
Добруджа
- -
Литекс
Добруджа - Литекс
20 авг. 2022
- 18:00
Спортист Своге
- -
Беласица
Спортист Своге - Беласица
20 авг. 2022
- 20:00
Етър Велико Търново
- -
Созопол
Етър Велико Търново - Созопол
22 авг. 2022
- 18:00
Ботев Пловдив II
- -
Струмска Слава
Ботев Пловдив II - Струмска Слава
22 авг. 2022
- 20:00
Монтана
- -
ЦСКА 1948 II
Монтана - ЦСКА 1948 II
23 авг. 2022
- 18:00
Левски Крумовград
- -
Спартак Плевен
Левски Крумовград - Спартак Плевен
Кръг 7
26 авг. 2022
- 18:00
Струмска Слава
- -
Монтана
Струмска Слава - Монтана
27 авг. 2022
- 18:00
Миньор Перник
- -
Спортист Своге
Миньор Перник - Спортист Своге
27 авг. 2022
- 18:00
Марица Пловдив
- -
Лудогорец II
Марица Пловдив - Лудогорец II
27 авг. 2022
- 18:00
Созопол
- -
Янтра
Созопол - Янтра
27 авг. 2022
- 20:00
Дунав Русе
- -
Добруджа
Дунав Русе - Добруджа
28 авг. 2022
- 18:00
Спартак Плевен
- -
Ботев Пловдив II
Спартак Плевен - Ботев Пловдив II
28 авг. 2022
- 20:00
Литекс
- -
Левски Крумовград
Литекс - Левски Крумовград
30 авг. 2022
- 18:00
Беласица
- -
Етър Велико Търново
Беласица - Етър Велико Търново
30 авг. 2022
- 18:00
ЦСКА 1948 II
- -
Витоша Бистрица
ЦСКА 1948 II - Витоша Бистрица
Кръг 8
3 сеп. 2022
- 17:00
Добруджа
- -
Марица Пловдив
Добруджа - Марица Пловдив
3 сеп. 2022
- 17:00
Левски Крумовград
- -
Дунав Русе
Левски Крумовград - Дунав Русе
4 сеп. 2022
- 17:00
Ботев Пловдив II
- -
Литекс
Ботев Пловдив II - Литекс
4 сеп. 2022
- 19:00
Етър Велико Търново
- -
Янтра
Етър Велико Търново - Янтра
5 сеп. 2022
- 17:00
Лудогорец II
- -
Созопол
Лудогорец II - Созопол
5 сеп. 2022
- 17:00
Витоша Бистрица
- -
Струмска Слава
Витоша Бистрица - Струмска Слава
5 сеп. 2022
- 17:00
Спортист Своге
- -
ЦСКА 1948 II
Спортист Своге - ЦСКА 1948 II
6 сеп. 2022
- 16:00
Беласица
- -
Миньор Перник
Беласица - Миньор Перник
6 сеп. 2022
- 18:30
Монтана
- -
Спартак Плевен
Монтана - Спартак Плевен
Кръг 9
10 сеп. 2022
- 17:00
Струмска Слава
- -
Спортист Своге
Струмска Слава - Спортист Своге
10 сеп. 2022
- 17:00
Марица Пловдив
- -
Левски Крумовград
Марица Пловдив - Левски Крумовград
10 сеп. 2022
- 17:00
Созопол
- -
Добруджа
Созопол - Добруджа
10 сеп. 2022
- 19:00
Дунав Русе
- -
Ботев Пловдив II
Дунав Русе - Ботев Пловдив II
11 сеп. 2022
- 17:00
ЦСКА 1948 II
- -
Беласица
ЦСКА 1948 II - Беласица
11 сеп. 2022
- 17:00
Спартак Плевен
- -
Витоша Бистрица
Спартак Плевен - Витоша Бистрица
11 сеп. 2022
- 19:00
Литекс
- -
Монтана
Литекс - Монтана
12 сеп. 2022
- 17:00
Янтра
- -
Лудогорец II
Янтра - Лудогорец II
13 сеп. 2022
- 17:00
Миньор Перник
- -
Етър Велико Търново
Миньор Перник - Етър Велико Търново
Кръг 10
17 сеп. 2022
- 17:00
Спортист Своге
- -
Спартак Плевен
Спортист Своге - Спартак Плевен
17 сеп. 2022
- 17:00
Беласица
- -
Струмска Слава
Беласица - Струмска Слава
17 сеп. 2022
- 17:00
Миньор Перник
- -
ЦСКА 1948 II
Миньор Перник - ЦСКА 1948 II
17 сеп. 2022
- 17:00
Добруджа
- -
Янтра
Добруджа - Янтра
17 сеп. 2022
- 17:00
Левски Крумовград
- -
Созопол
Левски Крумовград - Созопол
17 сеп. 2022
- 17:00
Ботев Пловдив II
- -
Марица Пловдив
Ботев Пловдив II - Марица Пловдив
17 сеп. 2022
- 19:00
Етър Велико Търново
- -
Лудогорец II
Етър Велико Търново - Лудогорец II
18 сеп. 2022
- 14:00
Монтана
- -
Дунав Русе
Монтана - Дунав Русе
18 сеп. 2022
- 17:00
Витоша Бистрица
- -
Литекс
Витоша Бистрица - Литекс
Кръг 11
1 окт. 2022
ЦСКА 1948 II
- -
Етър Велико Търново
ЦСКА 1948 II - Етър Велико Търново
1 окт. 2022
Струмска Слава
- -
Миньор Перник
Струмска Слава - Миньор Перник
1 окт. 2022
Спартак Плевен
- -
Беласица
Спартак Плевен - Беласица
1 окт. 2022
Литекс
- -
Спортист Своге
Литекс - Спортист Своге
1 окт. 2022
Дунав Русе
- -
Витоша Бистрица
Дунав Русе - Витоша Бистрица
1 окт. 2022
Марица Пловдив
- -
Монтана
Марица Пловдив - Монтана
1 окт. 2022
Созопол
- -
Ботев Пловдив II
Созопол - Ботев Пловдив II
1 окт. 2022
Янтра
- -
Левски Крумовград
Янтра - Левски Крумовград
1 окт. 2022
Лудогорец II
- -
Добруджа
Лудогорец II - Добруджа
Кръг 12
8 окт. 2022
Етър Велико Търново
- -
Добруджа
Етър Велико Търново - Добруджа
8 окт. 2022
Левски Крумовград
- -
Лудогорец II
Левски Крумовград - Лудогорец II
8 окт. 2022
Ботев Пловдив II
- -
Янтра
Ботев Пловдив II - Янтра
8 окт. 2022
Монтана
- -
Созопол
Монтана - Созопол
8 окт. 2022
Витоша Бистрица
- -
Марица Пловдив
Витоша Бистрица - Марица Пловдив
8 окт. 2022
Спортист Своге
- -
Дунав Русе
Спортист Своге - Дунав Русе
8 окт. 2022
Беласица
- -
Литекс
Беласица - Литекс
8 окт. 2022
Миньор Перник
- -
Спартак Плевен
Миньор Перник - Спартак Плевен
8 окт. 2022
ЦСКА 1948 II
- -
Струмска Слава
ЦСКА 1948 II - Струмска Слава
Кръг 13
15 окт. 2022
Струмска Слава
- -
Етър Велико Търново
Струмска Слава - Етър Велико Търново
15 окт. 2022
Спартак Плевен
- -
ЦСКА 1948 II
Спартак Плевен - ЦСКА 1948 II
15 окт. 2022
Литекс
- -
Миньор Перник
Литекс - Миньор Перник
15 окт. 2022
Дунав Русе
- -
Беласица
Дунав Русе - Беласица
15 окт. 2022
Марица Пловдив
- -
Спортист Своге
Марица Пловдив - Спортист Своге
15 окт. 2022
Созопол
- -
Витоша Бистрица
Созопол - Витоша Бистрица
15 окт. 2022
Янтра
- -
Монтана
Янтра - Монтана
15 окт. 2022
Лудогорец II
- -
Ботев Пловдив II
Лудогорец II - Ботев Пловдив II
15 окт. 2022
Добруджа
- -
Левски Крумовград
Добруджа - Левски Крумовград
Кръг 14
22 окт. 2022
Етър Велико Търново
- -
Левски Крумовград
Етър Велико Търново - Левски Крумовград
22 окт. 2022
Ботев Пловдив II
- -
Добруджа
Ботев Пловдив II - Добруджа
22 окт. 2022
Монтана
- -
Лудогорец II
Монтана - Лудогорец II
22 окт. 2022
Витоша Бистрица
- -
Янтра
Витоша Бистрица - Янтра
22 окт. 2022
Спортист Своге
- -
Созопол
Спортист Своге - Созопол
22 окт. 2022
Беласица
- -
Марица Пловдив
Беласица - Марица Пловдив
22 окт. 2022
Миньор Перник
- -
Дунав Русе
Миньор Перник - Дунав Русе
22 окт. 2022
ЦСКА 1948 II
- -
Литекс
ЦСКА 1948 II - Литекс
22 окт. 2022
Струмска Слава
- -
Спартак Плевен
Струмска Слава - Спартак Плевен
Кръг 15
29 окт. 2022
Спартак Плевен
- -
Етър Велико Търново
Спартак Плевен - Етър Велико Търново
29 окт. 2022
Литекс
- -
Струмска Слава
Литекс - Струмска Слава
29 окт. 2022
Дунав Русе
- -
ЦСКА 1948 II
Дунав Русе - ЦСКА 1948 II
29 окт. 2022
Марица Пловдив
- -
Миньор Перник
Марица Пловдив - Миньор Перник
29 окт. 2022
Созопол
- -
Беласица
Созопол - Беласица
29 окт. 2022
Янтра
- -
Спортист Своге
Янтра - Спортист Своге
29 окт. 2022
Лудогорец II
- -
Витоша Бистрица
Лудогорец II - Витоша Бистрица
29 окт. 2022
Добруджа
- -
Монтана
Добруджа - Монтана
29 окт. 2022
Левски Крумовград
- -
Ботев Пловдив II
Левски Крумовград - Ботев Пловдив II
Кръг 16
5 ное. 2022
Етър Велико Търново
- -
Ботев Пловдив II
Етър Велико Търново - Ботев Пловдив II
5 ное. 2022
Монтана
- -
Левски Крумовград
Монтана - Левски Крумовград
5 ное. 2022
Витоша Бистрица
- -
Добруджа
Витоша Бистрица - Добруджа
5 ное. 2022
Спортист Своге
- -
Лудогорец II
Спортист Своге - Лудогорец II
5 ное. 2022
Беласица
- -
Янтра
Беласица - Янтра
5 ное. 2022
Миньор Перник
- -
Созопол
Миньор Перник - Созопол
5 ное. 2022
ЦСКА 1948 II
- -
Марица Пловдив
ЦСКА 1948 II - Марица Пловдив
5 ное. 2022
Струмска Слава
- -
Дунав Русе
Струмска Слава - Дунав Русе
5 ное. 2022
Спартак Плевен
- -
Литекс
Спартак Плевен - Литекс
Кръг 17
12 ное. 2022
Литекс
- -
Етър Велико Търново
Литекс - Етър Велико Търново
12 ное. 2022
Дунав Русе
- -
Спартак Плевен
Дунав Русе - Спартак Плевен
12 ное. 2022
Марица Пловдив
- -
Струмска Слава
Марица Пловдив - Струмска Слава
12 ное. 2022
Созопол
- -
ЦСКА 1948 II
Созопол - ЦСКА 1948 II
12 ное. 2022
Янтра
- -
Миньор Перник
Янтра - Миньор Перник
12 ное. 2022
Лудогорец II
- -
Беласица
Лудогорец II - Беласица
12 ное. 2022
Добруджа
- -
Спортист Своге
Добруджа - Спортист Своге
12 ное. 2022
Левски Крумовград
- -
Витоша Бистрица
Левски Крумовград - Витоша Бистрица
12 ное. 2022
Ботев Пловдив II
- -
Монтана
Ботев Пловдив II - Монтана
Кръг 18
19 ное. 2022
Етър Велико Търново
- -
Монтана
Етър Велико Търново - Монтана
19 ное. 2022
Ботев Пловдив II
- -
Витоша Бистрица
Ботев Пловдив II - Витоша Бистрица
19 ное. 2022
Левски Крумовград
- -
Спортист Своге
Левски Крумовград - Спортист Своге
19 ное. 2022
Добруджа
- -
Беласица
Добруджа - Беласица
19 ное. 2022
Лудогорец II
- -
Миньор Перник
Лудогорец II - Миньор Перник
19 ное. 2022
Янтра
- -
ЦСКА 1948 II
Янтра - ЦСКА 1948 II
19 ное. 2022
Созопол
- -
Струмска Слава
Созопол - Струмска Слава
19 ное. 2022
Марица Пловдив
- -
Спартак Плевен
Марица Пловдив - Спартак Плевен
19 ное. 2022
Дунав Русе
- -
Литекс
Дунав Русе - Литекс
Кръг 19
11 фев. 2023
Дунав Русе
- -
Етър Велико Търново
Дунав Русе - Етър Велико Търново
11 фев. 2023
Литекс
- -
Марица Пловдив
Литекс - Марица Пловдив
11 фев. 2023
Спартак Плевен
- -
Созопол
Спартак Плевен - Созопол
11 фев. 2023
Струмска Слава
- -
Янтра
Струмска Слава - Янтра
11 фев. 2023
ЦСКА 1948 II
- -
Лудогорец II
ЦСКА 1948 II - Лудогорец II
11 фев. 2023
Миньор Перник
- -
Добруджа
Миньор Перник - Добруджа
11 фев. 2023
Беласица
- -
Левски Крумовград
Беласица - Левски Крумовград
11 фев. 2023
Спортист Своге
- -
Ботев Пловдив II
Спортист Своге - Ботев Пловдив II
11 фев. 2023
Витоша Бистрица
- -
Монтана
Витоша Бистрица - Монтана
Кръг 20
18 фев. 2023
Етър Велико Търново
- -
Витоша Бистрица
Етър Велико Търново - Витоша Бистрица
18 фев. 2023
Монтана
- -
Спортист Своге
Монтана - Спортист Своге
18 фев. 2023
Ботев Пловдив II
- -
Беласица
Ботев Пловдив II - Беласица
18 фев. 2023
Левски Крумовград
- -
Миньор Перник
Левски Крумовград - Миньор Перник
18 фев. 2023
Добруджа
- -
ЦСКА 1948 II
Добруджа - ЦСКА 1948 II
18 фев. 2023
Лудогорец II
- -
Струмска Слава
Лудогорец II - Струмска Слава
18 фев. 2023
Янтра
- -
Спартак Плевен
Янтра - Спартак Плевен
18 фев. 2023
Созопол
- -
Литекс
Созопол - Литекс
18 фев. 2023
Марица Пловдив
- -
Дунав Русе
Марица Пловдив - Дунав Русе
Кръг 21
25 фев. 2023
Марица Пловдив
- -
Етър Велико Търново
Марица Пловдив - Етър Велико Търново
25 фев. 2023
Дунав Русе
- -
Созопол
Дунав Русе - Созопол
25 фев. 2023
Литекс
- -
Янтра
Литекс - Янтра
25 фев. 2023
Спартак Плевен
- -
Лудогорец II
Спартак Плевен - Лудогорец II
25 фев. 2023
Струмска Слава
- -
Добруджа
Струмска Слава - Добруджа
25 фев. 2023
ЦСКА 1948 II
- -
Левски Крумовград
ЦСКА 1948 II - Левски Крумовград
25 фев. 2023
Миньор Перник
- -
Ботев Пловдив II
Миньор Перник - Ботев Пловдив II
25 фев. 2023
Беласица
- -
Монтана
Беласица - Монтана
25 фев. 2023
Спортист Своге
- -
Витоша Бистрица
Спортист Своге - Витоша Бистрица
Кръг 22
4 мар. 2023
Етър Велико Търново
- -
Спортист Своге
Етър Велико Търново - Спортист Своге
4 мар. 2023
Витоша Бистрица
- -
Беласица
Витоша Бистрица - Беласица
4 мар. 2023
Монтана
- -
Миньор Перник
Монтана - Миньор Перник
4 мар. 2023
Ботев Пловдив II
- -
ЦСКА 1948 II
Ботев Пловдив II - ЦСКА 1948 II
4 мар. 2023
Левски Крумовград
- -
Струмска Слава
Левски Крумовград - Струмска Слава
4 мар. 2023
Добруджа
- -
Спартак Плевен
Добруджа - Спартак Плевен
4 мар. 2023
Лудогорец II
- -
Литекс
Лудогорец II - Литекс
4 мар. 2023
Янтра
- -
Дунав Русе
Янтра - Дунав Русе
4 мар. 2023
Созопол
- -
Марица Пловдив
Созопол - Марица Пловдив
Кръг 23
11 мар. 2023
Созопол
- -
Етър Велико Търново
Созопол - Етър Велико Търново
11 мар. 2023
Марица Пловдив
- -
Янтра
Марица Пловдив - Янтра
11 мар. 2023
Дунав Русе
- -
Лудогорец II
Дунав Русе - Лудогорец II
11 мар. 2023
Литекс
- -
Добруджа
Литекс - Добруджа
11 мар. 2023
Спартак Плевен
- -
Левски Крумовград
Спартак Плевен - Левски Крумовград
11 мар. 2023
Струмска Слава
- -
Ботев Пловдив II
Струмска Слава - Ботев Пловдив II
11 мар. 2023
ЦСКА 1948 II
- -
Монтана
ЦСКА 1948 II - Монтана
11 мар. 2023
Миньор Перник
- -
Витоша Бистрица
Миньор Перник - Витоша Бистрица
11 мар. 2023
Беласица
- -
Спортист Своге
Беласица - Спортист Своге
Кръг 24
18 мар. 2023
Етър Велико Търново
- -
Беласица
Етър Велико Търново - Беласица
18 мар. 2023
Спортист Своге
- -
Миньор Перник
Спортист Своге - Миньор Перник
18 мар. 2023
Витоша Бистрица
- -
ЦСКА 1948 II
Витоша Бистрица - ЦСКА 1948 II
18 мар. 2023
Монтана
- -
Струмска Слава
Монтана - Струмска Слава
18 мар. 2023
Ботев Пловдив II
- -
Спартак Плевен
Ботев Пловдив II - Спартак Плевен
18 мар. 2023
Левски Крумовград
- -
Литекс
Левски Крумовград - Литекс
18 мар. 2023
Добруджа
- -
Дунав Русе
Добруджа - Дунав Русе
18 мар. 2023
Лудогорец II
- -
Марица Пловдив
Лудогорец II - Марица Пловдив
18 мар. 2023
Янтра
- -
Созопол
Янтра - Созопол
Кръг 25
1 апр. 2023
Янтра
- -
Етър Велико Търново
Янтра - Етър Велико Търново
1 апр. 2023
Созопол
- -
Лудогорец II
Созопол - Лудогорец II
1 апр. 2023
Марица Пловдив
- -
Добруджа
Марица Пловдив - Добруджа
1 апр. 2023
Дунав Русе
- -
Левски Крумовград
Дунав Русе - Левски Крумовград
1 апр. 2023
Литекс
- -
Ботев Пловдив II
Литекс - Ботев Пловдив II
1 апр. 2023
Спартак Плевен
- -
Монтана
Спартак Плевен - Монтана
1 апр. 2023
Струмска Слава
- -
Витоша Бистрица
Струмска Слава - Витоша Бистрица
1 апр. 2023
ЦСКА 1948 II
- -
Спортист Своге
ЦСКА 1948 II - Спортист Своге
1 апр. 2023
Миньор Перник
- -
Беласица
Миньор Перник - Беласица
Кръг 26
8 апр. 2023
Етър Велико Търново
- -
Миньор Перник
Етър Велико Търново - Миньор Перник
8 апр. 2023
Беласица
- -
ЦСКА 1948 II
Беласица - ЦСКА 1948 II
8 апр. 2023
Спортист Своге
- -
Струмска Слава
Спортист Своге - Струмска Слава
8 апр. 2023
Витоша Бистрица
- -
Спартак Плевен
Витоша Бистрица - Спартак Плевен
8 апр. 2023
Монтана
- -
Литекс
Монтана - Литекс
8 апр. 2023
Ботев Пловдив II
- -
Дунав Русе
Ботев Пловдив II - Дунав Русе
8 апр. 2023
Левски Крумовград
- -
Марица Пловдив
Левски Крумовград - Марица Пловдив
8 апр. 2023
Добруджа
- -
Созопол
Добруджа - Созопол
8 апр. 2023
Лудогорец II
- -
Янтра
Лудогорец II - Янтра
Кръг 27
15 апр. 2023
Лудогорец II
- -
Етър Велико Търново
Лудогорец II - Етър Велико Търново
15 апр. 2023
Янтра
- -
Добруджа
Янтра - Добруджа
15 апр. 2023
Созопол
- -
Левски Крумовград
Созопол - Левски Крумовград
15 апр. 2023
Марица Пловдив
- -
Ботев Пловдив II
Марица Пловдив - Ботев Пловдив II
15 апр. 2023
Дунав Русе
- -
Монтана
Дунав Русе - Монтана
15 апр. 2023
Литекс
- -
Витоша Бистрица
Литекс - Витоша Бистрица
15 апр. 2023
Спартак Плевен
- -
Спортист Своге
Спартак Плевен - Спортист Своге
15 апр. 2023
Струмска Слава
- -
Беласица
Струмска Слава - Беласица
15 апр. 2023
ЦСКА 1948 II
- -
Миньор Перник
ЦСКА 1948 II - Миньор Перник
Кръг 28
22 апр. 2023
Етър Велико Търново
- -
ЦСКА 1948 II
Етър Велико Търново - ЦСКА 1948 II
22 апр. 2023
Миньор Перник
- -
Струмска Слава
Миньор Перник - Струмска Слава
22 апр. 2023
Беласица
- -
Спартак Плевен
Беласица - Спартак Плевен
22 апр. 2023
Спортист Своге
- -
Литекс
Спортист Своге - Литекс
22 апр. 2023
Витоша Бистрица
- -
Дунав Русе
Витоша Бистрица - Дунав Русе
22 апр. 2023
Монтана
- -
Марица Пловдив
Монтана - Марица Пловдив
22 апр. 2023
Ботев Пловдив II
- -
Созопол
Ботев Пловдив II - Созопол
22 апр. 2023
Левски Крумовград
- -
Янтра
Левски Крумовград - Янтра
22 апр. 2023
Добруджа
- -
Лудогорец II
Добруджа - Лудогорец II
Кръг 29
29 апр. 2023
Добруджа
- -
Етър Велико Търново
Добруджа - Етър Велико Търново
29 апр. 2023
Лудогорец II
- -
Левски Крумовград
Лудогорец II - Левски Крумовград
29 апр. 2023
Янтра
- -
Ботев Пловдив II
Янтра - Ботев Пловдив II
29 апр. 2023
Созопол
- -
Монтана
Созопол - Монтана
29 апр. 2023
Марица Пловдив
- -
Витоша Бистрица
Марица Пловдив - Витоша Бистрица
29 апр. 2023
Дунав Русе
- -
Спортист Своге
Дунав Русе - Спортист Своге
29 апр. 2023
Литекс
- -
Беласица
Литекс - Беласица
29 апр. 2023
Спартак Плевен
- -
Миньор Перник
Спартак Плевен - Миньор Перник
29 апр. 2023
Струмска Слава
- -
ЦСКА 1948 II
Струмска Слава - ЦСКА 1948 II
Кръг 30
6 май 2023
Етър Велико Търново
- -
Струмска Слава
Етър Велико Търново - Струмска Слава
6 май 2023
ЦСКА 1948 II
- -
Спартак Плевен
ЦСКА 1948 II - Спартак Плевен
6 май 2023
Миньор Перник
- -
Литекс
Миньор Перник - Литекс
6 май 2023
Беласица
- -
Дунав Русе
Беласица - Дунав Русе
6 май 2023
Спортист Своге
- -
Марица Пловдив
Спортист Своге - Марица Пловдив
6 май 2023
Витоша Бистрица
- -
Созопол
Витоша Бистрица - Созопол
6 май 2023
Монтана
- -
Янтра
Монтана - Янтра
6 май 2023
Ботев Пловдив II
- -
Лудогорец II
Ботев Пловдив II - Лудогорец II
6 май 2023
Левски Крумовград
- -
Добруджа
Левски Крумовград - Добруджа
Кръг 31
13 май 2023
Левски Крумовград
- -
Етър Велико Търново
Левски Крумовград - Етър Велико Търново
13 май 2023
Добруджа
- -
Ботев Пловдив II
Добруджа - Ботев Пловдив II
13 май 2023
Лудогорец II
- -
Монтана
Лудогорец II - Монтана
13 май 2023
Янтра
- -
Витоша Бистрица
Янтра - Витоша Бистрица
13 май 2023
Созопол
- -
Спортист Своге
Созопол - Спортист Своге
13 май 2023
Марица Пловдив
- -
Беласица
Марица Пловдив - Беласица
13 май 2023
Дунав Русе
- -
Миньор Перник
Дунав Русе - Миньор Перник
13 май 2023
Литекс
- -
ЦСКА 1948 II
Литекс - ЦСКА 1948 II
13 май 2023
Спартак Плевен
- -
Струмска Слава
Спартак Плевен - Струмска Слава
Кръг 32
20 май 2023
Етър Велико Търново
- -
Спартак Плевен
Етър Велико Търново - Спартак Плевен
20 май 2023
Струмска Слава
- -
Литекс
Струмска Слава - Литекс
20 май 2023
ЦСКА 1948 II
- -
Дунав Русе
ЦСКА 1948 II - Дунав Русе
20 май 2023
Миньор Перник
- -
Марица Пловдив
Миньор Перник - Марица Пловдив
20 май 2023
Беласица
- -
Созопол
Беласица - Созопол
20 май 2023
Спортист Своге
- -
Янтра
Спортист Своге - Янтра
20 май 2023
Витоша Бистрица
- -
Лудогорец II
Витоша Бистрица - Лудогорец II
20 май 2023
Монтана
- -
Добруджа
Монтана - Добруджа
20 май 2023
Ботев Пловдив II
- -
Левски Крумовград
Ботев Пловдив II - Левски Крумовград
Кръг 33
27 май 2023
Ботев Пловдив II
- -
Етър Велико Търново
Ботев Пловдив II - Етър Велико Търново
27 май 2023
Левски Крумовград
- -
Монтана
Левски Крумовград - Монтана
27 май 2023
Добруджа
- -
Витоша Бистрица
Добруджа - Витоша Бистрица
27 май 2023
Лудогорец II
- -
Спортист Своге
Лудогорец II - Спортист Своге
27 май 2023
Янтра
- -
Беласица
Янтра - Беласица
27 май 2023
Созопол
- -
Миньор Перник
Созопол - Миньор Перник
27 май 2023
Марица Пловдив
- -
ЦСКА 1948 II
Марица Пловдив - ЦСКА 1948 II
27 май 2023
Дунав Русе
- -
Струмска Слава
Дунав Русе - Струмска Слава
27 май 2023
Литекс
- -
Спартак Плевен
Литекс - Спартак Плевен
Кръг 34
3 юни 2023
Етър Велико Търново
- -
Литекс
Етър Велико Търново - Литекс
3 юни 2023
Спартак Плевен
- -
Дунав Русе
Спартак Плевен - Дунав Русе
3 юни 2023
Струмска Слава
- -
Марица Пловдив
Струмска Слава - Марица Пловдив
3 юни 2023
ЦСКА 1948 II
- -
Созопол
ЦСКА 1948 II - Созопол
3 юни 2023
Миньор Перник
- -
Янтра
Миньор Перник - Янтра
3 юни 2023
Беласица
- -
Лудогорец II
Беласица - Лудогорец II
3 юни 2023
Спортист Своге
- -
Добруджа
Спортист Своге - Добруджа
3 юни 2023
Витоша Бистрица
- -
Левски Крумовград
Витоша Бистрица - Левски Крумовград
3 юни 2023
Монтана
- -
Ботев Пловдив II
Монтана - Ботев Пловдив II
Позиция#
Играч
Голове
1
3
2
Миньор Перник
3
3
Витоша Бистрица
2
4
Спартак Плевен
2
5
Литекс
2
6
Етър Велико Търново
2
7
Миньор Перник
2
8
Етър Велико Търново
2
9
Спортист Своге
2
10
Дунав Русе
1
11
Етър Велико Търново
1
12
Левски Крумовград
1
13
Миньор Перник
1
14
1
15
Спартак Плевен
1
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Дунав Русе
0
2
Етър Велико Търново
0
3
Етър Велико Търново
0
4
Етър Велико Търново
0
5
Левски Крумовград
0
6
Витоша Бистрица
0
7
Миньор Перник
0
8
Спартак Плевен
0
9
0
10
0
11
Беласица
0
12
Спартак Плевен
0
13
Литекс
0
14
Етър Велико Търново
0
15
Миньор Перник
0
#
Играч
Точки
1
Hristo Ivanov
Етър Велико Търново
Етър Велико Търново
1
0
0
1
2
Yani Pehlivanov
Етър Велико Търново
Етър Велико Търново
1
0
0
1
3
Nikolay Yankov
Етър Велико Търново
Етър Велико Търново
1
0
0
1
4
Михаил Минков
Монтана
Монтана
1
0
0
1
5
Zhivko Petkov
Етър Велико Търново
Етър Велико Търново
1
0
0
1
6
Димитър Стоянов
Монтана
Монтана
1
0
0
1
Втора професионална футболна лига или известната още като втора лига е български шампионат по футбол от второ ниво. През годините се нарича и Б група, както е известна сред мнозина и днес.Официално Б група в родният футбол съществува от 1950 година, но опити за създаването и има няколко години преди това. Историята познава и случаи, в които Б група е била регионална, тоест е имало източна и западна. Тогава двамата първенци са се класирали за А група, а вторите места играят бараж за определянето на бронзовия медалист. В момента в групата взимат участие 16 отбора., които играят всеки срещу всеки на разменено гостуване. Не са предвидени и плейофи. Първият отбор в класирането заема място в Първа лига, а пък отборите класирани на второ и трето място играят срещу съответно 12-тия и 13-тия отбор от А група в бараж за влизане в елита. Срещите от този тип се играят задължително на неутрален терен. Множество отбори, които в момента гледаме в А група са постигнали сериозни резултати и във втория ешелон на страната. Такива са например Берое, които са ставали 9 пъти шампион в Б група, вкарвали са и най-много голове – 113 в общо 38 срещи. На тази страница можете да следите всички предстоящи и изминали мачове от Българската Б група не само за настоящия сезон. В 7Sport ще намерите информация както за резултатите и формата на отборите, както и множество друга статистика за всеки един отбор от шампионата. Тя включва директните двубой между тимовете, среден брой голове, жълти и червени картони, както и голмайстори.

Втора Лига – ЧЗВ

7Спорт предлага подробна статистика за предстоящи и изминали мачове. Ще откриете множество информация за картони, голове, асистенции, среден брой удари към вратата, нарушения, корнери и др.
В страницата на Втора българска лига има всички мачове разделени по кръгове. Единственото което трябва да направите е да намерите това което ви интересува.
Лигата се състои от 20 отбора.
Да, редица дербита и плейофни двубои правят първенството интересно и динамично.
P