Чехия: МОЛ Къп 2022 – 2023

Чехия: МОЛ Къп 2022 – 2023

2022-2023
покажи на цял екран
14 сеп. 2022
- 17:30
Велвари
1 0
Пардубице
Велвари - Пардубице
14 сеп. 2022
- 17:30
Тасовице
2 2
Простейов
Тасовице - Простейов
14 сеп. 2022
- 17:30
Вшеховице
2 9
Вишков
Вшеховице - Вишков
14 сеп. 2022
- 17:30
Либчани
1 3
Дукла Прага
Либчани - Дукла Прага
14 сеп. 2022
- 17:30
Моторлет Прага
0 4
Яблонец
Моторлет Прага - Яблонец
14 сеп. 2022
- 17:30
Старт Бърно
0 3
Злин
Старт Бърно - Злин
14 сеп. 2022
- 17:30
Запи
2 1
Хурдим
Запи - Хурдим
14 сеп. 2022
- 17:00
Жижков
1 2
Теплице
Жижков - Теплице
14 сеп. 2022
- 17:30
Домажлице
4 1
Аритма Прага
Домажлице - Аритма Прага
21 сеп. 2022
- 17:00
Benátky nad Jizerou
1 2
Варнсдорф
Benátky nad Jizerou - Варнсдорф
21 сеп. 2022
- 19:00
Усти над Лабем
0 3
Бохемианс 1905
Усти над Лабем - Бохемианс 1905
21 сеп. 2022
- 19:30
Хомутов
0 5
Ческе Будейовице
Хомутов - Ческе Будейовице
21 сеп. 2022
- 17:30
Čáslav
0 11
Храдец Кралове
Čáslav - Храдец Кралове
14 сеп. 2022
- 17:30
Фридек Мистек
2 0
Опава
Фридек Мистек - Опава
14 сеп. 2022
- 17:30
Хлучин
2 0
Лишен
Хлучин - Лишен
21 сеп. 2022
- 17:00
Libišany
1 3
Ихлава
Libišany - Ихлава
14 сеп. 2022
- 17:30
Росице
0 4
Збройовка Бърно
Росице - Збройовка Бърно
14 сеп. 2022
- 17:30
Усти над Орлици
0 1
Хлумец над Цидлиноу
Усти над Орлици - Хлумец над Цидлиноу
13 сеп. 2022
- 17:30
Уничов
2 4
Сигма Оломоуц
Уничов - Сигма Оломоуц
21 сеп. 2022
- 17:00
Ханачка
3 3
Баник
Ханачка - Баник
21 сеп. 2022
- 17:30
Бзенец
1 2
Карвина
Бзенец - Карвина
20 сеп. 2022
- 17:30
Марианске Лазне
2 3
Прибрам
Марианске Лазне - Прибрам
14 сеп. 2022
- 17:30
Rokycany
1 5
Слован Либерец
Rokycany - Слован Либерец
14 сеп. 2022
- 17:30
Собеслав
3 1
Přeštice
Собеслав - Přeštice
14 сеп. 2022
- 17:30
Пжеперже
0 1
Мас Таборско
Пжеперже - Мас Таборско
21 сеп. 2022
- 17:30
Baník Most
1 4
Влашим
Baník Most - Влашим
13 сеп. 2022
- 17:30
Отроковице
1 5
Тринец
Отроковице - Тринец
Позиция#
Играч
Голове
1
Ческе Будейовице
4
2
Храдец Кралове
4
3
Сигма Оломоуц
3
4
Слован Либерец
2
5
Яблонец
2
6
Ханачка
2
7
Храдец Кралове
2
8
Бохемианс 1905
2
9
Храдец Кралове
2
10
Тринец
2
11
Вишков
2
12
Яблонец
1
13
Баник
1
14
Запи
1
15
Бохемианс 1905
1
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Баник
1
2
Слован Либерец
0
3
Яблонец
0
4
Яблонец
0
5
Ханачка
0
6
Ческе Будейовице
0
7
Запи
0
8
Ихлава
0
9
Бохемианс 1905
0
10
Слован Либерец
0
11
Слован Либерец
0
12
Яблонец
0
13
Прибрам
0
14
Слован Либерец
0
15
Простейов
0
#
Играч
Точки
1
M. Hlinka
Злин
Злин
0
0
1
5
2
M. Frydrych
Ханачка
Ханачка
1
0
0
1
3
Jakub Švec
Ческе Будейовице
Ческе Будейовице
1
0
0
1
4
Jaroslav Peřina
Ихлава
Ихлава
1
0
0
1
5
Marios Pourzitidis
Слован Либерец
Слован Либерец
1
0
0
1
6
J. Fleišman
Баник
Баник
1
0
0
1
7
V. Smrž
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
8
N. Kuzmanovič
Баник
Баник
1
0
0
1
9
Jan Knapik
Теплице
Теплице
1
0
0
1
10
T. Rataj
Опава
Опава
1
0
0
1
11
Dominik Gembicky
Тринец
Тринец
1
0
0
1
12
Petr Kurka
Пардубице
Пардубице
1
0
0
1
13
M. Chlumecký
Пардубице
Пардубице
1
0
0
1
14
Dominik Soukenik
Карвина
Карвина
1
0
0
1
15
Krystof Obadal
Тринец
Тринец
1
0
0
1
16
Stepan Chaloupek
Теплице
Теплице
1
0
0
1
17
M. Samiec
Тринец
Тринец
1
0
0
1
18
R. Bala
Отроковице
Отроковице
1
0
0
1
19
T. Hykel
Фридек Мистек
Фридек Мистек
1
0
0
1
20
J. Bazal
Жижков
Жижков
1
0
0
1
21
R. Zaloudek
Моторлет Прага
Моторлет Прага
1
0
0
1
22
D. Richter
Велвари
Велвари
1
0
0
1
23
M. Macek
Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
1
0
0
1
24
T. Matousek
Ханачка
Ханачка
1
0
0
1
25
R. Ottmar
Libišany
Libišany
1
0
0
1
26
M. Cupak
Ханачка
Ханачка
1
0
0
1
P