Япония: Лига 1 2020-2021

Лига 1 на Япония 2020-2021

2020-2021
Група A

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
2
1
0
10
5
5
7
2
Нагоя
п п р
>
3
2
1
0
6
2
4
7
3
3
1
0
2
5
6
-1
3
4
Шимзу
з з з
>
3
0
0
3
3
11
-8
0
Кавазаки Фронтале
Нагоя
Кашима Антлърс
Шимзу
1 Кавазаки Фронтале 5–1
2 Нагоя 1–0
3 Кашима Антлърс 2–3
4 Шимзу 2–3
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 фев. 2020
- 08:00
Нагоя
1 0
Кашима Антлърс
Нагоя - Кашима Антлърс
16 фев. 2020
- 08:00
Кавазаки Фронтале
5 1
Шимзу
Кавазаки Фронтале - Шимзу
Кръг 2
5 авг. 2020
- 13:00
Шимзу
0 3
Нагоя
Шимзу - Нагоя
5 авг. 2020
- 13:00
Кашима Антлърс
2 3
Кавазаки Фронтале
Кашима Антлърс - Кавазаки Фронтале
Кръг 3
12 авг. 2020
- 13:00
Нагоя
2 2
Кавазаки Фронтале
Нагоя - Кавазаки Фронтале
12 авг. 2020
- 13:00
Шимзу
2 3
Кашима Антлърс
Шимзу - Кашима Антлърс
Кръг 4
8 апр. 2020
- 12:00
Шимзу
- -
Нагоя
Шимзу - Нагоя
8 апр. 2020
- 12:00
Кавазаки Фронтале
- -
Кашима Антлърс
Кавазаки Фронтале - Кашима Антлърс
Кръг 5
22 апр. 2020
- 12:00
Кашима Антлърс
- -
Шимзу
Кашима Антлърс - Шимзу
22 апр. 2020
- 12:00
Нагоя
- -
Кавазаки Фронтале
Нагоя - Кавазаки Фронтале
Кръг 6
6 май 2020
- 07:00
Кашима Антлърс
- -
Нагоя
Кашима Антлърс - Нагоя
6 май 2020
- 07:00
Шимзу
- -
Кавазаки Фронтале
Шимзу - Кавазаки Фронтале
Група B

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
С-Осака
п п п
>
3
3
0
0
8
1
7
9
2
Урава
п з
>
2
1
0
1
5
3
2
3
3
1
0
0
1
1
4
-3
0
4
2
0
0
2
2
8
-6
0
С-Осака
Урава
Ямага
Вегалта Сендай
1 С-Осака 1–0 4–1
2 Урава 5–2
3 Ямага
4 Вегалта Сендай 0–3
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 фев. 2020
- 08:00
Урава
5 2
Вегалта Сендай
Урава - Вегалта Сендай
16 фев. 2020
- 09:00
С-Осака
4 1
Ямага
С-Осака - Ямага
Кръг 2
26 фев. 2020
- 12:00
Вегалта Сендай
- -
С-Осака
Вегалта Сендай - С-Осака
5 авг. 2020
- 13:00
С-Осака
1 0
Урава
С-Осака - Урава
Кръг 3
4 мар. 2020
- 12:00
Ямага
- -
Вегалта Сендай
Ямага - Вегалта Сендай
12 авг. 2020
- 13:00
Вегалта Сендай
0 3
С-Осака
Вегалта Сендай - С-Осака
Кръг 4
8 апр. 2020
- 12:00
С-Осака
- -
Вегалта Сендай
С-Осака - Вегалта Сендай
8 апр. 2020
- 12:00
Ямага
- -
Урава
Ямага - Урава
Кръг 5
22 апр. 2020
- 12:00
Вегалта Сендай
- -
Ямага
Вегалта Сендай - Ямага
22 апр. 2020
- 12:30
Урава
- -
С-Осака
Урава - С-Осака
Кръг 6
6 май 2020
- 07:00
Вегалта Сендай
- -
Урава
Вегалта Сендай - Урава
6 май 2020
- 07:00
Ямага
- -
С-Осака
Ямага - С-Осака
Група C

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
2
1
0
6
2
4
7
2
3
1
1
1
2
3
-1
4
3
2
1
0
1
3
2
1
3
4
2
0
0
2
0
4
-4
0
Консадоле Сапоро
Йокохама
Хирошима
Саган Тосу
1 Консадоле Сапоро
2 Йокохама 0–2
3 Хирошима
4 Саган Тосу 0–3 0–1
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 фев. 2020
- 08:00
Йокохама
0 2
Хирошима
Йокохама - Хирошима
16 фев. 2020
- 08:00
Саган Тосу
0 3
Консадоле Сапоро
Саган Тосу - Консадоле Сапоро
Кръг 2
5 авг. 2020
- 13:00
Саган Тосу
0 1
Йокохама
Саган Тосу - Йокохама
5 авг. 2020
- 13:00
Консадоле Сапоро
2 1
Хирошима
Консадоле Сапоро - Хирошима
Кръг 3
12 авг. 2020
- 12:00
Хирошима
- -
Саган Тосу
Хирошима - Саган Тосу
12 авг. 2020
- 13:00
Консадоле Сапоро
1 1
Йокохама
Консадоле Сапоро - Йокохама
Кръг 4
8 апр. 2020
- 12:00
Йокохама
- -
Саган Тосу
Йокохама - Саган Тосу
8 апр. 2020
- 12:00
Консадоле Сапоро
- -
Хирошима
Консадоле Сапоро - Хирошима
Кръг 5
22 апр. 2020
- 12:00
Саган Тосу
- -
Хирошима
Саган Тосу - Хирошима
22 апр. 2020
- 12:00
Консадоле Сапоро
- -
Йокохама
Консадоле Сапоро - Йокохама
Кръг 6
6 май 2020
- 07:00
Консадоле Сапоро
- -
Саган Тосу
Консадоле Сапоро - Саган Тосу
6 май 2020
- 07:00
Хирошима
- -
Йокохама
Хирошима - Йокохама
Група D

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
0
0
5
1
4
9
2
3
1
1
1
3
3
0
4
3
Шонан
п з з
>
3
1
0
2
2
3
-1
3
4
3
0
1
2
2
5
-3
1
Кашива Рейсол
Гамба Осака
Шонан
Ойта Тринита
1 Кашива Рейсол 3–1
2 Гамба Осака 0–1
3 Шонан 1–0
4 Ойта Тринита 1–1
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 фев. 2020
- 09:00
Шонан
1 0
Ойта Тринита
Шонан - Ойта Тринита
16 фев. 2020
- 09:00
Гамба Осака
0 1
Кашива Рейсол
Гамба Осака - Кашива Рейсол
Кръг 2
5 авг. 2020
- 13:00
Кашива Рейсол
1 0
Шонан
Кашива Рейсол - Шонан
5 авг. 2020
- 13:00
Ойта Тринита
1 1
Гамба Осака
Ойта Тринита - Гамба Осака
Кръг 3
12 авг. 2020
- 13:00
Кашива Рейсол
3 1
Ойта Тринита
Кашива Рейсол - Ойта Тринита
12 авг. 2020
- 13:30
Шонан
1 2
Гамба Осака
Шонан - Гамба Осака
Кръг 4
8 апр. 2020
- 12:00
Кашива Рейсол
- -
Шонан
Кашива Рейсол - Шонан
8 апр. 2020
- 12:00
Гамба Осака
- -
Ойта Тринита
Гамба Осака - Ойта Тринита
Кръг 5
22 апр. 2020
- 12:00
Ойта Тринита
- -
Кашива Рейсол
Ойта Тринита - Кашива Рейсол
22 апр. 2020
- 12:00
Шонан
- -
Гамба Осака
Шонан - Гамба Осака
Кръг 6
6 май 2020
- 07:00
Ойта Тринита
- -
Шонан
Ойта Тринита - Шонан
6 май 2020
- 07:00
Кашива Рейсол
- -
Гамба Осака
Кашива Рейсол - Гамба Осака
P