Румъния Лига 1 2020 – 2021

Румъния Лига 1 2021

2020-2021
Основен етап
Шампионска група
Група на изпадащите

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
30
20
5
5
57
22
35
65
2
ЧФР Клуж
п п з п р
30
19
7
4
42
15
27
64
3
30
16
10
4
33
14
19
58
4
30
10
15
5
43
31
12
45
5
30
10
14
6
30
26
4
44
6
30
11
9
10
39
36
3
42
7
Питещ
п п р з п
30
10
10
10
33
41
-8
40
8
30
10
9
11
24
26
-2
39
9
Астра
п п р р р
30
9
11
10
38
39
-1
38
10
УТА Арад
з з з п р
30
9
10
11
26
36
-10
37
11
30
9
6
15
33
41
-8
33
12
Волунтари
р п п з р
30
8
8
14
32
40
-8
32
13
30
5
14
11
34
38
-4
29
14
30
7
6
17
26
41
-15
27
15
Херманщад
з р з п з
30
5
11
14
28
40
-12
26
16
Яши
з п з п п
30
7
5
18
30
62
-32
26
покажи на цял екран
Стяуа Букурещ
ЧФР Клуж
Университатя Крайова
Сфанту Георге
Академика Клинчени
ФК Ботошани
Питещ
Киндия Търговище
Астра
УТА Арад
Газ Метан Медиаш
Волунтари
Виторул Констанца
Динамо Букурещ
Херманщад
Яши
1 Стяуа Букурещ 3–0 0–0 1–1 0–1 4–1 3–0 1–0 3–0 3–0 1–0 2–1 3–0 3–2 5–0 3–1
2 ЧФР Клуж 2–0 0–0 0–0 3–1 2–1 5–0 0–0 1–1 0–1 1–2 0–0 2–1 1–0 1–0 4–0
3 Университатя Крайова 0–2 0–0 0–0 0–1 1–0 1–1 0–1 2–0 2–0 3–1 2–1 1–1 1–0 1–0 1–0
4 Сфанту Георге 1–1 0–1 0–1 0–0 2–2 1–0 0–1 4–1 3–0 1–1 2–2 1–1 2–0 1–1 3–3
5 Академика Клинчени 0–2 1–2 0–0 2–0 2–1 1–0 0–0 1–1 0–3 2–0 0–1 1–0 1–1 0–0 2–1
6 ФК Ботошани 0–2 2–1 0–0 1–2 0–0 0–1 0–2 1–1 2–3 2–1 1–1 1–0 4–0 1–0 4–0
7 Питещ 0–0 0–2 1–2 1–1 1–1 2–3 3–1 1–0 1–1 1–1 2–1 1–0 0–1 2–2 2–1
8 Киндия Търговище 0–2 0–1 1–0 1–2 2–1 2–3 2–2 0–1 1–1 1–0 1–0 1–1 1–0 1–3 1–1
9 Астра 0–3 0–2 1–1 2–2 0–2 1–1 0–2 0–0 0–0 3–0 2–3 1–1 2–0 2–1 4–0
10 УТА Арад 0–1 0–1 1–2 2–0 0–0 0–0 1–2 1–0 0–6 1–3 0–0 0–0 0–1 1–1 2–3
11 Газ Метан Медиаш 2–3 0–1 0–2 0–3 1–1 1–2 2–0 1–0 0–0 1–2 2–0 1–0 1–3 1–1 2–1
12 Волунтари 2–1 0–1 1–1 1–2 3–3 1–1 0–1 0–2 1–3 0–1 2–1 0–2 1–1 1–0 4–0
13 Виторул Констанца 2–2 1–1 1–4 3–3 1–1 1–2 2–2 0–0 4–1 1–1 0–2 0–1 2–1 2–1 1–2
14 Динамо Букурещ 0–1 0–2 0–1 0–0 1–3 1–1 1–2 0–1 1–1 0–1 2–1 3–0 0–5 1–1 4–1
15 Херманщад 1–0 1–3 0–1 1–2 2–2 2–1 4–1 1–1 0–1 1–1 1–1 3–2 0–0 0–2 0–1
16 Яши 5–2 0–2 0–3 1–4 0–0 0–1 1–1 1–0 2–3 1–2 1–4 0–2 1–1 1–0 1–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
21 авг. 2020
- 17:15
Питещ
2 3
ФК Ботошани
Питещ - ФК Ботошани
22 авг. 2020
- 14:30
Виторул Констанца
1 1
УТА Арад
Виторул Констанца - УТА Арад
22 авг. 2020
- 17:00
Сфанту Георге
0 1
Университатя Крайова
Сфанту Георге - Университатя Крайова
22 авг. 2020
- 20:00
Астра
0 3
Стяуа Букурещ
Астра - Стяуа Букурещ
23 авг. 2020
- 15:00
Яши
1 0
Киндия Търговище
Яши - Киндия Търговище
23 авг. 2020
- 17:00
Академика Клинчени
1 2
ЧФР Клуж
Академика Клинчени - ЧФР Клуж
24 авг. 2020
- 17:00
Волунтари
2 1
Газ Метан Медиаш
Волунтари - Газ Метан Медиаш
24 авг. 2020
- 20:00
Динамо Букурещ
1 1
Херманщад
Динамо Букурещ - Херманщад
Кръг 2
28 авг. 2020
- 17:00
Газ Метан Медиаш
2 0
Питещ
Газ Метан Медиаш - Питещ
28 авг. 2020
- 20:00
УТА Арад
0 0
Волунтари
УТА Арад - Волунтари
29 авг. 2020
- 17:00
Херманщад
2 2
Академика Клинчени
Херманщад - Академика Клинчени
29 авг. 2020
- 20:00
ЧФР Клуж
0 0
Сфанту Георге
ЧФР Клуж - Сфанту Георге
30 авг. 2020
- 14:30
ФК Ботошани
4 0
Яши
ФК Ботошани - Яши
30 авг. 2020
- 17:00
Университатя Крайова
2 0
Астра
Университатя Крайова - Астра
30 авг. 2020
- 20:00
Стяуа Букурещ
3 0
Виторул Констанца
Стяуа Букурещ - Виторул Констанца
31 авг. 2020
- 20:00
Киндия Търговище
1 0
Динамо Букурещ
Киндия Търговище - Динамо Букурещ
Кръг 3
11 сеп. 2020
- 17:00
Питещ
1 1
УТА Арад
Питещ - УТА Арад
11 сеп. 2020
- 20:00
Динамо Букурещ
1 1
ФК Ботошани
Динамо Букурещ - ФК Ботошани
12 сеп. 2020
- 14:30
Академика Клинчени
0 0
Киндия Търговище
Академика Клинчени - Киндия Търговище
12 сеп. 2020
- 17:00
Яши
1 4
Газ Метан Медиаш
Яши - Газ Метан Медиаш
12 сеп. 2020
- 20:00
Волунтари
2 1
Стяуа Букурещ
Волунтари - Стяуа Букурещ
13 сеп. 2020
- 18:00
Астра
2 2
Сфанту Георге
Астра - Сфанту Георге
13 сеп. 2020
- 20:30
ЧФР Клуж
1 0
Херманщад
ЧФР Клуж - Херманщад
14 сеп. 2020
- 20:00
Виторул Констанца
1 4
Университатя Крайова
Виторул Констанца - Университатя Крайова
Кръг 4
18 сеп. 2020
- 17:00
Киндия Търговище
1 3
Херманщад
Киндия Търговище - Херманщад
18 сеп. 2020
- 20:00
Астра
0 2
ЧФР Клуж
Астра - ЧФР Клуж
19 сеп. 2020
- 18:00
Сфанту Георге
1 1
Виторул Констанца
Сфанту Георге - Виторул Констанца
19 сеп. 2020
- 20:45
Университатя Крайова
2 1
Волунтари
Университатя Крайова - Волунтари
20 сеп. 2020
- 15:30
ФК Ботошани
0 0
Академика Клинчени
ФК Ботошани - Академика Клинчени
20 сеп. 2020
- 17:45
УТА Арад
2 3
Яши
УТА Арад - Яши
20 сеп. 2020
- 20:30
Стяуа Букурещ
3 0
Питещ
Стяуа Букурещ - Питещ
21 сеп. 2020
- 20:00
Газ Метан Медиаш
1 3
Динамо Букурещ
Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ
Кръг 5
25 сеп. 2020
- 17:00
Волунтари
1 2
Сфанту Георге
Волунтари - Сфанту Георге
25 сеп. 2020
- 20:00
Питещ
1 2
Университатя Крайова
Питещ - Университатя Крайова
26 сеп. 2020
- 13:45
Академика Клинчени
2 0
Газ Метан Медиаш
Академика Клинчени - Газ Метан Медиаш
26 сеп. 2020
- 20:30
Виторул Констанца
4 1
Астра
Виторул Констанца - Астра
27 сеп. 2020
- 18:00
ЧФР Клуж
0 0
Киндия Търговище
ЧФР Клуж - Киндия Търговище
27 сеп. 2020
- 20:45
Яши
5 2
Стяуа Букурещ
Яши - Стяуа Букурещ
28 сеп. 2020
- 17:00
Херманщад
2 1
ФК Ботошани
Херманщад - ФК Ботошани
28 сеп. 2020
- 20:00
Динамо Букурещ
0 1
УТА Арад
Динамо Букурещ - УТА Арад
Кръг 6
2 окт. 2020
- 20:00
Университатя Крайова
1 0
Яши
Университатя Крайова - Яши
3 окт. 2020
- 14:30
Сфанту Георге
1 0
Питещ
Сфанту Георге - Питещ
3 окт. 2020
- 17:00
Астра
2 3
Волунтари
Астра - Волунтари
3 окт. 2020
- 20:00
Стяуа Букурещ
3 2
Динамо Букурещ
Стяуа Букурещ - Динамо Букурещ
4 окт. 2020
- 12:30
ФК Ботошани
0 2
Киндия Търговище
ФК Ботошани - Киндия Търговище
4 окт. 2020
- 17:30
Газ Метан Медиаш
1 1
Херманщад
Газ Метан Медиаш - Херманщад
4 окт. 2020
- 20:30
Виторул Констанца
1 1
ЧФР Клуж
Виторул Констанца - ЧФР Клуж
5 окт. 2020
- 20:00
УТА Арад
0 0
Академика Клинчени
УТА Арад - Академика Клинчени
Кръг 7
16 окт. 2020
- 20:00
Питещ
1 0
Астра
Питещ - Астра
17 окт. 2020
- 13:00
Киндия Търговище
1 0
Газ Метан Медиаш
Киндия Търговище - Газ Метан Медиаш
17 окт. 2020
- 15:30
Яши
1 4
Сфанту Георге
Яши - Сфанту Георге
17 окт. 2020
- 20:30
ЧФР Клуж
2 1
ФК Ботошани
ЧФР Клуж - ФК Ботошани
18 окт. 2020
- 17:45
Херманщад
1 1
УТА Арад
Херманщад - УТА Арад
18 окт. 2020
- 20:30
Динамо Букурещ
0 1
Университатя Крайова
Динамо Букурещ - Университатя Крайова
19 окт. 2020
- 17:00
Волунтари
0 2
Виторул Констанца
Волунтари - Виторул Констанца
19 окт. 2020
- 20:00
Академика Клинчени
0 2
Стяуа Букурещ
Академика Клинчени - Стяуа Букурещ
Кръг 8
23 окт. 2020
- 17:00
Газ Метан Медиаш
1 2
ФК Ботошани
Газ Метан Медиаш - ФК Ботошани
23 окт. 2020
- 20:00
Университатя Крайова
0 1
Академика Клинчени
Университатя Крайова - Академика Клинчени
24 окт. 2020
- 13:00
УТА Арад
1 0
Киндия Търговище
УТА Арад - Киндия Търговище
24 окт. 2020
- 18:30
Астра
4 0
Яши
Астра - Яши
24 окт. 2020
- 20:45
Сфанту Георге
2 0
Динамо Букурещ
Сфанту Георге - Динамо Букурещ
25 окт. 2020
- 18:45
Виторул Констанца
2 2
Питещ
Виторул Констанца - Питещ
25 окт. 2020
- 21:30
Волунтари
0 1
ЧФР Клуж
Волунтари - ЧФР Клуж
26 окт. 2020
- 21:00
Стяуа Букурещ
5 0
Херманщад
Стяуа Букурещ - Херманщад
Кръг 9
30 окт. 2020
- 18:00
Питещ
2 1
Волунтари
Питещ - Волунтари
31 окт. 2020
- 12:30
Академика Клинчени
2 0
Сфанту Георге
Академика Клинчени - Сфанту Георге
31 окт. 2020
- 19:15
ФК Ботошани
2 3
УТА Арад
ФК Ботошани - УТА Арад
31 окт. 2020
- 21:45
Херманщад
0 1
Университатя Крайова
Херманщад - Университатя Крайова
1 ное. 2020
- 18:00
Яши
1 1
Виторул Констанца
Яши - Виторул Констанца
1 ное. 2020
- 21:00
ЧФР Клуж
1 2
Газ Метан Медиаш
ЧФР Клуж - Газ Метан Медиаш
2 ное. 2020
- 21:00
Киндия Търговище
0 2
Стяуа Букурещ
Киндия Търговище - Стяуа Букурещ
14 ное. 2020
- 21:00
Динамо Букурещ
1 1
Астра
Динамо Букурещ - Астра
Кръг 10
6 ное. 2020
- 17:00
Астра
0 2
Академика Клинчени
Астра - Академика Клинчени
6 ное. 2020
- 21:30
Университатя Крайова
0 1
Киндия Търговище
Университатя Крайова - Киндия Търговище
7 ное. 2020
- 14:30
Волунтари
4 0
Яши
Волунтари - Яши
7 ное. 2020
- 17:00
Сфанту Георге
1 1
Херманщад
Сфанту Георге - Херманщад
7 ное. 2020
- 21:45
Стяуа Букурещ
4 1
ФК Ботошани
Стяуа Букурещ - ФК Ботошани
8 ное. 2020
- 18:00
Питещ
0 2
ЧФР Клуж
Питещ - ЧФР Клуж
8 ное. 2020
- 21:00
Виторул Констанца
2 1
Динамо Букурещ
Виторул Констанца - Динамо Букурещ
9 ное. 2020
- 20:30
УТА Арад
1 3
Газ Метан Медиаш
УТА Арад - Газ Метан Медиаш
Кръг 11
20 ное. 2020
- 17:30
Яши
1 1
Питещ
Яши - Питещ
20 ное. 2020
- 20:30
Динамо Букурещ
3 0
Волунтари
Динамо Букурещ - Волунтари
21 ное. 2020
- 13:00
Академика Клинчени
1 0
Виторул Констанца
Академика Клинчени - Виторул Констанца
21 ное. 2020
- 19:30
ФК Ботошани
0 0
Университатя Крайова
ФК Ботошани - Университатя Крайова
22 ное. 2020
- 17:00
Херманщад
0 1
Астра
Херманщад - Астра
22 ное. 2020
- 20:00
ЧФР Клуж
0 1
УТА Арад
ЧФР Клуж - УТА Арад
23 ное. 2020
- 18:00
Киндия Търговище
1 2
Сфанту Георге
Киндия Търговище - Сфанту Георге
23 ное. 2020
- 21:00
Газ Метан Медиаш
2 3
Стяуа Букурещ
Газ Метан Медиаш - Стяуа Букурещ
Кръг 12
4 дек. 2020
- 17:15
Волунтари
3 3
Академика Клинчени
Волунтари - Академика Клинчени
4 дек. 2020
- 20:30
Питещ
0 1
Динамо Букурещ
Питещ - Динамо Букурещ
5 дек. 2020
- 14:30
Сфанту Георге
2 2
ФК Ботошани
Сфанту Георге - ФК Ботошани
5 дек. 2020
- 21:30
Стяуа Букурещ
3 0
УТА Арад
Стяуа Букурещ - УТА Арад
6 дек. 2020
- 18:30
Яши
0 2
ЧФР Клуж
Яши - ЧФР Клуж
7 дек. 2020
- 16:45
Астра
0 0
Киндия Търговище
Астра - Киндия Търговище
7 дек. 2020
- 19:00
Университатя Крайова
3 1
Газ Метан Медиаш
Университатя Крайова - Газ Метан Медиаш
10 ян. 2021
- 19:00
Виторул Констанца
2 1
Херманщад
Виторул Констанца - Херманщад
Кръг 13
11 дек. 2020
- 18:00
ФК Ботошани
1 1
Астра
ФК Ботошани - Астра
11 дек. 2020
- 20:30
Динамо Букурещ
4 1
Яши
Динамо Букурещ - Яши
12 дек. 2020
- 17:00
Газ Метан Медиаш
0 3
Сфанту Георге
Газ Метан Медиаш - Сфанту Георге
12 дек. 2020
- 19:30
Киндия Търговище
1 1
Виторул Констанца
Киндия Търговище - Виторул Констанца
13 дек. 2020
- 11:30
Академика Клинчени
1 0
Питещ
Академика Клинчени - Питещ
13 дек. 2020
- 18:15
Херманщад
3 2
Волунтари
Херманщад - Волунтари
13 дек. 2020
- 21:00
ЧФР Клуж
2 0
Стяуа Букурещ
ЧФР Клуж - Стяуа Букурещ
14 дек. 2020
- 19:00
УТА Арад
1 2
Университатя Крайова
УТА Арад - Университатя Крайова
Кръг 14
15 дек. 2020
- 18:45
Астра
3 0
Газ Метан Медиаш
Астра - Газ Метан Медиаш
15 дек. 2020
- 21:00
Виторул Констанца
1 2
ФК Ботошани
Виторул Констанца - ФК Ботошани
16 дек. 2020
- 15:00
Яши
0 0
Академика Клинчени
Яши - Академика Клинчени
16 дек. 2020
- 17:00
Питещ
2 2
Херманщад
Питещ - Херманщад
16 дек. 2020
- 19:30
Волунтари
0 2
Киндия Търговище
Волунтари - Киндия Търговище
17 дек. 2020
- 17:30
Сфанту Георге
3 0
УТА Арад
Сфанту Георге - УТА Арад
17 дек. 2020
- 20:30
Динамо Букурещ
0 2
ЧФР Клуж
Динамо Букурещ - ЧФР Клуж
18 дек. 2020
- 20:30
Университатя Крайова
0 2
Стяуа Букурещ
Университатя Крайова - Стяуа Букурещ
Кръг 15
19 дек. 2020
- 15:00
Киндия Търговище
2 2
Питещ
Киндия Търговище - Питещ
19 дек. 2020
- 20:30
Газ Метан Медиаш
1 0
Виторул Констанца
Газ Метан Медиаш - Виторул Констанца
20 дек. 2020
- 14:00
Херманщад
0 1
Яши
Херманщад - Яши
20 дек. 2020
- 16:30
ФК Ботошани
1 1
Волунтари
ФК Ботошани - Волунтари
20 дек. 2020
- 21:00
Академика Клинчени
1 1
Динамо Букурещ
Академика Клинчени - Динамо Букурещ
21 дек. 2020
- 17:30
УТА Арад
0 6
Астра
УТА Арад - Астра
21 дек. 2020
- 20:30
Стяуа Букурещ
1 1
Сфанту Георге
Стяуа Букурещ - Сфанту Георге
22 дек. 2020
- 21:00
ЧФР Клуж
0 0
Университатя Крайова
ЧФР Клуж - Университатя Крайова
Кръг 16
12 ян. 2021
- 17:00
Газ Метан Медиаш
2 0
Волунтари
Газ Метан Медиаш - Волунтари
12 ян. 2021
- 19:45
Университатя Крайова
0 0
Сфанту Георге
Университатя Крайова - Сфанту Георге
13 ян. 2021
- 17:00
Киндия Търговище
1 1
Яши
Киндия Търговище - Яши
13 ян. 2021
- 19:00
Херманщад
0 2
Динамо Букурещ
Херманщад - Динамо Букурещ
14 ян. 2021
- 17:00
ФК Ботошани
0 1
Питещ
ФК Ботошани - Питещ
14 ян. 2021
- 20:00
ЧФР Клуж
3 1
Академика Клинчени
ЧФР Клуж - Академика Клинчени
15 ян. 2021
- 17:00
УТА Арад
0 0
Виторул Констанца
УТА Арад - Виторул Констанца
15 ян. 2021
- 20:00
Стяуа Букурещ
3 0
Астра
Стяуа Букурещ - Астра
Кръг 17
16 ян. 2021
- 20:00
Динамо Букурещ
0 1
Киндия Търговище
Динамо Букурещ - Киндия Търговище
17 ян. 2021
- 14:30
Питещ
1 1
Газ Метан Медиаш
Питещ - Газ Метан Медиаш
17 ян. 2021
- 16:45
Сфанту Георге
0 1
ЧФР Клуж
Сфанту Георге - ЧФР Клуж
17 ян. 2021
- 19:00
Академика Клинчени
0 0
Херманщад
Академика Клинчени - Херманщад
18 ян. 2021
- 17:00
Яши
0 1
ФК Ботошани
Яши - ФК Ботошани
18 ян. 2021
- 20:00
Астра
1 1
Университатя Крайова
Астра - Университатя Крайова
19 ян. 2021
- 17:00
Волунтари
0 1
УТА Арад
Волунтари - УТА Арад
19 ян. 2021
- 20:00
Виторул Констанца
2 2
Стяуа Букурещ
Виторул Констанца - Стяуа Букурещ
Кръг 18
22 ян. 2021
- 17:00
Киндия Търговище
2 1
Академика Клинчени
Киндия Търговище - Академика Клинчени
22 ян. 2021
- 20:00
Стяуа Букурещ
2 1
Волунтари
Стяуа Букурещ - Волунтари
23 ян. 2021
- 12:30
Сфанту Георге
4 1
Астра
Сфанту Георге - Астра
23 ян. 2021
- 16:30
УТА Арад
1 2
Питещ
УТА Арад - Питещ
23 ян. 2021
- 21:00
Университатя Крайова
1 1
Виторул Констанца
Университатя Крайова - Виторул Констанца
24 ян. 2021
- 18:00
Газ Метан Медиаш
2 1
Яши
Газ Метан Медиаш - Яши
24 ян. 2021
- 20:00
ФК Ботошани
4 0
Динамо Букурещ
ФК Ботошани - Динамо Букурещ
25 ян. 2021
- 20:30
Херманщад
1 3
ЧФР Клуж
Херманщад - ЧФР Клуж
Кръг 19
26 ян. 2021
- 15:30
Виторул Констанца
3 3
Сфанту Георге
Виторул Констанца - Сфанту Георге
26 ян. 2021
- 17:30
Волунтари
1 1
Университатя Крайова
Волунтари - Университатя Крайова
26 ян. 2021
- 19:45
Питещ
0 0
Стяуа Букурещ
Питещ - Стяуа Букурещ
27 ян. 2021
- 14:30
Академика Клинчени
2 1
ФК Ботошани
Академика Клинчени - ФК Ботошани
27 ян. 2021
- 17:30
Яши
1 2
УТА Арад
Яши - УТА Арад
27 ян. 2021
- 20:00
Динамо Букурещ
2 1
Газ Метан Медиаш
Динамо Букурещ - Газ Метан Медиаш
28 ян. 2021
- 17:00
Херманщад
1 1
Киндия Търговище
Херманщад - Киндия Търговище
28 ян. 2021
- 20:00
ЧФР Клуж
1 1
Астра
ЧФР Клуж - Астра
Кръг 20
29 ян. 2021
- 20:00
Университатя Крайова
1 1
Питещ
Университатя Крайова - Питещ
30 ян. 2021
- 12:15
Газ Метан Медиаш
1 1
Академика Клинчени
Газ Метан Медиаш - Академика Клинчени
30 ян. 2021
- 14:15
Сфанту Георге
2 2
Волунтари
Сфанту Георге - Волунтари
30 ян. 2021
- 20:15
Стяуа Букурещ
3 1
Яши
Стяуа Букурещ - Яши
31 ян. 2021
- 12:00
ФК Ботошани
1 0
Херманщад
ФК Ботошани - Херманщад
31 ян. 2021
- 14:00
Астра
1 1
Виторул Констанца
Астра - Виторул Констанца
31 ян. 2021
- 20:45
УТА Арад
0 1
Динамо Букурещ
УТА Арад - Динамо Букурещ
1 фев. 2021
- 20:00
Киндия Търговище
0 1
ЧФР Клуж
Киндия Търговище - ЧФР Клуж
Кръг 21
2 фев. 2021
- 20:00
Яши
0 3
Университатя Крайова
Яши - Университатя Крайова
3 фев. 2021
- 15:00
Херманщад
1 1
Газ Метан Медиаш
Херманщад - Газ Метан Медиаш
3 фев. 2021
- 17:30
Волунтари
1 3
Астра
Волунтари - Астра
3 фев. 2021
- 20:45
Динамо Букурещ
0 1
Стяуа Букурещ
Динамо Букурещ - Стяуа Букурещ
4 фев. 2021
- 13:30
Академика Клинчени
0 3
УТА Арад
Академика Клинчени - УТА Арад
4 фев. 2021
- 17:30
Киндия Търговище
2 3
ФК Ботошани
Киндия Търговище - ФК Ботошани
4 фев. 2021
- 20:00
ЧФР Клуж
2 1
Виторул Констанца
ЧФР Клуж - Виторул Констанца
16 фев. 2021
- 19:00
Питещ
1 1
Сфанту Георге
Питещ - Сфанту Георге
Кръг 22
5 фев. 2021
- 20:30
Сфанту Георге
3 3
Яши
Сфанту Георге - Яши
6 фев. 2021
- 14:00
Астра
0 2
Питещ
Астра - Питещ
6 фев. 2021
- 21:00
Университатя Крайова
1 0
Динамо Букурещ
Университатя Крайова - Динамо Букурещ
7 фев. 2021
- 13:30
УТА Арад
1 1
Херманщад
УТА Арад - Херманщад
7 фев. 2021
- 18:00
Газ Метан Медиаш
1 0
Киндия Търговище
Газ Метан Медиаш - Киндия Търговище
7 фев. 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
0 1
Академика Клинчени
Стяуа Букурещ - Академика Клинчени
8 фев. 2021
- 17:30
Виторул Констанца
0 1
Волунтари
Виторул Констанца - Волунтари
8 фев. 2021
- 20:30
ФК Ботошани
2 1
ЧФР Клуж
ФК Ботошани - ЧФР Клуж
Кръг 23
12 фев. 2021
- 20:00
Питещ
1 0
Виторул Констанца
Питещ - Виторул Констанца
13 фев. 2021
- 14:30
Киндия Търговище
1 1
УТА Арад
Киндия Търговище - УТА Арад
13 фев. 2021
- 21:00
Динамо Букурещ
0 0
Сфанту Георге
Динамо Букурещ - Сфанту Георге
14 фев. 2021
- 12:15
Яши
2 3
Астра
Яши - Астра
14 фев. 2021
- 14:30
Академика Клинчени
0 0
Университатя Крайова
Академика Клинчени - Университатя Крайова
14 фев. 2021
- 19:45
Херманщад
1 0
Стяуа Букурещ
Херманщад - Стяуа Букурещ
15 фев. 2021
- 17:30
ФК Ботошани
2 1
Газ Метан Медиаш
ФК Ботошани - Газ Метан Медиаш
15 фев. 2021
- 20:30
ЧФР Клуж
0 0
Волунтари
ЧФР Клуж - Волунтари
Кръг 24
19 фев. 2021
- 17:30
Волунтари
0 1
Питещ
Волунтари - Питещ
19 фев. 2021
- 20:30
Университатя Крайова
1 0
Херманщад
Университатя Крайова - Херманщад
20 фев. 2021
- 17:00
Сфанту Георге
0 0
Академика Клинчени
Сфанту Георге - Академика Клинчени
20 фев. 2021
- 20:00
Стяуа Букурещ
1 0
Киндия Търговище
Стяуа Букурещ - Киндия Търговище
21 фев. 2021
- 18:00
Газ Метан Медиаш
0 1
ЧФР Клуж
Газ Метан Медиаш - ЧФР Клуж
21 фев. 2021
- 20:30
Астра
2 0
Динамо Букурещ
Астра - Динамо Букурещ
22 фев. 2021
- 17:30
УТА Арад
0 0
ФК Ботошани
УТА Арад - ФК Ботошани
8 апр. 2021
- 19:00
Виторул Констанца
1 2
Яши
Виторул Констанца - Яши
Кръг 25
26 фев. 2021
- 20:30
Динамо Букурещ
0 5
Виторул Констанца
Динамо Букурещ - Виторул Констанца
27 фев. 2021
- 12:30
Газ Метан Медиаш
1 2
УТА Арад
Газ Метан Медиаш - УТА Арад
27 фев. 2021
- 15:00
Академика Клинчени
1 1
Астра
Академика Клинчени - Астра
27 фев. 2021
- 20:00
Киндия Търговище
1 0
Университатя Крайова
Киндия Търговище - Университатя Крайова
28 фев. 2021
- 18:00
Херманщад
1 2
Сфанту Георге
Херманщад - Сфанту Георге
28 фев. 2021
- 20:30
ФК Ботошани
0 2
Стяуа Букурещ
ФК Ботошани - Стяуа Букурещ
1 мар. 2021
- 17:30
Яши
0 2
Волунтари
Яши - Волунтари
1 мар. 2021
- 20:30
ЧФР Клуж
5 0
Питещ
ЧФР Клуж - Питещ
Кръг 26
5 мар. 2021
- 17:30
Сфанту Георге
0 1
Киндия Търговище
Сфанту Георге - Киндия Търговище
5 мар. 2021
- 20:30
Виторул Констанца
1 1
Академика Клинчени
Виторул Констанца - Академика Клинчени
6 мар. 2021
- 14:30
Университатя Крайова
1 0
ФК Ботошани
Университатя Крайова - ФК Ботошани
6 мар. 2021
- 21:30
УТА Арад
0 1
ЧФР Клуж
УТА Арад - ЧФР Клуж
7 мар. 2021
- 15:00
Астра
2 1
Херманщад
Астра - Херманщад
7 мар. 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
1 0
Газ Метан Медиаш
Стяуа Букурещ - Газ Метан Медиаш
8 мар. 2021
- 17:30
Питещ
2 1
Яши
Питещ - Яши
8 мар. 2021
- 20:30
Волунтари
1 1
Динамо Букурещ
Волунтари - Динамо Букурещ
Кръг 27
12 мар. 2021
- 20:30
Газ Метан Медиаш
0 2
Университатя Крайова
Газ Метан Медиаш - Университатя Крайова
13 мар. 2021
- 12:00
Академика Клинчени
0 1
Волунтари
Академика Клинчени - Волунтари
13 мар. 2021
- 14:30
Херманщад
0 0
Виторул Констанца
Херманщад - Виторул Констанца
13 мар. 2021
- 20:00
УТА Арад
0 1
Стяуа Букурещ
УТА Арад - Стяуа Букурещ
14 мар. 2021
- 18:00
Киндия Търговище
0 1
Астра
Киндия Търговище - Астра
14 мар. 2021
- 20:30
ЧФР Клуж
4 0
Яши
ЧФР Клуж - Яши
15 мар. 2021
- 17:30
ФК Ботошани
1 2
Сфанту Георге
ФК Ботошани - Сфанту Георге
15 мар. 2021
- 20:30
Динамо Букурещ
1 2
Питещ
Динамо Букурещ - Питещ
Кръг 28
16 мар. 2021
- 19:00
Университатя Крайова
2 0
УТА Арад
Университатя Крайова - УТА Арад
17 мар. 2021
- 17:30
Виторул Констанца
0 0
Киндия Търговище
Виторул Констанца - Киндия Търговище
18 мар. 2021
- 17:00
Астра
1 1
ФК Ботошани
Астра - ФК Ботошани
19 мар. 2021
- 17:30
Волунтари
1 0
Херманщад
Волунтари - Херманщад
19 мар. 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
3 0
ЧФР Клуж
Стяуа Букурещ - ЧФР Клуж
20 мар. 2021
- 19:15
Питещ
1 1
Академика Клинчени
Питещ - Академика Клинчени
20 мар. 2021
- 21:30
Яши
1 0
Динамо Букурещ
Яши - Динамо Букурещ
21 мар. 2021
- 16:00
Сфанту Георге
1 1
Газ Метан Медиаш
Сфанту Георге - Газ Метан Медиаш
Кръг 29
2 апр. 2021
- 17:30
Академика Клинчени
2 1
Яши
Академика Клинчени - Яши
2 апр. 2021
- 20:30
Газ Метан Медиаш
0 0
Астра
Газ Метан Медиаш - Астра
3 апр. 2021
- 15:00
Херманщад
4 1
Питещ
Херманщад - Питещ
4 апр. 2021
- 15:00
ФК Ботошани
1 0
Виторул Констанца
ФК Ботошани - Виторул Констанца
4 апр. 2021
- 17:30
УТА Арад
2 0
Сфанту Георге
УТА Арад - Сфанту Георге
4 апр. 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
0 0
Университатя Крайова
Стяуа Букурещ - Университатя Крайова
5 апр. 2021
- 17:30
Киндия Търговище
1 0
Волунтари
Киндия Търговище - Волунтари
5 апр. 2021
- 20:30
ЧФР Клуж
1 0
Динамо Букурещ
ЧФР Клуж - Динамо Букурещ
Кръг 30
9 апр. 2021
- 17:30
Астра
0 0
УТА Арад
Астра - УТА Арад
9 апр. 2021
- 20:30
Динамо Букурещ
1 3
Академика Клинчени
Динамо Букурещ - Академика Клинчени
9 апр. 2021
- 20:30
Питещ
3 1
Киндия Търговище
Питещ - Киндия Търговище
9 апр. 2021
- 20:30
Волунтари
1 1
ФК Ботошани
Волунтари - ФК Ботошани
10 апр. 2021
- 19:00
Сфанту Георге
1 1
Стяуа Букурещ
Сфанту Георге - Стяуа Букурещ
11 апр. 2021
- 21:30
Университатя Крайова
0 0
ЧФР Клуж
Университатя Крайова - ЧФР Клуж
12 апр. 2021
- 17:30
Яши
1 0
Херманщад
Яши - Херманщад
12 апр. 2021
- 20:30
Виторул Констанца
0 2
Газ Метан Медиаш
Виторул Констанца - Газ Метан Медиаш

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
ЧФР Клуж
п з п п п
10
7
1
2
15
5
10
22
2
10
5
2
3
11
8
3
17
3
10
3
3
4
13
14
-1
12
4
10
3
3
4
9
11
-2
12
5
10
3
2
5
10
15
-5
11
6
10
3
1
6
13
18
-5
10
ЧФР Клуж
Сфанту Георге
Стяуа Букурещ
Университатя Крайова
Академика Клинчени
ФК Ботошани
1 ЧФР Клуж 0–1 2–0 1–2 3–0 2–0
2 Сфанту Георге 0–1 2–2 2–0 1–0 1–0
3 Стяуа Букурещ 1–1 1–2 0–1 2–2 2–1
4 Университатя Крайова 1–3 0–0 2–0 0–0 2–3
5 Академика Клинчени 0–1 2–1 0–2 1–0 4–3
6 ФК Ботошани 0–1 2–1 1–3 1–1 2–1
Кръг 10
25 май 2021
- 20:30
ЧФР Клуж
2 0
Стяуа Букурещ
ЧФР Клуж - Стяуа Букурещ
26 май 2021
- 18:30
Университатя Крайова
0 0
Академика Клинчени
Университатя Крайова - Академика Клинчени
27 май 2021
- 17:30
Сфанту Георге
1 0
ФК Ботошани
Сфанту Георге - ФК Ботошани
Кръг 9
18 май 2021
- 20:30
ФК Ботошани
0 1
ЧФР Клуж
ФК Ботошани - ЧФР Клуж
19 май 2021
- 21:30
Стяуа Букурещ
0 1
Университатя Крайова
Стяуа Букурещ - Университатя Крайова
20 май 2021
- 20:30
Академика Клинчени
2 1
Сфанту Георге
Академика Клинчени - Сфанту Георге
Кръг 8
14 май 2021
- 17:30
Академика Клинчени
4 3
ФК Ботошани
Академика Клинчени - ФК Ботошани
15 май 2021
- 21:30
Университатя Крайова
1 3
ЧФР Клуж
Университатя Крайова - ЧФР Клуж
16 май 2021
- 22:00
Сфанту Георге
2 2
Стяуа Букурещ
Сфанту Георге - Стяуа Букурещ
Кръг 7
9 май 2021
- 19:00
Университатя Крайова
2 3
ФК Ботошани
Университатя Крайова - ФК Ботошани
10 май 2021
- 19:00
ЧФР Клуж
0 1
Сфанту Георге
ЧФР Клуж - Сфанту Георге
10 май 2021
- 21:30
Стяуа Букурещ
2 2
Академика Клинчени
Стяуа Букурещ - Академика Клинчени
Кръг 6
5 май 2021
- 19:00
Сфанту Георге
2 0
Университатя Крайова
Сфанту Георге - Университатя Крайова
6 май 2021
- 17:00
Академика Клинчени
0 1
ЧФР Клуж
Академика Клинчени - ЧФР Клуж
6 май 2021
- 19:45
ФК Ботошани
1 3
Стяуа Букурещ
ФК Ботошани - Стяуа Букурещ
Кръг 5
1 май 2021
- 17:30
ФК Ботошани
2 1
Сфанту Георге
ФК Ботошани - Сфанту Георге
2 май 2021
- 21:00
Академика Клинчени
1 0
Университатя Крайова
Академика Клинчени - Университатя Крайова
3 май 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
1 1
ЧФР Клуж
Стяуа Букурещ - ЧФР Клуж
Кръг 4
28 апр. 2021
- 16:30
Сфанту Георге
1 0
Академика Клинчени
Сфанту Георге - Академика Клинчени
28 апр. 2021
- 19:00
ЧФР Клуж
2 0
ФК Ботошани
ЧФР Клуж - ФК Ботошани
29 апр. 2021
- 19:45
Университатя Крайова
2 0
Стяуа Букурещ
Университатя Крайова - Стяуа Букурещ
Кръг 3
24 апр. 2021
- 20:30
ЧФР Клуж
1 2
Университатя Крайова
ЧФР Клуж - Университатя Крайова
25 апр. 2021
- 19:15
ФК Ботошани
2 1
Академика Клинчени
ФК Ботошани - Академика Клинчени
25 апр. 2021
- 21:30
Стяуа Букурещ
1 2
Сфанту Георге
Стяуа Букурещ - Сфанту Георге
Кръг 2
21 апр. 2021
- 19:00
ФК Ботошани
1 1
Университатя Крайова
ФК Ботошани - Университатя Крайова
21 апр. 2021
- 21:30
Сфанту Георге
0 1
ЧФР Клуж
Сфанту Георге - ЧФР Клуж
22 апр. 2021
- 20:15
Академика Клинчени
0 2
Стяуа Букурещ
Академика Клинчени - Стяуа Букурещ
Кръг 1
17 апр. 2021
- 20:30
Университатя Крайова
0 0
Сфанту Георге
Университатя Крайова - Сфанту Георге
18 апр. 2021
- 18:30
ЧФР Клуж
3 0
Академика Клинчени
ЧФР Клуж - Академика Клинчени
18 апр. 2021
- 21:00
Стяуа Букурещ
2 1
ФК Ботошани
Стяуа Букурещ - ФК Ботошани

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
7
4
3
0
7
1
6
15
2
7
4
1
2
9
7
2
13
3
7
3
3
1
11
7
4
12
4
Питещ
п п р п з
7
3
2
2
9
4
5
11
5
7
3
1
3
6
4
2
10
6
УТА Арад
з з з п з
7
3
0
4
6
9
-3
9
7
Волунтари
п з з з р
7
2
2
3
3
7
-4
8
8
Херманщад
п з п р з
7
2
1
4
4
9
-5
7
9
Яши
з з п з п
7
2
1
4
5
10
-5
7
10
Астра
з р з з з
7
1
2
4
6
8
-2
5
Киндия Търговище
Динамо Букурещ
Газ Метан Медиаш
Питещ
Виторул Констанца
УТА Арад
Волунтари
Херманщад
Яши
Астра
1 Киндия Търговище 1–1 2–0 2–0 0–0
2 Динамо Букурещ 0–1 2–0 2–0
3 Газ Метан Медиаш 4–1 1–1 1–1 2–1
4 Питещ 0–1 4–1 3–0 0–0
5 Виторул Констанца 1–2 1–0 1–0
6 УТА Арад 0–1 1–0 0–1 1–2
7 Волунтари 0–0 1–0 0–1
8 Херманщад 1–2 0–0 1–3
9 Яши 1–2 0–3 0–1
10 Астра 0–0 0–1 1–2 1–2
Кръг 7
8 май 2021
- 13:30
Газ Метан Медиаш
2 1
Астра
Газ Метан Медиаш - Астра
8 май 2021
- 21:15
Динамо Букурещ
2 0
Херманщад
Динамо Букурещ - Херманщад
9 май 2021
- 14:00
УТА Арад
1 2
Яши
УТА Арад - Яши
9 май 2021
- 16:30
Виторул Констанца
1 0
Питещ
Виторул Констанца - Питещ
10 май 2021
- 16:45
Волунтари
0 0
Киндия Търговище
Волунтари - Киндия Търговище
Кръг 6
4 май 2021
- 19:00
Киндия Търговище
1 1
Газ Метан Медиаш
Киндия Търговище - Газ Метан Медиаш
5 май 2021
- 12:00
Астра
1 2
УТА Арад
Астра - УТА Арад
5 май 2021
- 14:15
Херманщад
0 0
Виторул Констанца
Херманщад - Виторул Констанца
5 май 2021
- 16:30
Яши
1 2
Динамо Букурещ
Яши - Динамо Букурещ
6 май 2021
- 14:30
Питещ
3 0
Волунтари
Питещ - Волунтари
Кръг 5
30 апр. 2021
- 17:30
Газ Метан Медиаш
1 1
Питещ
Газ Метан Медиаш - Питещ
1 май 2021
- 15:00
УТА Арад
0 1
Киндия Търговище
УТА Арад - Киндия Търговище
2 май 2021
- 13:30
Астра
1 2
Яши
Астра - Яши
2 май 2021
- 16:00
Волунтари
0 1
Херманщад
Волунтари - Херманщад
2 май 2021
- 18:30
Виторул Констанца
1 2
Динамо Букурещ
Виторул Констанца - Динамо Букурещ
Кръг 4
27 апр. 2021
- 16:30
Херманщад
1 2
Газ Метан Медиаш
Херманщад - Газ Метан Медиаш
27 апр. 2021
- 19:00
Питещ
4 1
УТА Арад
Питещ - УТА Арад
28 апр. 2021
- 14:00
Киндия Търговище
0 0
Астра
Киндия Търговище - Астра
29 апр. 2021
- 14:30
Яши
0 3
Виторул Констанца
Яши - Виторул Констанца
29 апр. 2021
- 17:00
Динамо Букурещ
2 0
Волунтари
Динамо Букурещ - Волунтари
Кръг 3
23 апр. 2021
- 17:30
УТА Арад
0 1
Херманщад
УТА Арад - Херманщад
23 апр. 2021
- 20:30
Газ Метан Медиаш
4 1
Динамо Букурещ
Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ
24 апр. 2021
- 17:30
Астра
0 1
Питещ
Астра - Питещ
25 апр. 2021
- 15:00
Киндия Търговище
2 0
Яши
Киндия Търговище - Яши
26 апр. 2021
- 20:30
Волунтари
1 0
Виторул Констанца
Волунтари - Виторул Констанца
Кръг 2
20 апр. 2021
- 16:45
Херманщад
1 3
Астра
Херманщад - Астра
20 апр. 2021
- 19:00
Виторул Констанца
1 0
Газ Метан Медиаш
Виторул Констанца - Газ Метан Медиаш
20 апр. 2021
- 21:30
Динамо Букурещ
0 1
УТА Арад
Динамо Букурещ - УТА Арад
21 апр. 2021
- 16:45
Питещ
0 1
Киндия Търговище
Питещ - Киндия Търговище
22 апр. 2021
- 17:30
Яши
0 1
Волунтари
Яши - Волунтари
Кръг 1
16 апр. 2021
- 17:30
УТА Арад
1 0
Виторул Констанца
УТА Арад - Виторул Констанца
16 апр. 2021
- 20:30
Астра
0 0
Динамо Букурещ
Астра - Динамо Букурещ
17 апр. 2021
- 15:00
Киндия Търговище
2 0
Херманщад
Киндия Търговище - Херманщад
17 апр. 2021
- 17:30
Газ Метан Медиаш
1 1
Волунтари
Газ Метан Медиаш - Волунтари
18 апр. 2021
- 13:30
Питещ
0 0
Яши
Питещ - Яши