Суперлига Дания Класиране 2020

Суперлига Дания 2020

2020-2021
Основен етап
Шампионска група
Група на изпадащите
Лига на конференциите - плейофи

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Брьондби
з р п п р
22
14
3
5
40
24
16
45
2
Мидтиланд
п з з р п
22
13
4
5
35
20
15
43
3
Орхус
р з п р р
22
10
8
4
35
22
13
38
4
Копенхаген
р п з р з
22
10
5
7
39
35
4
35
5
Рандерс
з р з р п
22
9
5
8
31
21
10
32
6
Нордселанд
р п р п п
22
7
8
7
35
30
5
29
7
Сьонерюск
з р з п з
22
8
4
10
30
32
-2
28
8
Одензе
п р з з п
22
7
7
8
25
28
-3
28
9
Олборг
р з п п з
22
7
7
8
24
30
-6
28
10
Вайле
р з п з з
22
6
6
10
25
37
-12
24
11
Лингби
п п п з п
22
5
5
12
25
43
-18
20
12
Хорсенс
р п р з з
22
2
6
14
15
37
-22
12
покажи на цял екран
Брьондби
Мидтиланд
Орхус
Копенхаген
Рандерс
Нордселанд
Сьонерюск
Одензе
Олборг
Вайле
Лингби
Хорсенс
1 Брьондби 2–3 1–1 2–1 0–0 3–2 2–1 3–1 1–1 2–1 4–1 2–1
2 Мидтиланд 1–0 0–1 4–0 1–0 3–1 1–2 3–1 0–0 5–0 1–0 1–0
3 Орхус 3–1 1–2 0–1 1–1 0–1 2–0 4–2 3–0 4–2 1–0 3–0
4 Копенхаген 1–2 0–0 3–3 1–2 3–2 3–2 1–1 1–2 2–1 4–2 2–0
5 Рандерс 1–2 1–2 1–1 2–1 1–1 1–2 2–1 1–2 3–1 1–2 3–0
6 Нордселанд 0–1 4–1 3–1 0–1 1–0 2–1 0–2 2–2 1–1 4–1 2–2
7 Сьонерюск 2–0 2–0 1–1 1–3 0–1 2–1 1–1 3–1 0–1 1–4 2–0
8 Одензе 0–3 1–1 0–0 3–2 2–1 1–1 1–1 2–1 0–1 0–1 1–0
9 Олборг 2–1 0–2 1–1 2–3 0–0 1–1 1–0 0–2 1–3 3–2 1–0
10 Вайле 0–2 0–2 0–0 2–2 0–3 2–2 4–1 2–0 0–2 3–2 0–0
11 Лингби 0–4 2–0 1–2 2–2 0–3 0–3 2–2 0–3 0–0 0–0 1–1
12 Хорсенс 1–2 2–2 1–2 0–2 0–3 1–1 0–3 0–0 2–1 3–1 1–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кръг 1
11 сеп. 2020
- 19:00
Сьонерюск
2 0
Мидтиланд
Сьонерюск - Мидтиланд
13 сеп. 2020
- 14:00
Хорсенс
0 3
Рандерс
Хорсенс - Рандерс
13 сеп. 2020
- 14:00
Лингби
0 0
Олборг
Лингби - Олборг
13 сеп. 2020
- 16:00
Брьондби
3 2
Нордселанд
Брьондби - Нордселанд
13 сеп. 2020
- 18:00
Одензе
3 2
Копенхаген
Одензе - Копенхаген
14 сеп. 2020
- 19:00
Орхус
4 2
Вайле
Орхус - Вайле
Кръг 2
19 сеп. 2020
- 15:30
Мидтиланд
1 0
Лингби
Мидтиланд - Лингби
20 сеп. 2020
- 14:00
Одензе
1 1
Нордселанд
Одензе - Нордселанд
20 сеп. 2020
- 14:00
Копенхаген
1 2
Брьондби
Копенхаген - Брьондби
20 сеп. 2020
- 16:00
Рандерс
1 1
Орхус
Рандерс - Орхус
20 сеп. 2020
- 18:00
Вайле
4 1
Сьонерюск
Вайле - Сьонерюск
21 сеп. 2020
- 19:00
Олборг
1 0
Хорсенс
Олборг - Хорсенс
Кръг 3
26 сеп. 2020
- 17:00
Мидтиланд
1 0
Рандерс
Мидтиланд - Рандерс
27 сеп. 2020
- 14:00
Орхус
4 2
Одензе
Орхус - Одензе
27 сеп. 2020
- 14:00
Сьонерюск
3 1
Олборг
Сьонерюск - Олборг
27 сеп. 2020
- 16:00
Брьондби
2 1
Хорсенс
Брьондби - Хорсенс
27 сеп. 2020
- 18:00
Вайле
2 2
Копенхаген
Вайле - Копенхаген
28 сеп. 2020
- 19:00
Нордселанд
4 1
Лингби
Нордселанд - Лингби
Кръг 4
2 окт. 2020
- 19:00
Рандерс
1 2
Брьондби
Рандерс - Брьондби
4 окт. 2020
- 14:00
Одензе
0 1
Вайле
Одензе - Вайле
4 окт. 2020
- 14:00
Лингби
2 2
Сьонерюск
Лингби - Сьонерюск
4 окт. 2020
- 16:00
Олборг
1 1
Орхус
Олборг - Орхус
4 окт. 2020
- 18:00
Хорсенс
2 2
Мидтиланд
Хорсенс - Мидтиланд
4 окт. 2020
- 20:00
Копенхаген
3 2
Нордселанд
Копенхаген - Нордселанд
Кръг 5
17 окт. 2020
- 16:00
Мидтиланд
3 1
Одензе
Мидтиланд - Одензе
18 окт. 2020
- 14:00
Орхус
3 0
Хорсенс
Орхус - Хорсенс
18 окт. 2020
- 14:00
Вайле
3 2
Лингби
Вайле - Лингби
18 окт. 2020
- 16:00
Сьонерюск
2 0
Брьондби
Сьонерюск - Брьондби
18 окт. 2020
- 18:00
Копенхаген
1 2
Олборг
Копенхаген - Олборг
19 окт. 2020
- 19:00
Нордселанд
1 0
Рандерс
Нордселанд - Рандерс
Кръг 6
23 окт. 2020
- 19:00
Лингби
0 3
Одензе
Лингби - Одензе
24 окт. 2020
- 18:00
Брьондби
2 3
Мидтиланд
Брьондби - Мидтиланд
25 окт. 2020
- 15:00
Хорсенс
1 1
Нордселанд
Хорсенс - Нордселанд
25 окт. 2020
- 17:00
Рандерс
1 2
Сьонерюск
Рандерс - Сьонерюск
25 окт. 2020
- 19:00
Орхус
0 1
Копенхаген
Орхус - Копенхаген
26 окт. 2020
- 20:00
Олборг
1 3
Вайле
Олборг - Вайле
Кръг 7
30 окт. 2020
- 20:00
Вайле
0 3
Рандерс
Вайле - Рандерс
31 окт. 2020
- 17:00
Нордселанд
4 1
Мидтиланд
Нордселанд - Мидтиланд
1 ное. 2020
- 15:00
Одензе
1 0
Хорсенс
Одензе - Хорсенс
1 ное. 2020
- 17:00
Копенхаген
4 2
Лингби
Копенхаген - Лингби
1 ное. 2020
- 19:00
Олборг
2 1
Брьондби
Олборг - Брьондби
2 ное. 2020
- 20:00
Сьонерюск
1 1
Орхус
Сьонерюск - Орхус
Кръг 8
6 ное. 2020
- 20:00
Рандерс
1 2
Олборг
Рандерс - Олборг
8 ное. 2020
- 15:00
Нордселанд
1 1
Вайле
Нордселанд - Вайле
8 ное. 2020
- 15:00
Лингби
1 2
Орхус
Лингби - Орхус
8 ное. 2020
- 17:00
Брьондби
3 1
Одензе
Брьондби - Одензе
8 ное. 2020
- 19:00
Мидтиланд
4 0
Копенхаген
Мидтиланд - Копенхаген
8 ное. 2020
- 21:00
Хорсенс
0 3
Сьонерюск
Хорсенс - Сьонерюск
Кръг 9
20 ное. 2020
- 20:00
Лингби
1 1
Хорсенс
Лингби - Хорсенс
22 ное. 2020
- 15:00
Одензе
1 1
Сьонерюск
Одензе - Сьонерюск
22 ное. 2020
- 15:00
Олборг
1 1
Нордселанд
Олборг - Нордселанд
22 ное. 2020
- 17:00
Орхус
1 2
Мидтиланд
Орхус - Мидтиланд
22 ное. 2020
- 19:00
Вайле
0 2
Брьондби
Вайле - Брьондби
23 ное. 2020
- 20:00
Копенхаген
1 2
Рандерс
Копенхаген - Рандерс
Кръг 10
27 ное. 2020
- 20:00
Рандерс
2 1
Одензе
Рандерс - Одензе
28 ное. 2020
- 17:00
Мидтиланд
0 0
Олборг
Мидтиланд - Олборг
29 ное. 2020
- 15:00
Хорсенс
3 1
Вайле
Хорсенс - Вайле
29 ное. 2020
- 17:00
Сьонерюск
1 3
Копенхаген
Сьонерюск - Копенхаген
29 ное. 2020
- 19:00
Нордселанд
3 1
Орхус
Нордселанд - Орхус
30 ное. 2020
- 20:00
Брьондби
4 1
Лингби
Брьондби - Лингби
Кръг 11
4 дек. 2020
- 20:00
Одензе
2 1
Олборг
Одензе - Олборг
5 дек. 2020
- 17:00
Вайле
0 2
Мидтиланд
Вайле - Мидтиланд
6 дек. 2020
- 15:00
Сьонерюск
2 1
Нордселанд
Сьонерюск - Нордселанд
6 дек. 2020
- 17:00
Копенхаген
2 0
Хорсенс
Копенхаген - Хорсенс
6 дек. 2020
- 19:00
Лингби
0 3
Рандерс
Лингби - Рандерс
7 дек. 2020
- 20:00
Орхус
3 1
Брьондби
Орхус - Брьондби
Кръг 12
11 дек. 2020
- 20:00
Рандерс
3 1
Вайле
Рандерс - Вайле
13 дек. 2020
- 15:00
Хорсенс
1 2
Орхус
Хорсенс - Орхус
13 дек. 2020
- 15:00
Олборг
3 2
Лингби
Олборг - Лингби
13 дек. 2020
- 17:00
Нордселанд
0 1
Копенхаген
Нордселанд - Копенхаген
13 дек. 2020
- 19:00
Брьондби
2 1
Сьонерюск
Брьондби - Сьонерюск
14 дек. 2020
- 20:00
Одензе
1 1
Мидтиланд
Одензе - Мидтиланд
Кръг 13
20 дек. 2020
- 15:00
Сьонерюск
0 1
Рандерс
Сьонерюск - Рандерс
20 дек. 2020
- 15:00
Лингби
0 0
Вайле
Лингби - Вайле
20 дек. 2020
- 17:00
Орхус
3 0
Олборг
Орхус - Олборг
20 дек. 2020
- 19:00
Копенхаген
1 1
Одензе
Копенхаген - Одензе
20 дек. 2020
- 21:00
Хорсенс
1 2
Брьондби
Хорсенс - Брьондби
21 дек. 2020
- 20:00
Мидтиланд
3 1
Нордселанд
Мидтиланд - Нордселанд
Кръг 14
2 фев. 2021
- 19:00
Рандерс
3 0
Хорсенс
Рандерс - Хорсенс
2 фев. 2021
- 21:00
Вайле
0 0
Орхус
Вайле - Орхус
3 фев. 2021
- 19:00
Одензе
0 1
Лингби
Одензе - Лингби
3 фев. 2021
- 21:00
Олборг
2 3
Копенхаген
Олборг - Копенхаген
4 фев. 2021
- 19:00
Мидтиланд
1 2
Сьонерюск
Мидтиланд - Сьонерюск
4 фев. 2021
- 21:00
Нордселанд
0 1
Брьондби
Нордселанд - Брьондби
Кръг 15
7 фев. 2021
- 15:00
Сьонерюск
0 1
Вайле
Сьонерюск - Вайле
7 фев. 2021
- 15:00
Нордселанд
0 2
Одензе
Нордселанд - Одензе
7 фев. 2021
- 17:00
Хорсенс
0 2
Копенхаген
Хорсенс - Копенхаген
7 фев. 2021
- 19:00
Орхус
1 0
Лингби
Орхус - Лингби
7 фев. 2021
- 21:00
Брьондби
1 1
Олборг
Брьондби - Олборг
8 фев. 2021
- 20:00
Рандерс
1 2
Мидтиланд
Рандерс - Мидтиланд
Кръг 16
14 фев. 2021
- 15:00
Олборг
0 0
Рандерс
Олборг - Рандерс
14 фев. 2021
- 15:00
Вайле
2 2
Нордселанд
Вайле - Нордселанд
14 фев. 2021
- 17:00
Лингби
0 4
Брьондби
Лингби - Брьондби
14 фев. 2021
- 19:00
Мидтиланд
1 0
Хорсенс
Мидтиланд - Хорсенс
14 фев. 2021
- 21:00
Одензе
0 0
Орхус
Одензе - Орхус
15 фев. 2021
- 20:00
Копенхаген
3 2
Сьонерюск
Копенхаген - Сьонерюск
Кръг 17
19 фев. 2021
- 20:00
Олборг
0 2
Мидтиланд
Олборг - Мидтиланд
21 фев. 2021
- 15:00
Рандерс
1 1
Нордселанд
Рандерс - Нордселанд
21 фев. 2021
- 15:00
Хорсенс
0 0
Одензе
Хорсенс - Одензе
21 фев. 2021
- 17:00
Орхус
2 0
Сьонерюск
Орхус - Сьонерюск
21 фев. 2021
- 19:00
Брьондби
2 1
Вайле
Брьондби - Вайле
22 фев. 2021
- 20:00
Лингби
2 2
Копенхаген
Лингби - Копенхаген
Кръг 18
26 фев. 2021
- 20:00
Вайле
0 0
Хорсенс
Вайле - Хорсенс
28 фев. 2021
- 15:00
Одензе
2 1
Рандерс
Одензе - Рандерс
28 фев. 2021
- 15:00
Нордселанд
2 2
Олборг
Нордселанд - Олборг
28 фев. 2021
- 17:00
Копенхаген
3 3
Орхус
Копенхаген - Орхус
28 фев. 2021
- 19:00
Мидтиланд
1 0
Брьондби
Мидтиланд - Брьондби
1 мар. 2021
- 20:00
Сьонерюск
1 4
Лингби
Сьонерюск - Лингби
Кръг 19
3 мар. 2021
- 19:00
Орхус
0 1
Нордселанд
Орхус - Нордселанд
3 мар. 2021
- 19:00
Хорсенс
2 1
Олборг
Хорсенс - Олборг
3 мар. 2021
- 21:00
Копенхаген
2 1
Вайле
Копенхаген - Вайле
4 мар. 2021
- 19:00
Сьонерюск
1 1
Одензе
Сьонерюск - Одензе
4 мар. 2021
- 19:00
Лингби
2 0
Мидтиланд
Лингби - Мидтиланд
4 мар. 2021
- 21:00
Брьондби
0 0
Рандерс
Брьондби - Рандерс
Кръг 20
7 мар. 2021
- 13:00
Рандерс
1 2
Лингби
Рандерс - Лингби
7 мар. 2021
- 15:00
Брьондби
2 1
Копенхаген
Брьондби - Копенхаген
7 мар. 2021
- 17:00
Мидтиланд
0 1
Орхус
Мидтиланд - Орхус
7 мар. 2021
- 19:00
Нордселанд
2 2
Хорсенс
Нордселанд - Хорсенс
7 мар. 2021
- 21:00
Вайле
2 0
Одензе
Вайле - Одензе
8 мар. 2021
- 20:00
Олборг
1 0
Сьонерюск
Олборг - Сьонерюск
Кръг 21
12 мар. 2021
- 20:00
Лингби
0 3
Нордселанд
Лингби - Нордселанд
14 мар. 2021
- 15:00
Вайле
0 2
Олборг
Вайле - Олборг
14 мар. 2021
- 15:00
Сьонерюск
2 0
Хорсенс
Сьонерюск - Хорсенс
14 мар. 2021
- 17:00
Одензе
0 3
Брьондби
Одензе - Брьондби
14 мар. 2021
- 19:00
Копенхаген
0 0
Мидтиланд
Копенхаген - Мидтиланд
15 мар. 2021
- 20:00
Орхус
1 1
Рандерс
Орхус - Рандерс
Кръг 22
21 мар. 2021
- 18:00
Брьондби
1 1
Орхус
Брьондби - Орхус
21 мар. 2021
- 18:00
Мидтиланд
5 0
Вайле
Мидтиланд - Вайле
21 мар. 2021
- 18:00
Рандерс
2 1
Копенхаген
Рандерс - Копенхаген
21 мар. 2021
- 18:00
Хорсенс
1 2
Лингби
Хорсенс - Лингби
21 мар. 2021
- 18:00
Нордселанд
2 1
Сьонерюск
Нордселанд - Сьонерюск
21 мар. 2021
- 18:00
Олборг
0 2
Одензе
Олборг - Одензе

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Копенхаген
п р п п з
10
6
2
2
22
18
4
20
2
Мидтиланд
п з р з п
10
5
2
3
22
13
9
17
3
Брьондби
з п з п п
10
5
1
4
18
14
4
16
4
Нордселанд
з р з п з
10
4
2
4
16
21
-5
14
5
Орхус
з п п з з
10
3
1
6
13
20
-7
10
6
Рандерс
п з р з п
10
2
2
6
12
17
-5
8
Копенхаген
Мидтиланд
Брьондби
Нордселанд
Орхус
Рандерс
1 Копенхаген 4–2 2–1 2–2 3–2 2–1
2 Мидтиланд 4–1 1–0 3–0 4–0 1–1
3 Брьондби 1–3 3–1 2–0 2–2 2–0
4 Нордселанд 2–2 3–2 0–3 2–0 2–1
5 Орхус 1–2 1–4 1–2 3–1 2–0
6 Рандерс 2–1 0–0 4–2 3–4 0–1
Кръг 10
24 май 2021
- 18:00
Брьондби
2 0
Нордселанд
Брьондби - Нордселанд
24 май 2021
- 18:00
Мидтиланд
4 0
Орхус
Мидтиланд - Орхус
24 май 2021
- 18:00
Рандерс
2 1
Копенхаген
Рандерс - Копенхаген
Кръг 9
19 май 2021
- 19:00
Нордселанд
2 1
Рандерс
Нордселанд - Рандерс
19 май 2021
- 21:00
Копенхаген
4 2
Мидтиланд
Копенхаген - Мидтиланд
20 май 2021
- 21:00
Орхус
1 2
Брьондби
Орхус - Брьондби
Кръг 8
16 май 2021
- 14:00
Мидтиланд
1 1
Рандерс
Мидтиланд - Рандерс
16 май 2021
- 17:00
Копенхаген
2 1
Брьондби
Копенхаген - Брьондби
16 май 2021
- 19:00
Орхус
3 1
Нордселанд
Орхус - Нордселанд
Кръг 7
9 май 2021
- 17:00
Рандерс
0 1
Орхус
Рандерс - Орхус
9 май 2021
- 19:00
Брьондби
3 1
Мидтиланд
Брьондби - Мидтиланд
10 май 2021
- 20:00
Нордселанд
2 2
Копенхаген
Нордселанд - Копенхаген
Кръг 6
2 май 2021
- 17:00
Рандерс
4 2
Брьондби
Рандерс - Брьондби
2 май 2021
- 19:00
Мидтиланд
3 0
Нордселанд
Мидтиланд - Нордселанд
3 май 2021
- 20:00
Копенхаген
3 2
Орхус
Копенхаген - Орхус
Кръг 5
25 апр. 2021
- 17:00
Брьондби
2 0
Рандерс
Брьондби - Рандерс
25 апр. 2021
- 21:00
Орхус
1 2
Копенхаген
Орхус - Копенхаген
26 апр. 2021
- 20:00
Нордселанд
3 2
Мидтиланд
Нордселанд - Мидтиланд
Кръг 4
21 апр. 2021
- 21:00
Нордселанд
0 3
Брьондби
Нордселанд - Брьондби
22 апр. 2021
- 18:45
Орхус
2 0
Рандерс
Орхус - Рандерс
22 апр. 2021
- 21:15
Мидтиланд
4 1
Копенхаген
Мидтиланд - Копенхаген
Кръг 3
18 апр. 2021
- 17:00
Копенхаген
2 2
Нордселанд
Копенхаген - Нордселанд
18 апр. 2021
- 19:00
Брьондби
2 2
Орхус
Брьондби - Орхус
19 апр. 2021
- 20:00
Рандерс
0 0
Мидтиланд
Рандерс - Мидтиланд
Кръг 2
11 апр. 2021
- 15:00
Рандерс
3 4
Нордселанд
Рандерс - Нордселанд
11 апр. 2021
- 17:00
Брьондби
1 3
Копенхаген
Брьондби - Копенхаген
11 апр. 2021
- 19:00
Орхус
1 4
Мидтиланд
Орхус - Мидтиланд
Кръг 1
4 апр. 2021
- 19:05
Нордселанд
2 0
Орхус
Нордселанд - Орхус
5 апр. 2021
- 17:00
Копенхаген
2 1
Рандерс
Копенхаген - Рандерс
5 апр. 2021
- 19:00
Мидтиланд
1 0
Брьондби
Мидтиланд - Брьондби

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Олборг
п з р п п
10
5
3
2
20
11
9
18
2
Сьонерюск
п з п п з
10
5
1
4
15
16
-1
16
3
Одензе
з п р п п
10
4
3
3
15
11
4
15
4
Вайле
р п р з р
10
3
5
2
17
13
4
14
5
Хорсенс
р п р з з
10
3
3
4
15
22
-7
12
6
Лингби
з з з з р
10
1
3
6
11
20
-9
6
Олборг
Сьонерюск
Одензе
Вайле
Хорсенс
Лингби
1 Олборг 3–2 3–2 2–1 1–1 4–0
2 Сьонерюск 0–4 2–0 1–0 2–3 2–0
3 Одензе 1–0 1–1 0–1 4–0 2–0
4 Вайле 1–1 4–2 2–2 3–0 2–2
5 Хорсенс 1–0 1–2 1–1 3–3 1–3
6 Лингби 2–2 0–1 1–2 0–0 3–4
Кръг 10
24 май 2021
- 15:00
Сьонерюск
0 4
Олборг
Сьонерюск - Олборг
24 май 2021
- 15:00
Вайле
2 2
Лингби
Вайле - Лингби
24 май 2021
- 15:00
Одензе
4 0
Хорсенс
Одензе - Хорсенс
Кръг 9
19 май 2021
- 19:00
Олборг
2 1
Вайле
Олборг - Вайле
20 май 2021
- 19:00
Хорсенс
1 2
Сьонерюск
Хорсенс - Сьонерюск
20 май 2021
- 19:00
Лингби
1 2
Одензе
Лингби - Одензе
Кръг 8
14 май 2021
- 20:00
Вайле
2 2
Одензе
Вайле - Одензе
16 май 2021
- 15:00
Олборг
1 1
Хорсенс
Олборг - Хорсенс
17 май 2021
- 20:00
Сьонерюск
2 0
Лингби
Сьонерюск - Лингби
Кръг 7
7 май 2021
- 20:00
Одензе
1 0
Олборг
Одензе - Олборг
9 май 2021
- 15:00
Лингби
3 4
Хорсенс
Лингби - Хорсенс
9 май 2021
- 15:00
Вайле
4 2
Сьонерюск
Вайле - Сьонерюск
Кръг 6
30 апр. 2021
- 17:00
Хорсенс
3 3
Вайле
Хорсенс - Вайле
30 апр. 2021
- 19:05
Олборг
4 0
Лингби
Олборг - Лингби
2 май 2021
- 15:00
Сьонерюск
2 0
Одензе
Сьонерюск - Одензе
Кръг 5
25 апр. 2021
- 15:00
Хорсенс
1 0
Олборг
Хорсенс - Олборг
25 апр. 2021
- 15:00
Сьонерюск
1 0
Вайле
Сьонерюск - Вайле
25 апр. 2021
- 19:00
Одензе
2 0
Лингби
Одензе - Лингби
Кръг 4
21 апр. 2021
- 19:00
Лингби
0 1
Сьонерюск
Лингби - Сьонерюск
21 апр. 2021
- 19:00
Олборг
3 2
Одензе
Олборг - Одензе
22 апр. 2021
- 19:00
Вайле
3 0
Хорсенс
Вайле - Хорсенс
Кръг 3
16 апр. 2021
- 20:00
Вайле
1 1
Олборг
Вайле - Олборг
18 апр. 2021
- 15:00
Хорсенс
1 3
Лингби
Хорсенс - Лингби
18 апр. 2021
- 15:00
Одензе
1 1
Сьонерюск
Одензе - Сьонерюск
Кръг 2
9 апр. 2021
- 19:30
Одензе
0 1
Вайле
Одензе - Вайле
11 апр. 2021
- 15:00
Сьонерюск
2 3
Хорсенс
Сьонерюск - Хорсенс
12 апр. 2021
- 20:00
Лингби
2 2
Олборг
Лингби - Олборг
Кръг 1
4 апр. 2021
- 17:00
Хорсенс
1 1
Одензе
Хорсенс - Одензе
5 апр. 2021
- 15:00
Олборг
3 2
Сьонерюск
Олборг - Сьонерюск
6 апр. 2021
- 19:30
Лингби
0 0
Вайле
Лингби - Вайле
покажи на цял екран
Финал
28 май 2021
- 20:00
Орхус
1 1
Олборг
Орхус - Олборг
Позиция#
Играч
Голове
1
Брьондби
19
2
Копенхаген
15
3
Орхус
15
4
Сьонерюск
11
5
Мидтиланд
11
6
Сьонерюск
10
7
Копенхаген
10
8
Брьондби
10
9
Одензе
10
10
Нордселанд
10
11
Вайле
10
12
Олборг
9
13
Рандерс
9
14
Рандерс
9
15
Олборг
9
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Брьондби
12
2
Вайле
9
3
Копенхаген
8
4
Орхус
8
5
Брьондби
8
6
Мидтиланд
7
7
Мидтиланд
6
8
Рандерс
6
9
Олборг
6
10
Копенхаген
6
11
Брьондби
6
12
Олборг
5
13
Одензе
5
14
Копенхаген
5
15
Вайле
5
#
Играч
Точки
1
B. Jacobsen
Хорсенс
Хорсенс
6
1
1
13
2
N. Poulsen
Орхус
Орхус
11
1
0
13
3
M. Rømer
Лингби
Лингби
6
1
1
13
4
Paulinho
Мидтиланд
Мидтиланд
5
1
1
12
5
V. Ekani
Сьонерюск
Сьонерюск
7
2
0
11
6
V. Nelsson
Копенхаген
Копенхаген
6
0
1
11
7
José Carlos Gonçalves Rodrigues
Копенхаген
Копенхаген
9
1
0
11
8
Allan Sousa
Вайле
Вайле
11
0
0
11
9
Saeid Ezzatollahi
Вайле
Вайле
9
1
0
11
10
Pedro Ferreira
Олборг
Олборг
9
0
0
9
11
P. Olsen
Орхус
Орхус
9
0
0
9
12
J. Lindstrøm
Брьондби
Брьондби
4
0
1
9
13
D. Cools
Мидтиланд
Мидтиланд
4
0
1
9
14
Йенс Каюсте
Мидтиланд
Мидтиланд
8
0
0
8
15
Улрих Йенсен
Нордселанд
Нордселанд
8
0
0
8
P