Трета лига – Североизточна 2020 – 2021

Трета лига - Североизточна 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
27
21
5
1
78
11
67
68
2
27
18
3
6
69
28
41
57
3
27
17
4
6
55
23
32
55
4
27
17
1
9
64
25
39
52
5
Дунав Русе
п п п р п
>
27
15
5
7
57
33
24
50
6
Лудогорец III
п з п р п
>
27
14
6
7
72
29
43
48
7
Шумен 2007
з з з п п
>
27
15
2
10
64
36
28
47
8
27
14
5
8
57
33
24
47
9
27
13
2
12
59
48
11
41
10
Доростол
п п п з з
>
27
11
2
14
30
50
-20
35
11
27
7
2
18
32
85
-53
23
12
27
5
3
19
21
66
-45
18
13
Тополи
з з з з п
>
27
4
1
22
22
75
-53
13
14
Кубрат
з з з з з
>
14
2
2
10
9
40
-31
8
15
Интер Добрич
з з з з з
>
27
1
1
25
19
126
-107
4
16
0
0
0
0
0
0
0
0
покажи на цял екран
Спартак Варна
Черноморец Балчик
Септември Тервел
Светкавица Търговище
Дунав Русе
Лудогорец III
Шумен 2007
Черноломец 1919
Устрем Дончево
Доростол
Спортист Генерал Тошево
Ботев Нови Пазар
Тополи
Кубрат
Интер Добрич
Бенковски Бяла
1 Спартак Варна 1–0 3–0 2–0 3–1 1–0 4–0 2–0 4–0 3–0 5–0 5–0 3–0 7–0
2 Черноморец Балчик 1–2 2–1 2–0 3–0 1–1 5–2 1–0 5–1 2–0 7–0 2–1 5–1 6–1
3 Септември Тервел 0–0 3–1 1–2 1–0 1–0 2–1 0–0 2–1 1–2 2–0 7–1 2–0 6–0 5–0
4 Светкавица Търговище 0–2 2–3 0–1 1–1 2–1 1–0 3–1 2–1 2–0 7–0 3–0 5–0 5–0
5 Дунав Русе 1–1 1–0 1–1 3–1 0–1 2–1 0–3 7–0 2–0 4–1 7–0 3–1 3–0
6 Лудогорец III 1–1 4–1 1–0 2–1 3–3 1–1 3–0 1–1 4–1 6–0 6–1 4–0 4–1 10–0
7 Шумен 2007 3–2 0–1 0–0 1–0 6–1 2–1 2–1 0–2 2–0 9–1 5–1 4–0 7–1 2–0
8 Черноломец 1919 2–2 0–5 1–2 2–1 2–2 2–1 4–1 3–0 2–0 3–0 3–1 3–0 3–0 6–1
9 Устрем Дончево 1–3 1–4 3–0 0–1 0–1 2–1 3–1 1–1 3–1 6–2 2–1 3–0 14–0
10 Доростол 0–6 0–3 0–2 0–2 2–4 2–1 1–0 0–0 1–3 4–0 1–1 2–1 2–1 3–2
11 Спортист Генерал Тошево 1–3 2–3 1–2 0–4 0–2 3–3 1–4 2–1 2–0 1–2 2–1 5–1 3–1 0–2
12 Ботев Нови Пазар 0–0 1–1 1–4 0–3 1–0 0–2 1–2 0–1 2–1 0–1 0–1 1–2 3–2
13 Тополи 0–1 2–1 0–4 1–6 1–3 2–7 0–1 1–4 1–3 0–1 1–2 1–2 3–0
14 Кубрат 0–4 0–0 0–8 0–1 1–2 2–0 0–0 2–0
15 Интер Добрич 0–8 1–4 2–5 1–2 0–4 0–3 0–7 2–9 1–5 2–4 2–2 0–1 0–3
16 Бенковски Бяла
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
8 авг. 2020
- 20:00
Черноморец Балчик
1 0
Черноломец 1919
Черноморец Балчик - Черноломец 1919
9 авг. 2020
- 18:00
Бенковски Бяла
- -
Лудогорец III
Бенковски Бяла - Лудогорец III
9 авг. 2020
- 18:00
Кубрат
0 0
Тополи
Кубрат - Тополи
9 авг. 2020
- 18:00
Устрем Дончево
3 0
Септември Тервел
Устрем Дончево - Септември Тервел
9 авг. 2020
- 18:00
Шумен 2007
3 2
Спартак Варна
Шумен 2007 - Спартак Варна
9 авг. 2020
- 18:00
Интер Добрич
2 2
Спортист Генерал Тошево
Интер Добрич - Спортист Генерал Тошево
19 авг. 2020
- 18:30
Доростол
0 2
Светкавица Търговище
Доростол - Светкавица Търговище
5 сеп. 2020
- 17:00
Ботев Нови Пазар
1 0
Дунав Русе
Ботев Нови Пазар - Дунав Русе
Кръг 2
15 авг. 2020
- 18:00
Септември Тервел
2 1
Шумен 2007
Септември Тервел - Шумен 2007
15 авг. 2020
- 18:00
Светкавица Търговище
2 1
Устрем Дончево
Светкавица Търговище - Устрем Дончево
15 авг. 2020
- 18:00
Ботев Нови Пазар
- -
Бенковски Бяла
Ботев Нови Пазар - Бенковски Бяла
16 авг. 2020
- 18:00
Дунав Русе
4 1
Спортист Генерал Тошево
Дунав Русе - Спортист Генерал Тошево
16 авг. 2020
- 18:00
Спартак Варна
7 0
Интер Добрич
Спартак Варна - Интер Добрич
16 авг. 2020
- 18:00
Черноломец 1919
2 0
Доростол
Черноломец 1919 - Доростол
16 авг. 2020
- 18:00
Тополи
2 1
Черноморец Балчик
Тополи - Черноморец Балчик
16 авг. 2020
- 18:00
Лудогорец III
4 1
Кубрат
Лудогорец III - Кубрат
Кръг 3
22 авг. 2020
- 18:00
Доростол
2 1
Тополи
Доростол - Тополи
22 авг. 2020
- 18:00
Шумен 2007
1 0
Светкавица Търговище
Шумен 2007 - Светкавица Търговище
22 авг. 2020
- 18:00
Кубрат
2 0
Ботев Нови Пазар
Кубрат - Ботев Нови Пазар
22 авг. 2020
- 18:00
Спортист Генерал Тошево
1 3
Спартак Варна
Спортист Генерал Тошево - Спартак Варна
23 авг. 2020
- 18:00
Бенковски Бяла
- -
Дунав Русе
Бенковски Бяла - Дунав Русе
23 авг. 2020
- 18:00
Устрем Дончево
1 1
Черноломец 1919
Устрем Дончево - Черноломец 1919
23 авг. 2020
- 18:00
Интер Добрич
2 5
Септември Тервел
Интер Добрич - Септември Тервел
20 фев. 2021
- 15:00
Черноморец Балчик
1 1
Лудогорец III
Черноморец Балчик - Лудогорец III
Кръг 4
29 авг. 2020
- 17:00
Дунав Русе
1 1
Спартак Варна
Дунав Русе - Спартак Варна
29 авг. 2020
- 18:00
Септември Тервел
2 0
Спортист Генерал Тошево
Септември Тервел - Спортист Генерал Тошево
29 авг. 2020
- 18:00
Светкавица Търговище
5 0
Интер Добрич
Светкавица Търговище - Интер Добрич
29 авг. 2020
- 18:00
Ботев Нови Пазар
1 1
Черноморец Балчик
Ботев Нови Пазар - Черноморец Балчик
30 авг. 2020
- 18:00
Черноломец 1919
4 1
Шумен 2007
Черноломец 1919 - Шумен 2007
30 авг. 2020
- 18:00
Тополи
1 3
Устрем Дончево
Тополи - Устрем Дончево
30 авг. 2020
- 18:00
Лудогорец III
4 1
Доростол
Лудогорец III - Доростол
30 авг. 2020
- 18:00
Бенковски Бяла
- -
Кубрат
Бенковски Бяла - Кубрат
Кръг 5
12 сеп. 2020
- 17:00
Черноморец Балчик
- -
Бенковски Бяла
Черноморец Балчик - Бенковски Бяла
12 сеп. 2020
- 17:00
Доростол
1 1
Ботев Нови Пазар
Доростол - Ботев Нови Пазар
12 сеп. 2020
- 17:00
Шумен 2007
4 0
Тополи
Шумен 2007 - Тополи
12 сеп. 2020
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
0 4
Светкавица Търговище
Спортист Генерал Тошево - Светкавица Търговище
13 сеп. 2020
- 17:00
Кубрат
0 1
Дунав Русе
Кубрат - Дунав Русе
13 сеп. 2020
- 17:00
Устрем Дончево
2 1
Лудогорец III
Устрем Дончево - Лудогорец III
13 сеп. 2020
- 17:00
Интер Добрич
2 9
Черноломец 1919
Интер Добрич - Черноломец 1919
13 сеп. 2020
- 17:00
Спартак Варна
3 0
Септември Тервел
Спартак Варна - Септември Тервел
Кръг 6
19 сеп. 2020
- 17:00
Ботев Нови Пазар
2 1
Устрем Дончево
Ботев Нови Пазар - Устрем Дончево
20 сеп. 2020
- 17:00
Дунав Русе
1 1
Септември Тервел
Дунав Русе - Септември Тервел
20 сеп. 2020
- 17:00
Светкавица Търговище
0 2
Спартак Варна
Светкавица Търговище - Спартак Варна
20 сеп. 2020
- 17:00
Черноломец 1919
3 0
Спортист Генерал Тошево
Черноломец 1919 - Спортист Генерал Тошево
20 сеп. 2020
- 17:00
Тополи
3 0
Интер Добрич
Тополи - Интер Добрич
20 сеп. 2020
- 17:00
Лудогорец III
1 1
Шумен 2007
Лудогорец III - Шумен 2007
20 сеп. 2020
- 17:00
Бенковски Бяла
- -
Доростол
Бенковски Бяла - Доростол
20 сеп. 2020
- 17:00
Кубрат
0 0
Черноморец Балчик
Кубрат - Черноморец Балчик
Кръг 7
26 сеп. 2020
- 14:00
Черноморец Балчик
3 0
Дунав Русе
Черноморец Балчик - Дунав Русе
26 сеп. 2020
- 16:00
Доростол
2 1
Кубрат
Доростол - Кубрат
26 сеп. 2020
- 16:00
Шумен 2007
5 1
Ботев Нови Пазар
Шумен 2007 - Ботев Нови Пазар
26 сеп. 2020
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
5 1
Тополи
Спортист Генерал Тошево - Тополи
26 сеп. 2020
- 16:00
Септември Тервел
1 2
Светкавица Търговище
Септември Тервел - Светкавица Търговище
26 сеп. 2020
- 16:00
Спартак Варна
2 0
Черноломец 1919
Спартак Варна - Черноломец 1919
27 сеп. 2020
- 16:00
Устрем Дончево
- -
Бенковски Бяла
Устрем Дончево - Бенковски Бяла
27 сеп. 2020
- 16:00
Интер Добрич
0 3
Лудогорец III
Интер Добрич - Лудогорец III
Кръг 8
2 окт. 2020
- 20:30
Лудогорец III
6 0
Спортист Генерал Тошево
Лудогорец III - Спортист Генерал Тошево
3 окт. 2020
- 16:00
Ботев Нови Пазар
3 2
Интер Добрич
Ботев Нови Пазар - Интер Добрич
3 окт. 2020
- 16:00
Черноморец Балчик
2 0
Доростол
Черноморец Балчик - Доростол
4 окт. 2020
- 16:00
Дунав Русе
3 1
Светкавица Търговище
Дунав Русе - Светкавица Търговище
4 окт. 2020
- 16:00
Черноломец 1919
1 2
Септември Тервел
Черноломец 1919 - Септември Тервел
4 окт. 2020
- 16:00
Тополи
0 1
Спартак Варна
Тополи - Спартак Варна
4 окт. 2020
- 16:00
Бенковски Бяла
- -
Шумен 2007
Бенковски Бяла - Шумен 2007
4 окт. 2020
- 16:00
Кубрат
1 2
Устрем Дончево
Кубрат - Устрем Дончево
Кръг 9
10 окт. 2020
- 16:00
Доростол
2 4
Дунав Русе
Доростол - Дунав Русе
10 окт. 2020
- 16:00
Шумен 2007
7 1
Кубрат
Шумен 2007 - Кубрат
10 окт. 2020
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
2 1
Ботев Нови Пазар
Спортист Генерал Тошево - Ботев Нови Пазар
10 окт. 2020
- 16:00
Септември Тервел
2 0
Тополи
Септември Тервел - Тополи
10 окт. 2020
- 16:00
Светкавица Търговище
3 1
Черноломец 1919
Светкавица Търговище - Черноломец 1919
11 окт. 2020
- 16:00
Устрем Дончево
1 4
Черноморец Балчик
Устрем Дончево - Черноморец Балчик
11 окт. 2020
- 16:00
Интер Добрич
- -
Бенковски Бяла
Интер Добрич - Бенковски Бяла
18 ное. 2020
- 15:00
Спартак Варна
1 0
Лудогорец III
Спартак Варна - Лудогорец III
Кръг 10
17 окт. 2020
- 16:00
Черноморец Балчик
5 2
Шумен 2007
Черноморец Балчик - Шумен 2007
17 окт. 2020
- 16:00
Доростол
1 3
Устрем Дончево
Доростол - Устрем Дончево
18 окт. 2020
- 16:00
Дунав Русе
0 3
Черноломец 1919
Дунав Русе - Черноломец 1919
18 окт. 2020
- 16:00
Тополи
1 6
Светкавица Търговище
Тополи - Светкавица Търговище
18 окт. 2020
- 16:00
Лудогорец III
1 0
Септември Тервел
Лудогорец III - Септември Тервел
18 окт. 2020
- 16:00
Ботев Нови Пазар
0 0
Спартак Варна
Ботев Нови Пазар - Спартак Варна
18 окт. 2020
- 16:00
Бенковски Бяла
- -
Спортист Генерал Тошево
Бенковски Бяла - Спортист Генерал Тошево
18 окт. 2020
- 16:00
Кубрат
2 0
Интер Добрич
Кубрат - Интер Добрич
Кръг 11
24 окт. 2020
- 14:00
Шумен 2007
2 0
Доростол
Шумен 2007 - Доростол
24 окт. 2020
- 14:00
Спортист Генерал Тошево
3 1
Кубрат
Спортист Генерал Тошево - Кубрат
24 окт. 2020
- 14:00
Септември Тервел
7 1
Ботев Нови Пазар
Септември Тервел - Ботев Нови Пазар
25 окт. 2020
- 16:00
Устрем Дончево
0 1
Дунав Русе
Устрем Дончево - Дунав Русе
25 окт. 2020
- 16:00
Интер Добрич
1 4
Черноморец Балчик
Интер Добрич - Черноморец Балчик
25 окт. 2020
- 16:00
Спартак Варна
- -
Бенковски Бяла
Спартак Варна - Бенковски Бяла
25 окт. 2020
- 16:00
Светкавица Търговище
2 1
Лудогорец III
Светкавица Търговище - Лудогорец III
25 окт. 2020
- 16:00
Черноломец 1919
3 0
Тополи
Черноломец 1919 - Тополи
Кръг 12
31 окт. 2020
- 15:00
Ботев Нови Пазар
0 3
Светкавица Търговище
Ботев Нови Пазар - Светкавица Търговище
31 окт. 2020
- 15:00
Черноморец Балчик
7 0
Спортист Генерал Тошево
Черноморец Балчик - Спортист Генерал Тошево
31 окт. 2020
- 15:00
Доростол
3 2
Интер Добрич
Доростол - Интер Добрич
31 окт. 2020
- 15:00
Кубрат
0 4
Спартак Варна
Кубрат - Спартак Варна
1 ное. 2020
- 15:00
Дунав Русе
3 1
Тополи
Дунав Русе - Тополи
1 ное. 2020
- 15:00
Бенковски Бяла
- -
Септември Тервел
Бенковски Бяла - Септември Тервел
1 ное. 2020
- 15:00
Устрем Дончево
3 1
Шумен 2007
Устрем Дончево - Шумен 2007
12 ное. 2020
- 21:00
Лудогорец III
3 0
Черноломец 1919
Лудогорец III - Черноломец 1919
Кръг 13
7 ное. 2020
- 15:00
Шумен 2007
6 1
Дунав Русе
Шумен 2007 - Дунав Русе
7 ное. 2020
- 15:00
Спортист Генерал Тошево
1 2
Доростол
Спортист Генерал Тошево - Доростол
7 ное. 2020
- 15:00
Септември Тервел
6 0
Кубрат
Септември Тервел - Кубрат
7 ное. 2020
- 15:00
Светкавица Търговище
- -
Бенковски Бяла
Светкавица Търговище - Бенковски Бяла
8 ное. 2020
- 15:00
Интер Добрич
1 5
Устрем Дончево
Интер Добрич - Устрем Дончево
8 ное. 2020
- 15:00
Спартак Варна
1 0
Черноморец Балчик
Спартак Варна - Черноморец Балчик
8 ное. 2020
- 15:00
Черноломец 1919
3 1
Ботев Нови Пазар
Черноломец 1919 - Ботев Нови Пазар
13 фев. 2021
- 15:00
Лудогорец III
4 0
Тополи
Лудогорец III - Тополи
Кръг 14
14 ное. 2020
- 15:00
Тополи
1 2
Ботев Нови Пазар
Тополи - Ботев Нови Пазар
14 ное. 2020
- 15:00
Черноморец Балчик
2 1
Септември Тервел
Черноморец Балчик - Септември Тервел
14 ное. 2020
- 15:00
Шумен 2007
2 0
Интер Добрич
Шумен 2007 - Интер Добрич
15 ное. 2020
- 15:00
Бенковски Бяла
- -
Черноломец 1919
Бенковски Бяла - Черноломец 1919
15 ное. 2020
- 15:00
Кубрат
0 8
Светкавица Търговище
Кубрат - Светкавица Търговище
15 ное. 2020
- 15:00
Устрем Дончево
6 2
Спортист Генерал Тошево
Устрем Дончево - Спортист Генерал Тошево
25 ное. 2020
- 15:00
Дунав Русе
0 1
Лудогорец III
Дунав Русе - Лудогорец III
29 ное. 2020
- 15:00
Доростол
0 6
Спартак Варна
Доростол - Спартак Варна
Кръг 15
21 ное. 2020
- 15:00
Спортист Генерал Тошево
1 4
Шумен 2007
Спортист Генерал Тошево - Шумен 2007
21 ное. 2020
- 15:00
Септември Тервел
1 2
Доростол
Септември Тервел - Доростол
21 ное. 2020
- 15:00
Светкавица Търговище
2 3
Черноморец Балчик
Светкавица Търговище - Черноморец Балчик
21 ное. 2020
- 15:00
Интер Добрич
0 4
Дунав Русе
Интер Добрич - Дунав Русе
21 ное. 2020
- 15:00
Лудогорец III
6 1
Ботев Нови Пазар
Лудогорец III - Ботев Нови Пазар
22 ное. 2020
- 15:00
Спартак Варна
4 0
Устрем Дончево
Спартак Варна - Устрем Дончево
22 ное. 2020
- 15:00
Черноломец 1919
3 0
Кубрат
Черноломец 1919 - Кубрат
22 ное. 2020
- 15:00
Тополи
- -
Бенковски Бяла
Тополи - Бенковски Бяла
Кръг 16
27 фев. 2021
- 15:00
Дунав Русе
7 0
Ботев Нови Пазар
Дунав Русе - Ботев Нови Пазар
27 фев. 2021
- 15:00
Светкавица Търговище
2 0
Доростол
Светкавица Търговище - Доростол
27 фев. 2021
- 15:00
Септември Тервел
2 1
Устрем Дончево
Септември Тервел - Устрем Дончево
27 фев. 2021
- 15:00
Спортист Генерал Тошево
0 2
Интер Добрич
Спортист Генерал Тошево - Интер Добрич
28 фев. 2021
- 15:00
Черноломец 1919
0 5
Черноморец Балчик
Черноломец 1919 - Черноморец Балчик
28 фев. 2021
- 15:00
Спартак Варна
4 0
Шумен 2007
Спартак Варна - Шумен 2007
28 фев. 2021
- 15:00
Тополи
- -
Кубрат
Тополи - Кубрат
Кръг 17
3 мар. 2021
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
0 2
Дунав Русе
Спортист Генерал Тошево - Дунав Русе
3 мар. 2021
- 16:00
Интер Добрич
0 8
Спартак Варна
Интер Добрич - Спартак Варна
3 мар. 2021
- 16:00
Шумен 2007
0 0
Септември Тервел
Шумен 2007 - Септември Тервел
3 мар. 2021
- 16:00
Устрем Дончево
0 1
Светкавица Търговище
Устрем Дончево - Светкавица Търговище
3 мар. 2021
- 16:00
Доростол
0 0
Черноломец 1919
Доростол - Черноломец 1919
3 мар. 2021
- 16:00
Кубрат
- -
Лудогорец III
Кубрат - Лудогорец III
31 мар. 2021
- 15:00
Черноморец Балчик
5 1
Тополи
Черноморец Балчик - Тополи
Кръг 18
6 мар. 2021
- 16:00
Ботев Нови Пазар
- -
Кубрат
Ботев Нови Пазар - Кубрат
6 мар. 2021
- 16:00
Светкавица Търговище
1 0
Шумен 2007
Светкавица Търговище - Шумен 2007
6 мар. 2021
- 16:00
Септември Тервел
5 0
Интер Добрич
Септември Тервел - Интер Добрич
7 мар. 2021
- 16:00
Тополи
0 1
Доростол
Тополи - Доростол
7 мар. 2021
- 16:00
Черноломец 1919
3 0
Устрем Дончево
Черноломец 1919 - Устрем Дончево
7 мар. 2021
- 16:00
Спартак Варна
5 0
Спортист Генерал Тошево
Спартак Варна - Спортист Генерал Тошево
8 мар. 2021
- 16:00
Лудогорец III
4 1
Черноморец Балчик
Лудогорец III - Черноморец Балчик
Кръг 19
13 мар. 2021
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
1 2
Септември Тервел
Спортист Генерал Тошево - Септември Тервел
13 мар. 2021
- 16:00
Шумен 2007
2 1
Черноломец 1919
Шумен 2007 - Черноломец 1919
13 мар. 2021
- 16:00
Черноморец Балчик
2 1
Ботев Нови Пазар
Черноморец Балчик - Ботев Нови Пазар
14 мар. 2021
- 16:00
Спартак Варна
3 1
Дунав Русе
Спартак Варна - Дунав Русе
14 мар. 2021
- 16:00
Устрем Дончево
3 0
Тополи
Устрем Дончево - Тополи
14 мар. 2021
- 16:00
Доростол
2 1
Лудогорец III
Доростол - Лудогорец III
14 мар. 2021
- 16:30
Интер Добрич
1 2
Светкавица Търговище
Интер Добрич - Светкавица Търговище
Кръг 20
20 мар. 2021
- 16:00
Дунав Русе
- -
Кубрат
Дунав Русе - Кубрат
20 мар. 2021
- 16:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Доростол
Ботев Нови Пазар - Доростол
20 мар. 2021
- 16:00
Светкавица Търговище
7 0
Спортист Генерал Тошево
Светкавица Търговище - Спортист Генерал Тошево
21 мар. 2021
- 16:00
Лудогорец III
1 1
Устрем Дончево
Лудогорец III - Устрем Дончево
21 мар. 2021
- 16:00
Тополи
0 1
Шумен 2007
Тополи - Шумен 2007
21 мар. 2021
- 16:00
Черноломец 1919
6 1
Интер Добрич
Черноломец 1919 - Интер Добрич
21 мар. 2021
- 16:00
Септември Тервел
0 0
Спартак Варна
Септември Тервел - Спартак Варна
Кръг 21
27 мар. 2021
- 16:00
Септември Тервел
1 0
Дунав Русе
Септември Тервел - Дунав Русе
27 мар. 2021
- 16:00
Черноморец Балчик
- -
Кубрат
Черноморец Балчик - Кубрат
28 мар. 2021
- 15:00
Спортист Генерал Тошево
2 1
Черноломец 1919
Спортист Генерал Тошево - Черноломец 1919
28 мар. 2021
- 15:00
Спартак Варна
2 0
Светкавица Търговище
Спартак Варна - Светкавица Търговище
28 мар. 2021
- 15:00
Интер Добрич
0 3
Тополи
Интер Добрич - Тополи
28 мар. 2021
- 15:00
Устрем Дончево
2 1
Ботев Нови Пазар
Устрем Дончево - Ботев Нови Пазар
3 апр. 2021
- 14:00
Шумен 2007
2 1
Лудогорец III
Шумен 2007 - Лудогорец III
Кръг 22
10 апр. 2021
- 16:00
Дунав Русе
1 0
Черноморец Балчик
Дунав Русе - Черноморец Балчик
10 апр. 2021
- 16:00
Ботев Нови Пазар
1 2
Шумен 2007
Ботев Нови Пазар - Шумен 2007
10 апр. 2021
- 16:00
Светкавица Търговище
0 1
Септември Тервел
Светкавица Търговище - Септември Тервел
11 апр. 2021
- 16:00
Кубрат
- -
Доростол
Кубрат - Доростол
11 апр. 2021
- 16:00
Лудогорец III
10 0
Интер Добрич
Лудогорец III - Интер Добрич
11 апр. 2021
- 16:00
Тополи
1 2
Спортист Генерал Тошево
Тополи - Спортист Генерал Тошево
11 апр. 2021
- 16:00
Черноломец 1919
2 2
Спартак Варна
Черноломец 1919 - Спартак Варна
Кръг 23
17 апр. 2021
- 16:00
Светкавица Търговище
1 1
Дунав Русе
Светкавица Търговище - Дунав Русе
17 апр. 2021
- 16:00
Септември Тервел
0 0
Черноломец 1919
Септември Тервел - Черноломец 1919
17 апр. 2021
- 16:00
Доростол
0 3
Черноморец Балчик
Доростол - Черноморец Балчик
18 апр. 2021
- 16:00
Спартак Варна
3 0
Тополи
Спартак Варна - Тополи
18 апр. 2021
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
3 3
Лудогорец III
Спортист Генерал Тошево - Лудогорец III
18 апр. 2021
- 16:00
Интер Добрич
0 1
Ботев Нови Пазар
Интер Добрич - Ботев Нови Пазар
18 апр. 2021
- 16:00
Устрем Дончево
- -
Кубрат
Устрем Дончево - Кубрат
Кръг 24
24 апр. 2021
- 16:00
Дунав Русе
2 0
Доростол
Дунав Русе - Доростол
24 апр. 2021
- 16:00
Черноморец Балчик
5 1
Устрем Дончево
Черноморец Балчик - Устрем Дончево
24 апр. 2021
- 16:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Спортист Генерал Тошево
Ботев Нови Пазар - Спортист Генерал Тошево
25 апр. 2021
- 16:00
Кубрат
- -
Шумен 2007
Кубрат - Шумен 2007
25 апр. 2021
- 16:00
Лудогорец III
1 1
Спартак Варна
Лудогорец III - Спартак Варна
25 апр. 2021
- 16:00
Тополи
0 4
Септември Тервел
Тополи - Септември Тервел
25 апр. 2021
- 16:00
Черноломец 1919
2 1
Светкавица Търговище
Черноломец 1919 - Светкавица Търговище
Кръг 25
11 апр. 2021
- 16:00
Устрем Дончево
3 1
Доростол
Устрем Дончево - Доростол
1 май 2021
- 14:00
Спартак Варна
5 0
Ботев Нови Пазар
Спартак Варна - Ботев Нови Пазар
1 май 2021
- 17:00
Светкавица Търговище
5 0
Тополи
Светкавица Търговище - Тополи
1 май 2021
- 17:00
Шумен 2007
0 1
Черноморец Балчик
Шумен 2007 - Черноморец Балчик
2 май 2021
- 17:00
Черноломец 1919
2 2
Дунав Русе
Черноломец 1919 - Дунав Русе
2 май 2021
- 17:00
Септември Тервел
1 0
Лудогорец III
Септември Тервел - Лудогорец III
2 май 2021
- 17:00
Интер Добрич
- -
Кубрат
Интер Добрич - Кубрат
Кръг 26
5 май 2021
- 17:00
Дунав Русе
7 0
Устрем Дончево
Дунав Русе - Устрем Дончево
5 май 2021
- 17:00
Доростол
1 0
Шумен 2007
Доростол - Шумен 2007
5 май 2021
- 17:00
Черноморец Балчик
6 1
Интер Добрич
Черноморец Балчик - Интер Добрич
5 май 2021
- 17:00
Кубрат
- -
Спортист Генерал Тошево
Кубрат - Спортист Генерал Тошево
5 май 2021
- 17:00
Ботев Нови Пазар
1 4
Септември Тервел
Ботев Нови Пазар - Септември Тервел
5 май 2021
- 17:00
Лудогорец III
2 1
Светкавица Търговище
Лудогорец III - Светкавица Търговище
5 май 2021
- 17:00
Тополи
1 4
Черноломец 1919
Тополи - Черноломец 1919
Кръг 27
8 май 2021
- 17:00
Светкавица Търговище
3 0
Ботев Нови Пазар
Светкавица Търговище - Ботев Нови Пазар
8 май 2021
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
2 3
Черноморец Балчик
Спортист Генерал Тошево - Черноморец Балчик
8 май 2021
- 17:00
Шумен 2007
0 2
Устрем Дончево
Шумен 2007 - Устрем Дончево
9 май 2021
- 17:00
Тополи
1 3
Дунав Русе
Тополи - Дунав Русе
9 май 2021
- 17:00
Черноломец 1919
2 1
Лудогорец III
Черноломец 1919 - Лудогорец III
9 май 2021
- 17:00
Спартак Варна
- -
Кубрат
Спартак Варна - Кубрат
9 май 2021
- 17:00
Интер Добрич
2 4
Доростол
Интер Добрич - Доростол
Кръг 28
15 май 2021
- 17:00
Дунав Русе
2 1
Шумен 2007
Дунав Русе - Шумен 2007
15 май 2021
- 17:00
Доростол
4 0
Спортист Генерал Тошево
Доростол - Спортист Генерал Тошево
15 май 2021
- 17:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Черноломец 1919
Ботев Нови Пазар - Черноломец 1919
16 май 2021
- 17:00
Устрем Дончево
14 0
Интер Добрич
Устрем Дончево - Интер Добрич
16 май 2021
- 17:00
Черноморец Балчик
1 2
Спартак Варна
Черноморец Балчик - Спартак Варна
16 май 2021
- 17:00
Кубрат
- -
Септември Тервел
Кубрат - Септември Тервел
16 май 2021
- 17:00
Тополи
2 7
Лудогорец III
Тополи - Лудогорец III
Кръг 29
23 май 2021
- 17:00
Ботев Нови Пазар
1 2
Тополи
Ботев Нови Пазар - Тополи
23 май 2021
- 17:00
Светкавица Търговище
- -
Кубрат
Светкавица Търговище - Кубрат
23 май 2021
- 17:00
Септември Тервел
3 1
Черноморец Балчик
Септември Тервел - Черноморец Балчик
23 май 2021
- 17:00
Спартак Варна
3 0
Доростол
Спартак Варна - Доростол
23 май 2021
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
2 0
Устрем Дончево
Спортист Генерал Тошево - Устрем Дончево
23 май 2021
- 17:00
Интер Добрич
0 7
Шумен 2007
Интер Добрич - Шумен 2007
27 май 2021
- 17:00
Лудогорец III
3 3
Дунав Русе
Лудогорец III - Дунав Русе
Кръг 30
30 май 2021
- 17:00
Дунав Русе
3 0
Интер Добрич
Дунав Русе - Интер Добрич
30 май 2021
- 17:00
Шумен 2007
9 1
Спортист Генерал Тошево
Шумен 2007 - Спортист Генерал Тошево
30 май 2021
- 17:00
Устрем Дончево
1 3
Спартак Варна
Устрем Дончево - Спартак Варна
30 май 2021
- 17:00
Доростол
0 2
Септември Тервел
Доростол - Септември Тервел
30 май 2021
- 17:00
Черноморец Балчик
2 0
Светкавица Търговище
Черноморец Балчик - Светкавица Търговище
30 май 2021
- 17:00
Кубрат
- -
Черноломец 1919
Кубрат - Черноломец 1919
30 май 2021
- 17:00
Ботев Нови Пазар
0 2
Лудогорец III
Ботев Нови Пазар - Лудогорец III
P